Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta esetében kenyeret mikor lehet enni?Miért a fehérjenapon?Szénhidrát napon is lehet?Mert erre vonatkozó infót nem találtam. fórum

90 napos diéta esetében kenyeret mikor lehet enni?Miért a fehérjenapon?Szénhidrát napon is lehet?Mert erre vonatkozó infót nem találtam. (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 16. 17:21
Én a diétám elején ettem fehérje,és szénhidrátnapokon is, néha-néha becsúszott a kenyér keményítőnapra is, a paprikás krumplimhoz, és az első hónapban mégis több mint 9kiló ment le!:) Azóta már csak heti 1kiló, de ennek is örülök. Körülbelül 1hónapja nem eszem kenyeret, csak szénhidrátnapon, de akkor mindíg, mert egyszerűen imádom.. Nem bírok róla lemondani, na szóval nem eszem 1hónapja csak szénhidrátnapon, és ugyanannyit fogyok egy héten, mintha enném :)
2009. márc. 19. 19:04

Sziasztok!

Kösz a tanácsot!Nekem a kenyér a gyengém...így valahogy kibírom...A zsíros kenyér nagyon jól hangzik,már nagyon várom a szénhidrát napot.

Apropó!Milyen főzeléket szoktál enni rántás,tejföl nélkül?Étkezési keményítővel sűríted?

2009. márc. 17. 08:16

Én is most csinálom a 90 napost és szoktam enni ch napon zíros kenyeret sőt vajas mézes és nutellás kenyeret is.


Fehérje napon is lehet, mert akkor melegszendvicset lehet enni.


Keményítő napon a főzelék mellé is szoktam.

2009. márc. 17. 06:34
Csak megerősíteni tudom, amit Csipkerózsika mondott.
3. Csipkerózsika (válaszként erre: 2. - Csipkerózsika)
2009. márc. 17. 00:53
Kivéve uye a gyümölcsnapot...
2009. márc. 17. 00:36
Minden nap ebédhez és vacsihoz egy szelet kenyeret lehet enni. Többet szénhidrát napon lehet.
2009. márc. 17. 00:35
90 napos diéta esetében kenyeret mikor lehet enni?Miért a fehérjenapon?Szénhidrát napon is lehet?Mert erre vonatkozó infót nem találtam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook