Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tipusú és melyik számú babakocsit használtok?Bevált? fórum

Milyen tipusú és melyik számú babakocsit használtok?Bevált? (tudásbázis kérdés)


8. 56e930fc2a (válaszként erre: 6. - Kitti1981)
2009. márc. 14. 07:54

Kedves Kitti.

Már van egy olyan fórum ahol konkrétan ezt a fajta babakocsit kérdezték.

Én ezt csak ugy általánosan kérdeztem,mert érdekel az is hogy kinek melyik fajta jött be.

De köszönöm a figyelmeztetést:)

2009. márc. 12. 14:49

Ez egy negatív tapasztalat lesz, jöhet ez is?


Mi Giraffe Club babakocsit vettünk, újszülöttkortól használható, több pozícióban dönthető, a hordozó rápattintható, 9,5 kg öszesen, a kerekek fékezhetők, az első kerekek bolygók(illetve attól függ, hogy álla kocsi), a tolókar átfordítható. Elvileg jól hangzik, gyakorlatilag meg nem vált be, nem szeretem.


Újszülöttkocsinak gyakorlatilag alkalmatlan volt (illetve a baba megvolt benne), annyira nehéz volt tolni, ha a baba szemben feküdt velem, azon az oldalon olyan közel állank a kerekek, hogy alig tudtam lépni tőle. A tolókar magassága nem állítható, és az én 167 cm-hez túl alacsonyan állt, fájt a derekam a görnyedéstől.


ha a tolókart megfordítjuk, úgy sokkal jobb, valamivel följebb áll az egész, tolni is sokkal könnyebb. Csak hát én újszülöttet nem szívesen tolok csak úgy bele a világba. Kormányozni is könnyebb megfordítva, szóval azt mondanám, ilyen szempontból sportkocsinak alkalmasabb. Viszont abból meg könnyebb súlyút is lehet kapni.

2009. márc. 12. 14:31

Drága Barátnőm Regi!!



Nem jól tetted fel a kérdést!Mert téged már nem érdekel a Mózeskosár stb...Hanem tavaszi nyári és őszi használatra szeretnél ernyőkocsit milyet ajánlotok ??vagy sportkocsit??szerintem igy jobb!!Millió puszi barátnéd cirmi!:)

5. Sena
2009. márc. 11. 13:53
Bergont vettünk de nem szeretem. A gyereknek nagyon kényelmes, tágas, de nem túl szülőbarát. Nagyon nehéz, emelni szinte lehetetlen és összecsukva is viszonylag nagy. A nagy kerekek viszont előnyösek a nehéz falusi terepen. Van egy sportkocsink is, Bébé Go, inkább azt használjuk. Egyszerű, nem túl drága és célnak megfelel.
2009. márc. 11. 13:22
Chicco click-clack. Nagyon jó minőségű, stabil. Sokat bele lehet pakolni, sok extrás. nagyon biztonságos a bébihordója. Sok helyen lehet állítani (én átlagnál alacsonyabb vagyok, általában kényelmetlen tolni a babkocsikat, de ennek állítható a tolófüle is). A mózes is állítható, hasfájós vagy nézelődni kedvelő babához ideális. Viszont a sportrész is majdnem vízszintesig dönthető, a lábtartója is állítható. A sportrészt egy mozdulattal, kicsire össze lehet csukni, kis csomagtartóba is befér. Nagyon elégedett voltam vele. Egy hátránya, hogy az aluvázasokhoz képest nehéz, nem ajánlom olyannak, akinek egyedül lépcsőn kell cipelnie.
2009. márc. 11. 10:48
Greccot, vettünk anno a fiamnál még a lányom is azt használja. imádom!!! Mikor újszülött volt, volt hozzá betétem ami megfelelő volt a kis gerincének, amúgy sport babakocsi és van hozzá autós ülés is. Téli zsák, esővédő, napernyő szóval minden ami kell. Jó nagy a csomagtartója, jól betudok vásárolni is, és egy helyben egy csukló mozdulattal megfordítom, könnyű vele közlekedni. Nagyon szeretem. Nem cserélném le semmilyenre se, semmi pénzért se.
2009. márc. 11. 10:45

Tapasztalatokat keresek babakocsikkal kapcsolatban!!!

Bármilyen tipusú,sport,esernyő stb...

2009. márc. 11. 10:44
Milyen tipusú és melyik számú babakocsit használtok?Bevált?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook