Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
1708. angyalka7 (válaszként erre: 1707. - Malinska)
2010. aug. 29. 19:37

Szerintem azért álmodsz vele olyan sokszor, mert arra a "kapcsolatformára/típusra" Vágysz, ami vele volt. Véleményem szerint, nem találtál még senki olyat, akivel olyan jó lenne mint vele.

Az álmodhoz nem tudok hozzá szólni, csak annyit, hogy a kisbaba, mindig egy új dolog születését jelzi. :)

Szép estét nektek!

1707. malinska
2010. aug. 29. 17:57
Sziasztok! Azt álmodtam hogy egy régi szerelmemmel találkoztam és nagyon szerelmesek lettünk egymásba. A következő pillanatban már ment vissza külföldre dolgozni egy évre kiküldteésbe,és búcsúzkodtunk, a karomban volt az újszülött kisbabánk. Mikor elment ránéztem a gyerekünkre aki fiú volt és borostás volt az arca ekkor az jutott eszembe hiszen az apja is borostás. Megpróbáltam megszoptani a kicsit de nagyon béna voltam és nem akart enni, majd cipeltem össze-vissza a kisbabát nem tudtam hogyan kell rendesen fogni, hogy rendesen tudjam tartani a fejét. Utána azon gondolkodtam hogy vajon tényleg ő az apja és azt számolgattam hogy mikor eshettem teherbe. Még arra emlékszem hogy nagyon nagyon szerelmesek voltunk egymásba. Ha valaki tud légyszi segítsen hogy mit jelenthet az álom. A régi szerelmemmel nagyon sokat szoktam álmodni, pedig kb 5 éve nem is láttam. Köszi
1706. morkika (válaszként erre: 1703. - Angyalka7)
2010. aug. 28. 22:50
Igen, igen, értem én... Lehet hogy igazad van... Majd elfilózgatok ezen hogy mik vannak bennem. Minden esetre köszi!
1705. agica81 (válaszként erre: 1704. - Angyalka7)
2010. aug. 28. 15:10
2 éve mikor utoljára beszéltünk akkor már volt egy új kapcsolata,és amikor beszélgettünk,elég csendes volt.Nem olyan,mint előtte.Én ezt elutasításnak vettem.Lehet ezért álmodok ilyet?
1704. angyalka7 (válaszként erre: 1702. - Agica81)
2010. aug. 28. 15:06

Írj neki egy mélt, hogy mi újság vele, hogy van. Lehet megtudsz valamit. Mert írtad hogy az álmod után háborog a lelked... de lehet hogy pont az övé háborog, valami miatt.

De ha ez nem, akkor legalább megtudod, hogy telnek a napjai :) És talán megnyugszol te is.

1703. angyalka7 (válaszként erre: 1701. - Morkika)
2010. aug. 28. 15:04

Nem azt próbáltam leírni, hogy most hogyan viselkedik veled, hanem hogy te ettől félsz (úgy tudat alatt). De akkor lehet hogy azért álmodtad ezt, mert egyszer már volt köztetek affér, és annak az oka van benned, hogy "talán"...

De akkor aggodalomra nincs ok :D

Üdv!

1702. agica81
2010. aug. 28. 14:22

Sziasztok!Mi lehet az álmom jelentése?Van egy pasi aki régen nagyon közel állt hozzám.1 héten Legalább 1x álmodok vele.A szituáció nem lényeges,mindig más más,de minden álomban nagyon elutasító velem.Másnap persze háborog a lelkem.Nem tudom mi lehet az oka?Hiányzik,hiányoznak a beszélgetések?Csak félek,hogy elutasító lesz velem?Nem tartjuk a kapcsolatot már legalább 2 éve.

Mit jelenthet ez az álom?Köszi előre is.

1701. morkika (válaszként erre: 1700. - Angyalka7)
2010. aug. 28. 14:01
Én is gondoltam erre, de az elmúlt 1 évben, amikor gallyra ment a kapcsolatunk, hihetetlen hogy miket megtett értem és hogy visszajöjjek hozzá. Nagyon sokat változott előnyére, olyan dolgokban is másképpen viselkedik, amiket előtte SOHA nem tett volna meg. Mondhatni mindent feladott értem... Nem hiszem hogy a valóságban kihasználna. Nem szorul rám, sosem szorult. Sőt... Mégis harcolt értem. Szóval ezt kizártam. Minden esetre nagyon-nagyon érdekes álom...
1700. angyalka7 (válaszként erre: 1691. - Morkika)
2010. aug. 28. 13:48

Szia!


Annyi jutott csak eszembe, hogy nem félsz Te esetleg attól, hogy csak ki akar használni, megcsalni, átverni, miközben pont az ellenkezőjét látod, hogy mindent megtesz a kapcsolatotokért? Mert ez inkább ilyen "félelem-álom" lehet. Azok a dolgok, amiktől félsz, azokat éber állapotban elhessegeted, hogy "á ez nem lehet", viszont a tudat alattid, álom formában vetíti ki neked az érzéseidet!?

2010. aug. 28. 13:38

augusztus 19: Nemecsek Ernőt sztároltam én és többiek, mindenkinek szórólapokat és fotókat mutogattam Nemecsekről egy kollégiumban.

augusztus 24: egyedül és önnálóan akartam elmenni valhová kirándulni, beszélgettem 2 cigánycsajjal, néztem a köztük lévő rést és azt mondtam hogy azért figyelem mert "emlékeztetnem kell magam hogy elmúltam 18, mindig figyelnem kell, szóval most már bármelyik pillanatban meghalhatok"


fölszáltam a buszra de fölébredtem..

1698. angyalka7 (válaszként erre: 1695. - 274c9996b8)
2010. aug. 28. 13:33
Jaj, Sólyom! Félreértettél!!! Nem cinikusan írtam az előző hozzászólásomat, hanem az volt az értelme, amit ott láttál. Nem akarok én vitatkozni! Épp ellenkezőleg. Néha akkor jó valami, ha meghallgatjuk a másikat is, mert lehet nem jó úton haladunk, vagy nem jóra gondolunk. Isten őrizz hogy én itt akárkivel is veszekedjek, semmiségeken, ráadásul látatlanban/ismeretlenül :)
1697. morkika
2010. aug. 27. 22:28
angyalka, tudnál valamit hozzászólni az 1702-es bejegyzésemre? Vagy esetleg valaki más?? Hm?
1696. fotkabb (válaszként erre: 1693. - Angyalka7)
2010. aug. 27. 20:54
Nagyon köszi még egyszer,segített,mert odafigyeltem.Jó tudni,hogy mit álmodok,hogy jelentéssel bír néha!Neked is szép napot/estét!
1695. 274c9996b8 (válaszként erre: 1694. - Angyalka7)
2010. aug. 27. 16:49
Te leirod azt amit Te hiszel,tudsz mi többiek amit mi gondolunk , ezen mar csak nem veszunk össze , nem ?
1694. angyalka7 (válaszként erre: 1689. - 274c9996b8)
2010. aug. 27. 15:50

Oké Sólyom, hiszek neked... Minden nap tanul valami újat az ember. Én ezeket amiket itt leírogatok, különböző könyvekből szedem, és lehet hogy ott nem írták jól!

Üdv.: Angyalka :)

1693. angyalka7 (válaszként erre: 1688. - Fotkabb)
2010. aug. 27. 15:48

De fotkabb, akár azon a téren is lehetnek "bakik" :) Nem 100%ra írtam az anyagit. Annyira nem tudok álmot fejteni, csak a gondolataimat (fejtegetem itt nektek) Ezért nem akarok senkivel összetűzni, mert lehet nincs igazam :D

De azért az jó, hogy rájöttél, hogy barátod hazudgált, remélem nem túl későn... :) Ha az álom miatt, ha nem, az igazság az mindig jó

Szép napot nektek!

2010. aug. 27. 08:26
Én egy hatalmas,hosszú asztalról álmodtam,hófehér terítő volt rajt,és szépen meg volt terítve--ebédhez készülődtünk,valamilyen alkalomból--a régi házunk,udvarán!Ez mit jelenthet?
1691. morkika
2010. aug. 26. 20:22

Hello!


Nagyon rosszat álmodtam mára virradó éjjel. Ha valaki tudna válaszolni, mit jelenthet, megköszönném.

Szóval azt álmodtam, hogy a párom meg akart ölni és az egész kapcsolatunk egy hazugság volt, mert azt mondta nekem álmomban, hogy direkt azért akart megismerni 4 évvel ezelőtt, hogy aztán előre kitervelt szándékkal megöljön és hogy soha nem szeretett. Amikor kiborultam (álmomban) és sírtam csak nevetett gúnyosan.

Szerintetek mit jelenthet? Szörnyű érzés volt, hajnali 5 körül riadtam fel. Nem is tudtam visszaaludni egy jó darabig.


Ötlet? Hm?

1690. ronka
2010. aug. 26. 15:54

Nagyon ritkán szoktam álmodni,

de ma éjjel azt álmodtam ,hogy kórházban voltam betegként!jelenthet valamit?

1689. 274c9996b8 (válaszként erre: 1686. - Angyalka7)
2010. aug. 26. 15:47

Ha kiesik a fogunk vagy ,kiszedegetjuk soha nincs halalrol szo ! Csak vesztesegröl es nem biztos hogy , anyagi vesztesegröl....

A mellekdolgok nem szamitanak , hogy hogyan ,mikor stb....

En nem hallottam ezeket , hanem tapasztaltam :)

1688. fotkabb (válaszként erre: 1683. - Angyalka7)
2010. aug. 26. 15:41

Szia angyalka7!


Anyagi javak terén lehet szélhámos?Lelkileg nem lehet?mert tegnap jöttem rá,hogy -most már a volt barátom- egy notorikus hazudozó.

Vagy az anyagiról még nem tudok,hogy valaki át akar verni.Oda fogok figyelni.

Köszönöm a segítséged,és a figyelmeztetést!

1687. 04e95f637a (válaszként erre: 1672. - Angyalka7)
2010. aug. 26. 15:31

köszi :)

éjjel egy pici zöld kocsiról,és egy motorról álmodtam!Az enyém volt mindkettő!Megjegyzem,nem álmodok egyikről sem! :) Mit jelenthet?

1686. angyalka7 (válaszként erre: 1684. - 274c9996b8)
2010. aug. 26. 15:19

Igen Sólyom, én is hallottam ezt, csak én úgy, hogy ha a fogunk kiesik, akkor valaki meg fog halni. Ha a fogunk fájt is, akkor a személy elvesztése is fájni fog, tehát közeli halott. De az ő álmában ez vérrel társult, és fogorvossal is. És ez a kettő a támogatást, a bajból kihúzást jelenti. Valamint írt a lazuló fogról is, amit végül nem húzott ki, ezek pedig anyagi veszteségre utalnak.


:) Nem vitába szállni akarok veled, csak leírtam a nézőpontomat!

Szép napot!

1685. angyalka7 (válaszként erre: 1680. - 5404289bd6)
2010. aug. 26. 15:14

Szia!

Sajnos azt nem tudjuk meg, hogy végül leugrottál-e volna, vagy sem...


AZ életed egy szakasza lezárásra kerül.


Az, hogy volt ott egy másik személy is, aki meg akart halni, az akár még egy jósálom része is lehet. Tehát, megálmodtad, hogy valaki öngyilkos akart lenni.


De ezek csak az én feltételezéseim. :)

Üdv.

1684. 274c9996b8 (válaszként erre: 1682. - Fotkabb)
2010. aug. 26. 15:13
A fogak kiszedegetese,elvesztese mindeg veszteseget jelent ! Valamit/valakit ami fontos a szamodra elveszitesz.
1683. angyalka7 (válaszként erre: 1682. - Fotkabb)
2010. aug. 26. 15:10

Szia fotkabb!


Van valaki a környezetedben, akivel anyagi kapcsolatban (is) állsz, de ez egy szélhámos. Vigyázz vele! Ez volt az egyik része sz álmodnak, a másik részében viszont az látszik, hogy valaki kihúz a bajból... De azért nem árt az óvatosság.


Van köze az írásomnak a valósághoz?

1682. fotkabb
2010. aug. 25. 22:40

Sziasztok!Nekem rémálmom volt,ha tudna valaki segíteni megfejteni,hogy ez mit jelent,megköszönném.

Az álmom: az általános iskolai kémiai előadó terembe voltam,és épp írni készültem valamit,amikor egyszerűen kiszedtem a számból a jobb oldali fenti nagyörlő fogam.Először azt hittem,hogy a beültetett fogam az,de megnyugodtam,hogy nem az,hanem a mellette lévő.Láttam,hogy vérzik a szám,és a kezembe tartottam a fogam,aminek 2 gyökere volt.De nem fájt.Majd ismét a tükörbe néztem,és láttam,hogy a szemfogam is ki akar esni.Ekkor felhívtam a fogorvost,aki mondta,hogy ez teljesen normális. Na ekkor felriadtam.

Ez mit jelent?????

1681. 9c487a7505 (válaszként erre: 1673. - Angyalka7)
2010. aug. 25. 22:29
Köszönöm szépen!:)
2010. aug. 24. 09:14

Arról álmodtam,h öngyilkos leszek. Gondolkodtam rajta,h megtegyem vagy ne. Beszálltam a liftbe, nem jött velem senki, pedig többen vártak a liftre...ott voltam egyedül, végül kijöttem. Beszállt egy másik lány, felment a tetőre,h leugrik, de nem tette meg. EZután én jöttem volna, de csengettek és felkeltem.

Mit jelenthet ez?

1679. vica973
2010. aug. 22. 21:00

Szia angyalka7!

Köszönöm, hogy válaszoltál. A nyugtalanság az igaz, ami a pillanatnyi élethelyzetemet, illetve az utóbbi kb. két évemet érinti. Nagyon remélem, hogy tényleg hamarosan megoldódik a problémám - megírom, ha így lesz. Abban is igazad van, hogy szeretnék még egy gyermeket, csak sajnos jelenleg nincs párom. Még egyszer köszönöm. :)

❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook