Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról fórum

Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
679. Cate83
2012. júl. 15. 20:14

Azt nem tudom pontosan, de a kórház honlapján találtam:


Meddõségi, endokrin szakambulancia


Leírás: meddőségi panaszok esetén és hormonbetegségekben szenvedő betegek ellátása, gyógykezelése


Rendelés helye, ideje: földszint, ambulancia

hétfõ, szerda, péntek: 13.00-15.00



Beutalási mód: szakorvosi beutalóval, elõzetes bejelentkezés

Dr. Péter Miklós,

Dr. Varga Kornél,

Dr. Móritz András


Telefon : 94/311-542/5219 mellék


Múltkor amikor voltam uh-n akkor hétfői nap volt és a Péter Miklós volt ott,de nem tudom milyen a beosztásuk.

2012. júl. 15. 19:06
Valaki megtudná mondani hogy a Dr Varga Kornél mikor van a meddőségin Szombathelyen?Előre is köszönöm.
677. Cate83
2012. júl. 15. 17:15

Zamilla - állítólag még a Varga Kornél és Horváth Boldizsár + Péter Miklós foglalkozik meddősségi kérdésekkel.

Én a Péter Miklóshoz járok. Ő derítette ki hogy rossz volt a prolaktin szintem és PCO-s vagyok.Csak gyógyszert kellett szednem ami lecsökkentette a prolaktint.Utánna szerencsére fél évre rá babás lettem. Nekünk is 1,5 év után jött össze, épp abban a hónapban amikor menni kellett volna átjárhatósági vizsgálatra, úgyhogy megúsztam:)most 34 hetes vagyok.

676. szimonic (válaszként erre: 675. - Szalcsieri)
2012. júl. 15. 09:40
igen, hallottuk :))
2012. júl. 15. 08:53

Hallottátok? Dr. Német Levente Barna nyerte a VasNépe szavazáson Júniusban A hónap orvosa címet?

Gratulálok neki. Mindkét lányomat nála szültem szerencsére. A nagyobbikat 2007-ben a véletlen folytán, de hálát adok az égnek, hogy akkor úgy alakult. A másodikat már tudatosan:)! Nagyon kedves, segítőkész orvos. Akinek még nincs nőgyógyásza és nem tud dönteni, hogy kit válasszon én nyugodt szívvel ajánlom Leventét mindenkinek :)!!!!

674. Zamila
2012. júl. 14. 17:05
Köszönöm lányok a tippeket:)Bencsik azt hiszem rendel nálunk is heti 1-2 napot,mintha ezt hallottam volna.De vajon nem fog átirányítani a magánrendelésére,ha tudja,hogy többször kell majd járnom hozzá? Nem biztos,hogy bírnám anyagilag:(
2012. júl. 14. 14:51
sziasztok! lehet, hogy Bencsik dr-nak épp sűrű napja volt, mindenesetre én áldom az eszem, hogy őhozzá jártam végig az első terhességemmel is, aztán a másodikkal, ami ugye szerencsétlenül végződött. Ha nem őhozzá járok, ki sem derül a baj, hiszen a 20.heti genetikai vizsgálat kb egy órás volt, ahol felfedezte az "apróságokat", ami alapján később beigazolódott a baj...
672. 72f62a66ed (válaszként erre: 670. - Zamila)
2012. júl. 14. 13:18

Szia!

Én a Varga Kornélt ajánlom. Nekem ő volt az orvosom, bár nekünk nem volt gond a teherbeeséssel, mi egészen más miatt választottuk őt.

2012. júl. 14. 11:23

sziasztok!


Nekem az uh-kon a terhességek alatt mindig az volt a fontos, hogy a nőgyógyász v a szonográfus azt nézze, a baba jól van-e, minden rendben van-e vele, megfelelően fejlődik-e. Babamozi nem izgatott, lehet én vagyok a fehér holló ebben a témában...:)

uhzott anno Nedeczky, Domokos Veronika, Bencsik...és még páran... mind kórházban (nem maszekban), mindannyiójukkal meg voltam elégedve.

Nekem semmi bajom nem volt se a kórházban, se sztkban az ellátással...



Zamilla: ha gátlásos lennél a doki előtt-már most úgy érzed- akkor nem tudnál vele őszintén beszélgetni... mindenképp olyan orvos kell, aki szimpatikus, akiben megbízol

670. Zamila
2012. júl. 14. 10:00

Sziasztok!


Mi babát tervezünk,de nagyon úgy néz ki,hogy nem akar összejönni.Szeptemberben meglesz az 1 év próbálkozás.Szombathelyhez tartozunk területileg,tudtok olyan orvost aki megcsinálná a kivizsgálásokat,lelkiismeretesen?Olvasgattalak titeket,és megnéztem Leventét az iwiwen,biztosan nagyon jó orvos,de ha kinevettek,ha nem én egy fiatal orvos előtt tuti tele lennék gátlással:O Bár a franc sem tudja.Pénz sem nagyon van orvosra,bár tudom,hogy anélkűl,meg ugye nem nagyon ugrálhatok,dehát ez van...szóval nem tudom,tud-e valaki ajánlani orvost.Előre is megköszönöm:)

669. sadrari (válaszként erre: 666. - 77311a263e)
2012. júl. 14. 09:39

Szia "Mimo85"!


Én a Madenkoban, a Dolce Vita Stúdióban jártam 4D ultrahangon. Ott Domonkos Veronika csinálta a vizsgálatot mindkét alkalommal. Először a 19. hétben, majd a 28. hétben jártunk ott. Veronika nagyon alaposan átnézte a babát, méreteit, a belső szervek működését, magzatvíz mennyiségét, stb. Ezután jött a "mozizás", nézhettük hosszú percekig, mit is csinál a Pici a pocakban. Mindez kb 35 perces vizsgálat volt. A teljes időtartamról kaptunk DVD-t és CD-t is, három képet és email-ben küldtek még öt fotót a babáról. Kaptunk leletet is a mért adatokról. Ez a maxi csomag került 14 ezer forintba. Igaz, nekem Német Levente az orvosom és nagyon szeretem, megbízom benne maximálisan, de úgy gondoltam had nézze meg a Picit egy másik szakember is. Veronika és Levente egyébként kollégák a kórházban. :)

Csak azért írtam le Neked a saját tapasztalataimat, hátha segít a döntésben. :)


Boldog babavárást!

668. Ancsa19860211 (válaszként erre: 667. - Ancsa19860211)
2012. júl. 14. 08:38
Bocsi, azt elfelejtettem írni, hogy ez nekem a 29. hétben volt, ami tavaly tavasszal volt, azt sajni nem tudom, hogy változtak-e az árak azóta.
667. Ancsa19860211 (válaszként erre: 666. - 77311a263e)
2012. júl. 14. 08:37

Ez érdekes.

Nekem anno a Német Levente csinálta a 4D-t a Bencsik rendelőjében. Megnézett mindent a babán, először nem a mimikáját, mozgását, hanem azt, hogy minden rendben van-e. Ellenőrizte az áramlásokat a szívében, agyában és a köldökzsinórban, megnézte a gerincét, gyomrát, veséjét, megmérte a fej és mellkas körfogatát, sőt,még az ujjacskáit is megszámolta a kezén és a lábán is. Utána még nézhettük egy kicsit, ahogy mocorgott, kinyitotta és becsukta a szemét, mosolygott is, és minderről (a mérésekről is), készült egy 20 perces DVD, meg az arcocskájáról egy kinyomtatott fotó. Ez került 15 ezerbe. Én nem sajnáltam rá ezt a pénzt, mert amellett, hogy egy élmény volt és a családnak is megmutathattuk, megbizonyosodhattam arról is, hogy a baba egészséges.

666. 77311a263e (válaszként erre: 663. - Tsiribiri)
2012. júl. 14. 02:03

Hát azt nem tudom mennyibe kerül egy 4D-s UH mert meg sem kérdeztem. Egyrészt egy 5-6 perces 4D amiről 3-4 perces videót kapok, meg ha sikerül készíteni, akkor 1 képet... nos az nem igazán érdekel, másrészt ha érdekelne sem mertem volna megkérdeni. :D

Lényeg a lényeg, az volt a kérdésem, hogy védőnő azt mondta, 12. héten és 20. héten csinálnak UH-t, több nem lesz, csak ha gond van és az orvos indokoltnak találja. Na ezen én teljesen kiakadtam, és mondtam ilyen nincs, akkor elmegyek maszekba, de szeretném tudni minden oké-e babával. (most vagyok 28. hét végén, nehogy már szülésig nem nézik meg...)

Bencsiket ajánlották, mert ő a legjobb, meg 4D-t is csinál.

Elmondtam neki a szitut, és mondtam még nem döntöttem el semmit, csak az árak felől szeretnék érdeklődni. Mondta, hogy 4D az csak látványra megy, meg az arc mimikáira, azon nem nézik, hogy minden rendben van-e, meg azt nem is ő csinálja, hanem egy szonográfus, aki amúgy sem ért hozzá, csak magához az UH-hoz. Szerinte nekem egy növekedésellenőrző UH kéne, azon nézik, hogy minden oké-e. 3-4 perc az egész, csak annyi, hogy lemárik fejét, lábát, hosszát ilyesmi, szóval megnézik, hogy növekedése megfelel-e a korának. Ennyi. És ez kerül 10 rugóba. Nem tetszett, hogy csak 3-4 perc és 10 rugó, ezért ha már felhívtam rákérdeztem 4D-re, mire visszakérdezett, hogy most mire gondolok? Babamozira? (Hát mit tudom én, miért nem ugyanaz a kettő??) Na mindegy... elmondta a 4D-ről amit az elején írtam, meg kérdeztem, hogy milyen hosszú. Nem értette, hogy hogy milyen hosszú?? Mondom neki 1 óra, fél óra 10 perc?? Mégis milyen hosszú. És akkor mondta, hogy a genetikai vizsgálat egy órás (az amúgy 30 rugó) de azt ilyenkor már (20. hét után) nem csinálják, csak a növekedésellenőrzőt. Azt mondta 4D felesleges 10 percnél több, mert mégis mit nézek rajta (na vajon mit???), az csak 5-6 perc. De hangsúlyozta, hogy azon nem néznek semmit, csak az arc mimikáinak látványára megy ki, nekem növekedésellenőrzőre lenne szükségem. Megadta a recepció számát, hogy hívjam őket, ezt a vizsgálatot kérjem meg ott adnak időpontot.

Megköszöntem a segítséget, ő meg elköszönt, és meg sem várta hogy elköszönjek, lerakta. Tök ideges volt a sok kérdésemtől... nem értem miért, teljesen normális dolgokat kérdeztem. Mellesleg eszem ágában sincs 10 rugót fizetni azért 3-4 percért.


Megjegyzem csodálkozom a dolgom, mert több barátnőm is volt 4D-n (igaz egyik se Szombathelyen) 24-31. hét közötti időszakban. Nekik 1 órásat illetve volt akiknek 40 perceset csináltak, és az egész egy órát illetve 40 percet megkapták DVD-n, plusz 3 képet, + megnézték a babával minden oké-e, és ezért fizettek DVD-vel képekkel együtt egyikük 10 rugót másikuk 12 rugót.


Na én is ilyet szerettem volna... na de, hogy választhatok vagy megnézik minden oké-e, ráadásul 3-4 perc... és 10 rugó

vagy nem nézik meg, de 4D 5-6 percben, 3-4 perc videóval...

ezt nonszensznek tartom!!

665. merszil
2012. júl. 11. 13:18
Mindenkinek tudom ajánlani dr.Nedeczky Ivánt és a Celldömölki kórházat!!!
664. merszil
2012. júl. 11. 13:15
A Én szeretném leírni a véleményemet Nedeczky Ivánról mert mostanában többen beszélnek róla rossz szájízzel.Egy nagyon kedves ,megértő kiváló szaktudású orvosról van szó aki mellesleg nem százezrekért vállalja a szüléseket ahogyan egyesek ezt terjesztik róla.Én Cellbe szültem nála egy nagyon barátságos és bababarát kórházban.Kedves és felkészült csecsemősök és szülésznők vannak!!!
663. tsiribiri (válaszként erre: 658. - 77311a263e)
2012. júl. 11. 09:57
Mimo, megosztod velünk a kérdéseidet és az azokra kapott válaszokat? Szerintem számunkra is hasznos lenne, pl. engem is érdekelne, hogy mennyibe kerül egy 4d-s ultrahang.
662. lassan3gyerekes (válaszként erre: 659. - Ikocsis78)
2012. júl. 10. 21:04
Szívesen tettük,de az hozzátartozik a dologhoz,h azért szavaztunk rá,mert megérdemelte a hónap orvosa címet! Egy se**fejre nem szavaztunk volna,csak mert megkér rá vki! ;)
2012. júl. 10. 20:57
bocsi, 660-ra reagáltam:)
660. szimonic (válaszként erre: 658. - 77311a263e)
2012. júl. 10. 20:56
nagyon szívesen:) megérdemelte.
2012. júl. 10. 19:51

Sziasztok!


Levente felesége kért meg, hogy adjam át Nektek, hogy nagyon köszönik a Leventére leadott sok szavazatot! :)

658. 77311a263e (válaszként erre: 654. - Szimonic)
2012. júl. 10. 18:46
Köszi! Sikerült szereznem másik számot, ami Bencsiké volt... bár korábban láttam volna ezt a hozzászólást! Asszisztens jobb lett volna, mert annyi mindent kérdeztem, hogy hangjából ítélve kicsit ideges lett. :))
657. szimonic (válaszként erre: 656. - Lassan3gyerekes)
2012. júl. 10. 16:12

:))


(igen, Móni:)

2012. júl. 10. 13:50
'Leventének! akart lenni. :)
2012. júl. 10. 13:46
Na végre! :) Gratulálunk Leventénk! Nemhiába szavaztunk annyit! :) Móni (gondolom nem lőttem nagyon mellé,és így hívnak) neked is gratula,ügyesen kampányoltál! :))))
654. szimonic (válaszként erre: 650. - 77311a263e)
2012. júl. 10. 10:23

szerintem hívd fel ezt a számot:


06304196687


az asszisztensnője veszi fel, ő meg tudja mondani!

2012. júl. 10. 10:22

megelőztél:))


várjuk az interjút!


[link]

652. sadrari
2012. júl. 10. 09:13

Lányok, sikerült! :)

Levente lett a hónap orvosa! :) Szívből gratulálok neki itt is! Igazán megérdemli, hiszen tudjuk milyen ember és orvos! :)

"Szimonic", Neked is köszönet a kampányért!


Szép napot mindenkinek!

2012. júl. 10. 07:59
Gratula Németh Levente doktor úrnak :)))) És Szimonicnak a nagy-nagy lelkesedésért és kitartó szavazatgyűjtésért :)
2012. júl. 9. 14:26
Valaki volt mostanában Bencsiknél 4D UH-on? Tudja valaki mennyiért csinálja? Neten nem találtam sehol.
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook