Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel lehet csökkenteni a tesztoszteron szintet?! fórum

Mivel lehet csökkenteni a tesztoszteron szintet?! (tudásbázis kérdés)


11. Tempest (válaszként erre: 9. - 8dee5e2430)
2009. aug. 20. 21:04
Hol lehet ilyen törpe pálma tablettát venni?
10. Vevi79
2009. júl. 23. 15:29

A magas tesztoszteron szint kezelésére már több természetes szerről is olvastam ezen a honlapon (barátcserje kapszula, ligetszépe kapszula, és az imént említett törpe pálma), ám alapjában véve mitől alakulhat ki a magas teszto szint?

Nekem a normális 1 helyett 3,66-ot mutatott ki a vérvizsgálatom eredménye.

Mi állhat a hátterében?

2009. jún. 2. 22:52
A törpe pálma tabletta eléggé hatásos. Nekem legalábbis segített valamennyit. Igazából nem lehet sehol azt olvasni, hogy ez csökkenti a tesztoszteron szintet, de nekem egy természetgyógyász mondta és igaza lett...
8. 5e48d37001 (válaszként erre: 7. - B.Timke)
2009. márc. 19. 14:51
Nekünk,úgy emlékszem,hogy az 5. hónapban sikerült,már dokihoz akartam fordulni.Akkor kipróbáltam a hőmérős módszert,gondoltam semmit sem veszítek vele.Minden reggel méricskéltem a testhőmérsékletemet,és menszesz előtt 1-2 nappal volt eltérés.Akkor mindent bevetettünk és meg is lett az eredménye...:-)
7. B.Timke (válaszként erre: 6. - 5e48d37001)
2009. márc. 19. 13:21

köszi, kipróbálom.

mi most a 4. hónapnál tartunk... még semmi :(

2009. márc. 18. 09:36

Az lenne a legnagyobb orvosság a hajad szempontjából.Terhesség alatt gyönyörű lesz.Az enyém eszméletlenül bedusult és hosszúra megnőtt.Csak hát a mai világban,mem megy egykönnyen a teherbeesés.Nekem 5 hónap kellet hozzá,de akkor egyetlenegy szál sem hullot ki.

A ligetszépét egy bőrgyógyász főorvos tanácsolja a magas tesztoszteron szintű betegeknek.Egy próbát megér.

5. B.Timke (válaszként erre: 3. - 5e48d37001)
2009. márc. 18. 07:54
fogigátló most nálam kizárt, babát akarunk..
2009. márc. 17. 17:03
Ja! Úgy hallottam,hogy a ligetszépe kapszula fokozza az ösztrogének termelődését ez lenyomhatja egy kicsit.
2009. márc. 17. 17:01

Szia!

Nekem alacsony volt,és ezért lett megcsillagozva a leletemen.Nekem is hajhullás miatt adta a beutalót a laborba a bőrgyógyászom.Azt miondta erre a kevésre is alergiás a szervezetem,Diane 35-öt írt fel,ami egy fogamzásgátló.Antiandrogén hormont tartalmaz ami megakadályozza,hogy a tesztoszeron kifejtse a hatását.most szedtem be az első levéllel 4 hónapig kell,de nem szívesen használom:(

2009. márc. 11. 10:45
Nőgyógyászomtól kértem hormon vizsgálatot, ahol kiderült, hogy magas a tesztoszteron szintem, de semmi egyéb eltérés nincs. Azt mondta ez nem igazán probléma, de a hajam nagyon hullik tőle. Kellemetlen hogy mindenhol ott van, akármerre nézek. Tud-e valaki olyan szert, ami csökkenti?
2009. márc. 11. 10:43
Mivel lehet csökkenteni a tesztoszteron szintet?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook