Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról fórum

Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
2013. febr. 5. 19:12
Mennyivel előbb kell időpontot kérni sztk-s rendelésre? Német Leventéhez akarok menni.
888. Ancsa19860211 (válaszként erre: 887. - Sadrari)
2013. febr. 5. 12:12
Csatlakozom:) Nálam is ugyanez volt a szitu és alig akarta elfogadni a pénzt a páromtól:)
887. sadrari (válaszként erre: 882. - Katalen)
2013. febr. 5. 11:54

Én Német Leventénél szültem (császár), végig Ő volt az orvosom, ma is hozzá járok szűrésre. Maximálisan meg voltam/vagyok elégedve. Mint orvos és mint ember is kifogástalan. Tarifa termèszetesen nincs nála, legalábbis nálunk nem volt, egyszer sem volt olyan érzésem, hogy a pénzért lenne emberséges, lelkiismeretes.

Csak ajánlani tudom. :)

886. villő (válaszként erre: 885. - Katalen)
2013. febr. 5. 09:31

Levente dr.-nál 8000.-Ft a terhesgondozás

Szülési tarifa elméletileg nincsen, mert nem is lehet választott orvosnál szülni.

Kiv.: Móricz dr. mert őt lehet választani, ahogy Misa dr. is már úgy tudom, mert ők vállalkozóként dolgoznak a kórházban. Ők gondolom így meg is monddják mennyi az annyi. A többieknél úgy éehet szülni ha éppen dolgoznak. Akkor nincs tarifa, ha te utána úgy érzed, megköszönöd amennyivel akarod, vagy sem. A másik, ha kiderül, hogy programozott császárra van szükség, és esetleg erre fel kell kérned egy orvost, mert akihez jársz nem dolgozik a kórházban. Akkor gondolom orvosa válogatja, hogy elvárja-e a fizetséget, vagy sem. Levente sztem soha nem fogja mondani, hogy ennyi a tarifa.

885. katalen
2013. febr. 4. 22:31

Köszi Csajok!

Valaki esetleg tudna magánban terhesgondozás árakat?Szülési tarifákat?Kérnek,vagy ki mennyit ad alapon?

884. Nicolettanya (válaszként erre: 882. - Katalen)
2013. febr. 4. 21:07
Szerintem is Németh Levente, na meg az én Móritz dokim :)))
883. drazsegur (válaszként erre: 882. - Katalen)
2013. febr. 4. 20:30
szia, aki törődő és jó orvos szerintem nem csak privátban: Varga Kornél, Német Levente és Doma Géza. Több hetet töltöttem bent, így volt időm megfigyelni, látni, ki milyen is rendelésen kívül.
882. katalen
2013. febr. 4. 19:46

Köszi a válaszokat:)Én is jót rosszat hallottam a Ruttner dokiról+még,hogy nagyon pénzéhes is:(

Tudnátok egy jó,megbízható dokit ajánlani,aki mellesleg nem húzza le az embert?

881. Nicolettanya (válaszként erre: 879. - Katalen)
2013. febr. 4. 15:57

Szia!

Nekem az uh-okat mindig ő csinálja a kórházban, kedvelem, alapos és jófej doki.

A volt főnökömék kb. 2 éve hozzá jártak terhesgondozásra, de mikor a kismama bekerült az osztályra- nagyjából a 30 hét körül- nem foglalkozott vele- na ők akkor orvost váltottak.

880. sadrari (válaszként erre: 879. - Katalen)
2013. febr. 2. 19:10
Én nem nagyon ismerem, de a császáromnàl Ő volt a màsik orvos, nagyon rendes volt. :)
879. katalen
2013. jan. 31. 20:47

Sziasztok!

Én Dr Ruttner Pálról szeretnék infókat.Magánban mennyi a tarifája?Vizsgálat,terhesgondozás,stb?Milyen orvos?

Köszi

878. Nicolettanya (válaszként erre: 864. - Drazsegur)
2013. jan. 31. 17:25

Szia!

Nekem volt hozzá "szerencsém" anno, mondhatnám, hogy hozta a formáját...

Nekem nincs jó véleményem róla, egy barátnőm hozzá jár(t) magánrendelésre, ő viszont teljesen elégedett vele...

877. 72f62a66ed (válaszként erre: 864. - Drazsegur)
2013. jan. 31. 14:43
Nekem nincs túl jó tapasztalatom vele kapcsolatban, de itt úgyis mindenki csak a saját "élményéről" tud írni. Valakinek tetszik, valakinek nem. Ha te úgy érzed hogy nem bízol meg benne, akkor válts.
876. villő (válaszként erre: 875. - Évanéne)
2013. jan. 31. 14:18

nekem nem volt kenetvétel, lehet azért volt 8000Ft

Tavaly 7, idén már 8.

2013. jan. 31. 13:42
Én magánrendelőben UH-val, kenetvétellel 10 000 Ft-ot fizettem már a múlt évben is.
874. sadrari (válaszként erre: 870. - Nincsobincso)
2013. jan. 31. 11:41
Bár még idén nem voltam szűrésen, most készülök menni, de én is 8 ezer Ft-ot tudok. És valóban orvosa válogatja. :)
873. villő (válaszként erre: 872. - Nincsobincso)
2013. jan. 31. 09:09
hát itt is orvosa válogatja:)
872. Nincsobincso (válaszként erre: 871. - Villő)
2013. jan. 30. 22:07

köszönöm!

Nem is gondoltam volna, hogy Szombathelyen olcsóbb, mint nálunk Kecskeméten. Nálunk min. 10e

871. villő (válaszként erre: 870. - Nincsobincso)
2013. jan. 30. 21:46
idén már 8000.-Ft
870. Nincsobincso (válaszként erre: 863. - Sadrari)
2013. jan. 30. 21:15

köszönöm szépen az infót!:)

Esetleg még meg tudnád mondani, hogy egy nőgyógyászati kivizsgálásért mennyit kell fizetni?

869. szimonic (válaszként erre: 865. - Ancsa19860211)
2013. jan. 30. 11:26
túl nyilvános ez a fórum, nem részletezek, de én sem hallottam róla jókat...
2013. jan. 30. 07:33
én is azért kérdeztem a Somogyist, mert a magánrendelésen teljesen szimpatikus volt, a kórházban viszont volt olyan tapasztalatom, amitől égnek állt a hajam...
2013. jan. 30. 07:17

Sziasztok! Egy friss infó, bár ugye itt olyan nagyon pozitív tapasztalatok nem voltak róla :) Ugye mivel a körmendi kórházban megszűnt a szülészet, a Misa doki most a szombathelyiben is dolgozik, és őt is meg lehet fogadni, hogy ott legyen a szülésnél.


Ez a Somogyis sztori nem semmi, még szerencsére nem volt vele dolgom, remélem majd most is sikerül elkerülni... :/

866. villő (válaszként erre: 865. - Ancsa19860211)
2013. jan. 29. 22:00
uhh:S
865. Ancsa19860211 (válaszként erre: 864. - Drazsegur)
2013. jan. 29. 21:14
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem nincs jó véleményem. Német Leventéhez jártam terhesgondozásra, már terminus túllépőként NST vizsgálat után, egy főorvossal is konzultálva császárt javasolt, mivel a baba feje még mindig nem volt a szülőcsatornában, hanem a kezét tartotta oda. Felkísértek a szülőszobára, ahol épp a Somogyi doki volt az ügyeletes. Megvizsgált, közölte, hogy na, ő majd megfordítja. Meg is fordította, de persze a baba rögtön elkalimpált és utána erősen rugdosott. És ezt még vagy 6x megismételte, már a vérem folyt és a könnyeim is majdnem. A Levente dokit is meg akarta győzni, hogy meg lehet még fordítani ezt a babát, szerencse, hogy ő nem engedte, mert mikor megcsászározott, kiderült, hogy annyira rá volt tekeredve a köldökzsinór a nyakára és a vállára, hogy az nem engedte befordulni a szülőcsatornába. Ha a Somogyi doktorra lett volna bízva a dolog, bele se merek gondolni, hogy mi minden történhetett volna.
2013. jan. 29. 19:15
Somogyi doktorról mi a véleményetek? Nekem jó ideig ő volt az orvosom, de most elég tanácstalan vagyok, ne váltsak-e, mert a kórházban tartózkodásom alatt teljesen más arcát mutatta...szerintetek?
863. sadrari (válaszként erre: 862. - Nincsobincso)
2013. jan. 27. 14:43

Szia!


Nèmet doki elérhetőségei:

Mobil: 70/451-4758

Magánrendel minden csütörtökön a Széchenyi utcàban, a MADENTKO magánklinikàn (C épület, szemben a bejárattal)


Minen jót! :)

2013. jan. 26. 18:42

Sziasztok!

Bécsbe járok egyetemre, de Szombathelyre szeretnék járni nőgyógyászhoz. Úgy olvastam, hogy Dr. Német Leventét nagyon sokan ajánlják. Meg tudná adni valaki a doktor úr telefonszámát, és hogy magánrendeléssel kapcsolatban mikor kereshetem? Ezenkívül még abban kérném a segítségeteket, hogy sajnos nem szombathelyi vagyok, és nem tudom a magánrendelőjének a pontos címét. Ha valaki tudna ebben segíteni, nagyon hálás lennék :)

861. Nicolettanya (válaszként erre: 860. - Cate83)
2013. jan. 21. 14:29

Köszi a választ!

Voltam szülőszoba-látogatáson anno, csak a VIP szobákat akkor nem mutatták meg.

Az osztályon valóban nem volt könnyű az "élet" én hétfőtől bent voltam, szerdán császár, csütörtöktől szombat délutánig raboskodtam az osztályon. Amit a legjobban megkínlódtam, az mondjuk az ágyra való feljutás- elfekvés volt... na akkor döbbentem rá, mennyi mindent csinálunk "hasból". :)

860. Cate83
2013. jan. 21. 01:09

Augusztus 30-án szültem, akkor a kicsi apartman 8ezer/nap a nagy apartman 10 ezer/nap volt. Csak a nagy volt szabad, mi abban voltunk. A nagy apartman 2 szobából állt. Az előtérben volt egy bőr sarokgarnitűra, hűtő, ott aludt a párom. A másik szobában volt egy franciatípusú ágy, de 2en nem lehetett elférni rajt, de nagyon kényelmes volt, szekrények, a picúrnak tolható ágyikó, kád, zuhanyzó wc-vel ami kifogásolhatatlan tisztaságú volt, hangulatos képek, bordó falak.

Nagyon hangulatos volt az apartman, mint egy szállodai szoba. Ágynemű is színes stb...

Annyi hogy a párodnak nem adnak ágyneműt csak neked.

A kajákat beviszik a szobába. Orvosi vizit is ott, csecsemősök is a szobába mennek.

Minden pénzt megér! én megőrültem volna 4 napig a rendes osztályon! Tehát mi összesen 4 napra 40-et fizettünk.

Egyébként minden hónapban van szülőszobalátogatás, ott meg lehet nézni a vip szobákat is. Mi akkor iratkoztunk fel, előtte 2 hónappal. Abban az irodában kell, ahol majd meg kell venni a párod papírruháját, ha apás szülés lesz. 2.emelet 206-os szobán az osztályirodában. A szülőszoba látogatásra is ott iratkozhatsz fel, nyáron asszem minden hónap első keddjén vagy szerdáján volt.

De csak akkor tudnak adni, ha épp szabad! hiába iratkozol fel, csak annyi hogy ha felvagy,te kapod meg, vagyha te szólsz előszőr.

Én a 2. napon kaptam csak meg. Fel voltam iratkozva, meg még szóltam is szülésem után ott egy szülésznőféleségnek, akik a recepciós pultnál szoktak lenni.

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook