Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van marokköved ( szerencseköved )? Ha van, milyen, használ? fórum

Van marokköved ( szerencseköved )? Ha van, milyen, használ? (tudásbázis kérdés)

2010. jan. 11. 17:11
Szóval nem csináltam a kővel semmit. - javítottam, bocsi, de fáradt vagyok:)
2010. jan. 11. 17:09
Nekem a középsuliban volt szerencse kövem, egy kapubejáróban szedtem fel, ahol kedvenc tanárom lakott. nem csináltam a kővel, csak tudtam, hogy szerencsét hoz. A feleléseket mindig megúsztam, a dolgozataim jobban sikerültek, amikor a kezemben szorongattam.
12. d9d8721118 (válaszként erre: 9. - Sirga)
2009. márc. 17. 19:09
Szerintem lehet köze egymáshoz. Érdekes dolgot meséltél :)
11. d9d8721118 (válaszként erre: 10. - Winny)
2009. márc. 17. 19:09
Biztos lehet benne valami. A rezgések :)
10. winny (válaszként erre: 7. - D9d8721118)
2009. márc. 16. 18:55

Hihetetlen de igaz!

A köveimnek van párja pl.adtam a barátnőmnek mindig nála van.Szinte percnyi pontosággal tudom,hogy mikor hív fel.

Kapott az unokám is vele is bensőséges kapcsolatom van.Kő nélkül is:)

2009. márc. 16. 18:49

Mi az a marokkő?

Most, hogy beleolvastam, eszembe jutott valami. 17 évesen megtetszett egy aragonit darab, és megvettem. Az asztalomon állt sokáig. A legjobb barátnőm - akinek a fiújával is nagyon bizalmas barátok voltunk akkoriban - a srác "közreműködésével" véletlenül eltörte.(Tényleg véletlen volt!)Pár hónapon belül kihűlt mindkét barátság. Lehet ezeknek köze egymáshoz?(További érdekesség, hogy azóta is sikertelenül keresek olyan aragonitot...)

2009. márc. 16. 18:47

Én egy szép nyakláncot kaptam, tudtam, hogy valamilyen kristálykőből van. Amikor rajtam volt, valahogy nyugodtabb voltam, és olyan jól elbeszélgettem olyan emberekkel is, akik egyébként idegesítenek. Ígyhát elkezdtem kutatni, milyen kő ez. Tigrisszem.

Aztán utánanéztem, melyik mire van hatással. Így vettem jade követ, és fluorit karkötőt magamnak. Ez egy hete történt, azóta még nem vettem észre ezek hatását, de olyan dolgokra néztem ki, ami kicsit több idő.

7. d9d8721118 (válaszként erre: 6. - Winny)
2009. márc. 16. 18:45
Tény, hogy az utcán is lehet szép köveket találni. Végülis ezek a féldrágakövek is "földről" valók, csak sok kézen átment mire olyan lett amilyen.
6. winny (válaszként erre: 4. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 16. 18:41
Tudom,hogy vásárolt kőre gondolt,DE az így beszerzett kövek is hatásosak szerintem:)
2009. márc. 16. 18:40

Nekem is vannak és nagyon szeretem őket.

Van egy csomó fajtám: holdkő, napkő, ametiszt, jade, jáspis, rózsakvarc, magnetit, malachit, achát, borostyán, hegyikristály, karneol, ónix.


Nagyon szeretem őket. Az lenne a kérdésem, hogy ki, hogy érzi miben segített neki.

4. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 2. - Winny)
2009. márc. 16. 18:39
Sztem nem erre gondolt a kiíró. Nekem holdkövem van és egy másik,amit nem írok le,mert akkor kiderül,hogy mi az én problémám :)))
2009. márc. 16. 18:37
Van több is,igaz én vásároltam és tudom segit.Ha hiszel valamiben akkor működik.Van olyan ami horoszkópom szerinti és van olyan ami akart hozzám jönni.Legyen neked is.
2009. márc. 16. 18:35

Van kövem.Az udvaron ha találok a sóderrakásban olyat ami megtetszik azt behozom a lakásba.Mindig van a zsebemben is egy pici kő.

Nálam működik.

2009. márc. 16. 18:32
Van marokköved ( szerencseköved )? Ha van, milyen, használ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook