Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik szőlőzsír a legjobb? Igaz, hogy szárítanak valójában? fórum

Melyik szőlőzsír a legjobb? Igaz, hogy szárítanak valójában? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
40. Ever
2007. okt. 10. 17:33
az FLP féle aloes szerintem a legjobb
2007. ápr. 18. 18:38
Nekem egy aloe+jojoba tartalmú ajakbalzsam vált be. Sőt,amikor a kisfiam meg volt fázva, és a sok törölgetéstől kisebesedett az orra, ezzel kentem, és két nap alatt rendbe jött. Utána már nem pirosodott ki.
2007. ápr. 16. 15:30
Nekem a szőlőzsir (Szlovákiában kapható)vált be.
37. mylene (válaszként erre: 24. - Christine)
2007. ápr. 12. 19:10
Én ezt csinálom és nekem bevált.
2007. márc. 24. 21:58

Nekem a Lipceutical vált be. Olvastam a tudatos vásárló oldalon egy érdekes házi módszerről, azt írja hogy "Ajakápolásra kiváló a vaj, a növényi olajok és a higított méz! Például 1 dkg kakaóvajba keverjünk pár csepp mézet, és este masszírozzuk be vele az ajkakat."

El tudom képzelni, hogy hatásos és jó lehet ez a kakaóvaj, méz keverék.

2007. jan. 30. 11:15
Nekem a labello vált be,meg a kakaóvajas szőlőzsir ami Avonos,de ugy tudom,hogy már nem lehet rendelni(sajnos)!A páromnak például egyik sem jó,mert mindig kijönn valami a szája szélén!(több fajtát is kipróbált)
34. drew
2007. jan. 30. 09:37

Sziasztok!

A Neogranornom ne kenjétek a szátokra!!!!!

Rugalmatlan hámot képez,és ez nem is ajakápoló.Igaz,hogy a hámképzéshez adják,de a szájon teljesen más felépítésű bőr van,mint a test többi részén.Nem véletlenül vannak az ajakápolók.

33. lamoni
2007. jan. 29. 20:04
Nekem a Bebe classic vált be.
32. christine (válaszként erre: 31. - Pitypang)
2006. dec. 3. 21:12

Köszi a tippet, de úgy nagyon nem bírom az ízesítetlen teát, hányingerem lesz tőle! :(

Inkább édesítővel szoktam! :)

Szia

2006. dec. 1. 10:12
En sem szeretem a vizet, de azt mondjak KELL. :) Szerintem az izesites nelkuli teak is megteszik. Folyadek, nem hizlal, csak meg kell valasztani, melyik teabol lehet inni nagy mennyiseget. Van, amelyikbol nem szabad sokat, a gyogynovenyboltban megmondjak, csak kerdezni kell. :)
30. christine (válaszként erre: 28. - Pitypang)
2006. nov. 21. 07:59

Igen, igazad van, a sok folyadék, főleg, ha ásványvíz, sokat használ....csak én nem nagyon szeretem a vizet! :)

De rá fogom venni magam arra is! :)

Köszi

29. mandala77 (válaszként erre: 7. - Christine)
2006. nov. 16. 08:46
Írtam privát üzenetet. :)
2006. nov. 15. 15:48
Én reggel és este használok ajakápolót, a márkája változó, amit épp veszek. Ez volt már Labello is, FLP Aloe-s is, most épp Eucerin. Szóval a reggeli és esti arckrémezéskor ez is szerepel a programban. Ezen kívül próbálok normális mennyiségű vizet inni naponta, mert a belső hidratálás elég fontos. Nekem ezek működnek gondolom, mert nem cserepes soha a szám. Más trükköt nem tudok. :)
27. christine (válaszként erre: 26. - 67796372eb)
2006. nov. 13. 14:40
Oké, köszike, én is kipróbálom. :)
26. 67796372eb (válaszként erre: 14. - Christine)
2006. nov. 13. 13:40

Szia!


nem az aloe-s nem hámlaszt csak jó vastagon fed:) de azt a másikat ki fogom probálni...

2006. nov. 9. 23:11

Jaaaa, és egyébként a Labello szerintem is nagyon jó, csak mikor meggyógyult, nos utánna kezd hámlani. Akkor most mit csináljak? Ha meggyógyult, ne kenjem utánna tovább? Mert én szinte mindig kenegetem. Ha kell, ha nem......van erre valami "szabály"? :)


Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat....már nagyon elegem van, hogy folyton van valami a számmal, és nem tudom rúzsozni :(

Pussz

2006. nov. 9. 23:09

Valahol olvastam, hogy fogmosás után, ha már megpuhultak az ajkak, gyenge, mondjuk gyerek fogkefével óvatosan dörzsöljük át, majd mézzel kenjük be. Ezt érdemes este csinálni.

Én mindig elfelejtem kipróbálni :) , de majd mostantól....

Valamelyikőtök csinálta így? Vélemény?

23. 'szti (válaszként erre: 20. - Szunda)
2006. nov. 9. 15:14

viszont a vazelinnel baromi jó bőrcipőt/csizmát bekenni, víztaszító és jobban ellenáll a bőr a sónak is

bocsi az offolásért

2006. nov. 9. 14:24
Én is a Labellot használom évek óta.Szerintem jó,bár most már van a Labellóbol is egy csomó fajta meg ízesített.Én a régi Labellot(rózsaszín)használom ez jó.A kislányomnak vettem a múltkor meggyes ízesítésűt,hát az illata nagyobb mint a hatása.
21. szunda
2006. nov. 9. 13:10
Nekem a gyerekdoki azt mondta, mikor a babám száraz arcát bekentem Neoranormonnal, hogy az kissé szárító hatású... Ebből kiindulva sztem szájra sem jó, ha csak "sima" kiszáradás-védelemről van szó.
20. szunda (válaszként erre: 17. - Csibebaby)
2006. nov. 9. 13:09
Hát, nem tudom, én a vazelint többször próbáltam a kezemen, amikor nagyon száraz volt, de nem hozott semmilyen javulást.
19. szunda (válaszként erre: 15. - Christine)
2006. nov. 9. 13:08
Bármilyen növényi olaj megteszi, napraforgó, olíva, stb.
18. csibebaby (válaszként erre: 14. - Christine)
2006. nov. 9. 12:10
A neogrannormonn hámosító,fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő hatású.Gyorsítja a bőr gyógyulási folyamatát.Azt már csak akkor érdemes a szádra tenni,ha kipirosodott,cserepes bőr lett a szád helyén.Próbáljátok kis a vazelint,nekem 2nap alatt helyrehozta a szám,nagyo csúnya volt.
2006. nov. 9. 12:07
Szerintem a sima fehér vazelin,mert az puhítja a bőrt és valamelyest le is szigeteli a környezettől a bőrt.
2006. nov. 9. 10:37
Én is labellot használok,de hallottam,hogy a sima tea vaj nagyon.
15. christine (válaszként erre: 13. - Szunda)
2006. nov. 8. 21:34

Szia!

Köszi a tippet....a mézet már én is próbáltam, de nem jött be...bár sokat kentem fel..és lenyaltam... :D

Na jó, megpróbálom megint.

És pontosan melyik olajra gondolsz?

14. christine (válaszként erre: 11. - 67796372eb)
2006. nov. 8. 21:32

Ha a Neugranormon-ra gondolsz, én úgy tudom, az direkt hámlasztó hatású. Inkább gyógykészítmény, de hámlasztással gyógyít......úgy hallottam.

És akkor amit te használsz, az jó? Nem hámlaszt?

13. szunda (válaszként erre: 8. - Christine)
2006. nov. 6. 14:27

Ezzel jómagam is így vagyok. Ha Labello-t kenek a számra, utána szinte lehámlik a bőr róla..

Nekem a méz, illetve akármelyik növényi olaj vált be. (csak nagyon vékonyan kell bekenni, és hamar beszívódik)

12. DODICA (válaszként erre: 10. - Christine)
2006. nov. 6. 12:13
Igen, igen. Most kaptam egy másik változatát, az arany színű tégelyben van.
2006. nov. 6. 12:02
Állitólag van olyan ami olyan anyagot tartalmaz ami függőséget okoz... Én ilyen forever living productosat használok. De ezt a Neugranormann (normonn)? -t is ki fogom próbálni? Valaki próbálta már?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook