Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes lettem:), de van két hatalmas problémám:( fórum

Terhes lettem:), de van két hatalmas problémám:( (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. 95897bc429 (válaszként erre: 1. - Marcipan1)
2009. márc. 12. 14:53

Gratulálok a babához!

Ne törödj a korodal! Fogd fel úgy mint egy késő jött ajándékot. És a diétát most kezd el hanyagolni. De attól nefélj, hogy a babának azért baja van mert diétázztál. Én is fogyóztam erősen mikor terhes lettem,és itt van a gyönyörű 10 és fél hónapos kislányom nekem.


És mond el a párdnak nyugodtan, lehet hogy ő majd kiugrik a bőréből örömében!

2009. márc. 12. 14:51

szia én is gratulálok, anyukám 39 évesen szülte öcsémet.

én figyeltem a terhesség alatt az evésre no meg a dokim is piszkált, így nem maradt rajtam túl sok. de ne aggódj majd szoptatás után fogyizhatsz:-)

jó egészséget!

12. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Marcipan1)
2009. márc. 12. 14:51

Ha szeretnéd a babát,akkor tartsd meg. A korod a mai időkben már nem akadály,de az orvosod tud jó tanáccsal szolgálni,ha megkérdezed.

Szerintem az egész család örülne a jó hírnek.


Tedd fel magadnak a kérdést: mi a fontosabb,a baba,vagy a fogyókúra.

A döntés innetől a tiéd.

2009. márc. 12. 14:51
Egyet értek az előttem szólóval! Ha te szeretnéd, akkor mindenképp jöhet. :) És a koroddal sincs semmi baj! Örülj neki! Minden okkal történik.
2009. márc. 12. 14:51
Látom nagyon örülsz neki, hisz már vonalzót is csináltál :) Gratulálok! Diéta ráér :)
9. Serry (válaszként erre: 2. - Marcipan1)
2009. márc. 12. 14:51

Ez is igaz lehet:))

Mond el a férjednek és hozzátok meg együtt a döntést. Semmiképp ne hagyd ki belőle. S a nagyobb gyerekeket sem.

2009. márc. 12. 14:51
Szia marcipan! örülj neki, hogy természetes uton sikerült!! az csak egy dolog, hogy 43 éves vagy.Jó egészséget Nektek! Én 38 leszek, és csak lombikprogram keretében válhatok anyává. ha sikerül a beültetés, /májusban lesz/, nekem az első gyerek lesz. Minden jót nektek!!
7. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 2. - Marcipan1)
2009. márc. 12. 14:50

Szia! először ia gratulálok :)

szerintem egyértelműen örülnöd kell ennek a kis csodának! mi már 7 hónapja várunk erre a pillanatra és nem sikerül :(

nem számít hány éves vagy ha örülsz neki!

a diéta meg ráér szülés után is:)

beszéld meg a férjeddel és döntsetek egyedül, remélem ő is örülni fog neki!

2009. márc. 12. 14:50
Én biztos megtartanám!!!
2009. márc. 12. 14:50
Ezt a kérdést nektek kell döntésre vinni,ne hallgass senkire ,csak a családod véleményét kérd ki.
4. moki-kopi (válaszként erre: 2. - Marcipan1)
2009. márc. 12. 14:49
így is van ;)
3. moki-kopi (válaszként erre: 1. - Marcipan1)
2009. márc. 12. 14:49

szia!

gratulálok a babához!

bátyáméknak tavaly született gyermeke. A párja 43 évesen szülte a babát :)


diétát inkább most hanyagold.


Jó egészséget nektek

2009. márc. 12. 14:48
Vagy ne törödjek a korommal, fogjam fel úgy, hogy ez a csepp élet nem véletlenül jelentkezett itt és most?:)
2009. márc. 12. 14:47

Terhes lettem. Nem terveztük, tök véletlenül lett.

Van azonban 2 hatalmas problémám:

Az egyik: 43 éves vagyok:(

A másik: most kezdtem ( akkor még nem tudtam, hogy babát várok) egy erős diétába, és szépen megindult a fogyás.


Én nagyon szeretném ezt a babát is, dehát a korom..:( Nem is merem megmondani a férjemnek, és a nagyobb gyerekeimnek sem...


Mit tegyek?????

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook