Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha már százszor elbuktál... fórum

Ha már százszor elbuktál... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ha már százszor elbuktál...

22. e2290c720f (válaszként erre: 21. - Vercsaszy)
2009. márc. 26. 18:50
sziasztok!egyáltalán nem titok a fogyi-gyógyszer neve lindaxa keménykapszula, orvosi receptre,5000-be kerül egy havi adag.Hasonló a reductilhoz,az éhségközpontra hat, megturbózva egy kis zsírégetővel.De akarat és kitartás is kell hozzá,azért nem csodaszer! Mindenkinek sikeres fogyást kívánok!üdv.hegyiircsi
2009. márc. 26. 17:04

Gratulálok!

Mi a gyógyszer neve,amit szedsz?

Végig olvastam a topicot,de nincs írva sehol!Ekkora nagy titok?:)

20. Hanata
2009. márc. 19. 22:24
irigylem a kitartásodat, és 24 évesen nem vagyok képes hosszú távon parancsolni magamnak, de most nálam is nagy az elhatározás, remélem nem csak két hétig!
2009. márc. 19. 04:35
gratulalaok es sok kitartast kivanok es egyben irigylem a benned levo akarat erot ami segit veghez vinni amit szeretnel pussza
2009. márc. 18. 16:27

Gratulálok neked ,én már sokszor valottam kudarcot.Nem vagyok kitartó.

Sok síkert .

2009. márc. 18. 08:12
Sziasztok!Kicsit meg is hatódtam, hogy ennyien gratuláltatok, nagyon köszönöm! Jelentem:folytatom,és nem adom fel!Minden sorstársamnak kitartást,türelmet,és minden jót kivánok! Azért pár sort mindenkinek írtam priviben!
16. Binky
2009. márc. 17. 19:19
Elképesztő vagy, sajnos, én is sokáig a kényszerevőkhöz sorolhattam magam, neked is sok szerencsét kívánok a lefogyáshoz! Nagyon kitartó és határozott ember lehetsz, ha bírtad a tornát, és ilyen szépen lefogytál! Sok pozitív élményt és sikereket kívánok neked a jövőben is!
2009. márc. 17. 19:02

Ez igen, ehhez csak gratulálni lehet. Sajnos, én is hasonló cipoben járok. Ha valami bánatom van, az evésbe menekulok. Az én súlyom csak gyarapodik.

Kérlek írd meg, hogyan fogytál le.

2009. márc. 17. 14:11
Gratulálok!Engem is érdekel mivel fogytál le.
2009. márc. 17. 13:43
Tényleg nagyon remek, hogy ennyi erő van benned!:) És nem roskadtál magadba, hanem küzdöttél! Viszont a fogyikapszula engem is érdekelne, ha nem titok!:)
2009. márc. 17. 11:21
Gratulálok!Példát vehettek rólad, részben nekem is hasonló betegségeim voltak(vannak...).Müteni még ilyen irányban nem mütöttek,de kortizont már nekem is kellett szednem.Bár csak rövidebb távon(2 hónapig).Sok sikert a súlytartáshoz!
11. tundek
2009. márc. 17. 07:33

Szia Nagyon ügyes vagy és kitarást neked. Én is azt szedem amit te és így találtam a mérlegelőd után a naplódra ami a kedvenceim között van. Tényleg nagyon jó ez a bogyó. Minden elismerésem a tiéd és nagyon sok erőt kivánok a teljes felépüléshez. És kívánom, hogy a fogyiban is elérd a célodat

Tünde

2009. márc. 17. 06:57
Gratulálok a kitartáshoz, le a kalappal!
2009. márc. 16. 21:25

Szia!

Gratulálok a kitartásodhoz.

Egy kérdésem azért lenne említettél egy fogyi kapszulát ez milyen mértékben segített a mozgáson kívül? És ha nem titok akor elárulnád a nevét?

Köszi Kati

2009. márc. 16. 20:37
Gratulálok, nekem biztos, hogy nem lenne ekkora kitartásom! Ügyes vagy!
2009. márc. 16. 20:35

Le a kalappal!!!

Nekem sok emberrelvan kapcsolatom,és sok pénzért negyed ennyi energiájuk és kitatásuk nincs mint neked::))

2009. márc. 16. 19:07
Nagyon ügyes vagy!!!!! A bringázás remek dolog, én is imádom! Biztos fogysz még többet is!!!! Ne add fel!
2009. márc. 16. 18:18
Szeretnék gratulálni a kitartásodhoz és az erődhöz, hogy ezt nem egyszer, hanem többször is megtetted. Biztosan nem lehetett könnyű, főleg a betegség és egyéb nehéz dolgok mellett. Kívánom neked, hogy sikerüljenek a kitűzött céljaid!
2009. márc. 16. 17:48
Hajrá,hajrá,haaaaajrrááááááá!
2009. márc. 16. 17:13

Először is szeretnék gratulálni, mert ilyen erős kitartással ritkán találkozik az ember!

Most már csak az kell, hogy az a kitartás, ami a műtét után megvolt benned, arra is kiterjedjen, hogy ne hízzd vissza a leadott kilókat! :)

Még egyszer gratulálok és nagyon sok sikert kívánok Neked a továbbikahoz!


Lailani

2009. márc. 16. 17:10

Irigyellek,hogy ekkora kitartassal rendelkezel.Bamulatos tenyleg,hogy betegsegeid utan ekkora energiaval vagsz bele a mozgasba,gondolom nem volt konnyu a sok fajdalom miatt.

Kitartast es tovabbi sok sikert kivanok!

2009. márc. 16. 17:03
Szeretném veletek röviden megosztani azt a küzdelmet, amit évek óta folytatok a kilók leadása és az egészségem érdekében. Január másodika óta elkezdtem szedni egy gyógyszertárban kapható fogyikapszulát, ez már az utolsó mentsváram.

Ugrás a teljes írásra: Ha már százszor elbuktál...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook