Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mikor érzem a vastabletta pozitív hatását? fórum

Mikor érzem a vastabletta pozitív hatását? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 19. 06:12

A vérképem helyrejött tőle, de hatását nem éreztem. A gyomrom kezdetben nekem is fájt tőle, de aztánelmúlt.

Aztán kiderült, hogy nem is a vashiány okozta a tüneteket, hanem az inzulinrezisztencia.

2009. aug. 14. 09:15
kb 2 hónap mulva.
2009. márc. 11. 23:59
az ismerettségi körömben van egy vashiányos pici baba. azt nem tudom hogy milyen vaskészítményt írt fel neki az orvos, de csak 2 hónap múlva kell neki vérvétel-kontrollra menni, addig szedni kell neki. tehát elég lassan szívódik fel.
2009. márc. 11. 23:15

Sziasztok!


Naponta sokszor jött rám gyengeség, szédülés ájulásérzéses rosszullét. A vérképem alapján enyhe vashiányom van, ezért a doki felírta a Maltofer For vastablettát. Napi egyet kell szednem.

Azt vettem észre, hogy 4-5 nap után még rosszabbul lettem: először is borzasztóan feszült voltam, iszonyatosan görcsölt a gyomorszájamnál (ez rajta van a mellékhatások között), illetve az ájulásárzéseim is felerősödtek. Most szedem 2 hete a tablettát és gyakorlatilag semmi pozitívumot nem érzek. Érdemes tovább szednem vállalva a nem éppen kellemes mellékhatásokat? Tudom, hogy a vas lassan épül be a szervezetbe... De mégis mennyi idő amíg érzek valami pozitívat?

2009. márc. 11. 23:09
Mikor érzem a vastabletta pozitív hatását?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook