Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miután sokáig szedtél bizonyos fogamzásgátlót, nem áll be magától a ciklusod, és nem jön meg a menstruációd. Találkoztatok már ilyesmivel? fórum

Miután sokáig szedtél bizonyos fogamzásgátlót, nem áll be magától a ciklusod, és nem jön meg a menstruációd. Találkoztatok már ilyesmivel? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 13. 10:26
Nekem csak addíg volt normális míg szedtem utána össze-vissza volt viszont 1.5 hónap múlva jöttek az ikrek
2009. márc. 12. 14:14
Nekem is bezavart,több mint egy év után estem teherbe,persze előtte mindenféle gyógyszerrel tömtek,amitől jó pár kilót sikerült felszednem!
2009. márc. 12. 13:56
Nekem 8 hónap után állt helyre. Nem is ez volt a gond, hanem hogy atrófiás lett a méhem. Ilyen mellékhatásról szó sincs a betegtájékoztatón, pedig gyakori, és nem átmeneti. Most, gyerekszülés után is akkora méhem van, mint egy hatévesnek. Jó lenne, ha erről mindenki tudna, aki gyerekvállalás előtt szed foggátlót.
6. m.gery (válaszként erre: 3. - Faa3ddac4a)
2009. márc. 12. 13:54
Nekem a clostybegit tablettát írta fel a doki, ettől újra lett petefészek működés. Ez nem hormon, az agyalapi mirigyet stimulálja.
2009. márc. 12. 13:53
Igen, van ilyen. A fogigátló ugynais leállítja a peteérést, és csak látszólagos havi vérzésed van. S ha ezt szünet nélkül sokáig folytatod, az bizony bezavarhat. Most adj a szervezetednek egy kis időt az észhez térésre, de persze ha kb fél év után még nem rendeződik a helyzet, azért fordulj szakorvoshoz.
2009. márc. 12. 13:52
Post-pill amnorrhea :)) Na végra sikerült leírni.
2009. márc. 12. 13:51

Post-pilla amenorrhea...Vagyis miután sokáig szedtél bizonyos fogamzásgátlót, nem áll be magától a ciklusod, és nem jön meg a menstruációd. Találkoztatok már ilyesmivel? Milyen nem hormonális készítmények segítettek, hogy rendbejöjjön a hormonháztartásotok? (Gondolok itt homeopátiás szerekre, teákra, vitaminokra. . . )

Ez lett volna a kérdés, csak valamiért így rakta be...Bocsii :)

2009. márc. 12. 13:50
Igen, általában fél év utána a türelmi idő, hogy újra tegye a petefészked a dolgát, és a hormonjaid is működjenek. Sajnos elég sok embert ismerek, akiknek bezavart a több évi fog.gátló.
2009. márc. 12. 13:47
Vagyis miután sokáig szedtél bizonyos fogamzásgátlót, nem áll be magától a ciklusod, és nem jön meg a menstruációd. Találkoztatok már ilyesm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook