Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
2158. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2157. - Laci54321)
2014. jan. 4. 04:10
Nem térít, hanem megtörténik, ha megálmodja az ember. Az álom is egy intenzív történés a lélekben. Ezek közül is sokfajta álom van. Múltra, jelenre, jövőre mutatnak. Mindenkinél másképp. Én, ha valamit ide leírok, az azt jelenti hogy bennem lejátszódott. Akár hihető, akár hihetetlen.
2157. Laci54321
2014. jan. 4. 04:06

Szisztok

Úgy hangzik mintha valami térítő írás lenne nem is egy álom,

Az álmoknak nincs jelentősége.

2014. jan. 4. 03:52

Csak pár órára hajtottam le a fejem, úgy éjfél utáni álom kerekedett, pedig nem szoktam "álmodozni". Gyerekkoromban inkább rémálmaim voltak, de megvolt hozzá a környezet, ami kiváltotta.


Nos, szóval azt álmodtam, hogy sötét van, éjszaka, minden csendes, békés. Ilyen csendet, ilyen sötétet még nem érzékeltem. A hold és a csillagok alig világítottak. Ezt betudom annak, hogy újhold körül járhatott. A hőmérséklet körülbelül a mostani időjáráshoz, úgy 0-5 fok körülihez hasonlatos.


A helyszín egy kopár síkság, konkrétan egy földes terület, mégis voltak fák. Nem volt más, csak a tágasság, a csend, a sötétség és a misztikum. Éreztem a szellem jelenlétét, és a gyülekezés bensőségességét. Nem használtunk fényeket. A táj a maja kultúra egyik fontos területét, Copán környezetét, hangulatát idézte.


És hogy kik voltak ott?


Emberek, köztük én is, ültek a hideg földön, tökéletes csendben, nyugalomban és hallgatták a tanítót, a mestert.


A tanító kissé primitív kinézetű, de abszolút jártas, talpraesett, idősebb, őszes, hosszúhajú, szakállas úriember volt. Hangja figyelemfelkeltő, rávilágító, sürgető, kissé izgatott volt.


Az biztos hogy mi nem voltunk izgatottak, olyan tökéletes nyugalomban, harmóniában voltunk, mint tanítványok. Én konkrétan jól éreztem magam, örültem és figyeltem. Olyan érzés volt, mintha egyszerre lenne nyitva és csukva a szemünk. A ruhánk nem körvonalazódott, de olyan volt, mintha fehéret viselnénk.


A tanító azt mondta hogy a Föld, mint az emberi élet helyszíne, súlyos katasztrófák felé néz. Ebbe beletartozik MINDEN amit a katasztrófákról tudni kell. Szavában benne volt a katasztrófákra utaló BIZONYTALANSÁG. Tehát BÁRMI lehetséges. A szökőártól, a földrengésig, tűzvészig. Mégis kiemelten éreztem a tűzvész és a földrengés jelentőségét. Konkrétan lángokat is láttam magam előtt (mármint az álomban lévő tanítvány) amely beborítja a földrészeket, és mindent eltöröl, a föld eddigi életét megváltoztatja, a káosz közepette. Az emberek szokás szerint jajveszékelve, szanaszét futkosva. Időpont nem volt, csak maga a sürgető utalás, közeledés.


Kicsit éreztem a mellkasom közepén egy nyomást (nyílván szívcsakra) közben egyszerre voltam a földön ülve és elemelkedve a földtől, hogy mindent jobban lássak. Tehát ez olyan köztes érzés volt, ég és föld között. Ferde, furcsa.


Persze ezt az álomban csak érzi az ember és tudja, nem lehet hétköznapi nyelvvel leírni, de én azért mégis megpróbálom. Többnyire sikerül.


Szóval tulajdonképpen érzelmileg egyáltalán nem éreztem megterhelőnek, de képeiben és információiban jelentőségteljesnek éreztem. Én ezt betudom egy jóslatnak, vagy másképpen fogalmazva apokaliptikus jelentéstartalmú álomnak.


Mindenesetre mindenki gondolkozzon el, neki mit mondd ez az álom, és jelenleg hol tartunk a fejlődésben, mi emberek.

2155. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2147. - 891542758c)
2014. jan. 4. 03:48

Szerintem ez az álom a jelenlegi életéről egy átfogó kép, ahol tart, és ahogyan látja saját magát. Gondolati szinten úgy érzi hogy nem él, érzelmi szinten megveti magát, és akarati szinten (szándék, következmény) még nem valósult meg semmi konkrét dolog. Annyi látszik hogy le van pukkanva. Hogy meddig megy el ebben a hanyagságban, azt nem lehet tudni.


E mögött spirituális éhséget (bölcsesség, szabadság, szeretet) érzek, teljességre való igényt, amit nem tudja hogyan szerezzen meg, ezért inkább elhagyja, temeti saját magát. Kérdés hogy milyen mértékig megy el.


A másik kérdés pedig az, hogy miért követed, miért szimpatikus neked, miért vonz ez az ember. Nyilván valamifajta rokonságot érzel vele.


Lehet hogy téged is foglalkoztatnak ezek a dolgok, vagy majd a közeljövőben.

2154. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2147. - 891542758c)
2013. dec. 27. 16:07
Azt tudod hogy nem egyszerűt álmodtál... :)
2153. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2147. - 891542758c)
2013. dec. 27. 15:45
Akkor te valamilyen álmodó próféta vagy.
2013. dec. 27. 15:33
Az megvan amikor egyszerrre álmodsz jót és rosszat? Na, azt így elég nehéz feldolgozni... :/
2151. 891542758c (válaszként erre: 2148. - Cc7a88f96d)
2013. nov. 24. 14:27
igen, valóban elszalasztottam valamit, de ezt még előtte álmodtam pár nappal. Akkor előre megálmodtam h elszalasztom majd?
2013. nov. 24. 13:12
Hát nem tudom, eléggé furcsák ezek az összefüggések
2149. 7832a597c4 (válaszként erre: 2147. - 891542758c)
2013. nov. 24. 11:59
Szerintem a saját életedben nem akarsz szembesülni valamilyen probléma megoldásával ,ezért másokét próbálod megoldani, másokért aggódsz. Aki ismeretlen annak a problémáiból kiszállhatsz, az ad egy szabadságérzetet, de közben mégis dolgozol problémamegoldáson.
2013. nov. 24. 11:37

Szerintem valamibe nem tudsz belenyugodni...

Lehet majd ott lesz valamivel kapcsolatban egy fontos alkalom,amit valami miatt majd elszalaszol,pedig fognod kéne a lehetőségen.Ez érvényes kapcsolatra,munkahelyre...szóval bármire.Csak ott van az,hogy képes leszel e nyitott szemmel járni,hogy észrevedd az elszalaszthatatlant.

2013. nov. 24. 11:26

Két napja leírtam mit álmodtam, de senki se válaszolt, ezért kérem olvassátok el és segítsetek nekem


Én egy furcsa dologgal fogok most jönni, ami eléggé nyomaszt. Hétfő éjszaka álmodtam, tehát kedden ezzel ébredtem már. Elmesélem, hogy megértsétek.

Nos, nekem mindig más a mániám, van h egy focistával foglalkozom, azokat is így fél évente vagy évente váltogatom, akkor épp velük foglalkozom. Ne értsétek félre, nem az a rajongó típus vagyok, csak minden érdekel ami velük kapcsolatos. Most jelenleg egy együttes a mániám és az egyik taggal többet foglalkozom, mint a többivel, mert benne látok valamit. Tudom már magamról, hogy mindig a kevésbé erős jellemeket, inkább a határozatlan labilis alakokkal kezdek el foglalkozni, és ez tudat alatt történik, mert mikor elkezdek velük foglalkozni, akkor még nem tudok róluk semmit.

Akkor szóval ezzel az együttessel július eleje óta foglalkozom, akkor egy másik tag volt a kedvencem. Akkor úgy voltam vele, hogy csak ő érdekel, a többiek nem. Egy hónap múlva láttam egy cikket a másik tagról, akivel még most is foglalkozom, és ott jött le végleg h gyenge jellem és egyre jobban kezdtem vele foglalkozni, de a többiekkel is, csak vele a legtöbbet. Ez augusztusban volt. Észre vettem rajta, hogy valami nem stimmel vele, nagyon le volt pukkanva, persze voltak jobb napjai is, amikor jobban nézett ki. Betudtam annak, hogy depressziós. Szeptemberben hányt is focizás közben. Aztán szeptember közepétől folytatódott a turnéjuk, ami október végéig tartott kb. Ott mintha egy kicsit jobban lett volna, mint nyáron. Gondoltam elmúlt a depressziója és lassan kigyógyul belőle, ennek örültem, bár voltak csöveses képei, ahol úgy nézett ki mint egy lepukkant csöves, de nem volt gyakori.


November 18-án történt valami, ekkor jöttek ki képek róluk és hát az előbb említett tag különösen nagyon szarul nézett ki rajta, nagyon le volt pukkanva, de már múlt pénteken is volt róla egy kép, ott is szörnyen nézett ki. Rossz volt ránézni. Ezen az éjszaka történt az álom, több minden is volt benne, az említett tag is, de ami fontos csak azt írom le, mert sztem annak van csak jelentősége. Na szóval voltak ott lila léggömbök, annyi amennyien vannak az együttesben, mindegyiken az ő képük volt egyesével. Lehetett választani, én először azét akartam, akivel legelőször foglalkoztam. És itt megjegyzem, hogy már hónapok óta mondogatom, hogy visszatérek hozzá, mert addig semmin sem kellett idegeskedni, de sose sikerült, túl késő már. Nem megy, pedig még mindig szeretném. Vissza az álomba, hogy végül nem őt választottam, hanem azt, akivel most foglalkozom a legtöbbet, de utána megbántam, mert a másikat akartam. Az ő léggömbje a tesómhoz került, a többieket nem tudom. Volt ott egy ember, aki mondta mit kell csinálni, valami kapuk voltak ott, arra kellett felakasztani a léggömböt. Persze a levegőben voltak és volt egy madzag a végében. Én valahogy messzebb mentem a többiektől, de utána közelebb akartam menni a tesómhoz, így már le akartam venni a léggömböt, már fel volt akasztva. De nem sikerült, mert magas volt, de az ember segített. Átkerültem a tesóm mellé, felakasztottam a gömböt. Aztán az ember mondta, hogy vegyük le a gömböt, mert meg kell nézni mi van benne. Mindenki le tudta húzni, én nem, képtelen voltam megfogni, mert egy nyúlós rágógumi volt a végében, ami akadályozott ebben. Ott szenvedtem vele és mondogattam magamban hogy miért nem a másik tagét választottam, most nem lenne problémám, de már késő volt. Végül segítettek leszedni. Volt rajta egy cipzár, azt kihúztam és volt alatta egy fekete anyag, ami a többiekén nem volt, csak az enyémen. Azt is leszedtem, három szintes volt a gömb, a belseje mintha sátor belseje lenne. A felsőben volt egy halott, egy fiú, aki annyi idős volt, mint én (és itt megint megjegyzem, hogy az említett tag annyi éves, mint én és fél évvel fiatalabb, de az év egyezik). De az álomban nem ő volt az aki holtan feküdt bent a gömbben. Az ember kiszedte a testét, ott az arcán nem láttam, vagyis nem jelent meg az álomban. Ott volt a táskája, volt benne újságok és papírok, meg egy ellenőrző, de mégsem volt iskolás. Egy kép is róla, és nem ismertem a fazont az álomban sem és a valóságban sem. De aztán az álomban felmerült h talán mégis ismerem egy kicsit, de mégsem. Tehát értitek. Mármint a halottat. A középső szinten nem volt semmi, tiszta kösz volt az egész. Csak egy vmi volt ott végül, az említett tagnak egyik pár cipője, ami ugye elég csöves jellegű. De csak az egyik volt ott. Az alsó szintet nem tudom, de ott talán szintén semmi, de még tiszta volt. Ja és a halott születési ideje is kiderült, de pontosan nem, de egyezett amúgy majdnem az említett tag-éval. Tehát akörül született a halott, mint ő. Amúgy közben kiderült, hogy egy kiránduláson voltak és a fiú ott halt meg. A középső szinten egy volt osztálytársam aludt, de nem tom ki már, de az tuti h fiú volt.


Aztán reggel mikor felébredtem elgondolkodtam rajta. Tesómmal mindig felírtuk november elején az álmunkat, de meguntok. Kérdeztem tőle h felírjam-e mondta h neki mindegy. Úgy éreztem fel kell írnom, így felírtam. Baromságnak tartottam az álmomat, de mégis furcsa érzés fogott el. Kedden este megnéztem a sorozatomat, ebben van egy AIDS-es csaj, és ezt kb június eleje óta nézem. Közben hirtelen bevillant, hogy mi van h az a bizonyos tag AIDS-es, ezért ilyen lepukkant. És eddig hónapok óta soha sem jutott ez az eszembe, ez is hirtelen bevillanás volt. És anyámnak szokott ilyen lenni és néha nekem is és azok általában úgy is vannak vagy bejönnek. Nem feltétlenül az AIDS, az csak a sorozat miatt lehet, tehát lehet h halálos beteg? Meg a kosz nem a betegséget jelenti az álomban? De arra is gondoltam h drogozik titokban, és akkor erre lehet oka, mivel nem divatból csinálja, mint másik egy buliban, arról lehetne tudni. De soha olyan pletyka nem merült fel h drogozna. Meg ha a turnén csinálta vna, akkor csak észrevette vna asajtó. Igazából nem tudom, de ez a kettő jutott az eszembe.


Ja és amúgy volt ilyen álmom h a valóságot álmodtam meg, h ugye amunkahelyem bezárt, de előtte mondtam fel, de nem tudtam h még a héten bezárt, mert a főnököcske nem közölte és hívogatni kellett a fizetés miatt. És akkoriban mindig felbukkant az álmomban a munkahely és szinte mindig zárva volt, nem volt kinyitva, az álmomban is és nagyon sokszor. Szeptemberben dolgoztam ott, októberben mondtam fel és akkor voltak ezek az álmok. Utána tudtam meg h bezárt. Hát mikor dolgoztam akkor is felmerült bennem h be fog zárni a szar forgalom miatt, mivel a szomszéd üzletnél lehetett tudni h október 31-én zár, de nálunk nem közölték ezért gondoltam h ilyenról szó sincs. Itt is csak bevillant. Utána már nem álmodtam az üzlettel.


Ja és nagyon sokszor volt h egy kérdésre a választ megálmodtam, volt h majdnem megtudtam a választ de végül nem. Folyamatosan azokat kérdezgettem magamban.


És érdekes h a hétvégén este mondogattam magamban h arról a tagról szeretnék megálmodni vmit, mert ugye olyan fura volt és meg akartam tudni mi van vele. Végül nem álmodtam, hanem kb egy vagy két nappal később álmodtam a léggömböset.


Ja és az is érdekes h augusztusban mikor elkezdtem foglalkozni vele, onnantól lefekvés előtt ilyen halál fejek villantak be, mindig ki kellett nyitnom a szemem, sokáig aludtam el miatta. Szeptembertől alább hagyott, most méginkább, csak nagyon néha szokott bevillani ilyen, de már tok aludni. De akkor nagyon rossz volt. Akkor nem értettem mi a franc bajom van, mert előtte soha nem volt, de sztem ez is ehhez köthető.


Tehát akkor ez mit jelent? Szerintetek nem furcsa?

2013. nov. 22. 21:59

Én egy furcsa dologgal fogok most jönni, ami eléggé nyomaszt. Hétfő éjszaka álmodtam, tehát kedden ezzel ébredtem már. Elmesélem, hogy megértsétek.

Nos, nekem mindig más a mániám, van h egy focistával foglalkozom, azokat is így fél évente vagy évente váltogatom, akkor épp velük foglalkozom. Ne értsétek félre, nem az a rajongó típus vagyok, csak minden érdekel ami velük kapcsolatos. Most jelenleg egy együttes a mániám és az egyik taggal többet foglalkozom, mint a többivel, mert benne látok valamit. Tudom már magamról, hogy mindig a kevésbé erős jellemeket, inkább a határozatlan labilis alakokkal kezdek el foglalkozni, és ez tudat alatt történik, mert mikor elkezdek velük foglalkozni, akkor még nem tudok róluk semmit.

Akkor szóval ezzel az együttessel július eleje óta foglalkozom, akkor egy másik tag volt a kedvencem. Akkor úgy voltam vele, hogy csak ő érdekel, a többiek nem. Egy hónap múlva láttam egy cikket a másik tagról, akivel még most is foglalkozom, és ott jött le végleg h gyenge jellem és egyre jobban kezdtem vele foglalkozni, de a többiekkel is, csak vele a legtöbbet. Ez augusztusban volt. Észre vettem rajta, hogy valami nem stimmel vele, nagyon le volt pukkanva, persze voltak jobb napjai is, amikor jobban nézett ki. Betudtam annak, hogy depressziós. Szeptemberben hányt is focizás közben. Aztán szeptember közepétől folytatódott a turnéjuk, ami október végéig tartott kb. Ott mintha egy kicsit jobban lett volna, mint nyáron. Gondoltam elmúlt a depressziója és lassan kigyógyul belőle, ennek örültem, bár voltak csöveses képei, ahol úgy nézett ki mint egy lepukkant csöves, de nem volt gyakori.


November 18-án történt valami, ekkor jöttek ki képek róluk és hát az előbb említett tag különösen nagyon szarul nézett ki rajta, nagyon le volt pukkanva, de már múlt pénteken is volt róla egy kép, ott is szörnyen nézett ki. Rossz volt ránézni. Ezen az éjszaka történt az álom, több minden is volt benne, az említett tag is, de ami fontos csak azt írom le, mert sztem annak van csak jelentősége. Na szóval voltak ott lila léggömbök, annyi amennyien vannak az együttesben, mindegyiken az ő képük volt egyesével. Lehetett választani, én először azét akartam, akivel legelőször foglalkoztam. És itt megjegyzem, hogy már hónapok óta mondogatom, hogy visszatérek hozzá, mert addig semmin sem kellett idegeskedni, de sose sikerült, túl késő már. Nem megy, pedig még mindig szeretném. Vissza az álomba, hogy végül nem őt választottam, hanem azt, akivel most foglalkozom a legtöbbet, de utána megbántam, mert a másikat akartam. Az ő léggömbje a tesómhoz került, a többieket nem tudom. Volt ott egy ember, aki mondta mit kell csinálni, valami kapuk voltak ott, arra kellett felakasztani a léggömböt. Persze a levegőben voltak és volt egy madzag a végében. Én valahogy messzebb mentem a többiektől, de utána közelebb akartam menni a tesómhoz, így már le akartam venni a léggömböt, már fel volt akasztva. De nem sikerült, mert magas volt, de az ember segített. Átkerültem a tesóm mellé, felakasztottam a gömböt. Aztán az ember mondta, hogy vegyük le a gömböt, mert meg kell nézni mi van benne. Mindenki le tudta húzni, én nem, képtelen voltam megfogni, mert egy nyúlós rágógumi volt a végében, ami akadályozott ebben. Ott szenvedtem vele és mondogattam magamban hogy miért nem a másik tagét választottam, most nem lenne problémám, de már késő volt. Végül segítettek leszedni. Volt rajta egy cipzár, azt kihúztam és volt alatta egy fekete anyag, ami a többiekén nem volt, csak az enyémen. Azt is leszedtem, három szintes volt a gömb, a belseje mintha sátor belseje lenne. A felsőben volt egy halott, egy fiú, aki annyi idős volt, mint én (és itt megint megjegyzem, hogy az említett tag annyi éves, mint én és fél évvel fiatalabb, de az év egyezik). De az álomban nem ő volt az aki holtan feküdt bent a gömbben. Az ember kiszedte a testét, ott az arcán nem láttam, vagyis nem jelent meg az álomban. Ott volt a táskája, volt benne újságok és papírok, meg egy ellenőrző, de mégsem volt iskolás. Egy kép is róla, és nem ismertem a fazont az álomban sem és a valóságban sem. De aztán az álomban felmerült h talán mégis ismerem egy kicsit, de mégsem. Tehát értitek. Mármint a halottat. A középső szinten nem volt semmi, tiszta kösz volt az egész. Csak egy vmi volt ott végül, az említett tagnak egyik pár cipője, ami ugye elég csöves jellegű. De csak az egyik volt ott. Az alsó szintet nem tudom, de ott talán szintén semmi, de még tiszta volt. Ja és a halott születési ideje is kiderült, de pontosan nem, de egyezett amúgy majdnem az említett tag-éval. Tehát akörül született a halott, mint ő. Amúgy közben kiderült, hogy egy kiránduláson voltak és a fiú ott halt meg. A középső szinten egy volt osztálytársam aludt, de nem tom ki már, de az tuti h fiú volt.


Aztán reggel mikor felébredtem elgondolkodtam rajta. Tesómmal mindig felírtuk november elején az álmunkat, de meguntok. Kérdeztem tőle h felírjam-e mondta h neki mindegy. Úgy éreztem fel kell írnom, így felírtam. Baromságnak tartottam az álmomat, de mégis furcsa érzés fogott el. Kedden este megnéztem a sorozatomat, ebben van egy AIDS-es csaj, és ezt kb június eleje óta nézem. Közben hirtelen bevillant, hogy mi van h az a bizonyos tag AIDS-es, ezért ilyen lepukkant. És eddig hónapok óta soha sem jutott ez az eszembe, ez is hirtelen bevillanás volt. És anyámnak szokott ilyen lenni és néha nekem is és azok általában úgy is vannak vagy bejönnek. Nem feltétlenül az AIDS, az csak a sorozat miatt lehet, tehát lehet h halálos beteg? Meg a kosz nem a betegséget jelenti az álomban? De arra is gondoltam h drogozik titokban, és akkor erre lehet oka, mivel nem divatból csinálja, mint másik egy buliban, arról lehetne tudni. De soha olyan pletyka nem merült fel h drogozna. Meg ha a turnén csinálta vna, akkor csak észrevette vna asajtó. Igazából nem tudom, de ez a kettő jutott az eszembe.


Ja és amúgy volt ilyen álmom h a valóságot álmodtam meg, h ugye amunkahelyem bezárt, de előtte mondtam fel, de nem tudtam h még a héten bezárt, mert a főnököcske nem közölte és hívogatni kellett a fizetés miatt. És akkoriban mindig felbukkant az álmomban a munkahely és szinte mindig zárva volt, nem volt kinyitva, az álmomban is és nagyon sokszor. Szeptemberben dolgoztam ott, októberben mondtam fel és akkor voltak ezek az álmok. Utána tudtam meg h bezárt. Hát mikor dolgoztam akkor is felmerült bennem h be fog zárni a szar forgalom miatt, mivel a szomszéd üzletnél lehetett tudni h október 31-én zár, de nálunk nem közölték ezért gondoltam h ilyenról szó sincs. Itt is csak bevillant. Utána már nem álmodtam az üzlettel.


Ja és nagyon sokszor volt h egy kérdésre a választ megálmodtam, volt h majdnem megtudtam a választ de végül nem. Folyamatosan azokat kérdezgettem magamban.


És érdekes h a hétvégén este mondogattam magamban h arról a tagról szeretnék megálmodni vmit, mert ugye olyan fura volt és meg akartam tudni mi van vele. Végül nem álmodtam, hanem kb egy vagy két nappal később álmodtam a léggömböset.


Ja és az is érdekes h augusztusban mikor elkezdtem foglalkozni vele, onnantól lefekvés előtt ilyen halál fejek villantak be, mindig ki kellett nyitnom a szemem, sokáig aludtam el miatta. Szeptembertől alább hagyott, most méginkább, csak nagyon néha szokott bevillani ilyen, de már tok aludni. De akkor nagyon rossz volt. Akkor nem értettem mi a franc bajom van, mert előtte soha nem volt, de sztem ez is ehhez köthető.


Tehát akkor ez mit jelent? Szerintetek nem furcsa?

2013. nov. 20. 16:33

Sziasztok!


Pár hete már többször is álmodom,hogy pisilnem kell és ugyan nem egyszerű,de mindig találok wc-t és tudok is!

Amikor felébredek,egyáltalán nem kell,tehát nem ezért álmodom!!


Tudnátok esetleg valamit írni erről??


Köszönöm!

2144. Shally (válaszként erre: 2140. - Higany001)
2013. nov. 19. 11:23
Ha folyton visszatér vmire nagyon figyelmeztetni akar.Én is vmi olyasmit mondanék mint az előttem szóló, vmit nem látsz meg, vagy nem akarsz meglátni.
2143. 616fec36da (válaszként erre: 2138. - A4kiseni)
2013. nov. 19. 10:51
akkor lehet az a madár nálam is járt mert nekem meg relytélyes mód tünnek el a fülbevalóim :P
2142. a4kiseni (válaszként erre: 2139. - Margot111)
2013. nov. 19. 10:19
Köszi a választ, tényleg összetett álom volt.
2141. margot111 (válaszként erre: 2140. - Higany001)
2013. okt. 29. 16:10
Valamit nem látsz, vagy nem akarsz meglátni az életedben (probléma, a megoldása ott van elotted). Ha jártál már szemorvosnál, és minden rendben van, lelki háttérben keresd az okot.
2140. higany001
2013. okt. 29. 15:36

Sziasztok!


Egyszerűen nem tudok konkrét, világos magyarázatot találni arra, hogy miért van egy folyamatosan, sokszor visszatérő motívum az álmaimban. Arról van szó, hogy akármilyen álomról is legyen szó, összetettről, vagy egy teljesen egyszerűről, mindegyikben előfordul az, hogy alig látok. Nem tudom nyitva tartani a szemem, nehéznek érzem a szemhéjaimat, ha valamennyire ki is tudom nyitni, csak homályosan látok és közben szédülök, nem tudom arra fordítani a fejem, amerre nézni akarok, el is esek, forog velem a világ. Akkor még meg tudnám valahogy magyarázni a dolgot, ha egy konkrét álom kapcsán merülne fel, de egy héten legalább 2-3-szor előfordul ez a legkülönfélébb álmaimban. Szerintetek mit jelenthet ez? vannak elképzeléseim, de azok is olyan homályosak, mint a látásom az álmaimban...

2139. margot111 (válaszként erre: 2138. - A4kiseni)
2013. okt. 29. 14:29
Érdekes álom, valóban....annyira nem hajazok az álomfejtéshez (a magam álmait meg tudom fejteni) ... viszont rengeteg olyan elem - szimbólum van benne, ami osszefugg. Az álmod utalhat párkapcsolati gondokra is. Illetoleg elérsz oda, ahová szeretnél, lehet épp a noiességed révén.
2138. a4kiseni
2013. okt. 8. 13:47

Tegnap éjszaka egy utcában sétáltam ami telljesen fel volt dúrva és a járdán csomó 3 színű macsak között mentem át és amikor visszafordultam egy szarka varjú keveréket láttam ami jött utánam lehajoltam hogy megfogjam és a madár csomó aranyékszert fülbevalót gyűrűt rakott a kezembe és mondta hogy nekem erre szükségem van rakjam el és elment.én meg bele raktam a kabát zsebembe a szívem felöl és hallottam ahogy csörögnek a zsebembe.Utána meg nagyapámat láttam mellettem elmeni biciklivel (persze ő még él)

....Nagyon érdekes volt....Tud valaki valamit mondani tök tanácstalan vagyok

2137. tixtina (válaszként erre: 2134. - Juca78)
2013. júl. 21. 13:17
Ez is lehetséges-főleg,ha sok dinnyét eszem elalvás előtt:DD
2136. tixtina (válaszként erre: 2133. - Loreana)
2013. júl. 21. 13:16

Szia Loreana!Köszi szépen,meg is van a megoldás:))

Szuper jót írtál! :))

2135. Juca78 (válaszként erre: 2131. - 121ed3f48d)
2013. júl. 21. 10:55
Sok akciófilmet nézel, vagy néztél, és így jelenik meg az álmodban
2134. Juca78 (válaszként erre: 2129. - Tixtina)
2013. júl. 21. 10:54

Én is gyakran álmodom ilyeneket. Nálam gyakran koszosak, vagy olyan nyilvánosak, hogy körülöttem mindenki látja hogy rajta ülök. De gyakran mégis elkerülöm.


Ez amúgy csak annyit jelent, hogy pisilned kell, de mivel alszol, nem tudsz kimenni, és így az álmodban is kell.

2133. Loreana (válaszként erre: 2129. - Tixtina)
2013. júl. 15. 17:20
Szia Tixtina, egyik ismerősöm is álmodott ezzel kapcsolatban szinte hasonló is volt az álom, elvileg ez a sexuális élettel van összefüggésbe hogy nem jó vagy valami ilyesmi...
2132. Loreana
2013. júl. 15. 17:16
Sziasztok, nekem elég furcsa álmom volt, az igazsághoz hozzá tartozik hogy sok minden történt velem, szakítottam barátommal hazaköltöztem..de összességében jól érzem magam még így is boldognak érzem magam és egy pár napja, volt egy álmom ahol kergettek egy férfi, egy jó képű jó kiállású, de tudtam hogy nem akar rosszat nekem, de mégis menekültem egy kulcsot keresett ami nem nálam volt, hanem barátnőmnél(akivel évekig nem beszéltünk és ismét nagyon jóban vagyunk), de a férfi ezt nem tudta vagy úgy éreztem, egy óriási nagy kapunak lehetett a kulcsa hogy miért kereste vagy én miért nem akartam odaadni azt nem tudom, de nem akart bántani és egyre közelebb ért hozzám és végül felébredtem. Barátnőmmel sokat beszéltünk erről, eléggé foglalkoztat hogy mi lehetett ez meg nagyon is érdekel. Már utána néztem külön külön de valahogy nem tudom összerakni a képet...
2013. júl. 10. 19:55
Lépcsőkön ugráltam,amik felrobbantak alattam. Tüzeltek rám, kész akciófilm volt...reggel fáradtan ébredten
2130. grizus
2013. jún. 3. 21:03
Nem tudtam elaludni, mert állandóan egy mondat ugrott be, amivel szép álmokat kell kívánni. Értelmetlen álom volt, remélem, nem folytatódik.
2129. tixtina
2013. jún. 3. 01:23

Nem tudom,mit jelenthet,de állandóan

mosdókról,meg vécékről álmodom-illemhelyiségek heti rendszerességgel szerepelnek az álmaimban.

Hiába néztem meg,kerestem többször,nem kaptam rá választ:o

❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook