Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról fórum

Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
1009. teodor (válaszként erre: 1008. - HeckGina)
2013. jún. 15. 23:32

Én kb. két hete keddi napon voltam ultrahangon, a Nedeczky volt, de nagyon lassan ment a sor, 9 órára volt időpontom fél12- kor mentem be.

A Domáról annyit, hogy a tesóm hozzá jár, és 2x is szült nála- pont ő volt ügyeletbe- ,azt mondja nagyon rendes.

1008. HeckGina
2013. jún. 15. 22:03

Én a fiammal a Petky doktornőhöz jártam végig, és szerencsémre ő volt épp ügyeletben akkor is, mikor született. Én maximálisan meg voltam vele elégedve. Most a Domához járok, bár még csak 1x voltam nála, nem nagyon tudok véleményt mondani, de várom én is a tapasztalatokat vele kapcsolatban.


Az ultrahangon kik vannak most? Jövő csütörtökön megyünk az elsőre.

1007. norcsika87 (válaszként erre: 1002. - Oszizsuzsi)
2013. jún. 15. 21:54
Köszönjük a munkatársaim nevében is :)
1006. norcsika87 (válaszként erre: 986. - Cate83)
2013. jún. 15. 21:50
Igen,Móritz Dr, meg a Misa Dr is már ugye itt van,ő is bemehet.....
1005. HeckGina
2013. jún. 15. 21:50
sziasztok! Én is szhelyi vagyok, most várom a második babámat, visszaolvasok kicsit, hogy hol jártok, eddig nem is láttam ezt a fórumot. :(
1004. norcsika87 (válaszként erre: 980. - Cazal)
2013. jún. 15. 21:49
Nincs itthon,csak szülni jöttek haza :)
1003. norcsika87 (válaszként erre: 939. - Kicsimano81)
2013. jún. 15. 21:46
Örülök :) ezeket mindg jó hallani :)
2013. jún. 10. 13:53
Egyébként én egyszer sem fizettem a VIP szobáért, mindig a közösben voltam, és nagyon kedvesek voltak a nővérek is, mindig segítettek, ha valami kellett, a csecsemős nővérek is aranyosak voltak. Ha hiszitek, ha nem a szombathelyi kórház szülészete eléggé luxus kategória, én voltam terhesgondozáson Mosonmagyaróváron és Gyöngyösön is egyszer-kétszer, és ott olyan körülmények vannak, hogy otthon előbb megszültem volna a gyerekeket, ha a kettő közül kellett volna választanom. Szhely-en kedves, aranyosak, lelkiismeretesek, és tiszták a szülőszobák.
2013. jún. 10. 13:47
Sziasztok!Én mindenkinek nagyon jó szívvel ajánlom a Német Leventét! Nagyon rendes, lelkiismeretes doki, a második gyerkőcöm nála született, mert így jött ki, azóta csak hozzá járok, és a harmadik gyerkőccel is hozzá jártam privátban terhesgondozásra, meg szerencsére pont ő volt bent is amikor született. Úgyhogy 3-ból 2 nála lett meg, egyik alkalommal sem adtam neki pénzt, hanem egy kis ajándékcsomagot mindkétszer szülés után, de ha nem adtam volna, akkor is becsülettel ellát.
1000. teodor (válaszként erre: 998. - Cate83)
2013. jún. 9. 10:13
Köszi az infót, priviben megírod nekem ki volt az a doki akit el akartál kerülni? Esetleg még azt is ki volt a magándokid, és kinél szültél? .......bocs ha sokat kérdeztem
999. évanéne (válaszként erre: 997. - Sadrari)
2013. jún. 9. 09:29
Lehet, hogy csak nem volt szerencséje :-) Megszenvedte, nagy volt a baba, nagy volt a seb, nem első császár volt, ki is akadt, hogy 2 órán keresztül hallgatta a belei cuppogását a műtőasztalon... de a baba gyönyörű, jól vannak :-))))
998. Cate83 (válaszként erre: 994. - Teodor)
2013. jún. 8. 23:28

Én úgy voltam vele hogy egy csomó dokival találkoztam terhesség alatt a magándokim mellett különboző vizsgálatokon,ultrahangon. Mindegyik szimpatikus volt, egyet szerettem volna csak elkerülni, ezért szorítottam hogy ne ő legyen..egyébként mindegy volt kinél szülök,csak őt akartam elkerülni, de sikerült.

Szülésznőt sem fogadtam...26 órát vajúdtam de kb fél óránként rámnéztek hogy hol tartok, szerintem ez elégséges volt. Amikor közelgett az idő és már 2-3 perces fájások voltak ott ültek már a szülőágy mellett. A szülésnél 2 szülésznő is segített plusz a doki. Maxmimálisan megvoltam velük elégedve. Mi csak egy jelképes összeget adtunk(10ezret+ajándékcsomagot).

Szerintem második szülésnél is így csináljuk.

Én tavaly augusztusban voltam a vip-ben, jöttek mindig a nővérek, ellentétben az első napon amikor még a rendes osztályon voltam, ott a kutya nem nézett rám...előtte 3 hónappal már feliratkoztam, de az nem sokat számít, csak akkor kapod meg ha épp szabad. Ezért előre is feliratkoztunk, meg a szülésnél is szóltunk hogy szeretnénk.

997. sadrari (válaszként erre: 996. - Évanéne)
2013. jún. 7. 17:54

Én is császár után voltam a VIP szobában, de egy szavam sem lehet. A nővérek (a csecsemősök is) nagyon segítőkészek voltak, jöttek ahányszor csak kértem és akkor is ha nem kértem. Sajnálom az általad említett esetet... De remélem jól vannak!


Minden jót!

996. évanéne (válaszként erre: 993. - Teodor)
2013. jún. 7. 11:08

Unokatesóm most szült. Kifizették a VIP szobát, mondván, kényelem, a nagyobb gyerekkel is könnyebb lesz a picit összebarátkoztatni, stb... A bibi az, hogy császár után volt, a nővérek rá se néztek, betegtárs meg nem volt, aki segített volna. Alig várta, hogy hazamenekülhessenek...


Én megértem, hogy meg LEHET fogadni egy orvost. De hogy KELL... és ugyanott, ugyanúgy szülsz, ugyanúgy a tb finanszíroz, ugyanúgy kiszolgáltatott vagy...

Ha egy mandula műtéted van, eldöntheted, a kórházba mégy, vagy a Madentkóba. technikában, ellátásban, mindenben mást kapsz a magánklinikán, futotta rá, hát azt választottad, nincs is ezzel semmi baj.

De szüléskor nincs választásod, így nem tartom reálisnak ezt a dolgot.

A másik dolog az, hogy ha magánrendelésre jársz terhesgondozásra, mire megszületik a gyerek, így is százezres nagyságrendet hagysz ott. Az én dokim speciel minden alkalommal nyugtát ad, kíváncsi lennék a szüléshez fogadott orvosok adózására...

995. Ancsa19860211 (válaszként erre: 993. - Teodor)
2013. jún. 7. 06:58
Botrányos! Több mint félévi pelenka ára.
994. teodor (válaszként erre: 992. - Cate83)
2013. jún. 6. 22:45
Szülésznőt sem fogadtál? A vip szobára hány hónappal korábban iratkoztatok fel?
993. teodor (válaszként erre: 991. - Évanéne)
2013. jún. 6. 22:32

Én is felháborítónak tartom, de sajnos van olyan doki akinél van konkrét tarifa, ha valaki megfogadja, és nem mindenki mondja azt hogy amennyit gondolnak! :((

Nemrég voltam ultrahangon a kórházba és ott beszélték pl. az egyik dokinál a sima szülés 100ezer Ft, a császár pedig 150ezer Ft.

992. Cate83
2013. jún. 6. 22:01

Én több dokit "fogyasztottam el", mivel több mint egy napot vajúdtam. Végülis csak annak adtunk egy minimális összeget, akinél kibújt a baba...egyébként így is kellő odafigyelést kaptam szülésnél is és utánna is, amikor rámnéztek.

Mi inkább a vip szobára költöttünk többet.

991. évanéne (válaszként erre: 990. - Ikocsis78)
2013. jún. 6. 21:28
Zene füleimnek minden sorod!:D Teljesen el tudom fogadni,hogy a magánrendeléseken fizet,aki önként azt választja terhesgondozásra. Az is ok,hogy hálából,érdemek szerint,önként,dalolva ad,aki ad. De hogy tarifa a kórházban... Felháborító!
990. ikocsis78 (válaszként erre: 989. - Évanéne)
2013. jún. 6. 21:11
Én nem fizettem, de ha úgy vesszük lehet mégis, mert ajándékcsomagot kaptak mindkétszer. :)
2013. jún. 5. 20:26
Csajok,van köztetek olyan,aki nem fizetett a szülésért? Létezik még ilyen egyáltalán?!
988. teodor
2013. jún. 5. 13:57

Én is úgy tudom hogy hivatalosan ezt a két dokit meg lehet fogadni, a többinél meg vannak "kiskapuk".


Kicsimano81, neked is köszönöm az infódat.


Esetleg még valakinek tapasztalata?

2013. jún. 5. 05:46
A Misát is meg lehet fogadni már, mióta Szhelye dolgozik. Tesóm nemrég szült nála, császárral, nem kért konkrét összeget, "amennyit gondolnak" volt :) Ők 50 000-et adtak, nem mondta, h elégedetlennek tűnt.
986. Cate83
2013. jún. 4. 23:37
Én úgy tudom hogy Szombathelyen nem lehet orvost fogadni,egyedül a Móricz dokit, mivel egyedül neki van ilyen szerződése a kórházzal legalábbis tavaly még így volt..vagy azóta változott a helyzet? annál szülsz aki éppen ügyeletes.
985. teodor (válaszként erre: 984. - 7d5797ce0c)
2013. jún. 4. 19:39
Szia! Köszi a gyors választ! Megkérdezhetem, miért? Akár priviben is jó lesz.
984. 7d5797ce0c (válaszként erre: 983. - Teodor)
2013. jún. 4. 19:21

Szia!

Én nála szültem pár éve,akkor 65000ft-ot kért!Igaz,nem Szombathelyen!Soha többet nem mennék hozzá!!!!

983. teodor
2013. jún. 4. 19:17

Sziasztok!

Misa dokiról szeretnék érdeklődni, ha szülésnél megvan fogadva, mennyi a tarifája? Valaki esetleg tudna információt adni? Előre is köszönöm!

2013. máj. 21. 09:34

VIVYBABA!


Nekem januárban dr. Németh Levente állapította meg a PCO-t, múlt héten csütörtökön voltam jelenleg egy cisztát nem látott :)

Nagyon rendes, alapos én máshoz per - pillanat egyáltalán nem mennék!

981. ozsuzska (válaszként erre: 978. - VIVYBABA)
2013. máj. 20. 15:28
Szia! Én is PCO-s vagyok/voltam, 4 hónapig próbálkoztunk a harmadik babával (az első kettőt már 14 illetve 12 éve szültem és kb. 5 éve diagnosztizálták a PCO-t), elkezdtem szedni a Villarosa kapszulát, 20 szemet szedtem be belőle, a következő hónapban pozitív lett a tesztem és most itt alszik az ölemben a 4 hónapos kislányom.
980. cazal
2013. máj. 20. 00:11

Sziasztok!

Nem tudjátok, a Barabás doktor ismét itthon van? Az anyakönyvi hírekben olvastam, hogy megszületett a második kisfia. Visszajött? Újra dolgozik az Sztk-ban és a kórházban?

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook