Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit kell kibírnia egy 12.000 forintos Swatch karórának? fórum

Mit kell kibírnia egy 12.000 forintos Swatch karórának? (tudásbázis kérdés)

2009. márc. 13. 16:25

igen, az elemcserét vízálló óráknál csak szakszervizben!!! (ha nem garis, akkor is)

egyébként nem drágább, és teljesen jól megcsinálják (igaz én egy citizen órát nyüstölök már jópár éve, de ha rendesen évente elmegyek tömítést cseréltetni benne, akkor nincs vele gond.)

jut eszembe, ha nem is kell elemet cserélni, a tömítést célszerű minden évben kicseréltetni, mert elöregedhet a vízzáró gumi, és akkor esetleg nagy hőkülönbség hatására mégis bejuthat a víz. (nagy hőkülönbség: nyáron parton 40C, aztán be a 20C-os vízbe)

2009. márc. 13. 16:18
Nos,lehet aki a cserét csinálta nem járt el kellő körültekintéssel,és sérült a védőréteg ami a vizállóságot biztsitja.Nekem is volt Swatch-on asszem 7 évig volt meg és semmi baj nem volt vele.Utána vettem egy DKNY-ot és az is vizálló volt és az elemcserét nem birta.Garanciális volt és próbáltam javittatni majd közölték,hogy nem akármelyik órás cserélhet gariban elemet benne és mivel nem az ő szerződött partnerük cserélte az elemt ezért mossák kezüket :-(
5. 4c35511f0b (válaszként erre: 4. - Nyta)
2009. márc. 13. 15:17

Most külön rákerestem, egyik helyen 1év másik helyen 2év, nem tudom mitől függ.


A lényeg: ha garanciális vigye vissza:)

4. nyta
2009. márc. 13. 06:16

Nekem is volt ilyen órám és nagyon szerettem.

ugy tudom,hogy most egy év a garancia.legalább is a casio-hoz annyit kaptam.

3. emagdi (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2009. márc. 12. 16:03

az elemcserét tutira kell bírnia:)))

szerintem ha garanciás, mihamarabb vidd el a szervizbe!

2009. márc. 12. 15:24
A SWATCH órákra 2 év a garancia, ha jól tudom- tehát vidd vissza.
2009. márc. 12. 14:07

Sziasztok

Megint egy számomra nagyon fontos témában kérem a segítségeteket.Karácsonykor lesz 2 éve,hogy kaptam egy vadonatúj Swatch órát,ami 200 méterig vízálló,ez alatt az idő alatt persze,már cserélni is kellett benne az elemet,amire körülbelül 1 hónapja került sor,ezután körülbelül 1 hét múlva észrevettem,hogy az óra összevissza jár,hol siet ,hol késik,mostmár körülbelül 1 hete egyáltalán nem működik,az órás azt mondta,hogy nem elemhiba,akkor mi lehet a baj?Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy ha tudtok segítsetek nekem,hogy hogy lehet ezt a problémát megoldani,és hogy egyáltalán mit kell kibírni egy ilyen órának?Nagyon Szépen Köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook