Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Használt már valaki Dianatal gélt a szülésnél? fórum

Használt már valaki Dianatal gélt a szülésnél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. okt. 20. 22:15
egy picit húzós az ára.de vajon megéri?
25. Angie.lazar (válaszként erre: 24. - Melissam)
2010. okt. 19. 13:52
Aranyos a férjed! :-) Én azért maradok a dianatalnál.Hát a 25ezer az max. ha szerencséd van,nekem 30 felett volt.Egyébként tudjátok,azt mondják minden annyit ér amennyit adnak érte...
2010. okt. 18. 08:50

Szia, én se sokat tudok róla, annyit hogy valami természetes alapanyagú gél, amit szülés közben helyeznek be és emiatt könnyebben kijön a baba. eddig nem nagyon népszerűsítették, de állítólag az orvosok már 1-2 éve tudnak róla. nekem egy éve még nem szólt róla a szülészem.

Elég drága, valami 25 ezer Ft egy tubus, ahhoz képest hog tulajdonképpen síkosító. A férjem azt mondta, hogy azt is lehetne venni helyette :))

2010. okt. 17. 22:04
Hello!én most hallok erről a gélről előszőr,tulajdonképp ez micsoda??
22. Angie.lazar (válaszként erre: 20. - Marina79)
2010. okt. 15. 22:47
Húú Marina!Én is nagyon drukkolok,és nagyon-nagyon várom a beszámolót.Könnyű szülést kívánok!!!
21. zzzsch
2010. okt. 11. 23:19
Drukkolok és persze nagyon kíváncsi vagyok a beszámolódra!
2010. okt. 11. 22:47
Úgy gondolom nem volt vészes,és legalább nem aggódtam,h megérkezik-e időben.:-) már nagyon izgatott vagyok,nagyon közel a szülés!!!majd utána beszámolok milyen volt!!drukkoljatok!
19. Sheene
2010. okt. 8. 20:45

Mennyi idő alatt érkezett meg?és persze mennyiért :-)

Mikor szülsz Marina?

2010. szept. 25. 21:34
ma megjött a dianatalom!!:-) AZ orvosomnál rendeltem meg én is.Már csak pár hét és jön a baba!Most kezdem igazán várni a dolgot!
17. Sheene
2010. szept. 22. 22:28
Annak akit érdekel irom,hogy megtudtam,hogy patikákban,szülésznőnél,és az orvosnál is meg lehet rendelni! :-) Kérdés persze mennyiért..
16. Sheene (válaszként erre: 14. - Melissam)
2010. szept. 16. 14:33

Valamelyik cikkben olvastam,hogy új cég vette át a forgalmazását M.o.-gon gondolom emiatt nem jó a régi oldal.A külföldiek müködnek,és rendelni is lehet.

Az ára tényleg akörül van,de öszintén szólva én már ennek a többszörösét elköltöttem a szüléssel kapcsolatos mindenféle "nagyon fontos" dologra,úgyhogy nem erre fogom sajnálni a pénzt.

További szép napot!

2010. szept. 15. 14:17
Közben találtam pár dolgot és úgy tűnik, hogy 25 ezer Ft körül van újonnan, vaterán meg 21-22 ezerét is lehet venni. Elég húzós, nem mondom.
2010. szept. 15. 14:04

Sziasztok, én most hallottam erről a gélről a babafalván és olvastam itt a fórumot. De amikor megpróbáltam a dianatal.hu-ra menni, akkor csak azt írta ki ,hogy hozzáférés megtagadva és egy logót. NEktek sikerült megnézni a honlapot?

hol lehet venni egyébként? gyógyszertárban: és mennyibe kerül?

2010. szept. 15. 13:57

Képzeljétek most született meg egy barátnőm kisfia,és szerencsémre kipróbálta a Dianatalt! :-)

Nagyon megvolt elégedve vele ő is és a dokija is,szóval nekem már nem is kérdés,hogy vegyek-e.

Én a 8.hónapban járok,szóval majd nagyon szivesen megosztom azokkal a tapasztalataimat akiknek még aktuális lesz.szép napot nektek

12. Sheene (válaszként erre: 11. - Papagajka)
2010. szept. 14. 20:33

Köszönjük a linket!

Én is találtam egész friss cikkeket: [link]

[link]

2010. szept. 14. 17:31
10. aggica
2010. szept. 7. 15:56
most nézem,hogy a feminán is neked válaszoltam :-)
9. aggica (válaszként erre: 8. - Sheene)
2010. szept. 7. 15:55
Elküldöm Neked privátba a nevét.azt nem tudom császár után használta-e már,de szerintem érdeklődj nála személyesen erről.Van fogadott orvosod?
8. Sheene (válaszként erre: 7. - Aggica)
2010. szept. 2. 21:55
Szia!Azt nem tudod véletlenül,hogy császár után is alkalmazta-e már az orvosod?Szeretném a 2. babámat természetes úton világra hozni,és gondoltam hátha segíthetne a gél.Erről nem tudsz valamit?
7. aggica (válaszként erre: 6. - Angie.lazar)
2010. aug. 30. 21:25
Dianatallal szültem. A szülés példaértékű volt, viszonylag gyorsan zajlott, és nem került sor gátmetszésre sem. Nekem az orvosom ajánlotta a gélt, mivel már évek óta alkalmazza a praxisában, és nagyon jó tapasztalatai vannak. Az orvosom mellettem volt a szülés során is, és amikor kellett befecskendezte a gélt. Összességében pozitív élmény volt a szülés, ezért a következőt is hasonlóra tervezem.Remélem segítettem :-)
2010. aug. 26. 13:53
Engem is nagyon érdekelnének a tapasztalatok.Első babámat várom és nagyon félek a fájdalomtól, nem is viselem jól, ezért arra gondoltam,hogy epidurális fájdalomcsillapítást fogok kérni.Vajon epidurális mellett lehet Dianatalt használni? Ha igen, akkor talán a szülési idő is lerövidül?
2010. aug. 25. 14:00
Látom nemigen ír ide senki,pedig nagyon érdekelne mások tapasztalata a géllel kapcsolatban.:-(
4. szalmaboci (válaszként erre: 1. - Pussycatgirl)
2009. máj. 25. 14:34

Szió!

Május 2-án született első gyermekünk, a Dianatal gélt is bevetettük. A kórházban sem nagyon ismerték a gélt, csak hallomásból, de a dokim azt mondja, azóta mindenkinek reklámozza. Az én véleményem: nem tudom e nélkül milyen lett volna az első szülésem, de tény, hogy este 8 órakor, amikor bementünk a kórházba, még csak szűk egy ujjnyira voltam kitágulva. 2 órára eltűnt a méhszáj, a kitolási szak kb. 15-20 percig tartott (ez elég jó időnek mondható)és fél háromkor már meg is született a kisfiam. A doki szerint olyan gyorsan jött a baba, hogy az utolsó adag gélt már nem is volt idő felhelyezni. Szóval én mindenkinek csak ajánlani tudom,igaz, nem olcsó, de egy rövidebb vajúdás és kitolási szak szerintem ennyit megér (elég sok rémtörténetet hallottam ezzel kapcsolatban korábban).

2009. ápr. 14. 18:14
Köszi, én eddig sehol semmit nem találtam róla
2009. márc. 11. 09:24
Nem is hallottam és nem ismerem a terméket sajna.
2009. márc. 11. 09:19

Üdv mindenkinek.

Azt szeretném kérdezni, hogy múltkor egy kismama újságban olvastam a Dianatal gélről, de a neten túl sok mindent nem találtam, kíváncsi lennék aki használta mi a véleménye és hogy hol lehet kapni?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook