Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szupinációs cipő tapasztalatok fórum

Szupinációs cipő tapasztalatok (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 29. 08:48

Szia!

Az én fiamnak eddig mindig Supy cipője volt. Már a 2. szandált nyúzza és magasszárú zárt cipője is volt. Én megvagyok vele elégedve, Ő meg még nem mondja el a véleményét.( még nem beszél:))Jól bírja a strapát ez a márka. KÍbírta a szandál a nyarat a cipő meg szerencsére az őszt és még mindig jó rá.

4. 5d46f69a2c (válaszként erre: 3. - Drnéni)
2009. ápr. 29. 07:50
szia!Látom mindig van valami közös témánk:)Az én kisfiamnak is ilyen cipőt ajánlottak Fehérváron,amikor elvittem az ortopédiára.Először itthonra vettünk neki Salus márkájú szandit,és nagyon jó szerintem.Neki a bal lábfeje állt nagyon befelé,ez miatt sokat esett.Decemberben vettük,és azóta nagyon sokat használt.A cipője nem ez a márka,hanem Asso,az is hasonló,de nem teljesen olyan a talpa,mint ezeknek a gyógycipőknek.De az ortopéd dokik ezt a márkát is javasolják.De tényleg inkább a Supy ill. a Salus.
2009. márc. 11. 13:16
Senkinek nincs ilyen? Tudjátok, kisgyereknek való, aminek meg van emelve a sarka belül.
2009. márc. 10. 19:15
Gondolkodom rajta, hogy kislányomnak tavaszra szupinációs cipőt vegyek (pl. Supy). Bokasüllyedésre hajlamos család vagyunk, és ez az egyetlen igazán egészséges lábbeli ilyen szempontból. Viszont nem tudom, hogy hajlandó lenne-e járni benne, mert szobadíszért nincs kedvem ennyi pénzt kiadni. 2 éves, és eddig nem hordott ilyen cipőt. Megköszönném a tapasztalatokat.
2009. márc. 10. 19:13
Szupinációs cipő tapasztalatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook