Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mini varrógép használati utasítás kellene! Van valakinek? fórum

Mini varrógép használati utasítás kellene! Van valakinek? (tudásbázis kérdés)


2017. dec. 13. 13:24
Hausmaister 4601 gépem van,alsó szálat nem tudom felhozni,ha valaki segítene
8. zani
2009. márc. 18. 17:03
köszi. csak arra gondoltam, ha van valakinek hasonló gépe akkor elküldhetné nekem a használati utasítás másolatát. majd még próbálkozom+ hétvégén megyek varrni tudó ismimhez, csak gondoltam addig is kipróbálom.
7. era06 (válaszként erre: 6. - Zani)
2009. márc. 17. 20:33

huha. JObb lene keresni valakitaki megmutatja a kezdeteket. Táviratilag kicsit nehéz.

HA sikeresen beraktad az orsót lent és felül is be van fűzve, akkor ha óvatosan leengeded a tűt az felhúzza az alsót.

Sokan tudnak varrni, nem olyan nehéz találni valakit aki segít, így nem lehet elmagyarázni.

6. zani
2009. márc. 17. 20:07

köszi. amit alulra rakok azt a cérnát hova kell fűzni? vagy hogyan fognak összeérni az alulról és felülről jövő cérnák?

amúgy ez a kisgép pont ugyanúgy néz ki, mint a trion márkájú, csak ennek más a neve.

2009. márc. 17. 19:22

KIcsit nehéz ha még nem láttál varrógépet. Nem ismerem ezt a márkát, a lényeget tudom.

Kell egy orsó cérna alulra valahol a tű alatt,van egy fém lap, azt húz el. ebbe kell beletenni a "fém gurigát", Kell egy guriga cérna felülre az lesz belefüzve a tűbe.

4. sesz
2009. márc. 17. 18:36
Próbálok fényképet keresni a neten de egyszerüen nem találok.A tű alatt elől,vagy oldalt kell lenni egy gömbölyü dolognak,bobinnak nevezük abba kell belerakni a tele órsót.Elméletileg.
3. zani
2009. márc. 17. 13:52
a típusa elco el-401c. az a bajom, hogy nem tudom hol kell alul befűzni a cérnát, nem látok rajta semmi erre alkalmas lyukat. + van az oldalán egy kis orsó, és a dobozon lévő kép mutatja hogy kell befűzni a cérnát erről az orsóról, de akkor a tetején minek van cérnatartó rúd?
2. sesz
2009. márc. 17. 12:45
Mire lennél kiváncsi?Varrónő vagyok,Igaz a gépet nem látom de hátha tudok segiteni.
1. zani
2009. márc. 17. 12:38
Sziasztok! Kaptam egy Elco márkájú mini varrógépet, de nincs hozzá kézikönyv és még sosem láttam varrógépet közelről, nem tudom hogy működik. Akinek van légyszi küldjön némi infot. Köszike!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook