Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
2010. okt. 28. 17:19
Tiszta vízzel álmodni gondtalanságot és egészséget jelent, ha épp beteg az illető gyors felépülést, ha problémákkal küzd, gyors megoldást. Tiszta víz zavarossá válik az addigi gondtalanság rosszabbra fordul, betegség ,halál előjele. Zavaros víz tisztává válik problémarendeződés.
1767. Böbe212 (válaszként erre: 1762. - Benita anyuka)
2010. okt. 28. 17:06
tiszta de már körülbelül két három hete szinte mindig vízzel álmodom
1766. Renkababa
2010. okt. 28. 17:05
ha tiszta víz akkor semit, viszont ha koszos akkor betegséget. nekem eddig nagyon sokszor bejött
1765. linzerke
2010. okt. 28. 17:02
én is vízzel álmodtam ma
2010. okt. 28. 16:59

Egyesek szerint vízzel álmodni, különösen akkor, ha az zavaros, betegséget jelent.

Nem hiszek benne... Ha beteg lesz ember, nem emiatt...

1763. gis
2010. okt. 28. 16:59
szia...én annyit tudok, hogy ha tiszta víz akkor az jót jelent...ellenben, ha zavaros víz akkor rosszat...
2010. okt. 28. 16:58
Tiszta volt vagy zavaros???
1761. Böbe212
2010. okt. 28. 16:57
Sziasztok valaki megtudná mondani hogy mit jelent vízzel álmodni
2010. okt. 28. 16:16

Rögzíthetők és visszajátszhatók lesznek az álmok


Index

2010. október 28., csütörtök 15:39



hajrá :D

1759. Gepárd1962 (válaszként erre: 1758. - 3265084553)
2010. okt. 27. 14:38

Nem valami szimpatikus álom!

Én csak a megérzéseimet tudom átadni neked: vigyázz, mert valami olyan dologba szeretnének belevonni, ill. olyan ajánlatot, kérést kapsz, ami nem éppen pozitív rád nézve. Magyarul: rosszul jössz ki belőle, nem is beszélve arról, hogy lelkileg sem válik a hasznodra.

Vagyis: vigyázz, mibe mászol bele!

2010. okt. 27. 08:45
Tengerparti mocsaras részen léptem egyet, hirtelen elmerültem, a fejemet is rögtön ellepte, sűllyedtem le mélyre, nyelt el a mocsár.
1757. 274c9996b8 (válaszként erre: 1756. - 47e1558c02)
2010. okt. 24. 17:52
Talan almodban megtapasztaltad milyen az elet mennyei körulmenyek között a paradicsomban :)
2010. okt. 24. 16:23

Mit jelenthet ez az álom? Nagyon valósághű volt.

Állok egy gát tetején, felülről tűz le rám a nap. Hihetetlenül forró, érzem az egész testemen. Körülöttem apró tűzhányók, hófehér tiszta füstöt okádnak magukból. Mindenütt emberek vannak, de a csend irtóztató. Nyugalom van. Lehajolok. Két kezemmel felmarkolok annyi homokot, amennyit csak tudok. Érzem a hűvösségét, érzem, ahogy lassan átcsurog az ujjaim között. Szétnézek az emberek között. Két embert ismerek fel. A nővéremet, és egy katonát. Aki életben nem a párom, de közel áll hozzám érzelmileg, nagyon közel. Megfordulok, leveszem a bikini felsőmet. Leülök, és mintha csak egy csúszda lenne a gát, lecsúszom rajta. Minden tiszta homok, érzem a hátamon, érzem a testemen. Eszméletlen boldogságot érzek. Mindenütt körbevesz. Az emberek boldogok. A katona rám mosolyog, engem néz. Bár félig meztelen vagyok, nem érzem zavarban magam. Észre sem veszi senki, természetesnek tűnik. Elsétálok a gát lábától, találok egy épületet. Bemegyek. Sötét, nem a legnagyobb tisztaságú, de nagyon friss, hűvös levegő fogad. Szétnézek, már amennyire látok. Meglátom a bikinimet a földön. Felemelem, de nem veszem fel. Visszasétálok a gáthoz. Érzem a talpam alatt a homok hűvösségét. A nap lassan lemegy, a horizontot elönti a narancssárga fénye. Hallani a víz csobogását. Az emberek boldogsága betölti az egész teret. Boldog vagyok.



Ezzel ért véget az álmom. Azért írtam le, mert nekem még az életben nem volt ennyire intenzív, valósághű álmom. Szabályosan csalódott voltam, mikor felébredtem. Éreztem a homokot, éreztem a napsütést. Éreztem a férfi tekintetét. Éreztem a nővérem boldogságát. Mit jelenthet?

2010. okt. 24. 12:01
ma semmit
1754. 8e8f7f5ff5 (válaszként erre: 1753. - 54840f0fce)
2010. okt. 24. 00:35
Jobb is lehet :)
2010. okt. 24. 00:33
Csak nem emlékszel rá!!
1752. 54840f0fce (válaszként erre: 1751. - 8e8f7f5ff5)
2010. okt. 24. 00:33
De szoktál!
2010. okt. 24. 00:30
Nem szoktam álmodni. Ez normális?
1750. Ailen Zia
2010. okt. 24. 00:29

A legutóbbiak (3-4 hete):


Égett a tűz 1 házzal lejjebb és végig a patakig minden, és ott oltott mindenki. Kimentem a kertbe, ahol vagy 5-6 kutyapár volt kölykökkel...


Haza akartam menni a városból repülővel (igaz hogy csak 10 km-re lakunk a várostól) de az lerobbant, elindulástól 100 méterre. Erre én visszakértem a pénzem a pilótától aki visszaadott használhatatlan pénzt. Erre elkezdtem fojtogatni, hogy adjon rendeset. Oszt kinyírtam véletlenül, aztán menekültem hogy el ne kapjanak gyalog haza...


Megint égett a tűz, de most az udvarunkban a fenyőfa, mert valaki közvetlen alá gyújtott tüzet. Én meg mentem ki oltani vödör vízzel a 8-10 m-es vagy hány méteres fenyőnket, meg ráborítottam a kis kád vizét is. De érdekes volt vödör vizet felfele dobálni. Mikor eloltottam bementem apámnak mondani, hogy: leégett a fenyő! Erre ő: láttam, hogy ég... és olvasott tovább.


Itthon voltam, és csigákat tenyészettem, éti csigákat, de az első tenyészetem fele elpusztult. Tele volt a zuhanyzó csigával.


Hát nem tudom ezek jelentettek e valamit...ezek voltak a legérdekesebbek.

(Hozzá teszem pár hete szakítottam a barátommal, de ezeket még a szakítás előtti hetekben álmodtam, akkor kicsit stresszes voltam)

1749. Gepárd1962 (válaszként erre: 1747. - 73andi)
2010. okt. 23. 20:33

Sok idő eltelt, mióta nem láttad, férjhez mentél...stb.

Úgy érzem, a jelenlegi életeddel nem vagy teljesen elégedett, konkrétan nem is tudod, hogy mit is csinálj, hogyan élj...és akkor előszedted a tudatalattid emlékeiből régi szerelmedet, akivel próbálod pótolni a hiányokat az életedből, de ugyan akkor tudod, hogy nem túl helyes...

1748. Gepárd1962 (válaszként erre: 1746. - Barcabo)
2010. okt. 23. 20:26

Szia Csilla!

Csak megérzés: kicsit zaklatott az életed az utóbbi időben és ezért álmodban vezeted le, mégpedig két olyan emberrel álmodva (a gyerekeiddel) akiket annyira féltesz és annyira fontosak neked.

1747. 73andi
2010. okt. 21. 12:15

Sziasztok!

Az éjszaka egy volt barátommal (szerelmemmel) álmodtam akit nem láttam 15 éve.

Egy bevásárló központban voltunk ahonnan félre húzott egy sötétebb helyre ittas volt, amit meg is jegyeztem neki pedig azelőtt soha nem ivott és sírva panaszkodott, hogy daganatos beteg és az orvosok 10 évet jósoltak neki. Én megöleltem és elkezdünk csókolózni. Aztán majdnem verekedésbe keveredtünk és elindultunk hazafelé. Útközben is csókolóztunk itt is majdnem verekedésbe keveredtünk háromszor is közben elmondtam neki, hogy nagyon szeretem ő is engem majd hazaértünk. Mondtam neki, hogy emögött az ajtó mögött alszik a férjem és a gyerekek menjen haza mert nem szeretném ha felébrednének.

Ezzel a férfival többször is álmodtam már hasonlót és mindig jól emlékszem ezekre az álmokra.

Mit jelenthet ez? Aki ért hozzá és van ideje kérem válaszoljon. Előre is köszönöm.

Andi

1746. barcabo
2010. okt. 18. 11:34

Sziasztok.segítsetek,aki ehez ért!

a kisebbik fiammal álmodtam,ma éjjel,azt hogy elmerül egy medencében.és látom néz rám,utánaugrok de nagyon nehezen tudunk csak felfelé úszni,és ekkor felriadtam,nem tudtam még behatárolni sem hol vagyok a szobában,nagyon rosz volt!

és szintén ezután,mikor visszaaludtam,pedig a lányommal álmostam akivel elmentünk osztálykirándulásra és kaptak szabad fél órát a gyerek,és eltűnt,mert a barátnői otthagyták,és kerestettük de nem találtuk meg,és felriadtam ebből az álomból is....

nem szoktam így álmodni hogy emlékezzek rá,ezért is nagyon érdekelne!aki ért hozzá írja meg nekem mit jelenthet!

CSilla

1745. 6cent
2010. okt. 14. 08:10
én ma azt álmodtam hogy ,meghaltam,de jött egy kuty és éltem
2010. okt. 13. 16:40

Tegnap fogorvosnál voltam és tömte a fogam.

Ma sapkákat próbálgattam.

2010. okt. 13. 16:38

Nekem visszatérő álmom, hogy valami nagy ragadós van a számban és egyszerűen nem tudom kiszedni. Folyton "visszanő" és rossz az íze.

Ez mit jelent?

1742. wiki76
2010. okt. 13. 12:15
betekintést nyer az éppen futó programok kicsiny részébe.Amikor ez történik az agy az így kapott infót úgy próbálja értelmezni mint a külvilágból kapott ingereket,ami az álomra jellemző "mindha"élményhez vezet.
1741. wiki76
2010. okt. 13. 12:12
Evans 1986.elmélete szerint,az alvást olyan szakasznak tekinti amikor az agy lekapcsolódik a külvilágról és ezt az "off-line"időt használja fel a nap során beérkezett hatalmas információ tömeg elrendezésére,újraszervezésére.Az elmélet szerint az agy egy nagy adatbázissal vezérlőprogramokkal rendelkező számítógéphez hasonlítható.Alvás,különösen REM alvás akkor történik amikor az agy off-line üzemmódba kerül,azaz függetleníti magát a szenzoros és motoros pályáktól.ebben az off-line állapotban számos adatbank és program kinyílik hogy módosíthatóvá vagy újraszervezhetővé válik a napi eseményeknek megfelelően.Alvás alatt az agy néha on-line állapotba tér vissza és a tudatos elme
1740. 6cent (válaszként erre: 1736. - Ariadna)
2010. okt. 13. 11:41
jót.az hogy meghalsz álmodban jót jelent??????
1739. 6cent
2010. okt. 13. 11:20

valki mondja meg

fontos

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook