Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A szülinap szerintem... fórum

A szülinap szerintem... (beszélgetős fórum)


2021. dec. 13. 21:40
Olyan nap, amikor 1 évvel hamarabb elhalálozunk..
2021. dec. 13. 21:24
Csodálatos nap:)
17. ronka
2017. jan. 28. 20:30

Már sokat megéltem,de az utólsó volt a legjobb.Én szeretem a szülinapokat,nem csak az enyémet,de a családét és a barátokét is!

Szívesen készülök rá!

16. Dámci
2009. márc. 11. 16:14

Helló!

Nekem ma van a szülinapom!

Már rengeteg üzenetet,jó kívánságot kaptam különböző oldalakon keresztül,és olyan emberkéknek is eszébe jutott a szülinapom akiktől ezt nem is vártam volna.....

Apukám és anyukám épp az imént hívtak fel gratulálni.

2009. márc. 11. 15:51

Helló!

Nekem tegnap volt a szülinapom!

Jól esik olyan emberektől köszöntő üziket és e-maileket kapni akikkel egyébként nem sűrűn találkoznom!

Jól esik hogy még ennyi el telt idő után is gondolnak rám!

Tegnapra a férjem csinált nekem egy fotó montázst a hét hónapos kislányunkról,születésétől mostanáig képekkel,amin a baba van meg én különböző kommentárokkal az ő szemszögéből nézve!!

Idén ez volt a legszebb ajándékom!

Örülök neki nagyon mikor s.k. készített ajándékokat kapok,így könnyebben viselem azt is hogy roham léptekben telik sajnos az idő...

Arra igyekszem nem gondolni hogy mindíg egy évvel idősebb lesek!:))

Én mindíg be írkálom a telóm emlékeztetőjébe a fontos dátumokat hogy senki fontosról még véletlenül se feletkezzek meg!(A dátumokkal sajnos hadilábon állok mindíg)

Akit szeretek annak igyegszem valami számára fontos nagy jelentőséggel bíró dolgot ajándékozni hogy teljes legyen az öröme!

2009. márc. 11. 15:24
Na halihó, itt vagyok...felhívtam...és örült nekem...:)
2009. márc. 11. 13:18
bocsi ebédszünet ..köszönöm!!!!
2009. márc. 11. 11:06
Hahó, de eltűnt Mindenki ...
2009. márc. 11. 09:11
Boldog szülinapot Nektek, "Halacskák" ! :)
2009. márc. 11. 09:11
a párom exének a családja közül csak mi viszünk ajándékot, 2 nővére és egy apja van, egyiket sem érdekli :P ráadásul dec31én született, tehát nem mindennapos szülinapos :P nekem ez furcsa...a "napon" egy kis ajándék, aztán valamelyik hétvégén megüljük, nálunk így szokás :)
2009. márc. 11. 09:03
Nem tudom amúgy, hogy mikor fogunk találkozni, de lehet, hogy a héten már nem jön össze...pici apró könyvecske, egy tenyérben elfér, tehét tényleg apróság...csak azt sem szeretném, hogy esetleg sértésnek vegye... ,mert mint írtam, kicsit meg van zuttyanva...
2009. márc. 11. 08:59
oké, köszönöm :)
7. Pné Veronika (válaszként erre: 5. - 546185aeac)
2009. márc. 11. 08:57
Szerintem nyugodtan köszönts fel őt a könyvvel, abból nagy baj nem lesz, sőt hívhatod is, legalább érzi, hogy valakinek még fontos. Az embernek, ha "meg van zuttyanva" jól esik a törődés, hidd el.
6. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - 546185aeac)
2009. márc. 11. 08:55

Sziasztok.

Nálunk a családi összejövetelekről mindig én gondoskodom, kaja, ital, minden, még a tortát is én készítem, de valahogy a sajátomra már nem készülök. Nem is szoktuk "megtartani", csak pár szóval, telefonnal köszöntenek és annyi. Igaz a párom mindig meglep valamivel, de az igazi "bulizás" kimarad. A sajátomat szeretném, ha más szervezné le, de ez még nem sikerült...

2009. márc. 11. 08:54

Van egy hozzám közelálló emberke, aki szerint a szülinap is csak egy olyan nap mint a többi...magyarán az én szülinapomból nem csinált nagy ügyet...csak egy képeslap emilben és egy sms...Én viszont nem így látom...neki szülinapja van, smst már kapott, sőt egy saját, házi power point bemutatót is csináltam (fantázából sosem volt hiány nálam), amit már megkapott emilben.

Ezenkívül ,most mivel épp nagyon ki van lelkileg,és sokat idegeskedik, vettem neki Rossmannban egy "Fő a nyugalom" című kis könyvecskét. Mindenképpen szeretném neki odaadni, de azt sem szeretném, hogy hülyén érezze magát, egyrészt mert Ő nem vett nekem ajándékot,meg amúgy sem csinál egy szülinapból ügyet, mert"ugyanolyan nap, mint a többi". Adjam neki oda a könyvecskét, ha talizunk, h szülinapjára kapja, vagy adjam neki úgy oda, ha talákozunk, hogy csak úgy kapja...A másik meg: mivel meg van zuttyanva, szeretném felhívni telefonon, de nem tudom, hogy jól esne-e neki, vagy ez már túl erőltetett lenne neki, hogy ekkora ügyet csinálok a szülinapjából ? Köszi

4. édesmandula (válaszként erre: 2. - Cbc7d5fe99)
2009. márc. 11. 08:53
nekem is holnap :D
2009. márc. 11. 08:49
Sajátomhoz nagyon jól :) Pároméhoz is, igyekszem meglepni és örülök, ha örül. Többieket felköszöntöm, ha tehetjük családilag megünnepeljük, de sajnos hajlamos vagyok elfelejteni, illetve képtelen vagyok pontos dátumokat megjegyezni (szülők, tesók kivételével)
2. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 1. - 546185aeac)
2009. márc. 11. 08:49

hali!! nekem holnap lesz a szülinapom de ha nem jut eszébe senkinek a családból én nem foglalkozom vele ,,

igaz ilyen még nem volt!!

2009. márc. 11. 08:47
Sziasztok...érdekelne az, hogy ki hogyan viszonyul a saját és a más (családtagok, közeli barátok) szülinapjához...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook