Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Forróság önti el a lábszáram - mitől lehet? fórum

Forróság önti el a lábszáram - mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
39. Rika1 (válaszként erre: 38. - M.gery)
2009. szept. 22. 16:11
Hali! Nem tudom én sem, bár a bőrgyógyászom a keringésre tippelt. Akkor a hirtelen hőhatására kitágulhattak a vádlimban az erek. Aztán, hogy már jobban vigyázok, hogy túl nagy hő ne érje, nekem is teljesen panaszmentes. Bár a napozásnál voltak félelmeim, de győzőtt a Nap imádatom. Figyeltem rá, azért a napozást sem vittem túlzásba. Örülök, hogy te is alakulsz. Remélem teljesen rendbe fogsz jönni...Puszi
38. m.gery (válaszként erre: 37. - Rika1)
2009. szept. 19. 21:59
Szia! Nálam annyi történt, hogy kiderült mitől magas a vérnyomásom, és mitől hízok ennyire. Pcos vagyok. Erre szedek gyógyszert, és kezdek helyreállni. A forróság viszont még a kivizsgálás és a gyógyszer elkezdése előtt elmúlt. Fogalmam sincs mi lehetett.
37. Rika1 (válaszként erre: 36. - M.gery)
2009. szept. 19. 20:38

Nem kell fogynom, de én elkezdtem, mert érzem, úgy sokkal jobb még a közérzetem is. Viszont eltüntek a foltok a lábamról. Egy tablettát írt fel a házi dokinő..Detralex a neve:))

Azóta kerülöm a szolit és a szaunát! Nálad mi történt azóta?

36. m.gery (válaszként erre: 35. - Rika1)
2009. máj. 20. 08:14

Remélem én is, hogy javít majd a reumatológus!!!

Neked fogyni nem kell? Én határozottan érzem a lábaimon, hogy szedtem magamra!

35. Rika1 (válaszként erre: 34. - M.gery)
2009. máj. 20. 04:56

Szióka!..Azt mondta az érsebész, hogy részükről rendben van..az az nem visszér gond. Nos hát akkor marad az uóbbi. Remélem javul majd, ha a reumatológus kezelésbe vesz:)

Soha semmi bajom nem volt eddig..és most ilyen hirelen ez a nyavaja...nagyon nehezen nyugszok bele. Lehet, hogy én is természetgyógyásznál kötök ki? Örülök, hogy neked be vált:)

34. m.gery (válaszként erre: 33. - Rika1)
2009. máj. 18. 07:53

Szia!

Hát ez nem valami jó, remélem, hogy nem kell műteni! A gőzfürdő + masszázs segíthet, próbáld ki.

Én akkoriban elkezdtem természetgyógyászhoz járni, aki talpmasszázzsal kezelte egyéb nyavalyáimat, és hogy ennek köszönhetően-e, de már nem érzem ezt a forróságot.

33. Rika1 (válaszként erre: 32. - M.gery)
2009. máj. 18. 04:08

Szia! Nos ott tartok, hogy egy szűkületett az az meszesedést diagnosztizáltak a gerinc felvételen.

A héten megyek még érsebészetre megnézetem a lábam, hogy mitől vannak rajta apró piros pöttyök és hogy miért olyan nehéz néha. Különben kaptam beutalót a gőzfürdőbe masszázsra és úszásra is.

És te javulsz?

32. m.gery (válaszként erre: 31. - Rika1)
2009. ápr. 8. 09:43

Majd írd meg, májusban milyen lett a leleted!

Jobbulást neked is!

31. Rika1
2009. ápr. 3. 03:52

Voltam én is dokinál, és Ő is azt mondta, hogy a lábszár forrósága nem keringési dolog. És elküldött gerinc rtg-re. Persze tudom, hogy nekem is van egy kis probléma a gerincemmel, néha izomhúzódás, becsípődés, talán kopás is. Májusra kaptam időpontot. De lekopogom most jól vagyok. Azért bíztos ami bíztos, mivel görcsölgetni is szokott a talpam és a vádlim elkezdtem szedni a Magne B6 -ot. És kenem a Venastát géllel.Ez vadgesztenyemag kivonatát tartalmazza és tök jó.

Jobbulást mindenkinek:)

30. m.gery (válaszként erre: 29. - Dite)
2009. ápr. 2. 08:43
Elképzelhető, hogy egy gerincmasszázs segíthet, akkor remélem a doki megmondja a pontos okot! :)
29. Dite (válaszként erre: 28. - M.gery)
2009. ápr. 2. 08:35
Köszönöm a válaszodat. Nem is gondoltam hogy a gerincnek köze lehet, én másra gondoltam. Valóban van egy kis problémám a gerincemmel. Úgyis ebben a hónapban kell vissza mennem a reumatológiára, meg említem az orvosnak.
28. m.gery (válaszként erre: 27. - Dite)
2009. ápr. 2. 08:26
Azt mondják a lábban a zsibbadás mindig gerinc eredetű problémára utal. Ameddig nem zavar nagyon, szerintem a doki sem tud vele mit kezdeni, de ha sűrűbben, vagy több ideig tart, feltétlenül menj el reumatológushoz!
27. Dite
2009. ápr. 1. 22:20
Sziasztok! Nekem a bal lábszáram szokott elzsibbadni. Az első alkalommal azt hittem, hogy meg nyomtam. De a második alkalommal jobban odafigyeltem de nem attól volt. Gondolom, hogy vérkeringési probléma lehet. Nektek is volt már ilyen, hogy az egyik lábszár több alkalommal elzsibbadt?
26. 2104cc91e8 (válaszként erre: 25. - M.gery)
2009. ápr. 1. 19:14
Köszönöm szépen!
25. m.gery (válaszként erre: 24. - 2104cc91e8)
2009. ápr. 1. 14:21

Köszi mégegyszer :)

Te is vigyázz magadra!

24. 2104cc91e8 (válaszként erre: 23. - M.gery)
2009. ápr. 1. 13:37
Reméljük, hogy igaza van a dokinak! Minden jót kívánok és vigyázz magadra! Üdv: Fiti
23. m.gery (válaszként erre: 22. - 2104cc91e8)
2009. ápr. 1. 08:49
Szia! A doki azt mondta, hogy ennek nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani, talán a stressznek tudható be. És kb 4-5 napja minden rendben a lábammal!!! Köszönöm az érdeklődést! :)
22. 2104cc91e8 (válaszként erre: 21. - M.gery)
2009. márc. 29. 12:35
Hogy vagy??? Mit mondott a doki???
21. m.gery
2009. márc. 20. 12:09

Sziasztok!

Köszönöm a bíztatást!

Sajnos valószínű nem kopogtam le, és ma délelőtt enyhén megint forrongott.. Úgyhogy igen, szerintem

is rendszeresíteni kell a masszázst.

Holnap megyek dokihoz, megemlíem neki!

20. 2104cc91e8 (válaszként erre: 18. - M.gery)
2009. márc. 19. 19:55

Örülök, hogy jól vagy, de amikor orvosnál jársz, azért említsd meg a dolgot, nehogy valami

komolyabb legyen a háttérben.

Tudod: Jobb félni, mint megijedni:)

További jó egészséget kívánok!

19. Rika1 (válaszként erre: 18. - M.gery)
2009. márc. 19. 18:25
Örülök, hogy rendeződtek a problémáid. További jó egészséget kívánok. Nekem is már sokkal jobb, használt a gél, és a Venastát is:))...és a masszázst is úgy látszik rendszeresíteni kell:))
18. m.gery
2009. márc. 19. 09:52

2. napja nem érzem a forróságot!

Kedden sétáltam egy nagyot, aztán forró fürdő, és kis masszázs a gerincem végénél.

Állítólag a lábproblémák onnan indulnak.

És láss csodát! Azóta kutya baja! :)

2009. márc. 17. 08:53
Mindenképpen menj el! (Szerintem Mi ehhez kevés vagyunk)
16. m.gery
2009. márc. 17. 07:57
Szia! A lábam ma reggel szinte folyamatosan "égett", ahogy fogdostam sem meleg nem volt a bőröm, sem pirosságot nem látni, úgyhogy holnap délutános a dokim, megyek hozzá. Olyan, mintha egyre nagyobb területet járná át ez a forróság.
15. 2104cc91e8 (válaszként erre: 13. - M.gery)
2009. márc. 16. 21:29
Mi újság a lábaddal, hogy vagy???
2009. márc. 15. 16:19
A forróságot reumás ill. ízületi bántalmak okozzák.
13. m.gery
2009. márc. 15. 16:14

Nekem is magas kicsit a vérnyomásom.

A napokban kezdtem újra szoktatni magam a sétához.

3 hónapig mindenhova csak kocsival mentem, a másik lábam sérülése miatt. Nem lehet, hogy valahogy az újraterheléstől van ez a forróság szerintetek?

12. micimacko72 (válaszként erre: 11. - Rika1)
2009. márc. 15. 14:40

Sajnos én sem járhatok szaunába, pont ezért. Nekem még pluszban a vérnyomásom sem a legjobb

:-((

11. Rika1 (válaszként erre: 1. - M.gery)
2009. márc. 15. 13:30

Az igaszság az, hogy nekem is így kezdődött, én a szaunába észleltem először. Olyan volt, mintha nagyon forró gőz csapta volna meg mindkét lábam szárát. Más senki nem tapasztalt ilyet ott bent. Ki is jöttem mindjárt és amikor elmúlt ez az égő érzés/csak kb. fél perc volt/...még vissza is mentem. egy jó kis zuhany után. Aztán semmi ilyesmit nem észleltem utána már. Viszont este piros foltokat vettem észre. Ezek a foltok most halványak és alig látni.

De szedem a Venastat kapszulát, és gélel kenem.

Fájni már nem fáj. Viszont tényleg menjél el orvoshoz. Nekem is azt kell tennem tudom. De majd egyszer rászánom magam:))

10. m.gery (válaszként erre: 9. - 2104cc91e8)
2009. márc. 15. 11:55

Nem, még nem vagyok terhes, csak szeretnénk.

Most azt találtam a neten, hogy hormonális változások, és rossz testtartás miatt is lehet ilyen, a gerinc oda sugározhat.

Ha marad még 1-2 napig mindenképpen spurizok a dokimhoz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook