Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményed a Salvus vizről? Milyen hatásai vannak? fórum

Mi a véleményed a Salvus vizről? Milyen hatásai vannak? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 29. 11:46
nem lehet tőle hízni.
12. a_len
2014. jún. 29. 11:27
Tapasztalt valaki hízást a fogyasztása alatt?
2012. márc. 9. 18:27
Én ugy vettem észre közel 1 éves alkalmi használat alatt, hogy hozzászokott a szervezetem vagy pedig valami oknál fogva egyre többször és többet kell használni , mint mielőtt elkezdtem.
2012. márc. 9. 11:51

Én refluxos vagyok, próbáltam, nekem nem vált be. De nekem elég sok savam van, van hogy napi kétszer kell bevennem a gyógyszert (amiből napi egyet kell szednem, Controloc 40mg). Állítólag a Parádi víz is nagyon jó, jobb mint a Salvus, most azt szeretném kipróbálni.

De viszont több embertől hallottam, hogy nekik jó volt.

2012. jan. 7. 18:15

Én asztmás vagyok, és inhalálok vele. Lassan oldja fel a tüdőmről a slájmot, de feloldja.

Mire használnád?

2011. okt. 10. 19:20

Ha fáj a torkod vagy köhögsz inhalálj vele nyugodtan ,sprayben is lehet kapni erre a célra -nagyon jó ! Mi egy szívószálat tettünk bele a pet palackos salvusba és ha megnyomjuk belespriccel a torokba -olcsóbb mint a spray.

A lányom a gyomrára is issza ,savkötő , hurutoldó

2009. szept. 11. 19:50
Az én gyomrom nem birta,hányingerem volt tőle.
2009. márc. 16. 14:11

Hidegpárásítóba szoktam használni,a kisfiamnak, amikor hurutos köhögéstől szenvedünk, és amikor kezdődik az allergia "szezon".

Nekem csak jó tapasztalataim vannak!Sokkal könnyebben feloldódik a letapadt nyák, és az éjszakai alvások is nyugodtak.

Egy hátránya van, hogy a lecsapodó só miatt minden nap törölgetni kell:(De megéri!

2009. márc. 16. 14:10
Fiamnak a gyogyszeres párologtatójába használtuk!
2009. márc. 16. 14:10
Szia!Én nekem jó tapasztalatom van a gyerekem allergiás asztmás és a hidegpárásitoba használjuk nagyon jó.Meg akkor sszoktam kortyolgatni belőle ha nagyon fáj a gyomrom és az mindig helyrerakja ezt a hugomnak is ajánlottam és neki is jó volt a gyomrára .
2009. márc. 16. 14:10
Mi nagyon szeretjük. Savlekötő, gyomorbántalmak esetén nagyon jó. Állítólag légúti betegségekben is segít. Azt még nem próbáltuk. Mi minden évben Bükkszékről szerezzük be a vizet, a fürdőből. Ezelőtt 1-2 évvel még ingyen lehetett hozni, ma már csak pénzért, de így is sokkal olcsóbb mint a patikában.
2009. márc. 16. 14:09
Apukám gyomorégésre issza de nagyon megvolt vele elégedve.Úgytudom több mindenre jó.
2009. márc. 16. 14:07
Mi a véleményed a Salvus vizről? Milyen hatásai vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook