Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 11, 5 hós kisfiam tegnap este hányt többször, reggelre meg lázas lett. Ez lehet az influenza tünete? fórum

11, 5 hós kisfiam tegnap este hányt többször, reggelre meg lázas lett. Ez lehet az influenza tünete? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 19. 08:53
Sziasztok! Szerencsére már a gyerkőcök is jobban vannak, tegnapra már a kislányom is beteg lett...hasmenés, hányás, a láza 39, 2 volt! :(( De szerencsére mára már semmi bajuk! :D Köszi mindenkinek! :)
2009. márc. 18. 18:29

Jobbulást a picinek!!

Nekem is van egy majden egy éves kisfiam a mult szombaton mi is megjártuk az ügyeletet aztán a dokinkat is.

Azt mondta a doki tavasszal mindig könnyebb elkapni mindent a tél igen kiszivja az ember energiáját és a baci persze támad.

Remélem egy pár nap és ti is jol lesztek!!

2009. márc. 18. 18:24
Sok folyadék addig is, míg nem látja orvos.
2009. márc. 17. 15:01
Lehet influenza. Tudom, hogy már ott ül a rendelőben a kérdés kiírója, de hátha más is van így.
2009. márc. 17. 09:25
Nem tudom mért kell mindenkinek nagy betűkkel odaírni hogy ORVOS, mikor írta a kiíró, hogy délután mennek a dokihoz, csak addig szeretett volna többet tudni...
2009. márc. 17. 09:09
Orvos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. márc. 17. 09:07
Igen nálunk mindenki át esett ezen,ami állítólag tényleg járvány hányás és hasmenéssel jár!De valóban 1-2 nap alatt le zajlott!Voltunk dokinál aki B6-ot és Normaflort javasolt semmi mást!A hasmenés tovább meg marad!
2009. márc. 17. 09:01
Vidd dokihoz, majd megmondja mit tegyél. Teáztasd, kis rágcsálni való ropi, ami sós arra folyadékot fog inni, és vigyázni kell ne száradjon ki.
2009. márc. 17. 08:20

Ezt mi is elkaptuk 2napig hányt, majd átváltott hasmenésbe, a mi dokink egy hippes répaleves valamit adott rá, amit Totó csak kubuval volt hajlandó meginni... :p

Jobbulást a gyerkőcnek!

2009. márc. 17. 08:17
Orvosunk csak délután lesz háromtól, felhívtam éjszaka az ügyeletet, annyit mondtak adjak neki B6ot mert járvány van. De hogy milyen, vagy mi ez semmit nem mondtak. Járvány, ennyi! :( Ez lehet influenza?? Egyébként nem egy beteges típus a gyerkőcöm.
2009. márc. 17. 08:17
Lehet ez sokmindennek a tünete is vidd el dokihoz!!!
2009. márc. 17. 08:14
11, 5 hós kisfiam tegnap este hányt többször, reggelre meg lázas lett. Ez lehet az influenza tünete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook