Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Magamra találás fórum

Magamra találás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Magamra találás

13. KIRA7 (válaszként erre: 7. - X_viciousdoll_x)
2007. ápr. 25. 18:14

Már bocsi de így is nagyon sovány voltál.175/58?

Szerintem neked nyaktól fölfele kellene valami terápiás megoldást találnod,nehogy egyszer majd késő legyen.Nem bántani akarlak,de tudod akiknek itt gyermekeik vannak azok ilyenkor mindig a saját gyermekükre gondolnak.Azért fogadja mindenki egy kicsit kétségbeesve.Majd eljön az idő és neked is lesz gyermeked.



/saját termés.védett/

12. mothertiger (válaszként erre: 11. - Tünde733)
2007. márc. 5. 11:12
Nem is fűzök hozzá több kommentárt, csak annyit, hogy elég nagy p.cs volt... Azért nem bánnám, ha legalább a felét kapná annak az az elkényeztetett kis hülye, amit mi kaptunk!!!
11. tünde733 (válaszként erre: 10. - Kisgé)
2007. márc. 4. 17:12
Emlékszem,úgy mehettem el a discoba,ha felmondtam hiba nélkül a leckét,és akkor is csak éjfélig!!:)Ha késtem 5 percet a mostoha apám nem engedett el 2 hétig sehova:)))
10. kisgé (válaszként erre: 7. - X_viciousdoll_x)
2007. márc. 4. 16:47

Aha, az is jó fogyókúra, ha drogoznék és nem ennék, mint sok topmodell, vagy várj! Anorexia! Az még tutibb lenne. Megtalálnám magamban ebben az esetben az öngyilkos hajlamút, igen. Ez is egy sikersztori lenne! :)))

Az a helyzet, amikor én voltam 16, anyám nem engedett sehová, nem hogy 2 hétig bulizni. Hát igen, más világot élünk, egy baj van, hamarabb kiégtek, Ti fiatalok.....:(((

2007. márc. 4. 16:33
Szuper jó! Csak gratulálni tudok hozzá!! Ügyes! :)
8. Mágika75 (válaszként erre: 7. - X_viciousdoll_x)
2007. márc. 1. 14:26

Szia x_viciousdoll_x!


Szerény véleményem szerint ez inkább önpusztítás mint fogyókúra! (amire nincs is szükséged!!!)

2007. febr. 25. 14:43
en most 16 eves vagyok,es 58 kilo...mondjuk az 175cm-es magassagomhoz nem sok,de azeet meg mehetne le egy kicsit.akkor elmeselem,az en dietas sikertorteneteme,tami furi,es egyaltalan nem praktikus,de nekem bevallt:D ezen a nyaron egesz nagy tarsasaggal elmentunk a Felsziget Fesztivalra,Marosvasarhelyere.Mivel a zene az eletem(en magam is zenelek)az volt a paradicsom szamomra.Folyadek csak sor volt bennem es kaja...hat semmi vagy egyszer-egyszer valami nagyon minimalis,azonkivul bulizas reggeltol reggelig.De ehseget soha nem ereztem,eletem legszebb napjai voltam es ket het alatt 7 kilot fogytam.Ez nagyonjol hatott ram,mivel mikor hazaertem kemeny dietaba fogtam,a zsirt es cukrot kiihtattam az etrendembol es rajottem,hogy hogyan tudom a sajat testem szabalyozni ugy,ahogy en akarom.csak ennyit akartam:D
6. Magdala (válaszként erre: 3. - Kisgé)
2007. jan. 7. 19:33

Jaj de jó volt pont most olvasni ezt a cikket!

Napok óta úgy fekszem le: majd holnaptól fogyizok amit reggelre el is felejtek; majd este detto gondolattal fekszem újra.

Nekem ilyen seggberúgos cikkek kellenek, mert utána már van kitartásom: csak belekezdenem nagyon nehéz.

2007. jan. 7. 18:39
Gratulálok! Én 2 napja kezdtem el komolyan fogyózni, végre érzek magamban elég erőt hozzá. Kb 2 év alatt híztam 8 kilót. (150/52) Ez leírva nem tűnik ugyan soknak, de sok. Sosem voltak emésztési problémáim, na most vannak! Májusig szeretném szép lassan leadni a felesleget. Remélem sikerül, mint Neked. 43 éves vagyok. A történetedből pedig erőt merítek, köszönöm!
2006. okt. 23. 20:53
Szia kisgé! Igazán nagyon irigyellek.Nagyn nehéz akár 1-kg.ot is leadni.Én is folyton küszködöm,bár 1-2 hete eldöntöttem,egyik szélsőséges diétát sem fogom ezután követni.Igyekszem odafigyelni arra,hogy mit eszek,ezenkivül sportolok is.Bizinyára a kor is hozzáárul ahhoz hogy nehezebben mennek a kilok lefelé.Na azért öreg nem vagyok /44/de azt hiszem valamit mégsem csinálhatok jol,mert nem igen fogyok.Jelenleg 60-61kg. között vagyok ehhez 155cm.Szeretnék 55 kg.ra lefogyni,de olyan nehéz a fene egye meg.
3. kisgé (válaszként erre: 2. - Gardiedi)
2006. okt. 22. 14:10
Köszönöm szépen!:)))
2006. okt. 22. 13:58

Az önbecsülés hiánya valóban megöli a lelkünket...nekem volt olyan időszakom, hogy nem mentem be az egyetemre, nem bírtam tükörbe nézni - és nem csak a súlyom miatt - és ez egy ördögi kör, ha már úgyis szerencsétlen vagyok, minek törődjek magammal stb.

Tudom, hogy nálam mi volt a fordulópont, de nehéz, nagyon nehéz.

Azért is jó ez az oldal, mert itt nincs egyedül az ember a gondjaival, örömével, és néha ismeretlenek jobb tanácsot tudnak adni.

Gratulálok Neked!

2005. nov. 2. 20:31
Szeretném megosztani a tapasztalataimat az akaraterőről, az önbecsülésről, a pozitív gondolkodás erejéről.
Ja, igen, ez egy fogyókúrás sikertörténet, de ez nekem annál sokkal-sokkal több. Valahogy úgy alakult az életem, hogy mindig odasodródtam a megfelelő megoldáshoz, igaz időben telt, vagy akkor voltam kész befogadni? Hm...szerintem az utóbbi.
Képesek vagyunk várni a boldogságot és a lehetőségeket. Egész életünket eltölthetjük várakozással, azonban rá kell jönnünk, a boldogság és a lehetőségek mindig és mindenkor ott vannak az orrunk előtt, bennünk vannak.

Ugrás a teljes írásra: Magamra találás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook