Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha pénzbüntetésre itél a biróság, az is benne lesz az erkölcsiben? fórum

Ha pénzbüntetésre itél a biróság, az is benne lesz az erkölcsiben? (tudásbázis kérdés)

2009. márc. 15. 16:11
Nem lesz benne.A kollégám verekedés miatt ügyészi megrovást kapott jelentős pénzbírság mellett és egy év sem telt el megkapta az erkölcsi bizonyítványt,mert az új beosztásához kellett.
7. Zsuzsa88 (válaszként erre: 6. - 7130b15964)
2009. márc. 15. 11:32
Hát, tényleg az. És az a poén az egészben, hogy a páromnak egy tök jó fej, laza biró BÁCSIJA van, nekem meg egy hülye rigolyás öregasszony, aki olyan flegmán, olyan randán néz, hogy ha rámnéz azokkal a randa szemeivel, megijedek. És nagyon úgy tűnt a szembesitésen, hogy az én rendőrömmel puszipajtások. El vagyok ásva!!!
6. 7130b15964 (válaszként erre: 4. - Zsuzsa88)
2009. márc. 13. 21:18

A végén elnevettem magam, bocsi:)

Tényleg nagyon hülye helyzet lehet.

2009. márc. 13. 21:15
Nagyon unatkozhatnak ha ezzel foglalkoznak. De mint irtam az nem buncselekmeny, tehat erkolcsibe nem kerul.
2009. márc. 13. 21:12
Nem? Az jó. Szeptemberben leállitottak bennünket a rendőrök, hogy igazoltassanak bennünket, megnézzék a bicajokat, van lámpa - nincs lámpa, erre a párom bepofázott nekik egy hülyeséget. Na, elvették a személyit, és kiállitották a papirt, hogy átmentünk a piroson. Azóta havonta rángatnak be bennünket, szembesités, meg minden hülyeség, hogy bizonyitsuk be, hogy nem mentünk át a piroson. A dolog érdekessége, hogy 2 külön biróhoz kerültünk, és a párom ellen "ejtve" lett, én meg valszeg meg leszek büntetve. Nevetséges. És csak mert a párom bepofázott, én iszom meg a levét...
2009. márc. 13. 21:08
nem mert az csak szabalysertes, nem buncselekmeny
2009. márc. 13. 21:07
nem
2009. márc. 13. 21:05
ha pénzbüntetésre itél a biroság,az is benne lesz az erkölcsiben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook