Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ütközések, illetve vonzások és taszítások érzelmi életünkben... fórum

Ütközések, illetve vonzások és taszítások érzelmi életünkben... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ütközések, illetve vonzások és taszítások érzelmi életünkben...

1 2
41. 36bb1d921a (válaszként erre: 40. - 36bb1d921a)
2009. ápr. 2. 13:56
Bocsi nem ide akartam írni:)
2009. ápr. 2. 13:55
Köszi! Nagyon jól esik, hogy próbáltok segíteni:)
39. eb673dfdcb (válaszként erre: 37. - 9d90f9d868)
2009. ápr. 1. 20:23
Nyuszi...Sajnálom, hogy egy ilyen esetben élsz..Én valószínű nem engedtem volna ezt meg, megmondtam volna a páromnak, hogy ez fáj nekem...Nem szabad elsakítani őket egymástól, de a csajnak kell, hogy legyen annyi esze, hogy ezt nem csinálja....Nem tudok jobbat mondani:(
38. 71molly (válaszként erre: 37. - 9d90f9d868)
2009. márc. 30. 13:06
csak annyi a velemenyem-MELOBB TOROLD VAGY TOROLTESD AZ ELETETEKBOL MERT EGYSZER CSAK HOPPON MARADO- fogad meg es elegansan csinal ..hiszen okos no vagy a furfangok mindig jok-sok sikert es kerlek ertesits mi is tortent veled
2009. márc. 24. 13:19

Kedves klenca és aivlizs!

Nagy köszönöm nektek, hogy próbáltok segíteni, de a helyzet elég bonyolult, legalábbis számomra. A páromnak is vannak haverjai, de véleményem szerint ehhez a hölgyhöz valamivel erősebb szálak fűzik mint a haverjaihoz. Mindennap leveleznek, mindennap elviszi dolgozni és mindent megbeszélnek. A párom azt mondja, hogy nagyon szeret és én hiszek neki. Nem szeretném elszakítani a barátaitól, csak valahogy jó lenne ha kicsit ha hanyagolná ezt a kapcsolatot. Mi lesz ha majd később amikor már gyermekünk is van akkor is ez lesz a helyzet, hogy belefészkeli magát az életünkbe?

36. klenca (válaszként erre: 20. - 25396daeda)
2009. márc. 24. 10:26

Kedves Erika!


Nagyon erős nő lehetsz.

De a férfiak egy része a gyönge / gyöngéd nőket szereti.

Adj neki bátran feladatokat, s nem lesz ideje netezni nőkkel.

Persze ez egy ideig izgalomban tarthat egy férfit, de nem tudom miért - talán kényelemből, talán más miatt mégis a felesége mellett marad.


Vannak Jockey Ewing típusú pasik, akiket egy nő addig izgat, amíg meg nem kapja. Utána igyekszik megszabadulni tőle. Ezeket a férfiakat nehéz leállítani, de nem lehetetlen.


Kommunikáljatok többet! Mindenről!


... és sok sikert!

35. klenca (válaszként erre: 33. - 9d90f9d868)
2009. márc. 24. 10:22

Kedves Nyuszi!


Vannak olyan férfiak, akik bár sármosak, s férfias kinézetűek, belül még nem nőttek fel.

Általában nekik van szükségük külső megerősítésre. Akár egy idősebb nő személyében. Nem hiszem, hogy intim dolgokat árulna el kettőtökről, csupán a gondolkodását teszteli valaki máson, mielőtt téged megbántana.

Nem akar előtted felsülni a hülye ötleteivel, ezért előtte egy kívülállón szűri.


A megoldás, hogy merjen veled bármiről beszélgetni, akkor is, ha badarság. Merjen egészen őszinte lenni előtted.

Tehát biztosítsd a párodnak a hibázás lehetőségét.

34. aivlizs (válaszként erre: 33. - 9d90f9d868)
2009. márc. 24. 09:55

szia

Voltam hasonló helyzetben, hogy a haver volt az első, szerintem ezesetben mindegy, hogy fiú vagy lány.Nehezen viseltem, az elején még jóképet vágtam hozzá, de ha nem adod önmagad előbb, utobb kibújik a szög a zsaákból... Mint nálam is..

Persze sok idő ráment, és már házasok is voltunk mikor mindig csak a haverok, haverok,... válás lett belőle.

Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy tényleg "csak" barátság legyen közöttük, de mindenképpen el kell mondanod neki a félelmeidet.

2009. márc. 23. 13:20

Sziasztok!

Nemtudom jó helyre írom- e a fórumon belül a problémámat, de nagyon szeretném már megosztani valakivel és jó lenne tudni, kinek mi a véleménye a helyzetemről.

A páromnak van egy barátnője, aki sokkal idősebb mint ő és már azelőtt megismerkedtek, hogy én a képbe kerültem. A párom azt mondja, nincs köztük semmi és sosem volt, ez olyan barátság, mintha egy másik sráccal haverkodna, viszont engem nagyon nyomaszt, mert az illető hölgy szószerint rátelepszik a kapcsolatunkra. Az elején még próbáltam jófej lenni és én is kedves voltam, barátkoztam vele, de már egyre jobban bosszant a dolog és úgy érzem, mintha hárman lennénk a kapcsolatban. Bízom a páromban, viszont nem fér a fejembe, hogy ez egészséges dolog? Mármint hogy egy 30 év körüli pasi egy 40-50 év közötti nőnek a haverja? Mindent megbeszélnek és mindennap találkoznak. Részleteket azért nem írok, mert regény lenne belőle, de már elég sok szenvedést okozott nekem a dolog. Köszönöm a válaszaitokat és véleményeteket és hogy megoszthattam veletek mindezt.

32. aivlizs (válaszként erre: 31. - Eb673dfdcb)
2009. márc. 23. 13:04

Viszont nem biztos, hogy otthon gondok vannak és ezért alakul ki a vonzás... jelen esetben itt vagyok én példának akinél minden rendben, de tényleg és éppen ezért nem értem magam hogyan vonzódhatok ennyire máshoz... ezért kell erősnek lenni és tudni ellenállni a kísértésnek mikor szemben ül velem-)) Egyszerűen megtörtént. azon kaptam magam, hogy: Hééé! De hiszen rettenetesen vonz, és a közelében AKAROK lenni! MI EZ???? Miért? és hasonló kérdések.


ERŐS VAGYOK!!!-)

31. eb673dfdcb (válaszként erre: 24. - Pupákné)
2009. márc. 21. 17:05
igazat kell, hogy adjak, bár borzalmasan fájhat még a levelezés egy anyának aki 3 gyerekkel ajándékozta meg a férjét, de abszolút igazad van. mert ilyenkor kell rádöbbeni, hogy valami nem stimmel? nem lenne jobb mindig egy kicsit jobbá tenni egy kapcsolatot???Iszonyú munka, de megéri:))
30. eb673dfdcb (válaszként erre: 27. - Littlewhitedress)
2009. márc. 21. 17:03
Mindenhez két ember kell...Soha ne tudhatod az igazi okot és hogy ki kezdeményezett először, nem biztos hogy jó az ha valakit csak úgy elkönyvelünk..Szerintem:)
29. eb673dfdcb (válaszként erre: 20. - 25396daeda)
2009. márc. 21. 17:01
Kedves Erika! Ezt a cikket én ítam és jószándékkal, nem tűröm azt aki mást ezen a fórumon ilyen szavakkal illet, nem tudod mi van a történtek közt és nem is ismered a történetüket igazán...Sajnálom a Te esetedet, de megkérlek Téged ha maradni szeretnél a fórumon, hogy így többet ne viselkedj, mert ez csak a szegénységi bizonyítványod bemutatása..Tényleg feldúlt lehetsz és hidd el el is hiszem, de nem viselkedhetsz így....Sajnálom, ha megbántalak ezzel az üzivel, de én ilyen vagyok, megmondom a véleményem...
28. eb673dfdcb (válaszként erre: 19. - Tesida)
2009. márc. 21. 16:56
Sokszor van úgy az ember, hogy másnak hamarabb nyílik meg, mert ott nem kell megfelelni, vagy valamilyen bizalmat feltételezünk a másiktól és beszélünk neki a lelki terheinkről:))....Azt hiszem, nagyon szép dolog, hogy nem csal meg vele fizikálisan, de leeht lelkiekben egy picurkát igen...Szerintem szép dolog ez köztetek, semmi borzalmas dolog nem sül ki ha ez így marad, talán Neked fog fájni..Talán
2009. márc. 19. 23:13

Vonzások... nos, ami a felbukkant kurva-nem kurva kérdéskört illeti: a kifejezés ismeretlenül talán erős, de szerintem mindenképpen etikátlan az a 3., aki tudva tudja, h más a párja a kiszemeltnek, mégis beáll 3. szereplőnek. Az meglehet, h oka van, h bármilyen kis mértékben is nyitottá válik a pár egyik-másik tagja, ettől még jogos, h tudni kell visszaküldeni a párjához...


Maga a vonzás, ülni szemben a kísértéssel... :) Néha velem is megesik, ha együtt vagyunk beosztva 1 kollégával... Borzongató, de nálunk ez inkább csak erotikus vonzalom, élettársa van, 1 éves baba, egyértelműen nem szabad ennek engedni... Nem lennék ugyanis a másik nő helyében, ha egy ilyen kiderül, ez az egyik. A másik, h ha tettleg nem derül is ki, láthatatlan szálak síkján sérülne a kapcsolatuk, szóval ilyet nem szabad...

26. 8257e32c83 (válaszként erre: 24. - Pupákné)
2009. márc. 19. 12:18
Teljesen egyetértek azzal amit írtál. De ez fordítva is így van... A férfiaknak is figyelnie kell ránk nőkre. Ha jobban odafigyelnénk egymásra, talán kevesebb kapcsolat végződne szakítással. Nem szabad, nem lehet pálcát törni senki felett. Soha nem tudhatod, mikor kerülsz bele hasonló helyzetbe, mert az élet művel fura dolgokat, amiről azt gondoljuk velünk nem fordulhat elő.....
25. lzsuzska (válaszként erre: 12. - Aivlizs)
2009. márc. 17. 09:56

még cask kattogok a dolgon de nem lépek , mert amit ítrál az nálam a gond

"Hogy fogsz ezek után a szemébe nézni?

24. pupákné (válaszként erre: 20. - 25396daeda)
2009. márc. 16. 20:48

Te mindenkit okolsz a férjed "félrelépéséért", csak magadat nem. Az nem mentség, hogy gyerekek, háztartás, munka. A férjed csak azért kell, hogy dolgozzon? Gondolom most már jobban oda figyelsz rá és teszel róla, hogy ne mástól várja a szeretetet. Az a seb úgyis ott marad bár a szavaidból kivéve valószínű nem is történt semmi csak te fújtad fel a dolgot a sértettséged miatt. A flört egy ártatlan dolog amíg valóban flört. Jobban oda kéne figyelned a kapcsolatodra és lehet, hogy nem történt volna meg ez veletek.

Lekurvázni azt aki rámert nézni a párodra kicsit erős.Nekem úgy tűnik, hogy te semmiben nem szeretsz alul maradni pedig néha sajnos ez történik, ettől még nem vagy kevesebb.

23. tücsi03 (válaszként erre: 20. - 25396daeda)
2009. márc. 16. 17:08
Teljesen egyetértek Veled!!!Nagyon is igazad van!
22. tesida (válaszként erre: 2. - Dzseki)
2009. márc. 16. 16:57
nekem ez eddig csak a tesómmal jött be
21. tesida (válaszként erre: 20. - 25396daeda)
2009. márc. 16. 16:45
Nem érzem magam "kurvának" a történetben, mert sokkal előbb elkezdtünk barátkozni az illetővel (15 éve), még amikor a jelenlegi társa a színen se volt.Egyébként nem házas, és nincs gyereke. Sose flörtölünk, baráti a viszonyunk, és én nem vagyok az a típus, aki rámászok, csak mégis néha azt érzem, hogy odabújnék hozzá, de márcsak azért se tehetem, mert külföldön él, meg azért se, mert ő eddig nagyon ügyelt arra, hogy megmaradjunk a barátság talaján, én meg tiszteletben tartom ha csak ezt akarja, bár nem esik jól.Belegondoltam már sokszor, hogy mi értelme van így netezgetni, ha úgyse lehet belőle semmi, de rájöttem, hogy hiányoznának ezek a baráti eszmecserék.Szeretem az intellektusát. Nekem nem bókol sose, nem nőként tekint rám, hanem barátként. Sajnálom, hogy te így jártál, remélem rendeződtek a férjeddel a dolgaitok azóta.
20. 25396daeda (válaszként erre: 19. - Tesida)
2009. márc. 16. 16:30
NAGYON VIGYÁZZ AZ ILYESMIVEL.NE FLÖRTÖLJ A NETEN SEM ÉS SZEMÉLYESEN SEM OLYAN EMBERREL,AKINEK CSALÁDJA,PÁRJA VAN.EZ GUSZTUSTALAN.PERSZE,HOGY KEDVES TUD LENNI VELED EGY OLYAN EMBER,AKINEK NINCSENEK MEGVITATNI VALÓIK VELED,CSAK OTTHON A PÁRJÁVAL,ÉS EZ FORDÍTVA IS IGAZ.TE IS KEDVESEBB VAGY EGY KÍVÜLÁLLÓ SZEMÉLLYEL,AKIVEL NEM KELL FONTOS DOLGOKRÓL KÖZÖSEN DÖNTENI ÉS NÉHA ELTÉRŐEK A VÉLEMÉNYEK.VELEM IS EZ TÖRTÉNT.EL VOLTAM FOGLALVA A 3 GYEREKKEL,VÁLLALKOZÁS,HÁZTARTÁS,ÉS APA EGY VÉN BANYÁHOZ KEZDETT VONZÓDNI,MERT SZÜLÉS UTÁN NEKEM NEM A SEX VOLT AZ ELSŐ,HANEM A GYEREKEK ÉS A MUNKA.HAJNALBAN MÁR A GÉP ELŐTT ÜLT ÉS KÉSŐ ESTE IS.AZT HITTEM,DOLGOZIK. SOHA NEM ÜLTEM A SZÁMÍTÓGÉPE ELÉ,DE AKKOR PONT ÚGY ALAKULT.ÉS MEGTALÁLTAM A LEVELEKET,AMIKET A KURVA ÍRT.MERT,HOGY TUDD,MINDIG AZ A KURVA,AKI EGY PÁR KÜZÉ BELÉP.TELJESEN MINDEGY,KI KEZDI.TUDNI KELL ELKÜLDENI A CSALÁDJÁHOZ,NEMPEDIG ADNI ALÁ A LOVAT.PERSZE,JÓL ESIK A BÓK,DE JÓL ESNE OTTHON A JELENLEGI PÁRJÁNAK IS.NAPKÖZBEN A TELEFONON TÁRSALOGTAK,MÍG LE NEM BUKTAK.LETT IS EGY JÓ NAGY KAVARODÁS,MEG VESZEKEDÉS,ÉPPEN CSAK,HOGY NEM VÁLTUNK EL.NEM BOCSÁJTOM MEG NEKI SOHA,ÉS MINDEN NAP A FEJÉHEZ VÁGOM.MÉLY SEB EZ RAJTAM.DE EGYÜTT MARADUNK,ÉS EZT A MAGAM JAVÁRA TUDOM FORDÍTANI BÁRMIKOR.SZERINTEM LE KELL ZÁRNI EGY KAPCSOLATOT,HA NEM MEGY ÉS CSAK UTÁNA KEZDENI EGY MÁSIKAT.NEM LEGYEN OK ÉS OKOZAT AZ EMBER SOHA.LEGALÁBBIS ÉN ÍGY TENNÉK.HOGY MI VÁR A KURVÁRA,AZT CSAK ÉN TUDOM.NEM LENNÉK A BŐRÉBEN.EGYÉBKÉNT IS LÖTYÖGNE RAJTAM A TEHÉNBŐR.
19. tesida
2009. márc. 16. 15:57

Nekem van egy netes barátom, akit egyébként több, mint 10 éve ismerek (volt gimis évfolyamtárs), de csak neten tartja velem a kapcsolatot. Naponta e-mailezünk, minden gondolatunkat megosztjuk egymással, de ő együtt él valakivel. És vérzik a szívem, ha erről ír.:( Saját bevallása szerint még sose volt lelkileg olya szoros kapcsolata senkivel, mint velem. Még az élettársval se. Egyszerűen szükségünk van a napi e-mailre. Hiányzik, ha nem ír. Hogy fogok ebből kijönni!? :S

Ha engem akarna, akkor már lépett volna... De akkor miért velem beszéli meg a lelki problémáit? Miért nem az élettárssal? :(

18. tesida (válaszként erre: 10. - Gg_dori)
2009. márc. 16. 15:45
dori egy költő :)
17. gg_dori (válaszként erre: 14. - Eb673dfdcb)
2009. márc. 16. 14:30

Era, akár regényt is tudnék már írni róla... :(

:)

16. eb673dfdcb (válaszként erre: 2. - Dzseki)
2009. márc. 15. 17:57
Szerintem vagy gyerekkori vagy miután lefeküdtek egymással és nem vált be a kapcsi azután eseleg lehet barátság:)
2009. márc. 15. 17:55
Jó hogy vannak akiket megérint a téma és megértik azokat az "ütköző-vonzó" tényezőket amik életünket tarkítják:))
14. eb673dfdcb (válaszként erre: 10. - Gg_dori)
2009. márc. 15. 17:53
Dóri ez nayon szép volt:)) Igaz:) de nagyon
13. eb673dfdcb (válaszként erre: 9. - 867f9adc74)
2009. márc. 15. 17:52
:)Örülök,hogy hasonlóan vagyunk illetve "értitek" amit írtam:)))...Köszi a hozzászólásokat:)
12. aivlizs (válaszként erre: 11. - Lzsuzska)
2009. márc. 11. 14:23

Igen, ez is így van, ha nem tudja nem fáj neki...-) De megéri? Nem azért amit elveszthetsz, hanem magad miatt. Hogy fogsz ezek után a szemébe nézni? Nekem már a gondolatoktól is lelkiismeretfurdalásom van...

Viszont az annyira nagyon jó mikor a "kisértéssel" ülünk szemben egymással és csak vigyorgunk mint az oviban, mert mindketten tisztában vagyunk vele , hogy ahogy közelebb kerülünk nincs megállás... nagy erő kell hozzá.. és valahol ez is jó.A nem múló vágykozás-)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook