Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El tud juttani téged partnered az orgazmushoz? fórum

El tud juttani téged partnered az orgazmushoz? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2015. jan. 2. 13:39
ilyen intim kérdéseket miért tesznek fel???
125. d1e807c461 (válaszként erre: 123. - D41005143d)
2015. jan. 2. 11:11
:DD
2015. jan. 2. 01:21
itt vmi tevedes tortent,nem az en hibam volt,bocsi mindenkitol.
2015. jan. 2. 01:20
szilvat ettem
2015. jan. 2. 01:08
igen
121. grizus (válaszként erre: 102. - F54d0e6a81)
2014. dec. 31. 02:22
Milyen, milyen. Szexis! Magas a szexuális intelligenciája és nagyon vonz. Tudsz jobbat?(:
2014. dec. 31. 01:51
Régebben igen. 18 év után már nem, mert nem hajlandó lefeküdni velem :) De semmi gond, vettem egy műpéniszt és megoldom egyedül. Sokkal hamarabb végzek ;)
119. majda (válaszként erre: 112. - 342bae44d8)
2014. dec. 30. 15:23
Ez nem jó rámehet a kapcsolat is modd el a párodnak mi esne jó neked, vagy vezesdrá mit szeretnél.
118. majda
2014. dec. 30. 15:20
Igen igen igen
2014. dec. 10. 09:56
igen
116. Vipera-1991 (válaszként erre: 114. - 342bae44d8)
2012. nov. 8. 23:19
Mi is így kisérleteztünk az elején,és megérte.
2010. aug. 6. 15:30
Én a napokban éltem meg 33 évesen először az igazi hüvelyi orgazmust!!! Nem hittem hogy valaha átélhetem, de a mostani párommal hihetetlen összhangban vagyunk. Szinte minden szeretkezés alatt sikerül elérnem...
2010. aug. 6. 14:25

ezt elhiszem, de ne mond, hogy egyedül még sose próbáltad, csak oda akarok kilyukadni, hogy ha elmondanád a párodnak, hogy te hogy tudsz eljutni és megpróbálná ő is úgy vagy első körökben együtt és előbb csak kézzel hátha menne...

nem állítottam hogy bal..sz vagy

2010. aug. 6. 14:16
akkor próbáld meg elképzelni a az én/mi helyzetünket,hogy annyi lelki terhed van gyerek korodból,neveltetésedből adódóan,hogy soha senkivel nem tudod maagd elengedni..hát nem élvezetes dolog tudod..mi sem őnszántunkból vagyunk balfa.zok...
2010. aug. 6. 13:59

Bocsi! Hülye kérdés, de akik azt írjátok, hogy nincs orgazmusotok, önkielégítéssel sem megy.....?????????

Tényleg nehezen tudom elképzelni, hogy több, akár 5-6 éves kapcsolat alatt nincs orgazmusotok....nem tudjátok megbeszélni?

2010. aug. 6. 11:52
nemrégiben voltam egy Hellinger -féle terápián..sok mindenre rájőttem azáltal is..Van egy pasi,aki úgy mond megtetszett mostanában..tehát csak úgy vonzott,mert amúgy nem ilyen pasik jőnnek be..mostanában rájőttem arra,hogy talán azért lehet mert apám nem foglalkozott velem soha,és szerintem hiányzik hogy sosem szeretett engem[a pasi külsőleg si és belsőleg is nagyon hasonlít rá és még a szakmája is az]..tehát szerintem itt is győkerezhet ez a probléma,hogy nem volt normális férfimintám,és távol érzem magam apámtól..:[ ja pszichológushoz el megyek kőzeljővőben,beutalóm már van:D
110. 021a029148 (válaszként erre: 108. - Bujamaja)
2010. aug. 6. 07:46

Sajnálom, hogy ilyeneken kellett keresztülmenned. Át tudom érezni, mert néhány hasonlón én is átmentem. Engem is elég sokat bántott Apukám, lelkileg is és fizikailag is. Verekedések a szüleim között nálunk is voltak, és késes jelenet is volt egyszer, csak az rám irányult. :(

De nálam "szerencsére" másban nyilvánulnak meg a negatív hatások, a szexuális életemre nincs rossz befolyással. Nem úgy az érzelmire...


Viszont azt gondolom, hogy ha ilyen konkrétan meg tudod fogalmazni, hogy ez van a háttérben, akkor innen talán könnyebb a megoldáshoz eljutni. Miért nem kérsz szakszerű segítséget, miért nem mész el egy pszichológushoz? Hidd el, nem éri meg így leélni egy életet, boldogtalanságban. Annyira rövid ez az élet, hogy boldogtalanságra "pazaroljuk". Mindenkinek jár a lelki és testi felszabadultság és boldogság, és sajnos nem mindenkinek jön ez könnyen.

De Te még csak 18 éves vagy, annyi esélyed van még arra, hogy valahogy helyére kerüljenek ezek a borzasztó emlékek, és feldolgozd őket! Mert muszáj lesz! És ne szégyelj segítséget kérni, minél előbb! Mert csak nehezebb lesz!

2010. aug. 5. 18:33

Sziasztok!

Érdekes a téma..

A barátommal másfél éve vagyunk együtt, és már a 2. szeretkezésünkkor sikerült orlális úton.

Érdekes, mert az előző kapcsolataimban nagyon ritka volt még ez is, vele pedig ez sima ügy.:) Nagyon hamar sikerül neki elérnie nálam.

Viszont a hüvelyi orgazmus még várat magára. Sokat olvastam már róla, de valahogy az nekem nem megy.... persze anno még a sima orgazmust sem hittem volna, hogy valaki kiváltja majd belőlem..

2010. aug. 5. 18:05

clau20:]

mi már beszéltünk egyszer..én sem éltem át azóta se..én 2év után se senkivel..hát g.silver nagyon rossz..te érezd magad szerencsésnek hogy nem tudod milyen rossz érzés..tudod nekünk belénk nevelték,és annyi rossz ért már engem si az életben,hogy egyszerűen nem tudom magam elengedni.és úgy érzem már szükségem sincs rá..képzeld el hogy kiskorodban,testileg lelkileg terrorban tartanak a szüleid,templomba kell járnod minden nap,a szüleid egymást ütlegelik és késsel mutogatnak egymásra,és azt hogy még egy puszit sem adnak egymásnak soha..sőt engem apám mindig is utált,mert olyan voltam mint anyám,hozzám se szólt 19éven át,annak ellenére hogy együtt laktunk..ez egy akkora lelki teher amitől nem tudsz egykőnnyen megszabadulni..és viseled a keresztjét..

2010. aug. 5. 11:50
Szerintem elkellene vonatkoztatni "arra az időre" minden mástól és akkor lazábban,már sikerülhetne a dolog!
2010. aug. 5. 07:20
Olyan sokan vagytok, akik azt írjátok, hogy sosem éltétek még át. Szinte el sem tudom képzelni, hogy Ti és a párotok hogyan élitek ezt meg, illetve nem tudom elképzelni, hogy is zajlik nálatok egy intim együttlét. Próbálkozás, erőlködés, aztán "inkább hagyjuk...", vagy hogyan?
105. Clau26
2010. aug. 4. 21:10
Sziasztok!Én 6éve vagyok együtt a párommal és még mindig nem volt orgazmusom,pedig tényleg mindent megpróbál és egyébként nagyon jó vele,hihetetlen fantáziadús pasi..biztos bennem van a hiba mert előtte se volt egy pasimmal se..nagy valószínűséggel ez azért van mert nem tudom magam elengedni nagyon gátlásos vagyok és ez rohadt szar így 6év után is..jó lenne már igazán élvezni a szexet
104. pemete
2010. aug. 3. 18:18
Ha nem tudna kielégíteni már réges régen nem lenne a párom. Egy jó kapcsolat alapja a jó szex!
2010. júl. 30. 11:13

Ide is leírom,gyertek a szerelem,szex nevű fórumra

(most nyitottam)!!

Dumcsizzunk,persze csak ha kedvetek van hozzá!

2010. júl. 30. 10:42

Húú,de forró lett a hangulat...

Csajok,amúgy szerintetek milyen a jó pasi akivel,el lehet "menni"????

Várom mit gondoltok!

(ez is egy jó fórum lez)

2010. júl. 30. 10:25

Háát... én már az előjátéknál totál kész vagyok: nagyon figyelmes és mindig-mindig addig nem is kezd a lényegbe bele. Aztán hajjaj.. 4-5x is érzem..


Szóval, totál vesztésre áll alapjáraton a srác. :)


És nem mindig volt ez így... volt hogy nem sikerült egyáltalán éreznem. Aztán szakítás lett belőle (persze más okból)...

2010. júl. 30. 09:58
Ha igazán belelendülünk akkor többször is!
99. 021a029148 (válaszként erre: 98. - Bujamaja)
2010. júl. 30. 08:43

Szerintem ez nem lehet indok. Engem is tiltottak a fiúktól, meg állandóan azt hallottam, hogy egy nő csak arra kell... Meg hogy a nem kívánt terhesség, stb. sbt.

Ennek ellenére már egész korán felfedeztem a saját testemet is, illetve a szex örömeit is. És ezzel sosem volt gondom.

Miért nem próbálod először Te is megismerni magadat, és hogy mi jó neked? Szoktad magad kényeztetni? Szerintem törekedj arra, hogy az előjáték során is meglegyen a betljesülés számodra.

2010. júl. 30. 08:30
nem,mert akkor meg mindjárt beleakarok vágni..akkor jó egy pár percig és utána semmi,csak újabb csalódás.Meg ugyebár belém azt nevelték és nevelik is hogy a szex rossz,kur.áknak való,és aki házasság előtt szexel azt el kell ítélni.A szüleim még a barátom szüleinél is voltak,hogy megkérdezzék,ők szexeltek e házasság előtt,mert ha igen,eltiltanak a fiúktól.Szóval hiába nem gondolkodom úgy,mint ők,de mégis belém van nevelve és a tudatalattimban azután megyek talán:S Mert ugye a szüleim felfogása szerint, a nő alsóbb rendű,és a pasit ki kell szolgálnia...egyik barátommal sem jutottam el,sőt csak az elején kívántam mindegyikkel,szóval teljesen elment a kedvem a szextől..
97. 021a029148 (válaszként erre: 96. - Bujamaja)
2010. júl. 30. 08:14

Oké, hogy a kudarc elveszi az ember kedvét, és lehet, hogy nálad már ott a rossz beidegződés, hogy úgysem fog sikerülni.

És előjáték alatt sem jutsz el?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook