Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2015. szept. 29. 09:22
Sziasztok!Miért álmodom folyton az ex pasimmal?Már 2 hónapja nem is beszélünk.Igaz még vannak érzéseim felé és sokat gondolok rá!Feladtam a reményt vele kapcsolatban.Mégis mindig ott van az álmaimban!Miért???
2337. 123e772adb (válaszként erre: 2336. - D7ba7bf7ff)
2015. szept. 1. 23:32
Köszönöm a gyors vàlaszt. Valóban van benne valami. Sőt. 😊
2336. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2334. - 123e772adb)
2015. aug. 29. 22:11
Ezen kívül törekszel a környezeteddel való békére, úgy néz ki.
2335. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2334. - 123e772adb)
2015. aug. 29. 22:10
Az állati ösztönök, indulatok fenyegetnek a környezetedből, de valójában benned is megtalálhatóak, csak tükröt tartanak.
2015. aug. 29. 21:15
Mit jelent az, ha álmomban meg akart harapni egy kutya? Nagyon vicsorított rám, és féltem tőle, majd később összebarátkozott az én kutyámmal. Ha valaki tudja, írja meg. Köszi. :)
2333. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2330. - Airin)
2015. júl. 30. 03:15

"Vágyok egy személyre, akit nem találtam még meg?"


Akire vágysz, és akit még nem találtál meg, de már benned él valamilyen formában.

2332. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2331. - 563b626108)
2015. júl. 30. 03:14
Ezek csak a félelmeid, képi formában. Valószínüleg még most is félsz a megmérettetéstől, az osztályozástól, a skatulyázástól, a követelésektől és a teljesítménycentrikusságtól. Vannak olyanok, akik a félelem miatt lesznek "jobb" tanulók, pont ezen körülmények elkerülése végett. Csakhogy ez rányomja a bélyeget a lelkükre. A félelem elől senki nem futhat el. Azok jelentkeznek így-úgy, akár álom formájában. Az hogy matek, az is egy félelem, pont azért jelenik meg, mert nem egészen vagy reálos beállítottságú, szerintem.
2015. júl. 29. 09:36

Gyakorta álmodom a volt gimis matek tanárommal, a naplóval, és ahogy látom a jegyeket, piros egyesek,talán egy két kettes,és mindig azon parázok,hogy most meg fogok e bukni,és érettségin átmegyek e, (valóságban nem voltak olyan rossz jegyeim,3as volt amúgy anno az érettségim)

Miért van ez?

2330. Airin
2015. júl. 21. 08:23

Sziasztok!

Én kiskorom óta álmodok egy bizonyos személyről,akinek az arcát sosem láttam normálisan. Kiskoromban sokat játszottunk,mintha szexuálisan is próbált volna közeledni felém,de kiskoromból homályosan emlékszem az álmokra.

Azóta pedig egyre többször jelenik meg az álmomban ez az idegen. Többnyire erotikus álmokban vele vagyok,de volt már másképpen is. Általában ,ha felakarok nézni rá,hogy lássam az arcát nem engedi. Persze én még is próbálkozom,eleinte oldalról láttam mindig,majd ma álmodtam ismét vele. Szintén ma sem engedte,hogy ránézzek,mert nem akarta,hogy lássam. Ennek ellenére felnéztem és láttam az arcát,amire mérges is lett rám,hogy nem lett volna szabad. Aztán nem foglalkozott vele,az arcát a mellkasomra tette én meg simogattam. Beszélgettünk. Nagyon furcsa volt. Kérdeztem,hogy élsz-e a való életben? Ő azt válaszolta,hogy igen,persze. Én meg megöleltem,hogy jaj de jó. Aztán megakartam kérdezni,hogy merre talállak meg? De addigra eltűnt és én is felébredtem.

Sokszor álmodtam már vele,volt,hogy a nevét kérdeztem és adott is egy bizonyos nevet,amire már nem emlékszem :D Néha látom az arcát,de mindig más arcot látok,de tudom,hogy ő az csak más arccal jelenik meg. Ez mi lehet? Vágyok egy személyre,akit nem találtam még meg?

2329. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2328. - E49241a632)
2015. márc. 5. 21:37
Valószínűleg üzenet a túlvilágról, álom formájában. Így érzi most magát.
2015. márc. 5. 09:11
Álmomban anyukám, aki több mint egy éve meghalt, egy üvegfal mögött ült, csinosan, egészségesen, amilyen a fénykorában volt. Talán egy kicsit mosolygott is. Belesajdult a szívem, mert olyan valóságosnak tűnt. Szörnyű, de ébren nem tudom ilyen jól felidézni magamban. Jó volt látni.
2327. Loreleine29 (válaszként erre: 2326. - D7ba7bf7ff)
2015. febr. 15. 18:44
:) Ámen!;)
2326. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2324. - Loreleine29)
2015. febr. 14. 15:14
Szívesen, máskor is. :))
2325. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2322. - Misaki Itó)
2015. febr. 14. 15:14
Köszi. :)
2015. febr. 9. 13:19
Köszönöm a válaszod Zolcsika!:)
2323. Misaki Itó (válaszként erre: 2318. - Melody*)
2015. febr. 8. 19:15

Kedves Melody!

Ezt egy álmoskönyvből másoltam neked!

Az,hogy te mit hiszel,és miben,az már egyéni döntés kérdése!Én spec.nem hinnék...


Majd Zolcsika megmondja,úgy is olyan okos,és mindenhez ért.

2322. Misaki Itó (válaszként erre: 2321. - D7ba7bf7ff)
2015. febr. 8. 19:12
De okos vagy Emese!:)
2321. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2317. - Misaki Itó)
2015. febr. 8. 13:55
Ez annyira részletes és konkrét, hogy akár alaptalan vádnak is jellemezhető, megkérdőjelezhető. Az álomfejtéshez nem elég kimásolni valamit, a lélekre, az intuícióra is hallgatni kell.
2320. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2316. - Melody*)
2015. febr. 8. 13:52
"Sáros" vagy valamiben. Ha útközben esett meg veled (miközben haza szerettél volna menni), akkor a motivációddal kapcsolatos rossz érzés, lehet ez bűntudat, szégyen. Ilyenek. Meg kell találni az okot és feloldani, hogy utána "sártalanul" indulj tovább a céljaid felé. (Jelenleg az otthonoddal kapcsolatos)
2319. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2315. - Loreleine29)
2015. febr. 8. 13:43

A kérdésben nagyon sokszor benne rejtetik a válasz. Érdekes hogy pont a "reinkarnáció" jutott eszedbe. Elképzelhető hogy köze van hozzá. Én mindössze annyit érzek, hogy köze van a mély múltadhoz, legyen az egy feladat, egy megoldatlan ügy, amit szerintem fel kell ismerned és el kell végezned. Valószínüleg ezért bosszant. Mert még nem vagy túl rajta. Még nem dolgoztad le. Az álom elég misztikusnak és szépnek tűnik, de nagyon az álmodóra vonatkoztató szubjektív jelentéstartalmakkal. Meg kell fejteni valahogy. Én így látom. Lehet hogy nincs igazam.


U.I: A "szellem" talán arra utalhat, hogy valamiben/valakiben fel kell ismerned magadat.

2318. Melody* (válaszként erre: 2317. - Misaki Itó)
2015. febr. 8. 13:06

Kedves Misaki Ito, szerintem az én esetemben nem ilyesmit jelent...


A sár eleve nem tudom, minek a szimbóluma.

2015. febr. 8. 11:13
- Általában: rettegés saját magadtól. Kínos, ám felszínes pedantéria, kukacoskodás; vonzalom a fölösleges tárgyakhoz, gyűjtögetési hajlam. Besározódni; túl sok energiát fektetsz abba, hogy becsületeden ne essék csorba; titokban olyasmit csinálsz, amit kínosnak tartasz; esetleg iszogatsz; szeretsz csámcsogni mások hibáin. Nők álmában besározódni, sárossá válni: akár elítélő formában, de szexualitás körüli gyakori gondolatok, szexuális témák előnyben részesítése, gyakran prüdéria; a könnyedség hiánya.
2316. Melody*
2015. febr. 8. 10:29

Sziasztok! Az álmom a következő:


Otthon voltam (két hete az otthonomtól 300 km-re költöztem), azon a földúton, amerre a kutyámat szoktam sétáltatni. Nagyon szerettem volna hazajutni, gyorsan szedtem a lábam, de körülöttem mindenhol sár volt. Aztán jött egy kukásautó és ahogy elment mellettem, belelökött a sárba és mindenem sáros lett, de ezt nem láttam, nem éreztem, egyedül a hosszú hajamat láttam sárosan és elnehezült a fejem tőle, alig tudtam haladni, pedig nagyon szerettem volna végre látnia családom... nem találkoztam velük, felébredtem. :-( Vajon mit jelenthet?

2015. jan. 17. 14:53
!Sziasztok!Én kb 2,5 hónapja álmodtam egy helyről.Egy folyóról amin egy széles kőhíd ívelt át,körülötte kisebb donbos hegyek.A folyó szélén egy sziklára épült sokablakos ház volt tégla színű.Nem lehetett bemenni a házba mert a híd nem érintette és víz vette körül.Csak az ablakán tudtam benézni.Közben a környéket fényképeztem telefonommal .Később az ablak elé álltam és megláttam magamat ,mögöttem egy idegen sráccal akin egy szürke mellény volt és egy szürke sapka.olyan érzésem volt mintha egy szellem lett volna.kicsit arrébb mentem bámészkodtam több ember is volt amikor láttam a srác elindul felém ekkor felébredtem!Ez lehetett reinkarnációs álom?azóta is sokat gondolok vissza erre az álmomra!És sokszor düh és egyben mély érzés fog el ha eszembe jut!
2314. 891542758c (válaszként erre: 2313. - D7ba7bf7ff)
2014. nov. 23. 13:13
ezt most kinek irtad?
2014. nov. 22. 23:48

Nekem erről a kelta kereszt kirakásának, 9-es pontja jut eszembe:


"FÉLELMEK, REMÉNYEK"


(Kissé zavaros, kusza álom)

2014. nov. 21. 21:54

a múlt éjjel eléggé fura álmom volt. Valami szállodában voltunk de nem tudom h pontosan hol volt, de volt rá utalás, de nem vagyok benne biztos, hogy ott volt. Ez csak később derül majd ki.

Na szóval ez egy hat emeletes szálloda volt és nagy szerepet játszott benne a lift. (egyébként a suliban lift van, talán azért jött elő a lift, ez már nem az első alkalom volt). Benne voltak az osztálytársaim is, de sztem most nem is ez a lényeg.

Csak a negyedik emeletig közlekedtünk, annál feljebb nem mentünk, de aztán valami miatt fel kellett mennünk, de már nem tudom miért. Reggel kellett volna leírnom, de akkor nem voltam otthon. Felmentem a hatodik emeletre, egész más volt a lépcsőház meg úgy minden, mint mondjuk a negyedik. Az ötödik és a hatodik volt másmilyen. Ilyen tetőteres volt, kimentem, találtam ott egy üveget, ami tele volt vízzel. Pici fekete pókok voltak benne, de mégis kinyitottam, a tetejéről kihúztam egy nejlon kesztyűt, ami tiszta mocsok volt, egy kicsit a vizet is bepiszkította, de amúgy az tiszta lett volna. Itt jött képbe Fekete Dávid, de már nem tudom, hogy miért és mit csinált. A kesztyűt a földre dobtam, aztán visszacsuktam az üveget, hogy ne jöjjenek ki a pókok. Visszamentem a lépcsőházba, hogy lemenjek. Hívtam a liftet, de valaki lement előttem, ezért ottmaradtam. Gondoltam lemegyek gyalog, de eltévedtem, nem tudtam hol kell lemenni, minden olyan más volt, mint a negyedik emeleten. Végül nem tudom hogy mentem le, de szerintem lifttel, az első emeletet nyomtam meg, ami egyébként a földszint volt. Nem is értem hogy miért. Mintha a lift átlátszó lett volna. Erről a Schlossberg lift jutott eszembe, ami Grazban van, vagyis a fejemben az volt, lehet azt akarta ábrázolni, nem tudom. Kicsit féltem benne, voltunk benne többen is, aztán leértünk. Kimentem az útra, ami olyan volt, mint amilyen Grazban a szálloda környéke, ahol voltunk múlt hónapban. Na akkor jutott eszembe a szálloda is, hogy ott volt, de közben az is, hogy húú de viszsamennék. Tehát ott játszódott az álom végülis, de mégsem és ezért pontosan nem tudom, összevisszaság volt. Visszamentem a szállodához, visszakerültem a hatodik emeletre a tetőtérre, és megláttam az óriás pókokat, amik az üvegben voltak, azért nőttek meg, mert kiszabadultak. Elkezdtem menekülni és hallottam ahogy egy csomó ember kiáltja, hogy segítség, azt hittem a pókok elől menekülni, de kiderült hogy mégsem, mert ők nem látták. Én meg menekültem, de közben féltem és látszólag leráztam őket, de fenn akadtam valami falécen, és ekkor megszólalt az ébresztő óra és felébredtem. Ha az nem lett volna, akkor folytatódott volna, de a vége már nagyon rossz volt, ezért jobb is hogy megszólalt.


Szerintetek mit jelenthet ez? Olyan fura volt.

2311. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2309. - Shally)
2014. nov. 15. 15:09
Lehet a kettő egyszerre is, az tény.
2310. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2309. - Shally)
2014. nov. 15. 15:08
Kérdezd meg a lelkedet és amelyiket erősebbnek érzed, AZ!
2309. Shally (válaszként erre: 2306. - D7ba7bf7ff)
2014. nov. 15. 15:07
Nem tudom, alapból a vágy megvan....nem tudom eldönteni vágyálom, vagy jósálom.
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook