Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek ha a párotokon észrevennétek, hogy már nem kíván? fórum

Mit tennétek ha a párotokon észrevennétek, hogy már nem kíván? (beszélgetős fórum)


1 2 3
64. mendra
2010. jún. 16. 21:48
Megcsalom ,hogy megtudja aztán vagy észbe kap vagy ámen.
63. belcsi
2010. máj. 5. 15:11

SZABAD FOGÁS


ez a címe ... nézzétek meg...

OKTATÓ FILM !!!!

:-)


sokat lehet tanulni belőle, hogy hogyan kell visszaszerezned a párod..

2010. márc. 3. 09:13
Semmit.Elkeserdnék és leléptetném minél hamarabb, mielőtt az összes önbizalmamat magával vinné a drága.
61. c3e28a071f (válaszként erre: 60. - Coline)
2009. márc. 11. 11:41
Igazad van és szerencsés vagy!
60. coline (válaszként erre: 59. - C3e28a071f)
2009. márc. 11. 11:05

Ez egyáltalán nem biztos! Én vagyok rá a példa! Nagyon meg volt már romolva a kapcsolatuk(16)! Egy hónapon át tartott a duzzogás! Én már abszolút nem bíztam abban, hogy a kapcsolatunk helyrejön,úgyhogy kerestem az albérletet a 3 gyerekkel! Majd, hogy levezessem a feszültséget elmentem táncolni három barátnőmmel, ahol rámásztam egy nagyon jó pasira!

Hihetetlen fatökű pasik szaladgálnak az országban! Ki is hagytam a folytatást és hazamentem!

Itthon elmeséltem és három napig nem szólt, csak rágódott a lelkem! Majd a harmadik nap megnyílt előttem!

Nem akarom elkiabálni, de most nagyon jó köztünk minden és akkor van szex, amikor csak akarom, persze azért nem hajtom nagyon túl! ;D Heti egy nap pihenőt kap...ha igényli!:)


Túlságosan el laposodik a kapcsolat és néha egy hatalmas pofontól (az élettől)térünk észre! Nagyon fontos, hogy figyeljünk egymásra!:)


Lányok! Igyekezni kell nagyon kihívónak, kívánatosnak, pajkosnak lennünk ahhoz, hogy megkapjuk a "jussunkat"! ;)

2009. márc. 11. 09:40
Sajnos olyan már úgysem lesz,MINDEN változik ez is!Olvasd Soma leveleit,ő olyan profi ebben a témában.
58. Andrea anya (válaszként erre: 56. - Harminchatos)
2009. márc. 10. 23:12
nem akarom hogy elmenjen,csak jobb szexet szeretnék.olyan legyen mint régen.
2009. márc. 10. 23:01
ajtórittyentéssel:)
2009. márc. 10. 23:00

- sírd véraláfutásosra a szemed, könyörögj neki elhaló hangon, hogy legyen már kedves hozzád, hüppögj, töröld pirosra az orrod, hivatkozz a házassági esküjére, a gyerekeitekre, emlékeztesd, hogy bezzeg te akkor is megtetted, amikor fájt a fejed, a fogad, migréned volt, amikor holtfáradt voltál két szoptatás között, hisztizz ordítva és toporzékolva, ugorj neki, kapard le az arcát, könyörögj a nekedfordított széles hátába bújva, hogy rakjon már meg, tedd fel ezeket a kérdéseket tizenhatszor egy este, hogy: ugye, már nem szeretsz? ugye már nem kívánsz? miért nem kedves hozzád? miért nem akar veled szeretkezni? valld be már, hogy van valakid, te disznó!


- ez a tuti recept arra, hogy egyre kevésbé, sőt akár soha meg se kívánjon, s miközben te éjfél után kettőkor szipákolva nyaggatod a háta mögött, a takaró alatt összetett kézzel és mennyezetre emelt szemmel esküdjön meg, hogy erre a hp-re (nem hewlett packard!) soha, de soha többé rá nem teszi a kezét


- bármi, ami nem esik bele a felsorolásba, még hatékony lehet


- de ha beveted az előbbi bepasizási cseleket, nagy a valószínűsége, hogy minimum párnapos hallgatásos bünti lesz, vagy egy nagy ajtárittyentéssel távozik, akár örökre, a családi (tűz)fészekből

55. coline
2009. márc. 10. 14:56

Na élesedik a helyzet? :(

Ezt annyira nem szeretem!:(

Olyan jó kis hangulat volt még itt az előbb!:)

54. m.gery (válaszként erre: 53. - MelisUK)
2009. márc. 10. 14:29

Ebben szerintem egyetértünk, ne legyen lepukkant a nő! Igenis szőrtelenítsen, és ott is! Nem csak mikor bikiniszezon van! És ne mindig melegítőbe legyen, és zsíros hajjal, otthonkásan.

De szerintem itt most nem is ezt tárgyaltuk. A fodrászhoz szaladgálásra mondtuk, hogy nem az a lényeg.

53. MelisUK (válaszként erre: 23. - Dzseki)
2009. márc. 10. 14:11
Dehogynem! A férfiakat nagyon is izgatja, hogy ápolt vagy lepukkant egy nő. Azt nem feltétlenül veszik észre, ha új frizurád van, de azt igen, ha zsíros a hajad, ha ápolatlan vagy.
52. m.gery (válaszként erre: 49. - Minerva223)
2009. márc. 10. 14:00
Igen, láttam, nem is neked szántam a hszt, bocsi :)
2009. márc. 10. 12:59
Szereti a párod a mézet ??? :)))))
2009. márc. 10. 12:57
Nem olvastam a hozzászólásokat, de szerintem unalmasnak tart, azért nem kíván. próbálj meg valami újdonságot belevinni a sexbe!!
49. minerva223 (válaszként erre: 48. - M.gery)
2009. márc. 10. 12:50
Olvass vissza éppen a szeretősdi ellen szóltam én is:-))
48. m.gery (válaszként erre: 43. - Minerva223)
2009. márc. 10. 12:47

Rossz példa, de az én rokonomat ekkor verte meg a férje...hogy miért teszi féltékennyé...

Mellesleg okot is adhat, hogy félrekacsintson, és szerintem aki meg akarja oldani a házassági elhidegülést, annak nem a szeretősdi tanács a legjobb. Biztosan nem egyszerű 5 gyerek után...

Egyébként egy kis intimtornával megtanulhatsz olyan trükköket odabent, amitől a pasi megőrül, és vágyni fog a szexre, az tuti.

47. minerva223 (válaszként erre: 44. - C3e28a071f)
2009. márc. 10. 12:44
Szerintem egy 5 gyerekes anya ne fusson szeretőt keresni, hanem próbálja meg menteni amit még lehet. Ahhoz pedig túl fiatal, hogy ne "eröltesse" a szexet.
46. Meliga (válaszként erre: 44. - C3e28a071f)
2009. márc. 10. 12:44
Hazudsz magadnak,hazudsz a párodnak.
45. Meliga (válaszként erre: 44. - C3e28a071f)
2009. márc. 10. 12:43
:(( no comment.
2009. márc. 10. 12:40
Ami nem megy nem kell erőltetni,főleg 12 év után.Mindenki induljon ki a saját érzelmeiből,nekem hiába csinálna bármit egy férfi ha nem kell!egyszerűen megszűnik a vágy és kész!nem kell túl bonyolitani.Ilyenkor szokott az ember szeretösdit játszani,mindkét részről,ott biztos,hogy kivánja egymást az ember!/aztán egy kis idő mulva vissza lehet egymáshoz térni/ugy hogy lehetőleg ne derüljön ki.
2009. márc. 10. 12:38

A tanácsom hasonló,mint Fortunáé,de megelőzött:-)

Előszor is vess be női praktikákat,tedd féltékennyé. (szerintem ezt szükségtelen elmondanom) Néha este egy közös borozgatás,de csak módjával. Szex film.Kényeztetés!

Illatos olajjal maszírozás de egyszer csak őt ,máskor fordítva. Kikötöd és elmondod neki ez most csak az ő estéje aztán...... Használd a fantáziád.:-))))))

42. tücsimücsi (válaszként erre: 29. - Andrea anya)
2009. márc. 10. 12:26

Elolvastam a hozzászólásokat.

Én azzal értek egyet aki azt tanácsolta, hogy legyél titokzatos. Az, hogy elkezdesz a külsődre jobban adni, az kevés. Fel kell kelteni újra az érdeklődését. Félrevonulsz a másik szobába telefonálni, kicsípve elindulsz valahová, egy ideig nem erőlteted a szexet...ilyenekre gondolok...

Egyébként Te dolgozol? Vagy otthon vagy valamelyik gyermekeddel?

41. coline (válaszként erre: 39. - Dzseki)
2009. márc. 10. 12:22

:DDDDDDDDDDDDDDDDD

Tudom én mitől döglik a légy! Ha még az asszony ezt a pózt meglöki egy ...khhhm...olyan nézzéssel, amitől a pasik megvadulnak!Hát szerintem nincs az a pasi, aki ennek ellen állna! Szerintem! Jó ilyennel játszani! És sűrűn játszom ilyet!És meg van a jutalmam is!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

40. 2104cc91e8 (válaszként erre: 39. - Dzseki)
2009. márc. 10. 12:19

Addig az öt Gyermekét hová tegye szegény???

(de a gondolat nem rossz)

39. Dzseki (válaszként erre: 37. - Coline)
2009. márc. 10. 12:14

Á a parfüm se a nyerő. Inkább az égnek meredő popsi, na az tuti be fog jönni!

Mi lenne ha elkezdenél neglizsében porszívózni?

38. coline (válaszként erre: 11. - M.gery)
2009. márc. 10. 12:13

A legtöbb pasi utál erről beszélni!:(

Szedess vele vitamint!:)

37. coline
2009. márc. 10. 12:11

Megkeresném a nemlétező kontaktlencsémet egy szál tangában!:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Én tuti enyelegnék! Jó ha kilóg egy két dolog a ruhából!;D


Vagy ő bakker a gyűrűm beesett az ágy alá...:DDDDD A pasik imádják az égre meredő popsi látványát vagy a kemény bimbót ami kiszúrja a pólót! ;D Egy új parfümre nagyon be tudnak még gerjedni!:DDD

36. Meliga
2009. márc. 10. 12:11
Kiváncsi vagyok,mit szólna ha Te, a forditott változatott kérnéd.
35. Andrea anya (válaszként erre: 32. - Dzseki)
2009. márc. 10. 12:10
köszi a tanácsot.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook