Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
1648. angyalka7
2010. aug. 13. 15:17

Sziasztok! Volt egy álmom reggel. Szeretném veletek megosztani, hátha valaki tud segíteni, miért is volt!


Egy nagy szobában voltam, az ablaknál álltam. A szüleim ott ültek. De nem egymás mellett.

Szavak nélkül mondtam nekik, hogy eljött az időm.

Elkezdtem remegni, zihálni, szenvedni, de nem fájt.

Aztán azt mondtam nekik, hogy mennem kell, de szeretem őket.

Egész nyugodtak voltak. Csak néztek. Anyunak mintha kicsit könnyes lett volna a szeme.

Belőlem fehér pihék, fehér tollak jöttek ki. Meg olyan fényesség is körülvett. Éreztem hogy már nem soká elhagyja a lelkem a testemet. Egy idő után abba maradt a remegés, zihálás, de még mindig kínlódó, meggyötört fejem volt.

Arrébb mentem, mondtam még itt vagyok veletek, majd vissza az ablakhoz.

8 tollacska jött ki belőlem, és még kettőnek kellett volna, hogy itt hagyjam ezt a világot. Nehezen ment, nem nagyon akart kijönni...


Sajnos csörgött párom telefonja, és felébredtem.

2010. aug. 10. 10:13
És az én álmomat nem tudja vki mit jelenthet? Lejjebb irtam.köszi
1646. e58903e3ab (válaszként erre: 1645. - Blackgirl86)
2010. aug. 9. 11:47
Semmi jót nem jelent az álmod.
2010. aug. 9. 11:42

Szép napot!


Nagyon sokszor álmodom azt, hogy csak úgy kiperegnek a fogaim. Ettől az életben rettenetesen félek.

Mikor kiesnek, utánna vissza tudom tenni őket ugyanúgy ahogy volt. És mielőtt kiesnek, minden álmomban, minden alkalommal megelőzi egy reccsenés. Tipikusan mikor a tejfog kezd kiperegni, már erősen mozog, aztán csak kihullik.

Sok álmoskönyvet nézegettem már, de nem sok mindent tudtam meg. Általában csak a felső fogaim esnek ki, az első 3, de van mikor több is.


Mára virradóan ezt álmodtam, és még ezt is, de erre nem is találtam semmit.

Egy épületben mentünk be többen. Vagy iskola vagy kollégium lehetett, de inkább az utóbbi. És elkezdett a mennyezetről peregni a fal. kezdett összedőlni. próbáltunk menekülni kifelé, de nem engedték hogy kimenjünk az épületből. Levettem a cipőmet és a fejemre tettem, hátha egy kicsit véd majd ha rám esne egy nagyobb darab.


Ha valaki tud nekem segíteni, ha valakinek lenne ötlete ezek miket is jelenthetnek, kérem írjon nekem.

Blackgirl86@citromail.hu-ra, mert ide sajnos nem jeleníti meg mindíg ezt az oldat, és már nagyon kíváncsi vagyok az álmok jelentésére!


Előre is köszönöm!

2010. aug. 9. 07:31
Az én álmomban benne voltam én igy felnőttként, és egy kislány, aki szintén olyan volt, mint én. Fogtam a kezét, a másik kezében pedig egy gombot szorongatott. Majd a gomb egyszercsak eltűnt. Majd egy lasitott felvételen láttam, ahogyan a gomb zuhan le a padlóra, egy nagyon nagyon lasitott felvételen..és a lasitott felvételen már láttam, hogy vannak ott még személyek, valami szellemfélék lehettek, mert a kislánnyal ccsak ketten voltunk. De az álom fő lényege ez a lasitott felvételen zuhanó gomb, és a kislány...aki vagy én voltam, vagy csak rám hasonlitott nagyon. Esetleg vmi ötlet, hogy mit jelenthet?
1643. Shally (válaszként erre: 1642. - Iker57)
2010. aug. 8. 21:19
A ház általában az álmodót jelenti, a lelki világát.
1642. iker57
2010. aug. 7. 11:48
mit jelent,mér 2 álmodtam ugyan azt,1 én voltam a cselekvo személy,2 csak néző és segitó:van 1 ház ami el van varázsolva,van benne egy szoba aminek az ajtaja öröké zárva.Ott kigyouborkákat termesztenek.de ha belépsz abba a szobába,az uborkából ronda-nyálkás kigyo lesz.ahogy kinyitod az ajtót rögtön apró szárnyas bogarak serege lepi el a házat az uborkát megfogod kigyová változik,ahány uborkát leszetsz annyi ideig tart a varázslat.remeg a ház-el tunik a lépcsó-a csovekból ragacsos trutyit lő ki.egy szoba van ahova menekülni lehet,de ott sem lehet se leülni se semmit csinálni.meg kell várni mig lenyugszik a ház.a multkor csak én voltam a szereplő,de ma ismerősők-lányom-párom.
1641. 7f84baaf66 (válaszként erre: 1640. - Shally)
2010. aug. 2. 11:51
Én rengeteget gondolkoztam ezen és szerintem én arra az ideális állapotra vágyom amit annak hiszek:). Nekem azt hiszem inkább biztonságot jelent. Főleg akkor álmodom,ha nem stimmel valami és bizonytalan van a jelenben. De ki tudja mi lenne ha megvalósulna?
1640. Shally (válaszként erre: 1639. - 7f84baaf66)
2010. aug. 1. 16:44
Szerinted miért álmodunk ilyeneket? Talán erre vágyunk tudat alatt? A szerelem érzésére?
2010. aug. 1. 15:15

Sziasztok!

nekem állandó visszatérőálmaim vannak az elérhetetlen szerelmemről, aki legutóbb 46 évesen egy gyönyörű házban álmodtam meg, gyerekszobável járókával a közepén és tök harmónikus családi idillben. Csak arra emlékszem büszke voltam rá, hogy nála minde rendben van. Persze álmodtam a legkülönbözőbb helyzetekben róla, de a leggyakoribb az osztálytalálkozó és az együtt bulizás. Nem is tudom vége lesz e ezeknek az álmoknak valamikor...

1638. Shally
2010. aug. 1. 14:02

Mit jelenthet szerintetek h egyik nap azt álmodtam h szerelmes vagyok egy hajléktalan férfibe.

Most éjszaka meg egy fiatal pap férfibe voltam szerelmes.:)

2010. júl. 31. 07:10

Sziasztok!

Mostanában olyan furákat álmodok, de persze egy álomfejtős könyvben nincs benne.

Szerintetek mit jelenthet, ha azt álmodom, hogy olyan tojást török fel, amiben kiscsirke van? Félig kifejlett embrió csirke. :S

2010. júl. 28. 12:20
Érdekes álmom volt.A saját arcom hámlott.
2010. júl. 23. 11:02
megint szivárvány.Az jót jelent:)
1634. rlibertas (válaszként erre: 1633. - Msue)
2010. júl. 20. 13:52
Köszi!
1633. msue (válaszként erre: 1629. - Rlibertas)
2010. júl. 19. 13:48

Szia

Szerintem semmi nem lehetetlen és bízni kell. Nekem meghalt egy babám aki 3 napot élt. Utána egy évre rá teljesen kikészültem és szerettem volna de kockázatos volt. De akkor is. Hiszek a csodában és sokminden másban. Az emberi agy olyan hogy ha nagyon vágyik rá tiszta szívből akkor megkapja. A tudatalattidat is használd ahhoz hogy megfoganjon és megmaradjon. Nekem is sikerült igaz el is kötöttek mert veszélyes lenne még egy. Már van igy is három fiam ugyhogy ne panaszkodjak. Egy nagy tudású orvos kezelt engem. Megkérdeztem, hogy biztos jol elkötött? Azt mondta igen mert elvágta a vezetéket de az emberi test néha csodákra képes..... Hát ebből le lehet szűrni. Remélem sikerül.

1632. Humor Helga (válaszként erre: 1628. - 274c9996b8)
2010. júl. 19. 09:16
nem-nem!!! vagyis... vannak sejtéseim, de gondoltam megkérdezek vki olyat aki ért hozzá :)
1631. rlibertas (válaszként erre: 1630. - VictorHUN)
2010. júl. 18. 21:58

Bocsi, kicsit olvastam csak vissza, de ezt kinek írtad, nekem?

?

1630. VictorHUN
2010. júl. 18. 12:22
Ha a pajzsmirigyednek annyi, akkor ne reménykedj babáért
1629. rlibertas
2010. júl. 18. 08:05

Sziasztok!Tudna valaki segíteni?

MÁr rég-rég próbálkozunk kisbabával, de még nem jön.ez az utolsó hónapom, amikor a hormonkezelést kapom, utána már ezt sem.

MÁr 2-3 napja álmodom, hogy megjön a menstruációm idő előtt.

Ez mit jelenthet?JElzi, hogy ne reménykedjek?

Vagy csak simán azt jelenti, hogy biztos izgulok már hogy sikerült e a baba?

1628. 274c9996b8 (válaszként erre: 1626. - Humor Helga)
2010. júl. 16. 16:41
Gondolom hogy Te tisztaban vagy vele pontossan hogy , mit jelent :)
1627. 274c9996b8 (válaszként erre: 1625. - Vikasz)
2010. júl. 16. 16:40
Azt irtam neked hogy (+)=(-) a gyerekkel kapcsolatban , tehat az alom megilyesztett , de vegsösoron nem törtent baj , nem ?
2010. júl. 16. 13:16

Sziasztok! Érdeklődnék... nem azt mondom h minden nap... de nem először álmodok vkivel... mit jelenthet?

Egy pasi... régen nagyon nagyon szerettem, de tudtam h nem lehet belőle semmi, nem is lett, egy csókon kívül! Azóta abszolút túl vagyok rajta... vagyis talán sose leszek, de megbékéltem ezzel!

És az elmúlt időben mégis többször álmodtam már Vele, miért? Mit jelent? Előre is köszönöm!

Humor Helga.

1625. vikasz (válaszként erre: 1624. - 274c9996b8)
2010. júl. 15. 23:22
Köszi. Remélem, hogy pozitív, mert nagyon rossz érzés volt megélni, és megijesztett.
1624. 274c9996b8 (válaszként erre: 1623. - Vikasz)
2010. júl. 15. 18:57

A gyerekkel kapcsolatban velemenyem szerint +- az almod !

A fog(-ak!)elvesztese,kipotyogasa pedig mindeg veszteseg , valakit/valamit elveszitesz ami fontos neked ! ( de , nem halaleset.)

1623. vikasz
2010. júl. 12. 23:00

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni? Volt éjjel egy álmom és egész nap itt motoszkál a fejemben.

Álmomban azt láttam, hogy a szüleimnél voltunk és az idősebbik, 2 és fél éveskislányom kicsúszott a franciaerkély rácsa alatti résen keresztül. Én nyúltam utána, de amíg agyaltam hogy hogyan fogjam meg kicsúszott és zuhant lefelé a 4. emeletről. Végig láttam őt ahogy háttal zuhan lefelé, közben azt hittem megőrülök a fájdalomtól, majd meghasadt a szívem. Aztán hirtelen megállt a zuhanása a becsapódás előtt és visszaemelkedett egyenesen a karjaimba.

Ugyanebben az álmomban egyszercsak kiesett a felső középső fogam, a jobb oldali. Nem volt semmi baja, csak mikor kijött láttam, hogy valami fekete folt van a gyökerén, és nagyon hosszú a gyökere.


Mi lehet ez? A fog kihullásáról azt olvastam, hogy valaki meghal. De a gyermekem zuhanása majd visszaszállása mit jelenthet?

Tud valaki segíteni? Én nem nagyon értek az álmok fejtéséhez. Előre is köszi, ha valakinek van tippje. :)

2010. júl. 8. 20:49

Halottal álmodni mit jelenthet? Mintha üzenni akart volna.

Három hónappal ezelőtt meghalt a 26 éves munkatársam. Közvetlen munkakapcsolatban álltunk, két hónapig dolgoztunk együtt. A halála rettenetesen megviselt. Ma reggelre vele álmodtam. Azt álmodtam, hogy bent volt a munkahelyen, rajtam kívül senki nem vette észre. Odamentem hozzá, megérintettem, jéghideg volt, a teste hófehér. Az arca szomorú, gondterhelt. Átöleltem, megcsókoltam. Ez után egy kicsit mosolygott, majd utána egész álmomban öleltük, csókoltuk egymást. Végig éreztem a hideg testét, ahogy egymáshoz értünk.


Ez volt életem második legvalósághűbb álma. Sosem voltam ebbe a srácba szerelmes, nem mondom, hogy nem nézett ki jól, de nem voltam belé szerelmes. Azért nem értem, hogy miért álmodtam ezt. Az biztos, hogy rettenetesen megviselt a halála, napokig nem tértem magamhoz, sírtam, még most is, ha eszembe jut. Néha beszélek hozzá, hiányzik.

1621. Shally (válaszként erre: 1620. - Edikee)
2010. jún. 13. 21:44

Szia!

Régóta akartok már babát? Üres a kiságy...tehát nincs benne baba. Talán még nem jött el az ideje, hogy leszülessen hozzátok!

1620. edikee
2010. jún. 13. 14:07
kösszi sikerült
2010. jún. 13. 12:32

[link]

Én itt szoktam megnézni:)

❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook