Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császárral szülni Székesfehérváron fórum

Császárral szülni Székesfehérváron (beszélgetős fórum)


12. zuzmika (válaszként erre: 11. - S.Sandra)
2009. márc. 12. 13:58
Most szőke haja vn, de amúgy fiatal é magas.Az iwiwen viszont feket vagy sötétbarna hajjal van fönt, lehet hogy rá gondolsz.
11. S.Sandra (válaszként erre: 10. - Zuzmika)
2009. márc. 12. 13:06

Fiatal, magas és fekete a haja? Mert akkor a napi viziteken találkoztam vele.


Nekem a Csetényi a dokim.

10. zuzmika (válaszként erre: 9. - S.Sandra)
2009. márc. 12. 11:55

Szakács doktornőhöz járok, és az előző terhességemnél fellépő komplikációk valamint aszívritmuszavarom miatt javasolt a kardiológusom császárt.

Te kinél szültél?

9. S.Sandra (válaszként erre: 8. - Zuzmika)
2009. márc. 12. 11:51

a Chicco-nak van sterilizáló folyadékja, az sztem tökéletes a kórházi napokra. nekem elég későn indult be a tejem, így a kórházban elő sem vettem a mellszívót.

cumi? 1 naposan odaadtam neki, nekem nem szóltak, de egy kedves ismerősömnél viszont húzta a száját a szoptatási tanácsadó.

2 és 4 ágyas szobák vannak, van hozzájuk tusoló és wc.

programozott császárod lesz? ki a dokid?

8. zuzmika (válaszként erre: 7. - S.Sandra)
2009. márc. 12. 10:15

Én az első lányomat Pesten szültem a Péterfybe, ott lehettt bevinni ruhát, de nem volt kötelező, pelust meg kérmet adtak, de törlőkendőt nem.Én nem vittem be cumit de a szobatársam igen, hát ne tudd meg hogy hogyan beszéltek vele, ráadásul a mellszívót sem engedték, azt mondták van nekik, és ha nagyon kell adnak, mert annak a sterilizálását vállalják, de a sajátot nem .

És milyenek a szobák?Hány ágyasak?És van hozzá wc vagy nincs?

7. S.Sandra (válaszként erre: 5. - Zuzmika)
2009. márc. 12. 09:11
mellszívó: sztem vidd be -én bevittem de nem volt szükségem rá- kit érdekel hogy mit szólnak?:) őszintén, nekem nincsenek túl pozitív tapasztalataim a csecsemős nővérekről, nem erőltetik meg semmiben sem magukat. tisztelet a kivételnek....
6. S.Sandra (válaszként erre: 5. - Zuzmika)
2009. márc. 12. 09:08

kórházi ruha van, de én például vittem be neki sajátot és azt adattam rá. a kórháziak már elég viseletesek voltak 1 éve...

Pelus jár, törlőkendőt viszont vinned kell!

2009. márc. 12. 08:18

Na a 4 nap az elég jól hangzik, volt aki azt mondta hogy egy hétig kell bentlenni.


Még az lenne a kérdésem / erről is eltérő válaszokat kaptam/ hogy ott mik a szokások a babával kapcsolatban.Tényleg kell nekik bevinni saját ruhát, mert nem kórháziban vannak?És pelenka meg törlőkendő sem jár?Vagy mit szólnak mondjuk ha valaki visz be mellszívót?

2009. márc. 11. 16:26

spirális igen. éna másodikat május végén szültem, zsufi volt, és mivel mindeketten jól voltunk a császár után, három napot voltunk bennt. apuka mindkét császárnál ott volt, a fejemneél ült, beszélgettünk, mikor kiemelték a baát, csinált gyorsan egy képet, aztán végigkísérte a baba útját, fürdetés, vizsgálatok...

mikor enegem kitoltak, jött velem a megfigyelőbe. utána még kb 30 percet velem volt, visszament megnézni a babust és hazament

2009. márc. 11. 16:14

szia,


nem altatásban, hanem spinális érzéstelenítéssel csinálják, kb. fél óra az egész, Apuka bemehet a kiemelésre, sőt ha megbeszélitek előre akkor a babát is rögtön kisérheti a "rendbetételre". Műtét után az őrzőbe kerülsz, ahol veled lehet a baba, csak az első éjszakára viszik el.

12 órával a műtét után kell először felállni, utána kerülsz át normál kórterembe.

Ja és 4 éjszakát kell maradni...

2009. márc. 11. 16:05

Szia!


Nekem pont 3 hete volt,spinális érzéstelenítésben csinálták,szerdán 13 16-kor született és hétfőn mehettem haza.


De én 1 nappal tovább voltam mint a velem egy napon műtöttek,és nekem nem kellett visszajönnöm varratszedésre mert aznap kiszedték.

2009. márc. 11. 16:00
Érdekelne kinek milyen tapasztalata van a császárral kapcsolatban Székesfehérváron.Hány napig kell bentmaradni?Altatásban csinálják vagy nem...stb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook