Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
1618. edikee
2010. jún. 13. 11:45
még sajna nem talaltam meg............
1617. edikee
2010. jún. 13. 11:31
folyamatosan keresem de üres kiságy sehol nincs
2010. jún. 13. 11:26
irjatok be a google-be hogy álomfejtés.A legelső linkre katintva tudhatjátok meg mit jelent az álmokban látot alakok,állatok.....
1615. edikee
2010. jún. 13. 11:18
nagyon kivancsi vagyok mit jelent .... honnan tudhatom meg????
1614. 04e95f637a (válaszként erre: 1612. - Sirga)
2010. jún. 13. 11:12
így van!az sem mindegy,milyen szín/színek van az álomban! :)
1613. edikee (válaszként erre: 1611. - Babu222)
2010. jún. 13. 11:09
igen nagyon szeretnénk egy babat ...
1612. Sirga (válaszként erre: 1610. - Edikee)
2010. jún. 13. 11:04
Álomfejtéshez kevés az álmoskönyv. :) Annyiféle jelentése lehet! Ember-, helyzet-, meg més sokmindenfüggő az álmok jelentése. :)
1611. babu222
2010. jún. 13. 10:59
Szia!Kíváncsiságból én is elkezdtem keresni de nem találtam . Talán babára vágysz?
1610. edikee
2010. jún. 13. 10:48
sziasztok az a kérdes h üres kisággyal álmodok mar reg mit jelenthet ez? probáltam neten utana keresni hát nem sok sikerrel....
1609. edikee
2010. jún. 13. 10:47
Mit jelent az álmom?tud vki segiteni?
1608. rr00 (válaszként erre: 1607. - VictorHUN)
2010. jún. 12. 23:21

hát csak mintha arra emlékeztem volna de most hogy mondod lehet hogy időre nem emlékeztem hogy hány hónapig voltam nála

bocs

1607. VictorHUN (válaszként erre: 1604. - Rr00)
2010. jún. 12. 12:09
Véletlenül nem jógázol?Ha még nem talán próbáld ki Mert az is inkább efelé hajlik. Az álmokban nem létezik olyan hogy idő. Mi az hogy pár hónapig voltál nála?
1606. rr00
2010. jún. 12. 11:55
lééécci már senki sem válaszol? hát ez nemáááá kéne válasz mert ez az álom sokat jelent nekem
1605. rr00
2010. jún. 11. 21:49
elég spirituális álom de engem a való életben is érdekelnek ilyesmi dolgok
1604. rr00
2010. jún. 11. 21:46

kíváncsi vagyok hogy erről mit gondoltok mit jelenthet, jó hosszú de ha tudtok mondjatok rá véleményt vagy valószínű jelentést lécci



Az álmom azzal kezdpdött, hogy egy szegény családban élek egy kis viskóban és szegények vagyunk mint a templom egere, és én meg két testvérem meg a szüleink mindössze három szobán osztoztunk meg egyikben a szülök másikban két testvér a harmadikban egy testvér de nem tudom ki hol aludt csak erre emlékszem. Aztán egyszer csak oda jött egy ember hogy befogadna engem egy két hónapra és tanítana is valamit és ha jól dolgoznék kapnék fizetséget. De abban az álomban én nem olyan fizikai tulajdonságokkal rendelkeztem mint most, kb. olyan voltam fizikailag mint egy átlagos vagy átlagosnál kicsit erősebb lány, de a személyiségem nagy része ugyan az volt de persze magabiztosabb voltam és nem voltam annyira félénk. És kiderült róla hogy egy mester már nem tudom milyen de valamilyen meditációval kapcsolatos mester. És amellett, hogy együtt dolgoztunk pakoltunk meg ami kell ez mellet még meditációt is tanított mert valahonnan tudta hogy érdekelnek az ilyesféle dolgok. Pár hónapig voltam nála és teljesen elsajátítottam azt a meditációs technikát amit tanított nekem és együtt meditáltunk meg dolgoztunk meg minden féle és nagyon jól éreztem magam és igaz hogy itt is matracon kellett aludnom de már hozzászoktam jó vékony matracon. Na de még közben valahogy bejöttek a képbe a japánok elmentem egy csapat japánnal de értettem miket beszéltek és össze vissza nyafiztak tök felszines dolgokról ruhákról meg iyesmi és azthiszem egy ideig én is nyavajogtam de tudtam hogy a barátaim és akkor úgy éreztem nem érdekel az hogy milyen családból származom és milyen szegény is voltam és vagyok. Egy idő után aztán rájöttem hogy semmi ilyen felszines dolog nem számít én tudhattam csak igazán mármint az álomban. És rájuk szóltam legalábbis azt hiszem és akkor abbahagyták. Aztán visszamentem a mesterhez és folytattam a dolgozást meg egyebeket és kiderül hogy egész sok mindent tud rólam de nem tudom, hogy hogyan. Aztán valahogy átkerültünk az apukám házába és arra emlészem akkor, hogy becsuktam a szemem és akkor teljesen a meditáció állapotába kerültem, és ezt a mester valahogy megérezte, és aztmondta akkor a mester hogy elég gyorsan ki tudom üríteni az elmémet ha azt akarom és éreztem hogy büszke rám és aztán visszamentünk valahogy a mester házába vagy miébe és akkor azt mondta hogy nemsokára teljesen el fogom sajátítani azt a meditációs technikát amit tanít. Aztán még meditáltunk egy kicsit és lefeküdtünk de még ezek előtt azt mondta hogy tudom hogy rájöttél hogy nem az a fontos amit csinálsz milyen házban élsz hanem csak a lelki nyugalom és béke, és én akkor teljesen azt éreztem amit mondott és megint éreztem hogy büszke rám. Aztán még azt mondta, még pár napig itt maradhatsz aztán adok egy kis fizetséget a munkáért aztán mehetsz vissza vagy ahova akarsz, de tudtam hogy nem a pénzbeli fizetség a fontosabb hanem a lelki tapasztalat. Aztán felébredtem.

1603. era06 (válaszként erre: 1602. - 274c9996b8)
2010. jún. 6. 20:50

Na ne!!

Elég volt a rossz!

1602. 274c9996b8 (válaszként erre: 1599. - Era06)
2010. jún. 6. 20:43

Mocsarban maszkalni soha nem jo dolog !

Nehez idöszakra szamithatsz -:(

1601. era06 (válaszként erre: 1600. - VictorHUN)
2010. jún. 6. 17:33

Köszi!

A valóságban, most van lehetőségem kimászni a "mocsárból". Nem szeretnék újra nyakig merülni benne.

1600. VictorHUN (válaszként erre: 1599. - Era06)
2010. jún. 6. 17:03
Mert lehet hogy nem pont te kerülsz nehéz helyzetbe ahol segítő kéz kell hanem valaki más és az is meglehet hogy pont te leszel a segítő kéz :)
1599. era06
2010. jún. 6. 17:00

sziasztok!

Az éjjel azt álmodtam, hogy elsüllyedek egy mocsárban, segítségért kiabálok. Megtaláltak, de más néven szólítottak.

Ez mit jelent?

1598. VictorHUN (válaszként erre: 1597. - Szandi'90)
2010. jún. 6. 16:55
Most nem mindegy hogy a szeretem szót hogy használod, múlt időben vagy jelenben, mert ha még mindig szereted akkor egyértelmű, hogy ő jár a fejedben nap mint nap és ezért fordul elő gyakran az álmaidban. Jelentése csupán annyi hogy a szíved legmélyén még mindig szereted bár ennek már nem adsz annyira nagy hangsúlyt mert már a múlté de a remény még nem halt meg benned hogy hátha jobbra fordul minden.
1597. szandi'90
2010. jún. 6. 12:26
Sziasztok!Szeretném megtudni h mit jelenthet az álmom. Visszatérően álmodok a volt a barátomról akivel 1 éve szakítottunk, nagyon szere(tt)em. Arról álmodok h csókolózunk és utána mindig összejövünk újra. 1-2 hetente visszatérő álmok. Olvastam cikkekben a csók jelentését, de nem igazán találtam még 2 hasonló leírást. Ezek csak ilyen vágy álmok? vagy van vmilyen jelentése?
1596. VictorHUN (válaszként erre: 1594. - 30fe7ef706)
2010. jún. 5. 22:02
Meglehet hogy kicsit gátlásos vagy és ezt az álmodban sikerült legyőzni, és gondolom ez a katona ismerősöd egy hőn áhított szerelmed lenne. Az erős napsütés a meleg helyzetre utalhat de te felülkerekedsz rajta és valahogy felszeretnéd hívni a katona figyelmét hogy vegyen észre és amikor ez megtörténik akkor a környezeted örömmel fogadja hogy végre, de ott van a sötét épület ami a félelmedet ábrázolhatja és amint belépsz az épületbe a félelmeiddel szembe nézel és kellemes csalódás ér. A félelem, a gátlásod megszűnik és boldog vagy. Én legalább is így értelmezem. Nagy a fantáziám :)
2010. jún. 5. 13:26
Medard Boss , Svajci pszichiater sokat foglalkozott az almokkal es azok jelentesevel , biztos hogy akad 1-1-könyve leforditva ill eredetiben ezzel a temaval !
2010. jún. 4. 18:30

Sziasztok! Érdekelne, hogy mit jelenthet ez az álom? Nagyon valósághű volt.

Állok egy gát tetején, felülről tűz le rám a nap. Hihetetlenül forró, érzem az egész testemen. Körülöttem apró tűzhányók, hófehér tiszta füstöt okádnak magukból. Mindenütt emberek vannak, de a csend irtóztató. Nyugalom van. Lehajolok. Két kezemmel felmarkolok annyi homokot, amennyit csak tudok. Érzem a hűvösségét, érzem, ahogy lassan átcsurog az ujjaim között. Szétnézek az emberek között. Két embert ismerek fel. A nővéremet, és egy katonát. Aki életben nem a párom, de közel áll hozzám érzelmileg, nagyon közel. Megfordulok, leveszem a bikini felsőmet. Leülök, és mintha csak egy csúszda lenne a gát, lecsúszom rajta. Minden tiszta homok, érzem a hátamon, érzem a testemen. Eszméletlen boldogságot érzek. Mindenütt körbevesz. Az emberek boldogok. A katona rám mosolyog, engem néz. Bár félig meztelen vagyok, nem érzem zavarban magam. Észre sem veszi senki, természetesnek tűnik. Elsétálok a gát lábától, találok egy épületet. Bemegyek. Sötét, nem a legnagyobb tisztaságú, de nagyon friss, hűvös levegő fogad. Szétnézek, már amennyire látok. Meglátom a bikinimet a földön. Felemelem, de nem veszem fel. Visszasétálok a gáthoz. Érzem a talpam alatt a homok hűvösségét. A nap lassan lemegy, a horizontot elönti a narancssárga fénye. Hallani a víz csobogását. Az emberek boldogsága betölti az egész teret. Boldog vagyok.



Ezzel ért véget az álmom. Azért írtam le, mert nekem még az életben nem volt ennyire intenzív, valósághű álmom. Szabályosan csalódott voltam, mikor felébredtem. Éreztem a homokot, éreztem a napsütést. Éreztem a férfi tekintetét. Éreztem a nővérem boldogságát. Mit jelenthet?

1593. 274c9996b8 (válaszként erre: 1592. - Diadoora)
2010. jún. 4. 16:35

Nem kell ilyen drasztikussan venni , sok , nagyon sok oka lehet az almaidnak ! ?

Nem tudom nincs-e kedved elvegezni az agykontrollt ?

Többek között az almokat is meglehet fejteni az ott tanult tecnikakkal !

1592. Diadoora
2010. jún. 4. 14:32

Ilyen értelemben nem semleges, mert zavar, és félelmet kelt bennem...

Akkor én egy elvetemült sorozatgyilkos vagyok/leszek, csak nem tudok róla? Hát, nem valami szép kilátások...

1591. 274c9996b8 (válaszként erre: 1588. - Diadoora)
2010. jún. 4. 11:42

Hat ha nem mondanak semmit ? ! Szoval tenyleg semleges neked akkor ne törödj veluk :)

Szörnyulködni sem kell , ugyan miert ?

Az ember nagy hatalommal a kezebe kb mindenre kepes ! Mindnyajunknak van arnyek oldala ,amit szivossan rejtegetunk meg sajat magunk elött is !

Viszont ezek a kevesbe szep tulajdonsagok csak arra varnak , hogy a kedvezö feltetelek mellett elöugorjanak -:D

1590. gatto4
2010. jún. 4. 08:39

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, mert nagyon furcsát álmodtam, hátha valaki tud segíteni megmagyarázni:

(némi háttérinfo, hogy a férjemmel csak polgári esküvőnk volt, lagzi nélkül, mert egyikünk sem szereti a lagzikat, bár bátyámék esküvője/lagzija most volt egy hónapja, ahová csak a kisfiammal tudtam elmenni, mert a férjemnek halaszthatatlan dolog jött közbe...)

szóval azt álmodtam, hogy olyan volt, mintha a mi lakodalmunk lett volna, de menet közben mintha én leváltottam volna a férjemet az ő egyik haverjára (aki egyébként nem jön be nekem), de ugyanúgy bújtam hozzá, mintha a férjem lett volna mellettem és ugyanazt éreztem, mint a férjem mellett, hogy nagyon boldog voltam (de mégsem a férjem volt ott) szóval ez nagyon zavar engem, hogy miért álmodok mással ilyen érzést :S aztán a lakodalom végeztével a férjemhez mentem haza, aki épp a szüleinél volt, persze apósom ki volt akadva mint állat, hogy hogyhogy nem a fia volt mellettem a lakodalomban (apósom egyébként imádja a lagzikat, kamerázni szokták hívni).

Kb ennyi, remélem valaki tud nekem némi magyarázatot írni, hogy akkor ez most így hogy van...

Köszönöm előre is :)

2010. jún. 3. 22:01
Lovak akartak összetaposni. Még sohasem álmodtam ilyet, érdekes volt:)
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook