Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
1978. 53dfddad18 (válaszként erre: 1971. - Gaboca47)
2011. jún. 14. 16:29

1. Figyelmeztetés: ne játsz a tűzzel

2. Új kapcsolat: egy tűzoltó...

1977. gaboca47 (válaszként erre: 1976. - 41fdab80c1)
2011. jún. 14. 07:26
Bocsika, ez is én voltam, csak közben anyukám is belépett, nem vettem észre.
2011. jún. 14. 07:23

Ezek olyan kicsi tüzek voltak, amiből a négy elfér egy asztalon. A kicsiket szinte azonnal sikerült eloltani, a nagyobbnak már csak a parazsa,füstje volt, amikor felébredtem. Nagyon ritkán álmodok,(vagy ritkán emlékszem az álmomra)ezért tulajdonítok nagy jelentőségét azoknak amikre emlékszem.

Most az életünkben pont ilyen problémák vannak. 3 kisebb, egy nagy. Nem jelentheti ezek megoldását?

1975. geranna7
2011. jún. 14. 07:22
Vminek az elmúlása...
1974. Sirga
2011. jún. 14. 07:05
Vágy(akozás)
1973. anda1986
2011. jún. 14. 07:00

tûz:

Igen sokrétû jelentést hordoz, jelentheti belsõ energiádat, de jelenthet veszélyt és lehetõséget is. A benned élõ tûz természetét ki kell ismerned. Ha füst nélkül ég: kiegyensúlyozottság, problémádat könnyedén, bölcsen megoldod. Jelenti a szellemi megtisztulást, letisztult gondolkodást is. MInden elárasztó tûz, pl. erdõtûz: romboló vágyak, a hit feladása. Gyertya lángja, ha psilákol: remény, ha egyenletese ég: hit.

1972. gaboca47
2011. jún. 14. 06:58

Egy nagyobb, három kisebb tűzzel álmodtam, amit sikerült eloltani.

Tudja valaki mit jelent?

1971. gaboca47
2011. jún. 14. 06:57
Tűzzel álmodtam. Tudja valaki mit jelent?
2011. jún. 6. 08:23
sziasztok szerinteztek mit jelent az ha álmomban mindig elkések mindehonnan nem sokat de kések pl suliból munkából.
1969. Noncsy18
2011. jún. 4. 11:51

Szerintetek mit jelent ez az álom?

Anyukám 1 évvel ezelőtt halt meg autóbalesetben. Ma vele álmodtam.

Az álom arról szólt, hogy autóbalesetem volt (pedig az életben nincs is jogosítványom), mert nem adták meg nekem az elsőbbséget. Csúnya baleset volt, mégse történt semmi bajom. Mikor kiszálltam a kocsiból ott állt az Anyukám, mosolygott, a távolból küldött egy puszit. Megkérdeztem, hogy megölelhetem-e azt mondta, hogy nem lehet, majd hirtelen eltűnt.

Olyan szép álom volt, sírtam mikor felébredtem.

2011. jún. 4. 09:34

Sziasztok, házat néztem,kivül jól nézett ki belül meg egy áruházra hasonlított, kis üzletekkel:)De nem is itt volt helyben, hanem 25 km-re egy másik városban.

Hogy mit jelenthet?Mondjátok meg ti:)

2011. jún. 4. 09:31

Sziasztok!

Édesanyám temetése napján,vagyis akkor éjjel azt álmodtam,hogy egy sötét szobában vagyok.Látom,hogy édesanyám fekszik a ravatalon,körbe orvosok húzzák le az arcáról a bőrt.Közben édesanyám folyamatosan azt mondogatja nekem:"Te miattad haltam meg!"


Ez vajon mit jelenthet?

1966. Shally
2011. jún. 2. 11:51

Sziasztok!


Tettem fel kérdést elalvás előtt, és álomnak egy néger férfit láttam! Szerintetek mit jelenthet?

2011. máj. 19. 21:34

tavaly elvesztettem a Dédinagymamámat aztán rá egy hónapra a Nagymamámat is. Mind ketten nagyon fontos személyek az életembe!

Kislányom miatt aki most még csak 19hónapos, akkor nem tudtam tisztességgel meg gyászolni őket és most se....

A Mamámmal kapcsolatba vannak furcsa és ijesztő álmaim, második házassága és a Mostohám gyerekei állandóan azzal piszkálták a Mamát hogy elveszik Anyutól a ház egy részét...nem mennék ebbe bele annyira most...leírom az álmaimat, aki ért hozzá kérem írja le mit jelenthetnek


ki ért álomfejtéshez? mit jelenthet? Az első álmom az volt hogy Anyuval állunk egy temetőbe a Dédit búcsúztatjuk, szép temetés, sokan vannak sűt a nap, ha lehet ilyet mondani nyugalom, melegség áradt ebből a részből...

aztán másnap a Mamát búcsúztatjuk, senki nincs borús az idő, éppen csak hogy nem esik....azt se tudom kik engedték le a koporsót hiszen senki nem volt, egy imát se mondott a pap hiszen Ő se volt, amikor belenéztem a gödörbe egy betonozott sírt láttam, abba víz állt, a Mamám víziszonyos volt, elkezdtem nagyon sírni és Anyu is hogy a Mama nem szereti a vizet, ezen úszott a koporsója és volt ott még másik kettő is, aztán felébredtem...


A következő álmomat bemásolom, mert leírtam anyunak:

Peti Szeli és Én lementünk a házhoz, fogalmam sincs mit kerestünk ott csak ott voltunk a szobádba és játszottunk, aztán jött az Aliz meg a Mostohám és ránk förmedtek mit keresünk itt? nm tudjuk hogy haszonélvezet stb...és hogy nem fog meghalni addig amíg Te ki nem fizeted a részét...kimentünk sétálni, mert nem akartunk bajt, egy nő azt mondta szóljak nyugodtan ha kell segíteni, nem tudom ki volt az, Szelinek bent maradt a nyunyája és elkezdett sírni, így vissza mentünk érte mind a 3an...és újra jött a csete paté...megelégeltem a helyzetet mondtam nekik menjenek be a szobába és meg a Mama szobájába vitáztam velük, elmondtam tudom hogy bánt a Mamával, és meg se érdemli hogy a Papámnak nevezzem, mert míg volt a Mama én is unokája voltam most meg már mostoha lettem, ez látszólag meglepetésként érte, de akkor is folytatódott, amíg az Alíz megindult felém, én elkezdtem kihátrálni a Petiékhez, a folyosón voltam amikor a Mama megjelent, melegség öntötte el a szívemet, ott állt a fürdőbejáratnál, egy kicsit viszont ilyesztúő is volt mert a bőre nem az a szép rózsaszín volt hanem szürkés, de láttam hogy segíteni akar, mondta is hogy hozok segítséget....aztán eltünt. A kezembe meg egy nagy erős bot volt de nem tudom hogy került oda, viszont jól megcsapkodtam vele az Alizt, aki összerogyott, Ordítottam a Petinek hogy vigye ki hátúl Szelit, gyorsan menjenek a Nenáékhoz fel! Papa kijött a szobából és látta Aliz fekszik, tök idegbe gurult és nekem akart rontani, de Őt is megcsapkodtam, hogy a Balázs meg a Míra hogyan kerültek oda nem tudom, de ők is nekem akartak jönni, aztán valakik megjelentek a hátam mögött nem tudom kik voltak nem ismertem őket, de nem élő emberek voltak, hanem halottak, Mamát láttam meg a Dédiket, de a többieket nem ismertem...úgy gondolom rokonaink lehettek, és elzavarták Őket, felálltak az Aliz meg a Papa is és azt mondta vissza jön a házba, mondtam neki gyere, a Mama nem fog neked békét hagyni...

Aztán felébredtem...

Peti a kisebbik öcsém, sokat van velünk, leginkább Ő rá számíthatok, Szelina a kislányom, Aliz a Mostohám lánya és a Balázs meg Míra az Aliz gyerekei


Tavaly amikor meghalt a Mama volt egy álmom...nagyon nehéz időszak volt...ott voltam nála, csodaszép fehér csillogó ruhába volt és úgy ragyogott mint még soha az életben, mondta mennyire szeret és hogy mindig velem lesz, végül elbúcsúzott azzal hogy most már mennie kell...megállítottam hogy várjon mondja meg hol készíttettetett ennyire szép ruhát és elmegyek vele én is, mondta ahova Ő megy oda nem mehetek vele...


szóval ez a három álmom volt, bocsánat hogy nem időrendi sorrendbe írtam, az első álmom vele ez a szép-ruhás volt, aztán a temetéses végül a harc a házba

2011. máj. 18. 19:43

Sziasztok!

Elmesélem én is az álmaimat. Azt tudnotok kell, hogy édesapámmal a kapcsolatom nagyon megromlott,nem az én hibámból... 3 éven keresztül nem szólt hozzám,ami nekem nagyon fájt.S még annyit, hogy a szüleim elváltak, és apukám a mamámnál lakott. Az álmaimban sokszor megjelent az a kép, hogy a mamámnál van a család, én is. Éppen terítünk vacsorához és aput várjuk, várjuk de soha nem jelent meg. A színhely mindig mamám lakása volt, és mindig várjuk aput, hogy hazaérkezzen,de ez nem történik meg.

Tavaly halt meg apukám. Utoljára azt álmodtam vele, hogy egy erdőszéli tisztáson vagyunk apu meg én, ott van sok gyerek, futkoznak és játszanak. Apu csak átkarolt és annyit mondott: " Szeretlek Macus (mindig így becézett)" És annyit mondtam neki: "Én is téged!" Felébredtem és valahogy úgy éreztem,mintha így búcsúzott volna el tőlem. Még most is kiráz a hideg, de egyben olyan megnyugvást érzek azóta. Többet nem álmodtam vele.


Ezelőtt pedig rengetegszer álmodtam azt, hogy repülök. Kitárom a két kezem, és emelkedem... Volt egy álomfogóm, amikor megkaptam, és feltettem az ágyam felé, sokszor álmodtam ilyeneket. Mikor levettem, egyszer álmodtam még, hogy a felhők között repülök, és rám mosolyog a félhomályban egy arc. Azóta nem volt ilyen álmom.

1963. 43d9977602 (válaszként erre: 1962. - 274c9996b8)
2011. máj. 17. 20:38
Idegenek.
1962. 274c9996b8 (válaszként erre: 1961. - 43d9977602)
2011. máj. 17. 20:02
es kik voltak a koporsokban ?
2011. máj. 17. 19:49
2darab koporsóval álmodtam.
1960. c7270ef381 (válaszként erre: 1959. - De6dcdc43c)
2011. máj. 12. 10:59

A tízparancsolat


1. Ne tisztelj más isteneket.

2. Ne csinálj faragott képet (bálványt) és ne imádd.

3. Isten nevét hiába ne mondd.

4. Szenteld meg a hetedik napot.

5. Tiszteld apádat és anyádat.

6. Ne ölj.

7. Ne törj házasságot (ne paráználkodj).

8. Ne lopj.

9. Ne tégy hamis tanúságot.

10. Ne kívánd, ami embertársadé.


Hát akkor rajta járj jó példával elől, mert aki a fekete mágiával foglalatoskodik (um. szerelmi oldás-kötés, gyertyázás, illetve prófétaságra adja fejét, az bizony az egyik legnagyobb bűnt követi el. "Vica" csak az lehet aki annak születik, arra felkészítik gyerek kora óta, hogy jó legyen. Azt nem lehet tanfolyamokon elsajátítani, felvenni büntetlenül. A jelet megkaptad, Igen, írásos formában érkezett hozzád! Elindult? Igen, de nem mindegy az irány mert éppen visszafelé tart hozzád! És a kéz sajnos neked szól! Egy idézettel búcsúzom tőled, fogadd meg:


"Nem számít, ha már beleestél ebbe a hibába

Vagy elhiszed, hogy így van rendjén, hogy ez egy ilyen világ

Az iskolában megtanítják majd befogni a szád

És elmondják, hogy tiszteld a törvényt, mutass alázatot

És lehet, hogy fájni fog mikor a fejedbe töltik a programot

De túl kell élned, belőlem meríts erőt, hogy kibírd

Mert nevetni az tud csak igazán, aki már eleget sírt

Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány

De néha a szemétdomb felett is felragyog a szivárvány

Válaszd a mámort vagy válaszd az életet


Mert tudod:

Minden nőnél van jobb nő

Minden bajnok legyőzhető

Minden új nap új ajándék

Mer? az egész csak játék

Nem kell, hogy olyan legyél, mint mondjuk én vagy bárki más

Nem kell, hogy bedőlj az ostobáknak, tied a választás

Tudod neked nem hazudnék, de még nekem se higgy

Mert lehet, hogy amit mondok csak szerintem van így

Ebben a mesében...

Ami lehetne jobb is, ha azt szeretnénk, hogy így legyen

De a valóságtól nem óvhat meg semmi sem!"

2011. máj. 10. 16:17
Én a helyedben, megtanulnék hallgatni, nem elhallgatni. Csak hallgatni, bölcsen, és csendben:) Ahogy a jó öreg bölcsek teszik.
2011. máj. 10. 14:40

és mindazt amit tőlük raboltatok, elvesztitek, és ezen felül mindeneteket ami volt.

ŰErről szól ez a story.

2011. máj. 10. 14:39
Mert ez nem próba, hanem csapás, és nem a pasinak, sem annak családjának, hanem nektek.
1956. de6dcdc43c (válaszként erre: 1955. - De6dcdc43c)
2011. máj. 10. 14:28

26. Ez pedig e szavaknak az értelme: Mene, azaz számba vette Isten a te országlásodat és véget vet annak.



Látta Isten a cselekedeteidet, amiket tettél mások ellen



27. Tekel, azaz megmérettél a mérlegen és híjjával találtattál.



Betöltetett az időd



28. Peresz, azaz elosztatott a te országod és adatott a médeknek és persáknak



Amit raboltál, és mindenedet elveszted.



Ezt jelenti.Ezért irtam azt privát, hogy sürgősen rendezd azokkal az emberkkel a dolgodat akiknek ártottál, mert ami jön, arról fogalmatok sincs.

2011. máj. 10. 14:25
Ez csapást jelent, még pedig nem kicsit. A ti cselekedeitek miatt.
2011. máj. 10. 14:25
Az ismerősőd felkent keresztény?mert ha igen, az Ige szerint zsidó, vagy bármelyik kereszténytől.Elvettetek tőle v. a családjától valamit?
1953. de6dcdc43c (válaszként erre: 1948. - C7270ef381)
2011. máj. 10. 14:07
Ez jővő.
2011. máj. 10. 14:04
*Isten népétől raboltak gátlástalanul, igázták őket le és gyötörték őket.
1951. de6dcdc43c (válaszként erre: 1948. - C7270ef381)
2011. máj. 10. 14:03

Még a jelentéshez annyit, mert tegnap én is ismét elolvastam a történetet:


ezt a csapást Nabukodonozor és leszármazottai azért kapták, mert kevélységükben Isten fölött állónak tartották magukat, és Istwen népétől raboltak gátlástalanul.Ami jelképezi azt is a történetben, hogy a zsidóktól rablott kincsekből itták a borukat, és azok javaival dáridóztak.

1950. de6dcdc43c (válaszként erre: 1948. - C7270ef381)
2011. máj. 10. 14:01

Akár kié volt a kéz, nem számít.A megoldás az ami számít.

Hisz a történetben Dániel Isten embere volt-ő csak közvetítette Isten üzenetét. A történetben a kéz a még testben nem született Messiásé volt.

1949. de6dcdc43c (válaszként erre: 1947. - C7270ef381)
2011. máj. 10. 13:59
A te "birodalmad" Ez vállalkozás, gazdasági társaság+még egybek.
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook