Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Téged mennyire zavar a számítógép előtti függés és a késés? fórum

Téged mennyire zavar a számítógép előtti függés és a késés? (beszélgetős fórum)

29. nitchka (válaszként erre: 12. - Elfelejtett jelszó)
2009. márc. 10. 14:36
Hat ilyen pasival miert is kene hosszu tavu egyuttlet? Szerintem ilyet a kapcsolat elejen nem 'illik' csinalni. Akkor mar eleve rosszul indult az egesz.
28. Khatif
2009. márc. 10. 14:28

Szerintem ez kapcsolat kérdése, mármint, hogy ki mivel tölti az idejét. Én ismerek olyan párokat, akik két gyerek mellett játszanak. Így kapcsolodnak ki.


Én is játszom és a párom is, de ettől mi mindketten tudjuk, hogy a kapcsolatunk az első. Tudni kell, hogy mikor van helye a saját és a közös programnak. Ezt kell tisztázni a legtöbb embernek, van valamilyen hobbija. Foci, tv, gép, bélyeg akármi, ami pedig azt jelenti, hogy nem tölt veled időt, ez így van jól. Meg kell hagyni egymás magánszféráját.


De meg kell neki mondani, hogy milyen prioritás az, ami neked is megfelel. Ha neki a játék első, akkor teljesen mindegy. A wow is véget ér egyszer, és jön már. Boccs, hogy ezt mondom, de ha az fontosabb most, akkor a jövőben is talál valamit, ami fontosabb lesz

2009. márc. 10. 14:08
Talán huszonegy-néhány évesen én is ezt tenném, de aztán telik az idő, munka-gyerekek stb, ezen túl kell lépni, felnőni a feladatokhoz. Egy nőnek sok egyéb dolga is lesz, de kell a férfi, és nem csak a joystick másik felére... Bár, én tényleg szerencsére nem vagyok érintett, valószínüleg azért mert én nem viselném el túl hosszútávon, hogy órákat töltsön valaki a gép előtt. Inkább mi sokat járunk moziba, étterembe, akár a gyerekkel, akár kettesben...
2009. márc. 10. 14:01
Mi ezt elég érdekesen oldottuk meg. Amikor megismerkedtünk csak keveset játszott. Később a kapcsoalt előrehaladtával fokozatosan nőtt az erre fordított idő. Annyival szerencsésebb helyzetben vagyok, hogy én magam is szeretek játszani, bár nem olyan hosszan mint ő. Lényeg a lényeg, hogy mikor megelégeltem, hogy napi 4-5 órát Wow-ozott, közöltem vele, hogy vegye meg még egy példányban a játékot, fizessen be engem is és tudunk együtt játszani :) Ez működik aztóa is. Így legalább együtt töltünk valamennyi időt. Ő az egyik szobába, én a másikba, és partyban játszunk egymással :) Ez is egy megoldás.
25. k.tünde78 (válaszként erre: 24. - Sziszka1972)
2009. márc. 10. 13:50
Ez egy jó ötlet!Tényleg oszd meg vele a fenntartásod,aztán majd látjátok,hogy mire tudtok jutni.Ő is és Te is.
24. Sziszka1972 (válaszként erre: 22. - Szomorulany)
2009. márc. 10. 13:47

Egyébként szerintem mielőtt döntesz, beszélj vele a gondodról. Nyugodtan mond el neki, hogy zavar, hogy nem érzed magadat fontosnak mellette. Kérdezd meg, szerinte ez így a normális, és más lányokat előtted ez nem zavart? Mert lehet, hogy mások is emiatt mentek el mellőle, és esetleg ráébred, hogy rossz irányba halad az új kapcsolata. Talán valóban idősebb korában abba tudja hagyni, addig meg csak felneveled majd a gyerekeket... :)))

Viccet félre téve, ha nem érzed így jól magad, és még nem vagy annyira szerelmes, esetleg néz körül még, vannak fiúk még, akik lehet, hogy játszanak is a gépen, de még amellett romantikusak is. Talán csak Te nem vagy annyira még neki fontos, hogy hívjon, vagy siessen a randira....

2009. márc. 10. 13:46
Nem olyan rossz ez a stratégiai játék,így olvasva(gyors rá kerestem)Jobb ez mintha,valami csúnya oldalakon lógna-kukkolna és fizetne érte stb.....
2009. márc. 10. 13:42
nem tudom melyik a rosszabb, a Travian vagy a WoW...
2009. márc. 10. 13:37
csak nem a WoW???
2009. márc. 10. 13:36
Travianozik
2009. márc. 10. 13:33
Lehet tudni, hogy milyen játékot játszik?
2009. márc. 10. 13:32

Engem is nagyon letud kötni a net,igaz nem játszom,hanem számomra fontos és érdekes dolgokra keresek rá és informálódom+sokat töltök le a családnak mesét-filmet-stb.A lényeg,hogy ettől még a napi teendőmet megcsinálom.Az én párom is haragszik rám érte,de nem izgat különösebben,mert én már 6 éve elviselem az Ő kocsmázásat.Ha nem tetszik neki tegyen ellene ,bizonyítson és akkor én is fogok változni .

Visszatérve rád:Te érzed,hogy mekkora türelmed van egy olyan emberhez akinek esetleg első a játék befejezése és csak utána jössz Te.Ha ezt eltudod viselni hosszú távon,hisz nem árul zsákba macskát,akkor vágj bele bátran.Ha nem akkor maradjon csak a barátság.Egyébként előbb-utóbb ráun erre a játékra.Lehet ez csak pót cselekvés nála s ha lenne egy komoly kapcsolata akkor alább hagyna ezzel a szenvedélyel.Persze ez csak feltevés.Halgass a megérzésedre.

17. Sziszka1972 (válaszként erre: 13. - Elfelejtett jelszó)
2009. márc. 10. 13:32
Az a szabadság, hogy a randiról kések, mert még felépítem a várat, vagy szerzek még két pontot? Marha fontos lehet a csaj már most... Az esély megvan. Feláll a gép mellől, vesz egy szál virágot és izgatottan várja: VÁRJA - érted??!! a szeretet hölgyet. Nem a lány várja a pasit, hogy mikor jelenik meg. Vannak alapvető udvariassági formulák, amik az évek előre haladtával úgyis kopnak kicsit, legalább tényleg az elején vegye komolyan a kapcsolatot.
2009. márc. 10. 13:29
az első randin megígérte hogy majd felhív. Onnan tudom hogy elfelejtette és a gép előtt ült, mert msnen fennvolt akkor és írtam neki.
15. skate77 (válaszként erre: 13. - Elfelejtett jelszó)
2009. márc. 10. 13:28
Nem az esélyről van szó, mert azt már megkapta. Vagyis én azt olvastam ki a dologból.
14. skate77 (válaszként erre: 12. - Elfelejtett jelszó)
2009. márc. 10. 13:27
Már most szabadság, amikor kialakulóban van a dolog? Ilyenkor még egymáson csüngnek az emberek. Hol fontosabb egy játék? Nem gondolom, hogy ez így kellene működjön!
13. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 10. - Sziszka1972)
2009. márc. 10. 13:27
Korántsem biztos hogy igy lesz. Vagy Te tudod előre?? Nem szabad általánosítani, egy esély mindenkinek jár. Sőt..
2009. márc. 10. 13:26
A pasinak is kell valami hobbi. Ha ennyi szabadságot sem adsz neki, akkor nem lesz hosszútávú a kapcsolatotok..
2009. márc. 10. 13:25
egyetértek. ha már most nem fontos neki a dolog veled kapcsolatban akkor később még kevésbé lesz az. 1000x gondold meg!
2009. márc. 10. 13:23
Azt jó, ha tudod, hogy nem fog változni. Otthon fogtok ülni, Te csinálhatod a kaját, és majd szólsz, ha kész, erre visszaszól: -mindjárt jövök! -, és kb 25-30 perc múlva nagy kegyesen megjelenik, de nagyon fog sietni, nehogy kimaradjon valamiből. Szerencsére az én férjem soha életében nem játszott gépen, de informatikus, viszont látom a barátait... Ne menj bele ilyen kapcsolatba!
9. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 1. - Szomorulany)
2009. márc. 10. 13:23
Én azt gondolom,ha már a kapcsolat elején is fontosabb a számítógép,akkor mire számítasz majd később.
2009. márc. 10. 13:22
Csak egy kicsit..
7. 1e8f358d6a (válaszként erre: 1. - Szomorulany)
2009. márc. 10. 13:21

háááát, ne haragudj, hogy ezt mondom, de inkább ne. Borzasztó nagy türelem kell ám egy ilyen pasihoz.

A sógorom pont ilyen, délután 5kor hazaér a munkából, hajnalig játszik, csak vacsorázni és fürdeni áll fel a géptől...

2009. márc. 10. 13:21
És ezt honnan tudtad meg? felhívtad, ő meg letette, hogy bocsi, de játszanom kell? Vagy mi? Ez naggyon gáz!
2009. márc. 10. 13:21
én is bele tudok merülni a gépezésbe, szerintem ez nem is baj, de számítanod kell rá ha esetleg összejöttök és mondjuk ott vagy nála akkor is le fog ülni a gép elé......
4. Mókicaaaa (válaszként erre: 1. - Szomorulany)
2009. márc. 10. 13:20
Hát az gáz...
2009. márc. 10. 13:20
igen, azért:(
2009. márc. 10. 13:19
Azért nem hív mert játszik a gépen??????:O
2009. márc. 10. 13:18

Van egy ismerősöm, akivel talán több is van közöttünk mint barátság:) de azért nem hív fel mert számítógépezik, azon belül egy internetes stratégiai játék... (le se merem írni ennek a nevét)

az első randinkról is késett (nem sokat, 5 percet)

Nem tudom igazából hogy belemenjek-e egy ilyen kapcsolatba. Mi tanácsoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook