Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
2011. febr. 14. 09:43

A nemi érintkezés kielégítetlenséget jelent.


Minap rémálmom volt

Azt álmodtam hogy autót vezetek. Rájöttem hogy álmodok, de azt hittem hogy az autóban aludtam el. Nem bírtam felébreszteni magam, vártam mikor csapódok egy fának. Megkönnyebbültam amikor felébredve láttam hogy csak a kanapén fekszem. :)


Az előzménye az volt, hogy tényleg majdnem elaludtam aznap az autóban.

1887. Lapos Macska (válaszként erre: 1885. - Nusika17)
2011. febr. 14. 09:09

Olvasmányaimból összecsipegetve a tudásomat először is azt kérdezem, hogy az a másik nő egy valós személy volt, vagy egy ismeretlen? Ha ismeretlen, akkor lehet, hogy az a férfi női része volt - az úgy nevezett aminája - akivel az álom során érintkezésbe lépett. Ettől nem kell tartani - főleg, ha neked is elmondja.

Még ezt is olvastam: "A nemi érintkezés az álomban a személyiség meghatározott részeinek újraegyesülését is jelentheti."

De hogy valójában mit jelent, ahhoz többet kellene tudni róla. (mert persze az sem kizárt, hogy más nőkkel is szeretne szeretkezni, és ezt a vágyát, ami talán nem is tudatos, az álmaiban éli ki. De ettől sem kell tartani. Azt hiszem, hogy mindenki szeretne másokkal is szeretkezni néha, nem csak a párjával. De ettől még nem tesszük meg.)

2011. febr. 14. 09:00
Tegnap délután aludtam egy kicsit, és azt álmodtam, hogy egy mozdony betört a fürdőszobába a falon keresztül. Végigment mindenen, és a szemközti falnál megállt, de előbb azt is betörte, és a mozdony eleje kilógott az utcára.
1885. nusika17
2011. febr. 4. 21:47

Sziasztok.

Ma este a barátom olyat mondott, hogy egészen felkavart és emiatt kérném segítségeteket. Egy beszélgetés következtében azt mondta, hogy gyakran álmodja, hogy más nővel szeretkezik, aki nem én vagyok.

Remélem valaki tud erre választ.Köszönöm.

1884. mmoniqe
2011. jan. 28. 11:26

Sziasztok!

Hétfői álmom nagyon érdekes volt.

Az álmodtam, hogy nagyon szerelmes lettem... éreztem belülről az a boldogságot, amit kb. már 7-8 éve nem :) ..... Fiút láttam, de nem emlékszem rá.. egy szobában voltunk beszélgettünk.. nagyon szerettem, mindez modern körülmények között zajlott, a mai világban. Álmom végén egy lapra felírt név és egy dátum szerepelt: SABA 1812.09.17. .... Nem tudom mit jelenthet .... Szerintetek mit jelenthet? Köszönöm a válaszokat :)

1883. kakukkfű
2011. jan. 19. 16:18

Sziasztok!

Elég különös álmom volt az éjjel....

Azt álmodtam,hogy az esküvőmre készültem,szép fehár ruhában voltam,mindenki körülöttem sündörgött,és én nagyon boldog voltam.

Majd leültem egy padra és a volt férjem ült mellém,mellé pedig a barátnőm.

Abban a pillanatban döbbentem rá,hogy vele fogok összeházasodni.Szóltam a barátnőmnek,hogy nem akarom ezt az esküvőt.Majd elkezdtem agyalni,hogy ha mégis összeadnak minket,akkor gyorsan el kell tőle válnom.

Itt felébredtem.


Vajon ez az álom mit jelenthet,tudja valaki a megfejtést?

1882. nemmondod (válaszként erre: 1878. - Gepárd1962)
2011. jan. 16. 07:33

Igen,lezáratlan ügyeim vannak bőven...

Köszönöm szépen a választ!!nemmondod

1881. Shally (válaszként erre: 1880. - 204b456479)
2011. jan. 15. 18:06

Szia!


Van benned félelem, hogy elveszted a babád? Vagy esetleg hallottál vmi ilyesmiről mostanában? Lehet csak a félelmed vetült ki így álomba.

2011. jan. 15. 13:02

Sziasztok!


31 hetes kismama vagyok, és elég rosszat álmodtam, vagyis inkább morbid v nem tudom.

Álmomban barátnőmmel sétáltunk, aztán felmentünk egy hegyre, ahol egy temető volt, de inkább múzeumra hasonlított, mert nem föld volt, hanem mindent fehér márvány borított, és a legborzasztóbb az volt, hogy csak kisbaba sírok voltak, és a szülők oda tettek pici takarókat, játékokat, nagyon szomorú volt, voltak ott szülők, testvérek, áááá...Én meg csak simogattam a hasamat, hogy ugye nem lesz semmi baja a babámnak...aztán felkeltem tetőtől talpig leizzadva persze...

Mit jelenthet temetővel, halállal, halott csecsemővel álmodni?

Előre köszönöm a válaszokat!

1879. Gepárd1962 (válaszként erre: 1873. - 05c197c0d0)
2011. jan. 9. 19:27
Jelenthet megújulást, illetve annak vágyát, de lehet, hogy tényleg babát szeretnél, családot.
1878. Gepárd1962 (válaszként erre: 1874. - Nemmondod)
2011. jan. 9. 19:25
Lehet, hogy több "lezáratlan ügyed" is van a múltból. Ha a helyére kerülnek a dolgok, az életed is pozitív fordulatot vesz.
1877. Gepárd1962 (válaszként erre: 1876. - Vica973)
2011. jan. 9. 19:22
Lehet, hogy fontosnak tartod a külsőségeket és hogy ki mit gondol rólad. Ez az emberek többségére jellemző, de mikor eljutsz odáig, hogy csak magadnak akarsz megfelelni, a saját értékrendednek, megérzed, milyen szabadnak lenni...
1876. vica973
2010. dec. 30. 21:27
A templomban vagyunk a vasárnapi misén. A fiam ministrál, mint mindig. Kevesen vannak a misén. A papunk lila "ruhában" van. Eszembe jut, hogy nem sminkeltem ki magam és van egy már múlóban lévő pattanás az arcomon (ez a valóságban is ott volt), és hát így mégsem maradhatok itt, ezért hazaszaladok rendbetenni az arcomat. Mikor visszaérek még tart a mise. Egyszerre csak bejön egy menyasszony, kezében egy nagy tálcával, amin étel van. Valamit mond az esküvőjéről. Ezután, mivel a mise véget ért hazamegyünk. Hát elég fura egy álom volt,nem is igazán értem, vajon mit jelenthet?
1875. Shally (válaszként erre: 1872. - Zizisicc)
2010. dec. 26. 09:40
Jó érzés volt, nem volt egy negatív dolog!
1874. nemmondod
2010. dec. 26. 07:37

Elég zavaros volt,kimentem az utcára,és a szomszéd lány a barátjával rohant az esküvőjére,de a menyasszonyi ruha rajtam volt.Mondtam,gyorsan leveszem,és odaadom,de nem volt rá idejük,így mivel gyűrűjük sem volt,odaadtam a kezemen levő összes gyűrűt nekik,hátha jó lesz...(3 éve váltam,most lenne egy komoly kapcsolatom-alakulóban-és bukkannak fel a régi kapcsolatok is sorban..)

Szóval,mit jelent,mert férjhez menni nem akarok soha.

2010. dec. 26. 00:51
az ujszulott kislanyomat tartom a karomban. ketszer almodtam mar h kislanyom szuletik. nagyon pici es szep es szeretem. s mindket almomban ugyanaz az apuka. pedig a ket alom nem egyforma csak a kisbaba ugyanaz s az apja. nincs ferjem. meg baratom se jelenleg. szoval nem ertem miert almodom ilyeneket.
1872. Zizisicc (válaszként erre: 1870. - Shally)
2010. dec. 25. 22:23
A haj és hajvágás többmindent szimbolizálhat, egy álomnál az is fontos, hogy Te hogy éled meg, ami történik, mikor benne vagy.
1871. Zizisicc (válaszként erre: 1868. - 3265084553)
2010. dec. 25. 22:19

Igen ....... ;o))))

De lehet, hogy más szimbolikát használna az agyad .... :o))

1870. Shally
2010. dec. 25. 22:10
Mit jelenthet ha álmomban a hajamat vágják?
2010. dec. 25. 21:16

:)


csukd be az ablakot....:)

2010. dec. 25. 20:32

Gyakran álmodom vizisiklókkal.

Vajon akkor is így lenne, ha nem balatoni lennék?

1867. twiggy00
2010. dec. 25. 19:54

Sziasztok!

teljesen tanácstalan vagyok, azért fordulok hozzátok, remélem valaki tud segíteni.

sosem volt visszatérő álmom, de most van, olyannyira, hogy nyáron volt olyan hét,h. minden napos volt, és ma reggelre is ugyanazt álmodtam.

az egyik volt barátom szerepel az álmomban, akivel több, mint 2 éve szakítottunk. mindig az a lényege az álmomnak, hogy szeretjük egymást, de nem lehetünk együtt, és én annyira erősen, és valóságosan érzem ezt a szerelmez, még amikor felébredek akkor is.


nem értem miért! annyira tanácstalan vagyok! mennyire van jelentőségük az álmoknak? tudom,hogy már Freud is foglalkozott vele...

és a visszatérő álmok csak nyomatékosítják sz okot? nem értem..

Valaki segítsen!! nagyon fontos!

1866. nagy.isti
2010. dec. 22. 08:51
Múlt éjjel egy ismerősőm apjának a haláláról álmodtam, aki már elég régóta halott..láttam őt és valami különös dolgot vettem észre, nem tisztán emlékszek, hogy mi az? valami ruhadarab, egy autoban probáltam beszélni egy rokonommal de elég nehezen tudtam kifejezni a dolgot, egy ideig nem értette a rokonom aztán végül kimondtam:úgy érzem a felesége is meghal annak a halottnak, vagyis az ismerősőm anyja. ezt álmodtam, és fogalmam sincs mit jelenthet:) de érdekel:D
1865. fotkabb
2010. dec. 20. 21:02

Sziasztok! Rémálmom volt az éjszaka. Egy tálcán feküdtem,és egy halálsápadt férfi citromkarikákat és lekvárt tett a lábszáramra, és közben azt mondta,hogy ez így nagyon finom lesz,itt kell levágni.Én ki voltam szíjazva, de kaptam egy infót,ha halottnak tettetem magam,kioldoz az az alak.Így is tettem,és elkezdtem rohanni,de senki nem segített,sőt utánam küldték.

Ez mit jelenthet????

2010. dec. 13. 18:38

Sziasztok!


Valaki mondjon valami okosat:(

Mai álmom:


Megyek a gimiben a folyosón egy barátnőmmel, lenn az aulában valami közös ünnepség van. Jön az akkori oszt.főnököm, hogy le kéne menni.. Mondtuk, hogy nem. Elkezdett minket cibálni, majd belekapott a hajamba, én meg megfogtam, és a fejem felett, átlendítettem a hátamról. A fejére esett, és ott meg is halt. Rögtön odajött mindenki, mentő, de már nem lehetett semmit sem tenni.


Nem estem kétségbe(olyan nagyon), mert kicsit olyan volt, mintha tudnám, hogy ez nem a valóság, de azért mégsem. Fura volt.


Aztán jött a férje, meg a kislánya (bár mikor gimisek voltunk, kislánya még nem volt), és mondták, hogy nem haragszanak, meg huh. Nagyon fura volt. Szerintetek?

1863. andika06 (válaszként erre: 1862. - Mattgoss)
2010. dec. 8. 13:47

vihar

- Félelem; érzelmek, amelyektől zavarba jössz.

Van benne valami?

1862. mattgoss
2010. dec. 8. 12:38
Mindig vízről álmodok.Általában nagy vízről.És mindig vihar van.
2010. dec. 8. 12:31
Egy gyereket láttam ahogy felvolt akasztva. Amikor segiteni akartam neki, kinyitotta a szemét. Szerintetek? Kész horror.
1860. andika06
2010. dec. 8. 12:23

Sziasztok!

Az mit jelenthet, ha fiú hármas ikreket szülök álmomban?

1859. hancsalean (válaszként erre: 1857. - Virgilius)
2010. dec. 8. 11:40
Igen, csak álmomban. :)
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook