Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2018. márc. 30. 07:13
Most nem emlékszem.
2018. márc. 29. 08:35
Egy nagyon szép férfikéz citerán játszott, de a dallam idegesítő volt.
2018. márc. 29. 08:12
A kutyámmal. Hűség?
2018. márc. 28. 16:16
Lépcsőházban mászkáltam le föl :D
2017. nov. 21. 20:43

Munkahelyi társaság volt, kellemes beszélgetéssel.

Akár meg is történhetett volna :)

2017. nov. 7. 17:44
Virágos mezőről, ahol nagy szél kerekedett és kapaszkodtam egy fűszálba :D
2017. nov. 4. 10:04
Egy játékbabáról aki beszélni akart.
2901. survivor3
2017. okt. 21. 20:43
Darázsfészek volt a földben. Egyre több darázs repült ki belőle. Egy vékony kerti átjárón kellett menekülnöm, nem volt más út, csak rajtuk keresztül. Tudtam, hogy be kell vállalnom néhány csípsést. Az arcomat mardosták meg.
2017. szept. 24. 10:30

Kerner szerint Barna ló: jegyez állandó örömet.

Piros ló: utazás szerelmesünkkel.

2017. szept. 24. 10:26
Sziasztok! Hátha jön valaki. Én azt álmodtam, hogy egy idősebb nőt "láttam" egy vízóraaknában. Kérdeztem tőle, mit keres ott? Azt mondta, egy lovat akart megmenteni, de ő is beleesett. Se a lovat se az öregasszonyt nem láttam. A lóról viszont emlékszem, barna volt/ lehetett. Még így is tudom,hogy nem láttam. A nő nem volt megijedve, én viszont igen, és meg is szédültem, rossz érzés kapott el. Mit jelenthet?
2017. szept. 2. 13:57

Én dátummal álmodtam múltkor.

2017. november 20.

Vajon mi lesz akkor? Kíváncsian várom. :)

A dátum egy papíron volt. Tudom milyen papíron. Akkor azzal áll kapcsolatban?

2017. szept. 2. 13:54
Én betörővel álmodtam, aminek látványa engem és a férjemet is rettegéssel töltött el. Utána pedig olyat álmodtam, hogy a konyhánk plafonja fekete víztől ázott be..
2017. aug. 24. 09:13
A pocaklakómról álmodtam, és megint azt, hogy kisfiú! :) Már másodjára álmodtam róla. Na most már tényleg kíváncsian várom :)
2895. Rica Maca (válaszként erre: 2894. - 743a7abbe6)
2017. aug. 16. 21:30

én az nlc álomszótárát szoktam nézegetni.


mazsumazsu: miért nem írtál a hoxának privit, hogy ezt meg ezt a hsz-t szeretnéd töröltetni? egy próbát megért volna. :(

2017. aug. 16. 18:41

találtam régi hozzászólásokban...


mazsumazsu szerint a béka betegséget jelent


Zolcsika szerint meg változást


Csak megfejtem itt magamban, ha már senki nem ír.

2017. aug. 16. 16:49

A héten álmodtam, láttam hogy a házunk előtt az utcán nagyon sok zöld béka ugrált egymás után, olyan volt amikor az állatok vándorolnak csoportosan, olyan sokan voltak, hogy nem lehetett látni a végét sem. A házunk előtt balról jobbra haladtak, nem tudom ez fontos e , azért leírom.

Hátul a kertünkben is ez volt a helyzet, vonultak a békák tömegével, de ott balról jobbra, ép ellentétes irányban.

Egy fehér inges és fekete nadrágos férfit láttam még az álmomban, jól öltözött volt, vele felmásztunk egy vas létrán a házunk mögött valami magaslati helyre, persze ilyen nincs minálunk, csak álomban volt. A békákat megláttuk utána másztunk fel a létrán.


Ha valaki tudja mit jelenthet ez az álom kérem írja meg.

Remélem mazsumazsu hamar visszatérsz ide. :)

2892. Rica Maca (válaszként erre: 2873. - D7ba7bf7ff)
2017. aug. 15. 07:15
Köszi a Te válaszodat is.
2891. Rica Maca (válaszként erre: 2883. - 66e1cac033)
2017. aug. 15. 07:12
De szeretnék erre a témára választ kapni! Én is szoktam pontosan ilyet álmodni, hogy ismerőseim álmomban ismerik egymást és nekem ettől felemás érzelmeim vannak.
2890. 124637ff9b (válaszként erre: 2889. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 10. 06:47

Elég lett volna a fórumot töröltetni

Gyere vissza! 😍

2889. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2888. - D7ba7bf7ff)
2017. aug. 10. 06:26
Figyelj Zolcsika köszi hogy segítesz de az a baj hogy töröltettem már magam(iszonyatosan megbántam hogy ide kiteregettem a magánéletemet de hát abban az idegállapotban amiben akkor kerültem pár napja amikor ez kiderült nem csoda ha marhaságokat csináltam, nem bántott meg senki itt nagyon kedves aranyos volt mindenki tanácsokat adtak stb nem erről van szó de hát nem kellett volna ezért töröltettem magam) a részleteket megtalálod a fórumumban "Lépjek vagy maradjak" a címe (ha jól emlékszem) és augusztus 5-i ha jól tudom. Ott minden részlet megvan az egészről több 100 hsz-es Jól írod biztos hogy a dátumnak köze van valamihez és az is biztos hogy figyelmeztető jelleggel és nagyon kiemelt volt tehát jó lenne ha rá tudnék jönni hogy mi lehet. Köszi. De az a baj mindig mindenkinek mindent meg tudok fejteni álmot kártyát mindent csak magamnak nem mindig, illetve a legfontosabbakat soha.
2888. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2885. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 10. 01:07

Ha együtt álmodtad, akkor nagy valószínűséggel köze van a dátumnak a megcsaláshoz.


Az én értelmezésem szerint ez a megcsalás kezdete, de a kettőtök közötti normális együttlét vége is lehet.


De konkrétumok kellenének, ennyi infóból nem biztos hogy megvan.


Ha szalonképes, akkor írd le itt, vagy privátban.

2887. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2884. - 743a7abbe6)
2017. aug. 10. 01:03

Így van! Ha nem tud elfogadni, akkor ott valami probléma van!


Ez olyan dolog, hogy ha nem tetszik egy műsor a tévében, akkor továbbkapcsolok, de nem kínzom magam.


Nyilván a másikkal is azért vagyok, mert az örömet okoz, hogy olyan, amilyen.


Ha nem passzolunk össze, akkor menekülés van, jobb esetben.

2886. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2884. - 743a7abbe6)
2017. aug. 10. 01:01

Ez így van rendjén. A fejlődési szintetek eltér, új irányt vett, ahol a vágányok nem futnak össze, de nem is kell. Néhol összefutnak, néha szerteágaznak. Megfigyelhető, hogy amikor közös élményeket kell megélni vagy tanítja egyikőtök a másikat, akkor nagyon működik a kapcsolat. De ha ez nem következik be, akkor a legnagyobb erővel és a legnemesebb szándékkal sem tudjátok összeragasztani egymást.


Hullámhegyek-hullámvölgyek...


Mint minden kapcsolatban.


Ez nem azt jelenti hogy örökre vége.


Esetleg mindketten külön élményeket éltek meg, beláttok dolgokat, megértek, hogy aztán újra találkozzatok, esetleg más szemszögből tekintsetek egymásra.


Lehet hogy függés van a háttérben és azt kell lebontani. Ekkor bontja a dolgot a másik, hogy észrevedd.


Amikor lebomlik a függés, marad a tiszta, szabad kapcsolat, ami esetleg a barátság egy mélyebb minőségébe vezet. Ez nem azt jelenti, hogy sülve-főve együtt vagytok! A legtöbbször nem azt jelenti.


Hanem hogy kapcsolatkész, érett emberek vagytok.


De az is lehet, hogy olyan szinten lebontjátok az egymás közötti illúziókat, hogy külön úton folytatjátok.


De ez már ekkor nem teher.

2885. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2882. - D7ba7bf7ff)
2017. aug. 6. 16:22
Zolcsika tudsz nekem segíteni? Úgy látom te is hozzáértő vagy. 3 napja álmodtam azt, hogy meg fog csalni a férjem. Ez bekövetkezett illetve kiderült rá egy napra. Nem ez amit nem értek. Hanem azt hogy álmodtam mellé egy dátumot 2016. december 31 aminek viszont semmi jelentősége nincs számomra. Szerinted ez azt jelenti hogy azóta tart ez a kapcsolat? Vagy mit jelent ez a dátum?
2884. 743a7abbe6 (válaszként erre: 2882. - D7ba7bf7ff)
2017. aug. 6. 15:06

Sajnálom a mai napig, hogy vége lett a barátságunknak, de ez már a második szünet, ami köztünk van, nem vesztünk össze akkor sem, csak szünetet tartottunk.

Már lassan 2 éve nem találkoztunk, azelőtt akkor telt be nálam a pohár, amikor mindig azt írta így nem vagyok neki jó, vagy amúgy, én meg erre írtam neki, hogy akkor keressem inkább más valakit.

Ha valaki nem fogadja el az embert úgy ahogy van, akkor nem is igazán szereti az embert.

Ezek után már én nem akarok vele találkozni, mert úgysem tud megváltoztatni, ha meg így nem fogad el, akkor meg megint odajutnánk, hogy elválnának útjaink. Pedig nagyon megértettük egymást, sok dolog azonos volt, ami érdekelt minket. Azt hittem az álom arra utalt, hogy szerette volna velem felvenni a kapcsolatot.

Így van bármikor kapcsolatba tudna velem lépni, ott a telefon vagy email, de úgy érzem nem fog, és szerintem ez így van jól.

2017. aug. 6. 11:52

Sokszor álmodom olyat, hogy régi helyszínen vagyok mostani ismerősökkel.

pl. kollégákkal a volt iskolámban, akkor régen, amikor pedig mi még nem is ismertük egymást, vagy olyan helyszínen, ahol gyerekkoromban voltam, vagy éltem.


Vagy épp olyanok társaságában vagyok együtt valahol most,akik ugyan nekem külön-külön ismerőseim, de ők egymásnak nem.(rokonaim, volt osztálytársak,nekem "alig" ismerőseim-pl.szomszédok-kollégáim egy társaságban)

A való életben sosem kerülnénk így össze együtt.Szükség sincs rá ugye...hisz semmi köze az alattam lakó szomszédnak a kollégámhoz pl.


Van ezeknek az álmoknak jelentősége, vagy ilyenkor "csak" az ember agya "rendezgeti" a gondolatokat????

2882. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2881. - 743a7abbe6)
2017. aug. 5. 21:47

Te mit érzel?


Nem muszáj folytatnia, ha túllépett rajta, csak már nem táplál ellenséges érzelmeket.


Bármikor kapcsolatba tud veled kerülni.


Ez egy lelkiállapot.

2881. 743a7abbe6 (válaszként erre: 2879. - D7ba7bf7ff)
2017. aug. 5. 15:20
Akkor ez arra utal az álom, hogy miattam nem folytatódhat a barátság? De ő szeretne kibékülni velem, vagy folytatná barátságot, csak nem mer felkeresni?
2880. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2879. - D7ba7bf7ff)
2017. aug. 5. 00:00
Igazából, amikor már mindkettőtök mosolyog, akkor vagytok olyan állapotban, hogy akár újra is kezdhetnétek a barátságot. Nincs vesztenivalótok!
2879. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2878. - 743a7abbe6)
2017. aug. 4. 23:58

Ha konkrétan üzen az álom, akkor így is kell értelmezni!


A barát túllépett a kettőtök között feszülő drámán (a mosoly a függetlenség jele is egyben) de te még táplálsz lehúzó érzelmeket. Ha nem mennél el mellette szó nélkül, akkor te is csak mosolyognál.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook