Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
2308. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2304. - Tündér74)
2014. nov. 15. 15:05
De ide azok írnak, aki vállalják. Gondolom ez nem kérdés.
2307. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2305. - Boyocka)
2014. nov. 15. 15:04
Nem csak úgy lehet meghalni. A halál lehet gyökeres személyiségváltozás is. Úgyhogy no para, lehetőleg ne görcsölj rá. Sokan "meghaltak" már álmukban.
2306. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2303. - Shally)
2014. nov. 15. 15:03
Attól függ hogy vágyálomnak érezted, vagy jósálomnak. Mert az álmok között is van különbség.
2305. Boyocka
2014. nov. 12. 08:13
Azt álmodtam 3 év múlva meghalok. Ez mit jelenthet? valakinek van tippje?
2014. okt. 20. 09:47
Hú de sz@r álmom volt:(( Inkább le sem írom.
2303. Shally
2014. okt. 13. 20:24

Háromcsíkos terhességi tesztem volt álmomban :)))

Ez mit jelenthet? Ikreim lesznek? :)

2302. Shally (válaszként erre: 2300. - Ildi992)
2014. okt. 11. 09:40

Én azt tudom mondani, amikor repüléses álmaim voltak, az egy nagyon kiegyensúlyozott, boldog időszak volt az életemben. :)És imádtam ezeket az álmokat.

Nézd meg a saját életedre ez így igaz-e.

2301. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2300. - Ildi992)
2014. okt. 11. 06:49

Szerintem mindenképpen a hétköznapi terhek alól való felszabadulás. Valamiért a lelked erre vágyik, ezért álom formájában küldte. Többet kéne magaddal, a saját életeddel foglalkoznod, mert mások véleménye, követelései eltéríthetnek önmagadtól és ez előbb-utóbb teherként nehezedik rád. És ilyenkor önkényesen el akarsz oldódni a fizikai valóságtól. Tehát neked kell változtatnod, ami itt a földön kielégít, azt követni minden áron, és akkor repülni sem támad majd kedved, mert már a Földön repülhetsz.


Remélem érthető, ezt tudtam mondani... :)


Ha igaznak érzed, akkor erről lehet szó.

2300. ildi992
2014. okt. 10. 23:03
Levegőben járkáltam a föld felett. Nagyon könnyűnek éreztem magam. Mit jelent?
2299. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2298. - Shally)
2014. okt. 7. 23:37
Az idősebb generációnak idő kell, amíg levedli a régi programot, mert ő az élete nagy részét ebben töltötte. Még túl erős volt a rendszer. Sokan nem is változnak, csak keseregnek és az ifjúságot hibáztatják az elbaltázott életük miatt. Nem biztos hogy meg tudod változtatni, és itt jön képbe hogy TE LEGALÁBB VÁLTOZOL. És talán ő is kedvet kap hozzá. De nem biztos. Van remény. Lassú víz, partot mos.
2298. Shally (válaszként erre: 2297. - D7ba7bf7ff)
2014. okt. 5. 17:04
Köszi! Remélem így lesz!
2297. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2296. - Shally)
2014. okt. 5. 01:04

Egy erősebb (akár pozitív) lelki behatás után szoktunk álmodni, akár kellemetlent is. Ez azért van, mert így hatástalanítja a lélek a feloldott programot. Ilyenkor lejátsza mint egy mozit, ezáltal tisztul ki. De mondom, ez lehet nagyon kellemetlen is.


Amit álmodhattál, az anyukád programja volt. Ő siratta saját magát, mert egyedül maradt a problémájával. Hiszen ha te jól érzed magad, attól még a program működhet benne, ezáltal ő rosszul érzi magát. Te hatástalanítottad ezt önmagadban. Ő nem biztos. Tehát egyedül maradt.

A halál szimbólikus értelemben itt nem feltétlenül anyád halálát jelenti, hanem hogy számodra anyád, mint program, nem él többé. Nagyon gyakran elég egy felismerés hogy léket kapjon a hajó. És akkor merül az egész. Ezentúl nem tudsz úgy cselekedni mint eddig, hisz a régi programot a tudatlanság hajtotta. Nyitott szemmel saját, szabad, józan döntéseket hozhatunk. Nincs benne mások manipulációja.

2296. Shally
2014. okt. 4. 19:58

Voltam egy kineziológiai oldáson, ahol fény derült egy problémára ami anyukámhoz köthető.

Erre ma éjjel az első álmom az volt hogy ismerősökkel, rokonokkal voltunk együtt, jókedvben, és anyám mellettem ült és sírt. És ez nekem nagyon rossz volt. Szívem szakadt meg érte.

Második álmomban pedig meghalt az anyám...ezt az álmot is a rossz érzés kísérte.


Remélem vmi olyasmit jelenhet hogy a probléma megoldódott...mit gondoltok?

2295. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2294. - A4kiseni)
2014. okt. 4. 18:17
Az álomban benne van.
2294. a4kiseni
2014. okt. 2. 17:06
Bizony a párom álmodta nem én de még mindig nem tom mit jelenthetett? :-)
2293. Shally (válaszként erre: 2292. - D7ba7bf7ff)
2014. szept. 29. 17:46
Ja úgy már más....ez elkerülte a figyelmem.
2292. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2287. - Shally)
2014. szept. 28. 12:13
De nem ő álmodta. A párja, csak elmesélte neki.
2291. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2286. - A4kiseni)
2014. szept. 28. 12:12
A lélek nem hazudik. Az álmok a lélek eseményei, feldolgozott formában. Érdemes ezen elgondolkodni.
2290. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2285. - Cecike77)
2014. szept. 28. 12:09
Szerintem azt, hogy még nem dolgoztad föl rendesen.
2289. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2284. - 46f2f563a1)
2014. szept. 28. 12:07
Azt, hogy majd meglátod.
2288. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2283. - 891542758c)
2014. szept. 28. 12:06
Szerintem a vágyálmaid keveredtek az eshetőségeiddel (félelmeiddel). Ez jött ki álom formájában.
2287. Shally (válaszként erre: 2286. - A4kiseni)
2014. szept. 23. 17:32
Szerintem két variáció lehetséges, vagy jósálom...vagy pedig a félelmedet tükrözi vissza, hogy félsz hogy elveszíted a párod, és a másik lányt veszi el feleségül.
2286. a4kiseni
2014. szept. 5. 14:11

Sziasztok!

A minap mikor felkeltünk egy érdekes álmot mesélt el nekem a párom.

Történet: valamiért elmentem itthonról ö meg szerelte tovább az autót és egyszer csak jött a legjobb barátja és leteremtette hogy haladjon mert elkésnek de nem válaszolt miért.Szóval úgy szerelős ruhába elindultak valahova és kikötöttek a helyi házasságkötő teremben és ott ált egy fátyolos menyasszony akivel szépen összeházasodtak és mikor a fátylat felemelte akkor látta hogy nem én vagyok hanem egy másik lány és (meglepődött) megkérdezte töle hogy ,,hát te"? és felébredt.Elég érdekes és nem tom összerakin ráadásul elég durva előzményei vannak mostanság elég mély pontra került a kapcsolatunk és ráadásul ennek a csajnak szerelte is az autóját mostanában én meg valamiért baromi féltékeny lettem rá (közlöm előtte másokra nem)és jeleztem is a páromnak hogy én úgy veszem észre tökre beleztúgott a lányba, de ő kézzel lábbal tiltakozott és azóta is ezt állítja meg bizonyítja hogy engem szeret meg hogy én kellek neki meg gondolom nem mondta volna el ha valami sunyiság lenne a háttérben.úgyhogy ha valaik tud légyszi segítsen, mondjon valamit amit ebből ki lehet bogozni.Köszönöm

2285. cecike77
2014. aug. 8. 09:58
Sziasztok! A múltban volt egy lábtörésem. jobb láb /lábközépcsont törése/Nagyon rossz emlékek fűzödnek hozzá. Ma pedig azt álmodtam,hogy újra eltört ugyanaz a lábam. mit jelenthez ez?
2014. júl. 4. 19:34

Mit jelent ha azt álmodtam tél van és menyasszonyi ruhában mosolygok,majd megjelent egy dátum is 2015.január.06.

Vajon mit jelent???

2014. jún. 27. 15:38

Megint volt egy fura álmom.


Rohantam, hogy elérjem a vonatot, a városon keresztül, de teljesen ismeretlen volt a hely, nem úgy nézett, ahogy szokott, pedig az én városomban volt. Épp, hogy elértem a vonatot, de akkor jutott eszembe, hogy nem vettem jegyet, de a kalauz már ott volt, gyorsan meglógtam, hogy ne vegyen észre. Egyébként az úticél Németország volt, oda, ahová a Szandi is szokott menni. Találkoztam egy nővel, aki szintén nem vett jegyet, de nem ismertem, a valóságban sem tudom h ő kicsoda. Annyit tudtam, hogy fekete haja van és 30 körül lehet. Akkor már ketten menekültünk a kalauzok elől, aztán valaki más is csatlakozott, na az ő arcát nem láttam, de őt sem ismertem. Nem lehetett tudni, hogy férfi vagy nő, mert egyszer az, egyszer meg ez volt. Az ő arca nem jelent meg előttem. Együtt bújkáltunk, majd pont jött, de találtunk egy lépcsős feljárót, oda mentünk fel, volt egy kisebb rés, ahol elbújhattunk. Pont annyi rész volt ott, ahol hárman elfértünk. Először én kerültem kivülre, de a nővel helyet cseréltünk, igy én voltam középen, a másik meg belül. A nő figyelte, hogy mikor megy el, szerencsére nem vett minket észre. Mikor elment, akkor elindultunk az ellenkező irányba. Észrevettem, hogy elhagytam a táskám, nagyon ideges lettem, visszamentünk oda, ahonnan jöttünk, és szerencsére meglett. Egyébként a bujkálás alatt kb háromszor is elhagytam a táskám, de mindig meglett, és semmi sem hiányzott belőle egyik alkalommal sem. Kiderült az is, hogy ők máshol szállnak le mint én, ők előbb, de odáig az álmomban nem jutottam el amúgy. Nagyon sok megálló volt és még csak Magyarországon voltunk. Mikor megálltunk, akkor a nő mindig megnéztem, hogy melyik oldalon van a kalauz, ahhoz le kellett szállnia, de visszaszállt és mindig az ellenkező irányba mentünk. Aztán idő előtt le kellett szállnunk, mert már nagy volt a lebukás veszélye. Megbeszéltük, hogy a következő járatra felszállunk, de még mindig sok volt hátra. Leszálltunk, bementünk a váróterembe, és kiderült, hogy a városomban vagyunk, amit nem értettem, mert onnan indultam el. Na mindegy, amúgy az állomás teljesen máshogy nézett ki, mint a valóságban. Gondoltam veszek jegyet, meg is kérdeztem, hogy mennyibe kerül, erre közölte, hogy 18 ezer ft. Nagyon ledöbbentem, ezért inkább nem vettem, nem is volt nálam annyi. A két társam nem akart venni jegyet, nekik nem volt pénzük rá, mert csórok voltak, közben ez is kiderült. Kimentünk az állomásra, és vártuk a következő járatot, az meg is érkezett, de a másik oldalon volt, ezért sétálgattunk a sínek között. Sokat kellett gyalogolni, és talán felszálltunk, de szerintem megint le kellett szállni. Innentől kezdve nem emlékszem, vagy vége lett az álomnak. Azt tudom, hogy nem jutottam el Németországba.

2014. jún. 19. 11:26
nem emlékszem.
2014. jún. 19. 11:14

Azt álmodtam, hogy Louis rosszul volt és a földön feküdt, ott volt az anyukája is egy öreg faszival, valami előadásra mentek. Odament Louishoz és mondta h kelljen fel és jöjjön, majd elment, de Louis nem kelt fel, hanem rosszul volt nagyon. Aztán később odament hozzá valaki és megkérdezte hol az anyukája, nem válaszolt, de látta h nagyon rosszul volt és azt mondta h "szegény fiú" És igazából én voltam Louis


Ez mit jelenthet?

2280. Petruska1020 (válaszként erre: 2251. - Cuczu)
2014. jún. 11. 07:50
Mikor az én nagymamám halt meg, ugyanazt álmodtam, hogy bementem a kiskonyhába, ott ült az egész család és a mamám ott ahol én szoktam. Néztem rá, hogy " Mama, hogy-hogy te meghaltál és mégis itt vagy?" Ő pedig csak annyit mondott, hogy "most ezzel ne foglalkozz, gyere ide". Az ölébe ültetett megöleltük egymást és felébredtem. úgy tudom, az ilyen álmok a búcsúzó álmok. Mikor nagyon nehezen dolgozod fel, hogy nem lesz már az életedben és mintha befejezetlen maradt volna a kapcsolatod vele. Ezért, hogy megnyugodj, visszatér egy álomban hozzád ahol elbúcsúzik és nyugalmat megbékélést hagy a lelkedben felé nézve.
2014. jún. 11. 07:42

sziasztok! furcsa álmom megfejtéséhez kérnék segítséget.

álmomban a dunán csónakáztam és a partján láttam egy különös párt szeretkezni. az egyik egy nő volt, teljesen normális, a másik egy különös rózsaszín szerű lény aminek az alakja nyúlt. A nő felállt és elment onnan, az alak pedig eltűnt. Mikor arrébb mentem pár lépést, serif szerű rendőrök álltak és várták talán a nyomozókat, mert egy két éves fiút erőszakoltak meg és dobták a dögkútba. Ahogy visszanéztem tényleg láttam ott két kút szerűt és az egyik olyan színű volt mint az a különös alak. Mikor visszanéztem a "serifre" azt kérdezte tőlem: "ugye milyen szag van ott?" néztem rá értetlenül, hogy nem éreztem semmit.


hozzátenném, hogy nem néztem mostanában se híradót, se semmi olyat, amiből következtethetnék az álmom bármelyik részére. Mit jelenthet?

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook