Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
1738. 6cent
2010. okt. 13. 11:16
és az mit jelent hogy ha meghalsz az álmodban miután a legjobb barátnöd már meghalt de nem tudod hogyan?
2010. okt. 13. 11:14
Egy időbe mindig azt álmodtam, hogy rendőr vagyok és hátba lőnek. Nem volt kellemes...
1736. ariadna (válaszként erre: 1734. - 6cent)
2010. okt. 13. 11:12
Egyszer én is álmodtam halállal, borzalmas volt, megnéztem az Álmoskönyvet (pedig nem hiszek az ilyesmiben) és azt írták csupa jót jelent...
2010. okt. 13. 11:08

Jelentheti a hosszú életet is.

Hogy haltatok meg?

1734. 6cent
2010. okt. 13. 11:07
mit jelent az ha valki egy ismerösével együtt meg hal az álomban?
2010. okt. 8. 07:53

Hát...amennyit aludtam....

Az iskola honlapján a fórumokkal.

1732. moncsy21
2010. okt. 4. 23:18

Sziasztok!

Köszönöm szépen a tanácsokat!

Az én fiam nem ,egyhelyben ülős gyerek, meg sem áll egész nap! Ezért így is kell őt nevelnem! Muszáj őt "laza pórázon fogni"! És emiatt kívülről mutatva nem féltem annyira mint leges legbelül!!!Barátnőim sokkal féltősebben nevelik gyerekeiket mint én! Sokszor nem tudom hogy én csinálok valamit rosszúl!De ahogy mondod bízok az ösztönömben és a fiamban is! Végülis én tudom csak mire képes a fiam!Sokkal fejlettebb a vele egykorúakkal és nagyon gyorsan tanul!

Köszönöm a segítséget!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1731. 274c9996b8 (válaszként erre: 1729. - Moncsy21)
2010. okt. 3. 18:44
Semmit , ne is gondolj ilyenekre !! Neha amikor teleeszi magat az ember , meg rosszul muködik az emesztes almodni szoktunk remalmokat !
1730. Gepárd1962 (válaszként erre: 1729. - Moncsy21)
2010. okt. 3. 18:41

Szia Moncsy!

Ne rémülj meg, nem fog a babád meghalni. Valószínűnek tartom, hogy tudat alatt túlságosan is félted (nem rosszból mondom) és így tudod "feldolgozni", elengedni a félelmeidet.

Én azt tudom tanácsolni, hogy bízz a megérzéseidben, az ösztöneidben, bízzál gyermekedben és nem kell mindenki "jótanácsát" szó szerint venned.

1729. moncsy21
2010. okt. 1. 20:42

Sziasztok!

Valaki segítene!

Azt álmodtam hogy meghalt a 20 hónapos fiam!

Történet:Anyukámnál voltunk, sok ember jött ment a házba és valaki fölkiáltott hogy a fiam meghalt! Ott feküdt az ágyon és én oda rohantam megnéztem a nyakán a pulzusát és még vert. Én mondtam /még él/ bele néztem a szemébe és ő lassan lecsukta! Én elkezdtem kiabálni hogy /én is bele halok!/

Ennyire valóságos és borzalmas álmom még soha sem volt! Sírva keltem föl és egész nap erre gondoltam!

Mit jelenthet?

1728. 274c9996b8 (válaszként erre: 1723. - 4b7ad53020)
2010. szept. 27. 18:17
A fogak kihullasa,elvesztese ,kiszedegetese stb alomban , mindeg veszteseget jelent ! Valakit/valamit elfogsz vesziteni ami/aki sokat jelent neked ! ( de nem halalt!)
1727. angyalka7
2010. szept. 27. 16:34

A fognak semmi köze a halálhoz.


"„Fogaim mozognak, morzsolódnak, kiesnek…”

A fogak az önérvényesítés látható formáját szimbolizálják: „kimutatjuk a fogunk fehérét”.

Törmelékes tönkremenése és kiköpködése a haragunk szétaprózódását jelenti: a dühöt nem ott és akkor fejezzük ki, ahol keletkezett, hanem, miután felőrölte nyugalmunkat, „találomra” szétköpködjük, többnyire ártatlan áldozatainkra. Egyben kieső fogak az agresszió teljes visszatartására, vagy a túlzott kieresztése miatti bűntudatunkra utal."


Itt sok mindenre választ találtok:

[link]

2010. szept. 22. 22:27

Sziasztok!

Nem mondhatom, hogy hiszek benne de azt sem, hogy nem....

Meg tudja valaki mondani, hogy jelent-e valamit ha azt álmodja az ember, hogy újra megházasodik a férjével?

2010. szept. 20. 13:49
Álmomban a szülői házban, a gyerekszobában filmet néztem a laptopomon. Kimentem WC-re és mire visszajöttem, éle volt csukva a laptop, pedig más nem volt a házban. Utána pedig összezsugorodott, egyik fele eltűnt. Kimentem a házból, és a második udvarban emberek térdeltek, sírok felett (5 vagy 6 sír lehetett), és alamiért tudtam, hogy ki-ki a saját hozzátartozóját temette oda. A sírok még nem voltak készen, volt akié fóliával volt letakarva, és alatta véres volt. Rossz érzés volt és csodálkoztam, hogy miért temettek embereket az udvarunkra, de nem mertem szólni, mert nem tudtam eldönteni, hogy jogos-e. Folytatódott még az álmom, de ez maradt meg bennem legjobban.
1724. vio77
2010. szept. 19. 13:40
én úgy tudom,hogy a rossz fog akadályt jelent.fájó fog anyagi veszteség,tartalmatlan kapcsolat.
2010. szept. 19. 11:03
Sziasztok! Én isfoggal álmodtam :( Kihullott 3 fogam,felül.Mit jelenthet?
2010. szept. 19. 08:12
hát én nagyon rosszat álmodtam foggal és tudom , hogy az halált jelent egyszer anyukámnak bejött sajnos, de már én is álmodtam foggal akkor nem jött be, remélem, hogy most sem fog
1721. angyalka7
2010. szept. 18. 15:18

A béka sok új lehetőséget jelképez, helyzetünk javulására utal, amit kitartó munkával vagy a "véletlen" művével érhetünk el.

Tudod, mint ahogy a mesében is... a békából lesz a herceg, ami egy új dolog elindítója! :)

Szép napot

1720. szaboli (válaszként erre: 1718. - Andreasaghy)
2010. szept. 13. 22:32

én nem vagyok szakértő, de nem hiszem, h ez bármiféle betegséget jelentene.


a nők általában félnek a békáktól, ez természetes, én ezen nem stresszelnék a helyedben :)

2010. szept. 9. 11:58
Mondjuk azt írják hogyha mászik akkor jelenti azt de ez nem mászott csak kapaszkodott mint az állat és ha nyúztam akkor átugrott máshova, azt hiszem mind eközben én is a vízben voltam és még örültem is hogy béka hogy kerül ez a medencébe kiviszem valahova de ő hozzám jött úgy nézett ki és egyáltalán nem volt olyan barátságos mint eleinte én.Segítetek?
2010. szept. 9. 11:56

Sziasztok,

Olyan szélsőségesnek érzem ezt az álomfejtést és nem tudom hogy higyjek e vagy sem?

Mindenesetre nem esett valami jól amit olvastam.

Békával álmodtam múlt éjjel nem is akármilyen békával. Volt neki karma és nagyon éles foga is amit nem használt de ijesztő volt, és akkora volt mint a tenyerem szóval nagy. Először a lábamon volt majd nem úgy mint egy rendes béka hogy megijedt mikor piszkálni próbáltam átugrott a kezemre és nagyon kapaszkodott, végül nagyon nehezen de leküzdöttem magamról. Bele sem szeretnék gondolni abba amit olvastam hogy ez betegséget jelent. Nem tudom mi legyen ilyenkor teljes kivizsgálást kell csinálni?vagy hogy?

1717. angyalka7 (válaszként erre: 1716. - 4ca460d3e8)
2010. szept. 7. 14:32

Szia Gyémántlány!

Én is, nem olyan rég álmodtam ilyet, hogy lovagolok (miközben félek az ilyen nagytestű állatoktól) Nem nagyon tudtam megfejteni. Az egyik álmoskönyv azt írja, hogy kiegyensúlyozott szexualitás, és lelkiállapot... na rám, akkor ez főleg nem volt jellemző.

Mindenesetre nagyon jó volt lovagolni, merész, és irtó vagány voltam :D


Ha esetleg neked sikerülne rábukkanni a lovaglás jelentésére, örülnék, ha velem is megosztanád!


Szép napot: Angyalka :D

2010. szept. 7. 09:04
Sziasztok! Elég érdekes álmom volt! Egy gyönyörű nagy barna lovon lovagoltam! A szőrén ültem meg, nem tudom miben voltam (lehet semmibe), mert éreztem a selymes szőrét! azt tudom mezítláb voltam, ügyesen ültem rajta a sörényébe kapaszkodtam! Néha hátra rugott a két hátsó lábával, de nem estem le! Olyan volt, mintha egy medencét jártunk volna körbe! Érdekes volt, mert a férjem, aki elhagyott ő mondta hogy üljek fel a lóra, és úgy ültem fel, hogy ott volt egy fa, felhúztam magam az egyik ágán, és úgy másztam a lóra! Később mintha a gyermekemet tenném fel rá, mondom mire ügyeljen, hogy le ne essen, de nem az én gyerekem, mert kislány, végül ketten ülünk a lovon! Elnézést, ha hosszú lett! Ha valaki megtudja fejteni, köszönöm!
1715. Pici04 (válaszként erre: 1713. - Angyalka7)
2010. szept. 5. 00:37

Szio! Köszönöm a tanacsodat.

Nem neztem amugy semmilyen filmet elötte.

Eleg nehez idöszakon mentem keresztül es vszinü emiatt is almodtam ezt.

1714. angyalka7 (válaszként erre: 1712. - Pici04)
2010. szept. 4. 18:24

Esetleg filmet nem néztél közvetlen lefekvés előtt? Mert ha néztél valami horrorisztikus filmet, vagy valami thrillert, akkor szoktak még ehhez hasonló álmok keletkezni.


De egyébként azt is írtad, hogy a férjed kitett titeket. Namost lehet ezért álmodod negatív szereplőnek.

1713. angyalka7 (válaszként erre: 1712. - Pici04)
2010. szept. 4. 18:18

Hú, ez tényleg elég rázós álom lehetett! :s Nem lettem volna a helyedben! :(

Nem küszködsz esetleg valami nehéz lelki problémával? Mert szerintem ez a lelki állapotodat tükrözi.


Egyébként én, amikor rosszat álmodok, mindig a következőt csinálom: amikor van egy pár nyugodt percem, leülök, és megint végigjátszom az álmomat (csukott szemmel), és befejezem, mindig tovább gondolom, és valami szép befejezőrésszel lezárom. Nem tudom hogy segít e valamit, de nekem kis megkönnyebbülést jelent.


Üdv!

1712. Pici04
2010. aug. 31. 08:23

Sziasztok!

A meg,de különelö ferjemmel almodtam,aki most lesz egy eve,hogy kitett minket.

Bemasolom az almomat a naplombol,mert oda leirtam.

Szerintetek mit jelenthet?



Szerencsere ritkan almodtam eddig Akossal kapcsolatban.

Az ejjel viszont igen.

Azt almodtam,hogy egy tarsasagba hivtak meg.Utolag kiderült,hogy ö is ott volt.

Ö a tarsasagnak egy csoportjahoz tartozott,akik nehany emberrel igen baratsagosak voltak.

Engem valaki figyelmeztetett,hogy "szivodjak fel" es felejtsem el,amit latok közben.

A "csoport" brutalisan megtamadta,akikkel addig baratsagosak voltak.Felteptek a testüket es marcangoltak öket.

Akos is.Aztan ö az en nevemet kezdte kiabalni es közben keresett engem.Verrel csepegö szajjal....


Baccus!Ez aztan durva alom.

Esküszöm eddig csak egy korabban visszaterö almom volt durvabb.


Erdekes,mert szerettem volna felebredni,de nem tudtam.

1711. VictorHUN
2010. aug. 30. 21:25
Túl sokat agyalsz azon hogy " mi lett volna ha" Ami megtörtént az megtörtént és változtatni nem tudsz rajta
1710. agica81
2010. aug. 30. 07:43
Sziasztok!Megint vele álmodtam,de most benne volt a férjem és a kisfiam is.A férjem és ő együtt dolgoztak,nagyon kedves volt mindenkivel,a kisfiammal is játszott,bohóckodott,velem is beszélgetett,de a távolságtartás megvolt kettőnk között.Ott volt a barátnője,aki az álmomban nem az aki most van neki.Ez már megint mit jelenthet?
2010. aug. 29. 21:37
Szia Angyalka! Köszi a választ! :)
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook