Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3088. ab61752c45 (válaszként erre: 3085. - Cymbelyne)
2018. szept. 1. 12:21
ide pottyantott a gólya.
3087. Cymbelyne (válaszként erre: 3086. - Százas Evelin)
2018. szept. 1. 12:15

Akkor ha nekik van előző életük, nekünk miért ne lenne?


Ez szerintem is elég durva. Hallottam erről egy jó előadást, de lehet, hogy meg kell néznem még egy párszor. De csak annyi az egész, hogy más rendszerben kell gondolkodni, mint amiben eddig. Ez persze idő, mert az agyunk ráállt egy gondolkodásra, és csak ezt az egy nézőpontot ismerjük. Ki kell lépni a komfortzónából.

3086. Százas Evelin (válaszként erre: 3084. - Cymbelyne)
2018. szept. 1. 11:53

Igen tudom, vannak ilyenek. Igazuk lehet, mert még bizonyatani is tudják, ismerik a helyszíneket meg minden.

Nade állítólag az anyagi világ - amit ismerünk - még az sem anyagi. Annak látjuk, annak tapasztaljuk, de az gondolati szülemény.

(ezt nem én mondtam, ez a Balogh Béla könyvben volt, és nekem emészthetetlen).

3085. Cymbelyne (válaszként erre: 3076. - Ab61752c45)
2018. szept. 1. 10:12
Akkor miért nem kastélyba születtél?
3084. Cymbelyne (válaszként erre: 3075. - Százas Evelin)
2018. szept. 1. 10:11

Kizárt, hogy csak az létezzen, amit a két szemünkkel látunk. Ráadásul egy csomóan vannak, akik ismerik az előző életüket. Az anyagi világ csak egy kis része a valóságnak, a lényeges változások nem itt zajlanak. Ami itt történik, az a bennünk zaljó változások eredménye.


Ha történik egy alapjaiban mindent megrázó változás, akkor ki tudja.

3083. Százas Evelin (válaszként erre: 3080. - Ab61752c45)
2018. szept. 1. 09:28

Tumbo, az nem ebben a világban van. :-) Olvasd el a Balogh Béla könyvét, a végső valóságot, oszt majd megvilágosodsz.

Az egy magasabb szférában lakozik. :-)

3082. Százas Evelin (válaszként erre: 3079. - 0c4eeadbce)
2018. szept. 1. 09:27
Ha már itt tartunk, nem a szórakozás a cél, hanem a fejlődés, haladás az isteni szféra felé.
3081. ab61752c45 (válaszként erre: 3077. - 0c4eeadbce)
2018. szept. 1. 09:16
ki a fene bánja már akkor több ezer év múlva?
3080. ab61752c45 (válaszként erre: 3078. - Százas Evelin)
2018. szept. 1. 09:15
aha,aztán hol a lelked?az agyban,a szívben,netán lejjebb?
3079. 0c4eeadbce (válaszként erre: 3078. - Százas Evelin)
2018. szept. 1. 09:14
Ahhoz ,hogy a játszótèren "kiszórakozhassa" magát, ès ezáltal kapjon viszonyítási alapot a lelki lèthez kèpest.
3078. Százas Evelin (válaszként erre: 3076. - Ab61752c45)
2018. szept. 1. 09:06

A nyavalya tudja. Az isteni lelkem asztrális megfelelője örök életű, mint ahogy ez köztudomású. :-) Ott van benne minden tapasztalatom, érzelmem, jellemvonásom, minden tettem, minden örökre fel van jegyezve. Az vagyok én, nem a testem, mint az köztudomású. :-) Én meghalok, az meg él tövább, örökkön örökké.

Hogy én itt lenn a földön mi a hóviharnak kellettem egyáltalán neki, azt nem tudom. :-)

3077. 0c4eeadbce (válaszként erre: 3076. - Ab61752c45)
2018. szept. 1. 09:02

Nekem az a rèmkèpem az ujjászületèsről, amikor az a világ jön, hogy el kell hagynia a Földet az emberisègnek

.persze gondolom ez csak mostani aggyal ijesztő, akkor már minden más lesz.

3076. ab61752c45 (válaszként erre: 3075. - Százas Evelin)
2018. szept. 1. 08:53
ha lenne több élet is,az már nem te leszel.tehát nem a tested,gondolkodásod,meg ilyesmi.én ezért nem hiszek ilyenben,ki az a hülye,aki sivatagban akar születni,nem kastélyban?én is elég lassú vagyok,egyáltalán nem heves vérmérsékletű.hagytam,hogy vigyen az ár.többnyire olyan voltam,mint a vajas kenyér, csak a jó oldalamra estem.a tartós párkapcsolatra egyáltalán nem vágyom,mivel elég korán rájöttem,nem nekem találták ki.ha rajtam múlik nem megyek férjhez soha,de hát nagy volt a nyomás .
3075. Százas Evelin (válaszként erre: 3074. - Cymbelyne)
2018. szept. 1. 08:41

Egy kicsit messzire mentél. Ez a leszületés persze azt jelenti, hogy nem csak egyszer.

Nekem ez nem megy.

Én úgy érzem, nem lesz több élet. Ez van, ezt kell szeretni, és ez nem az illúziók világa.

Aki illúziókba ringatja magát, csalódni fog, a valóságot kevésnek érzi majd, nem marad semmije.

Az stimmel hogy a személyiséget mi irányítjuk, de mindent nem tudunk. Van egy alapvető ritmusunk, én például lassú vagyok, nem tudok pörögni. Aki tud, az meg nem tud lassú lenni. A vérmérséklet velünk születik, és nem tudunk változtatni rajta. Meg van még pár dolog amin nem tudunk, de nem is kell.

3074. Cymbelyne (válaszként erre: 3073. - Százas Evelin)
2018. aug. 31. 09:40

Nekem is van olyan kolléganőm, nem is egy, aki megbetegítette magát a negativitásával. De ők olyanok, hogy nem lehet megmaradni a közelükben, mert állandóan puffognak. Termelik maguknak a mérget. Közben meg olyan a hozzáállásuk, hogy csak nekik lehet igazuk, úgyhogy szép kis csapda. Jó nagy falat húznak maguk köré az egoizmusukkal.


Van bennem egy jó nagy adag negativitás, de küzdök ellene. Erre is jó az agykontroll. Hogyha képtelen vagyok hinni a jóban, akkor bebeszélem magamnak. És ezt az élet is vissza fogja igazolni egy idő után, akármilyen sötéten is látom a helyzetet. És így változik a személyiség. Szerintem a személyiség relatív és mi irányítjuk. Az elménkkel olyanná alakítjuk, amilyenre tetszik. Csak ez munkás.


Hogy mivel vonzottam be őket? Biztos valahol hasonlítunk. Valamiben egyformák vagyunk, talán a működésünkben. Ez olyan, hogy ha bennem szomorúság, vagy harag van, akkor olyan embereket is vonzok be. És ezzel szerintem az a cél, hogy ledolgozzam ezt az érzést. Végül is ezért születtünk le ide a földre, hogy dolgozzunk ezekkel az érzelmekkel. Mert ez az illúziók világa és itt könnyebb ezeket leküzdeni, mint a halálunk után. Pont azért, mert azonosulunk velük és beleéljük magunkat. Halál után már csak a fény van, ott mindent látunk.

3073. Százas Evelin (válaszként erre: 3071. - Cymbelyne)
2018. aug. 31. 06:15

Volt már olyan partnerem. Tudom hogy tényleg elbizonytalanítja az embert. De meg is szabadultam tőle.

Kolleganőm is volt olyan, akit barátnőmnek is tartottam, bár nem volt egy felhőtlen kapcsolat, terhemre is volt, na az volt olyan hogy muszáj együtt élni a negativitásával. Aztán elfordult tőlem, az meg rosszul esett. Ő mellrákban halt meg 49 évesen, szerintem az ilyen rossz természet előbb-utóbb fizikailag is visszaüt.

Szóval szerinted bervonzottad őket. Miért, és mivel? Te is negatívnak tartod magad?

3072. Cymbelyne (válaszként erre: 3064. - Guruljka)
2018. aug. 30. 21:50
Elégedetlen? Ez miből jön át?
3071. Cymbelyne (válaszként erre: 3062. - Százas Evelin)
2018. aug. 30. 21:48

Az ő problémáikat nem is nekem kell megoldani, de arra nekem kell rájönni, hogy miért vonzottam be őket. Valamilyen szerepük van az életemben, mert semmi se véletlen.


Nehéz dolog ez. Ez olyan, mintha valakitől egész nap azt kellene hallgatnod, hogy hülye vagy. És hiába tudod, hogy nem vagy hülye, mégis elhiszed, mert annyit hallod. Hosszútávon nagyon le tudnak húzni a negatív emberek. Persze lehet ellenük védekezni, de hosszútávon rohadt kimerítő. De ugye ami nem öl meg...


Attól függ, milyen a közösség. Ahol én voltam, ott az energiavámpíroknak ki volt nyalva a popójuk, mert olyan kitartóan sajnáltatták magukat.

3070. Százas Evelin (válaszként erre: 3067. - Guruljka)
2018. aug. 30. 17:41

Persze hogy nem kell folyamatosan, bele is hülyülne az ember. Csak lehetőleg sokszor.

Akkor voltál lusta, amikor nem készítetted a kezed ügyébe a kaját. :-)

3069. Százas Evelin (válaszként erre: 3066. - Guruljka)
2018. aug. 30. 17:27
Na csak mondogassad ezt, soha nem tudod betartani egyik fordításod határidejét sem. :-)
3068. Százas Evelin (válaszként erre: 3066. - Guruljka)
2018. aug. 30. 17:26
Én olvastam erről valami könyvet. Da Silva. Van abban valami más is, csak nem emlékszem rá?
3067. Guruljka (válaszként erre: 3066. - Guruljka)
2018. aug. 30. 17:22

Folyamatosan, nna.


Most már kezdek éhes lenni, mert lusta vagyok kimenni a konyháig.

3066. Guruljka (válaszként erre: 3065. - Százas Evelin)
2018. aug. 30. 17:21

Ez csak a sima tudatalatti technika, de ezt sem kell folyamtodan mondogatni.


Imádok lusta lenni... :D

3065. Százas Evelin (válaszként erre: 3063. - Guruljka)
2018. aug. 30. 17:20

Én annyit tudok a dologról, hogy mondogatni kell valamit, minél többször mondod el magadban vagy akár hangosan, annál jobb.

Nemleges dolognak nem szabad benne lennie.

Csak a szókincsemet csillogtattam, azért írtam, hogy mantra.

De például, ha el akarom érni hogy ne legyek lusta, akkor mondjuk azt mondogatom, hogy minden dolgomat elvégzem, méghozzá azonnal, precízen, szépen.

Így kell programozni.

3064. Guruljka (válaszként erre: 3061. - Cymbelyne)
2018. aug. 30. 16:55

Tényleg ne haragudj meg ezért, de nekem meg az a kellemetlen érzés, ahogy átjön, hogy elégedetlen vagy velem. (meg másokkal, ez most mindegy.)

Mintha mindig szólna egy kis csengő a közelemben.

3063. Guruljka (válaszként erre: 3058. - Százas Evelin)
2018. aug. 30. 16:53
Valamivel összetéveszted az agykontrollt, abban nincs mantra.
3062. Százas Evelin (válaszként erre: 3061. - Cymbelyne)
2018. aug. 30. 16:47

Lehet hogy helyre kell hozni, de nem neked. Ha mindenképpen együtt kell lenni velük, akkor meg nem szabad hagyni, hogy átragadjon terád is a negativitás. Nyugodtan levegőnek lehet őket nézni, egy kollegával csak a munka témákra szorítkozni, családtaggal meg: egyik füleden be, a másikon ki.

Csak nem gondolod hogy azért vannak ott ahol te is, mert te vonzottad magad köré őket?

Nekik kell pozitív ember is, mert nem tudnák kin kiélni magukat.

Egy közösségben általában tudja is azt mindenki hogy ki az "energiavámpír" - és csinálnak egy kis űrt körülötte.

3061. Cymbelyne (válaszként erre: 3060. - Százas Evelin)
2018. aug. 30. 16:10
A család és a munkahely a legkellemetlenebb, mert ott aztán nincs olyan, hogy nem beszélek vele és kész. Hanem ha tetszik, ha nem, minden nap ott vannak és szívják le az energiát. De hát ha ott vannak ezek az emberek, az se véletlen. Akkor szerintem valami nagyon el lehet cseszve karmikusan, amit helyre kell hozni.
3060. Százas Evelin (válaszként erre: 3059. - Cymbelyne)
2018. aug. 30. 12:25

Azt nem tudom, én az olyan emberek társaságát keresem, akikből árad a derű, nyugalom, biztonság.

A negatív embereket lehetőleg kerülöm, azok leszívják rendesen az ember energiáját.

Nem mindenütt lehet kerülni. Munkahelyen, családban például nem.

A munkahelyen még csak-csak, nem kell mindenkivel bratyizni.

De ha az az illető ott van a családban, és még együtt is kell élni vele, hát az nehéz lehet. Nekem hálistennek nincs ilyen.

3059. Cymbelyne (válaszként erre: 3057. - Százas Evelin)
2018. aug. 30. 10:23
Sok negatív ember vesz körül és ez átragad rám is. Meg bennem is van egy jó nagy adag kishitűség úgyhogy jól összehozott minket a sors. Küzdeni kell, hogy ne szippantson be. De hát valamiért összekerültem ezekkel az emberekkel és nyílván azért, mert van bennünk valami közös. Hasonló hasonlót vonz.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook