Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
2278. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2277. - Shally)
2014. jún. 7. 06:02
Figyelj oda jobban magadra. Kábé azt jelenti, hogy a hétköznapok (külvilág) durva hatást gyakorolnak rád. Ha nagyon kibillensz (elhanyagolod önmagad) sokkal jobban fog fájni, és nem biztos hogy csak átvitt értelemben... Meg kell húznod önmagad számára (a külvilággal szemben) a HATÁROKAT.
2277. Shally
2014. jún. 6. 09:18
Álmomban egy egér harapott a jobb kezembe, kétszer is, szinte bénulásos fájdalommal járt. Hatalmas fogai voltak az egérnek.
2276. Lacexx
2014. máj. 31. 23:18
Sziasztok. A nagymamám a napokban ezt álmodta délutáni órákban fél óra alvás után. Ő azt mondta: Most van a sátánok távozási idelye. augusztus 9.-e van. erre hirtelen fel is ébredt. Szerintetek mit jelenthet ez?
2014. máj. 22. 00:24
Nem jó híreket egy ismerősömről. Persze nem "vérkomoly", csak amit mondott anno, az a lélekvilágban is megmutatta magát. Így hát akármit tagad, azt a világot nem lehet átejteni. Segítenék, ha hagyná.
2274. Shally (válaszként erre: 2272. - D7ba7bf7ff)
2014. máj. 17. 14:31
Köszi,van igazság abban amit leírtál, az mindenképpen, hogy jól esne egy kis szabadság, pihenés, semmit tevés...Bár erre nem sok esélyt látok mostanában.:/
2273. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2271. - Betyárninja)
2014. máj. 17. 12:15
A ház a te személyiséged ahol biztonságban érezheted magad. Ha el van hagyva, akkor magadat hagytad el valahol. Ha víz jelenik meg az álmodban, akkor jelzést ad, hogy a női oldallal kéne többet foglalkozni (érzelmek). A női oldal (yin) szükséges hogy kapcsolatot létesíts önmagaddal és az érzelmeiddel. Ez a lényeg.
2272. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2269. - Shally)
2014. máj. 17. 12:10
Szerintem fogytán az életerőd. A személyiséged egy részét el kell engedned, mert túlzottan vaskalapossá, elutasítóvá, megrögzötté, hamissá vált. Ez nem jó hatással van rád mert kimerít. Azért merít ki, mert nem vagy egészen ÖNMAGAD. Egy kiadós pihenés, lazítás, szabadság jót tenne hogy töltekezz energiával. És ezentúl kicsit őszintébben kellene élni, valódi ÖNMAGAD-ként, nem szerepeket játszani a megfelelési kényszer érdekében. Szerintem.
2014. máj. 16. 15:32

Utóbbi időben egyre gyakrabban álmodom vizes közeggel (tenger, folyó, medence de a víz akármilyen formában /eső vagy csapadék bármilyen formában/ igen sűrűn megjelenik).

Régebben volt ez jellemző most ismét előjött.


Valamint egy kis elhagyatott házzal (mindig éjszaka van ebben az álomban) ami minden rémálmomban feltűnik.

2270. cuczu
2014. máj. 16. 15:23
lehet a kört (film)nézted előtte:) amugy nem tudom:(
2269. Shally
2014. máj. 16. 14:06

Fúú gyerekek, olyat álmodtam...

Az volt, hogy vér jött ki a számon, nem hánytam de vér jött, aztán jött vmi nagyobb darab is, amit meg kellett fognom és kiszednem.

Megrázó élmény volt, de ennyi volt az egész. Szerintetek?

2014. máj. 16. 05:24
Nem szoktam álmodni, de megint szép üzenetet kaptam. :)
2014. máj. 14. 17:15
Mi alapján fejtitek meg az álmokat? Dániel próféta is álomfejtő volt, tehát hiszek benne hogy létezik ez a dolog.
2266. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2265. - Metalllady)
2014. máj. 3. 04:50
Szerintem a gyökerek nem stabilak, ha érted.
2014. máj. 2. 20:51

Üdv. Mindenkinek!

Nagyon gyakran álmodom, hogy autót vezetek,és nem tudom uralni a járművet, megy mindenfelé, és hiába nyomom a féket, rángatom a kéziféket, annál jobban megy, nem tudom leállítani. Egyébként nagyon ritkán vezetek,inkább tömegközlekedek.

A másik visszatérő álmom, hogy új lakást, házat keresek, 1-1 álmomban 1-1 újabb épületben járok, de egyik sem normális, vagy feketék a falak, máskor túl alacsony a mennyezet,nem tudok kiegyenesedni, aztán a következőnél átlátszóak a falak, aztán a másikon nincs ablak, a plafonon van a szőnyeg, bokáig ér a homok, nincs tető, derékig ér a víz, stb. Szóval egyik sem megfelelő. Mi a véleményetek?

2264. ildi992 (válaszként erre: 2263. - 891542758c)
2014. máj. 1. 23:05
Szeretetet megbecsülés kevés az életedben. Meghíttséget keresel, mint ami a karácsony hangulata. Legyen nyár, vagy tél nem számít. Keresed a szeretetet. De egyedül az adhatja meg, amit ünneplünk karácsonykor Jézus születése, szeretete.
2014. máj. 1. 22:58
sziasztok, folyton azt álmodom, hogy karácsony van, de különböző formában. Tegnap asszem úgy volt h közben nyár volt, de nem biztos, de sztem az volt. A karácsony az tuti és volt benne karácsonyfa is. Nem tudom hányadjára álmodok karácsonyost, de idegesitő. Mit jelent ez?
2262. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2258. - Grizus)
2014. máj. 1. 12:24
Majd fokozatosan rájössz, hogy ez nem feltétlenül egy külső segítség, hanem BELSŐ! TE segíted magad, TE jössz rá dolgora, TE erősödsz meg. És ez a "TE" azaz a te szemszögedből nézve "ÉN" egy tudati állapot, ami megerősödik benned. Ez győzi le a belső és külső hatásokat, mert már elég erős hozzá. De addig át kell menni az elhagyatottság, az erőtlenség, a hitetlenség krízisén. Hidd el, ez természetes állapot. Aztán ha erős leszel (reméljük, csak tőled függ) akkor majd érezni fogod az ÉN-nel, az Istennel való kapcsolatot, ami egy nagyon baráti, támogató, békés viszony. De ez egy fokozatos folyamat. Nem lehet erőltetni. Te mindig ahhoz kérjél segítséget, amilyenné szeretnél válni. Én ezt tanácsolom. És akkor lehet hogy küldenek neked olyan akadályokat, amikben kimunkálhatod magad, hogy végül rendíthetetlenül azzá válj, akivé akarsz. Ez így működik. Nem masnival átkötött csomag formájában. Ez a véres valóság.
2261. Vanesssza (válaszként erre: 2249. - D7ba7bf7ff)
2014. ápr. 30. 19:29

Kedves *Zolcsika*!

Köszi, hogy szentelsz rám pár percet.

Igen szeretek ott dolgozni, csak néha már úgy érzem, nem birom az egész napos talpalást, óriási a testi lelki igénybevétel,a teher, stressz, kimerít a hol éjjel, hol nappal 12 órás műszak, több mint 20 éve. Már nem vagyok fiatal, néha nagyon-nagyon fáradt vagyok, de nincs más választásom, de hát ezzel nem vagyok egyedül. A csecsemős álmom teljesen más történet, nem a munkahelyen történik.És csak úgy van az a baba,éhes, ellátatlan, nekem kell gondoskodnom róla. (nem volt soha vetélésem, vagy ilyesmi, ha erre gondolsz)

Üdv. V.

2260. grizus (válaszként erre: 2255. - D7ba7bf7ff)
2014. ápr. 27. 06:46
A sárkány, nevezzük így, Mihály szolgálatába szegődik? Hú, ez baró! Igen, a Jóskönyv szerint is a szelídség a legnagyobb erő és szelíd csak az oroszlán lehet, nem a nyúl, aki szegény csak gyáva. (Jó, persze aranyos.) Én mondjuk Oroszlán is vagyok meg Sárkány is, hm...
2259. grizus (válaszként erre: 2258. - Grizus)
2014. ápr. 27. 06:43
Egyébként minden felkelés után szoktam imádkozni, Miatyánk, Üdvözlégy, jó tudom, egyesek szerint ezek nem az igaziak és az ősmagyar istenhez kéne imádkoznunk, kicsit néha csinálom azt is, meg a Földhöz imádkozom meg az Istenanyához... elmondom mit szeretnék, és vicces, hogy a Miatyánk meg az Üdvözlégy közben végig tudok egy egész számot elénekelni a fejemben párhuzamosan... ennek semmi köze a tárgyhoz, csak jópofa.
2258. grizus (válaszként erre: 2255. - D7ba7bf7ff)
2014. ápr. 27. 06:41
Hát... remélem. Lehet, hogy ez a fejlődés jele. Csak tudod, múltkor ennél az iszonyú szorongatásnál olyan sz.r volt, hogy hívtam Mihályt, az őrangyalomat, Jézust, emlegettem a nevüket és a dolog nem változott. Aztán csökkent egy kicsit, de csak akkor múlt el, amikor kinyitottam a szemem. Rossz érzés, hogy talán nem szeretnek, azért nem segítenek? Mindig is sokat őrlődtem azon, hogy mi az Isten, mi a gonosz, és régen nagyon gyakran dühöngtem és el voltam keseredve azért, hogy "az Isten engem nem szeret!" Soha nem az volt a problémám, hogy nem hittem, nagyon is, csak gyakran haragban voltam vele. Máskor meg repültem a boldogságtól, hogy de igen, és éreztem, hogy nagyon is. Elég hektikus voltam... Ma már cseppet sem, tök nyugis vagyok, de vannak ezek a dolgok, amik megrémítenek és kizökkentenek. És ilyenkor jó lenne, ha azonnal érkezne az égi segítség.
2257. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2253. - Grizus)
2014. ápr. 27. 02:15

A "Miatyánk" a legjobb. Nagyon nem szeretik az ellenerők, mert az egész szellemi-lelki fejlődés lényege benne foglaltatik abban a pár sorban. És egy tanító is mondta hogy "érzékelhetően" végighalad, végigmossa a csakrákat, ahogy elmondod.


Még haldoklót is láttam, már alig volt jelen és a miatyánkat kezdte automatikusan mormolni. Félelmetes volt és egyben megrendítő.

2256. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2253. - Grizus)
2014. ápr. 27. 02:11
Az ima egy transzformációs erő. Megvilágosító erejü. A lelked ilyenkor kinyújtózik a szellemhez és megpróbál vele egyesülni. Mindenképpen tisztító erejű. Ha hangosan mondják, ismétlik (kedvenc ima vagy akármi) akkor nagyobb hatást ér el az ember, mert nem csak a lelket, hanem az étertestet is tisztítja.
2255. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2253. - Grizus)
2014. ápr. 27. 02:08

Igen, a gyökércsakra mindenképpen gond lehet. Az egy kapcsolattartó az alacsonyabb világgal, ugyanakkor önmagaddal és a természettel. Ha nincs meg ez, akkor elveszejted magad, és nem tudod lekontrollálni ezeket a testi-lelki folyamatokat. Elveszted a hatalmadat felettük. Ez annyira veszélyes tud lenni, hogyha nem örzöd meg a hidegvéred, akár bele is őrülhetsz. De nem akarok messzire menni. Mindig úgy kell elfogadni magad, ahogyan vagy, még ha sz*rul vagy, akkor is. Az önelfogadás erről szól. Ez a legjobb módszer. Olyan mint a nap, ami még a sárra is szórja a napsugarát. Nem vonja meg tőle. Szóval gyökércsakra. Ez az alapod, ez az emberséged, ez a stabilitásod, innen indulsz ki.


Mihály arkangyal inkább a "Szellem" arkangyali képviselete, tehát a te "Magasabb Én"-ed arkangyali alakja, ereje. És ez az erő nem más mint a szabadság, a szeretet és a bölcsesség. Efölött nincs hatalma a gonosznak, mert téren és időn túli pozitív energia, fény. Ennek a kornak is Mihály a vezetője, ezért a neve Mihály-korszak. Ő legyőzi a sárkányt egy nap, aki szolgálatába szegődik. És mindenkinél egyénileg. Szóval tőled függ milyen mértékben váltódsz meg. Kérned kell és cselekedned.


Van egy dolog, amit érdemes észben tartani. Ha valaki dolgozik önmagán, azzal a lelki élete felledül, jó-rossz értelemben. Nagy lesz a kavarodás. De előbb-utóbb tisztulnak a dolgok, csak menni kell mindig előre és fel nem adni.


Érezd magad áldottnak ha úgy érzed bonyolódsz, mert azzal kizökkensz a régiből, ugyanakkor megszületsz az újnak. Ez zavaros, de majd meglátod mennyire előre visz téged.


Csak figyelj a jelekre, mindenhol, és cselekedj aszerint.

2254. grizus
2014. ápr. 27. 01:52
Egyébként érdekes élmény volt, hogy mindeközben megtapasztaltam, hogy a tudat vagy szellem és a lélek két különböző dolog. A lelkem félt, rettentően, hisz fulladoztam, a torkom is kiszáradt, de közben a tudatom úgy gondolta, nem létezik, hogy ilyesmi történjen és kell hogy legyen megoldás és el fog múlni és nem volt benne érzelem. Érdekes.
2253. grizus (válaszként erre: 2246. - D7ba7bf7ff)
2014. ápr. 27. 01:49

Igen, a gyökércsakra az is gond lehet. Szoktam hívni Mihály arkangyalt, aki a gyökércsakra ura és elég sokszor más esetekben is segített már.

Viszont múltkor iszonyú rossz élményem volt. Volt a szobámban valami nagy kutya, ami rámmászott. Kidobtam az ablakon de visszajött és újra rámmászott ez a valami és fojtogatott, szorongatott, konkrétan majdnem kiszorította belőlem a szuszt. Iszonyú rossz volt. Őszintén remélem, hogy ilyen soha többet nem fordul elő. Imádkoztam, akkor kicsit csökkent, de nem vált be igazából. Utána megkérdeztem a jóskönyvet, és azt mondta, ez viszály és vonuljak vissza belsőmbe, és a viszály addig tart, amíg ki nem lépek belőle. Vagyis nem legyőzni kell akarni ezt az izét, hanem fel kell ébredni. Egy biztos, régebben nem voltak velem ilyesmik, csak bő egy éve kezdődtek, amikor itt a hoxán beleolvastam az alvási paranoiások fórumába. Rossz ötlet volt!

2252. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2251. - Cuczu)
2014. ápr. 27. 01:38
Szerintem a lelketek találkozott, csak volt egy álomszerű kivetülése.
2251. cuczu
2014. ápr. 27. 00:58

sziasztok!


Engem érdekelne, h valaki álmodott e hasonnlót amikor egy szerette elhunyt de köze állt hozzá. tehát az álom:


Vonaton vagyok egyedül, minden vagon üres, csak én vagyok a vonaton. Aztán megáll. egy kis faház vár ott rám, bemegyek és ott áll a papám aki nemrég elhunyt mellette egy idős nő ül az ajtó mellett. A papám mosolygott, megölelt, én sirtam nagyon, hogy ne hagyjon itt minket..de ő csak mosolygott aztán kiment az ajtón. felébredtem.


Nagyon jó lenne tudni mert van egy ismerősöm aki szintén hasonlót álmodott egy szerette elvesztése után.

2250. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2248. - EsztyMorgan)
2014. ápr. 27. 00:06
A szüleid élettere úgymond "büdös", legalábbis nekem ez jön le ebből az álomból. Röviden fogalmazva nincs élet, szeretethiány, akár külső-belső konfliktusok...
2249. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2247. - Vanesssza)
2014. ápr. 27. 00:03
Szeretsz ott dolgozni? Mennyire koncentrált, felvillanyozott az életed? A gyermek a semmiből jön valóban? Vagy csak te nem tudod hol vagy?
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook