Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a párod felajánlaná, hogy tartsatok szeretőt? fórum

Ha a párod felajánlaná, hogy tartsatok szeretőt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. febr. 5. 01:21
bocs :P felreertettem... nem ferj hanem par :p ok.
2010. febr. 5. 01:17
fiatal vagyok meg ehhez. nincs ferjem. de ha elkepzelem a helyzetet... mulatsagos... el se hinnem... azt gondolnam megorult... de ha ragaszkodna hozza... megadnam neki az oromot!:) vannak meg jo pasik rajta kivul is. esetleg azt hitte o a fonyeremeny? egy pasinak akkor tamad ilyen otlete ha van rejtegetnivaloja...
2010. jan. 14. 21:39
Azt én is tudom jól!Vannak lelki vonzatai a dolognak, és nem akarok neki hirtelen törést okozni a szakítással, hanem szépen lassan emberi módon megbeszélni, hogy ez az út már nem kettőnkről szól.
169. Zizisicc (válaszként erre: 167. - Blue_sky)
2010. jan. 14. 21:30
Hát, ezek alapján szerintem nincs mire várnod .... lépj! Ez már most nem hangzik jól .... :o(
2010. jan. 14. 21:25

Oké, csak pasi legyen! :-P


Amúgy valószínűleg nem mennék bele!

2010. jan. 14. 20:16
Szerintem, egy kapcsolat egyik alap pillére a megértés és kezdetben teljesen természetesnek véltem, hogy úgy kezeljem a dolgot mint egy olyan problémát, amivel a párom küzd.Szóval, próbáltam megérteni, hogyan működhet ez az ösztön dolog a fejében és mennyire változtathat ez magán az emberen, a férfin akit annyira szerettem. Az eredmény:nagyon!Mostanra egyre többször merül fel a téma, illetve ha huzamosabb ideig csend van akkor látom rajta, hogy feszült miatta. Mondaná, ecsetelné, győzködne csak tudja, hogy nem igazán vagyok nyerő a dologra. Illetve nem is leszek. Ha házasságról nem is lenne szó, akkor sem mennék bele, mert ellenkezik azokkal az elvekkel ami számomra tartást ad. Az egyetlen dolog, ami miatt még hajlandó vagyok rágódni a dolgokon az az, hogy tudom:egyébként egy nagyon jó és értékes ember. Nagyon jól elvagyunk egymás Mellett, annak ellenére hogy kifogásolja az alakomat stb.Minden nő szebb, jobb, csinosabb, ő miért nem érdemelhet meg egy olyan nőt, aki bombázó.Szeretné látni, hogy irigykednek rá a férfiak stb. válogatott kínzások.Szóval a mi kapcsolatunkból pont a lényeg hiányzik:az a szikra, ami nélkül nincs kapcsolat. Én számtalanszor próbáltam ezt behozni a kapcsolatba, de felesleges mert csak nekem hiányzik. Azt hiszem,ki kell várnom egy alkalmas pillanatot és pontot tenni a dolog végére. Ha számára az nem elég nagy boldogság, hogy összefonhatjuk az Életünket, közösen tervezgethetnénk családot, célokat és e helyett csak a csajozással és a különféle nőkhöz fűződő viszonyokra gondol...kár az egészért!Egyébként 32 éves.
166. Csigusz 79 (válaszként erre: 163. - Blue_sky)
2010. jan. 14. 19:29
Huhh,ez aztán a kemény érzelmi zsarolás :/ ha Te nem akarod,akkor ne menj bele,lelkileg sérülni fogsz és ha egyszer mégis belemennél akkor számíts rá mindig kérni fogja.
165. Gyula85 (válaszként erre: 163. - Blue_sky)
2010. jan. 14. 19:22

Furcsa, hogy egyáltalán gondolkoztál rajta. Próbálsz megértő lenni még ilyen helyzetben is az érdekes. Ne erőltesd ennyire.

Mit is kaptál? Érzelmi zsarolást, ki akarnak használni, nem szeret, egy pocsék kapcsolat kezdetét. Talán összeházasodnál vele?

Szerintem nincs helye megértésnek, ha nem változtat, jöhet a búcsú.


Amúgy ez teljesen olyan, mint a "lehet két férfit egyszerre szeretni? fórum". Ott le írtam a véleményem. Röviden: nem működhet.

164. Zizisicc (válaszként erre: 163. - Blue_sky)
2010. jan. 14. 19:14
Szia. Szerintem ne menj bele olyanba, amit nem tudsz nyugodt szívvel elfogadni ..... ha mondjuk Te nyitott lennél egy hármas felállásra, még akár működhetne is, de annak semmi értelme, hogy már eleve úgy kezdődjön a házasságotok, hogy konfliktus van köztetek ..... Viszont az öngyilkossággal fenyegetőzés, az bizony érzelmi zsarolás ..... ne engedd, hogy olyanra vegyen rá ezzel, amit te nem akarsz. Akkor tényleg jobb, ha össze sem házasodtok. Hány éves a párod?
2010. jan. 14. 18:57

Sziasztok!


Leginkább szerintem felfogás valamint neveltetés kérdése. Nekem is felajánlotta a vőlegényem, sőt ismételten emlegeti a témát. Viszont ez nekem nagyon idegen. Tudom, hogy sok kapcsolatnak kifejezetten jót tett már a harmadik személy bevonása - ismerősöm is mesélt róla - de nekem ez egy házasságba semmiképpen nem fér bele. Egyrészt az eskü miatt, másrészt pedig a szerelemről alkotott romantikus felfogásom miatt. A párom mellett szóljon az az érv, hogy ifjú korában átesett egy elég kényes műtéten amiből adódóan nem mert lányoknál kezdeményezni, és ez a sok-sok év alatt felgyülemlett elfojtott vágy vagy ösztön ki kell hogy csapódjon valahol. Többször elmondta, hogy tudja hogy ezzel nekem fájdalmat okoz, de nem tudja megígérni azt hogy ne lenne szívesen más nőkkel is. Szeretné ha megengedném ezt neki, vagy beszállnék én is. Viszont - és most jön a csavar a történetbe - ha nem lesz más megoldás ő öngyilkos lesz. Szóval most erőteljesen gondolkodom azon, hogy közös ház ide-oda, eljegyzés, biztos anyagi háttér ellenére lassan jobb lenne lépnem. Szerintem, ha egy kapcsolatot egy másik ember bevonása ment meg az...már valami más. Talán csak az én gondolkodásom a túl maradi, de nem tudok rajta változtatni.

162. 1a55b4bb8d (válaszként erre: 1. - Honeyberry)
2010. jan. 14. 16:21
Na,akkor sz..t utoljára meleget,hogy finoman fejezzem ki magam!:-)
2010. jan. 14. 15:25

NORMÁLIS aki ilyesmit kitalál????!

Ha nem vagyok elég neki, lehet arrébb tolni a biciklit!

160. Náíma
2010. jan. 14. 15:23
Az lenne az utolsó napja az életébben,ha ilyenre kérne!
159. 40163fd81d (válaszként erre: 151. - Ab4b6bc17d)
2010. jan. 7. 09:33

Azt mondjuk ugye a nagy eskükor,hogy szeretni és tisztelni fogom,míg a halál el nem választ,ugyebár.

Szóval szerinted nem lehet úgy szeretni és tisztelni valakit,hogy tiszteletben tartjuk az ő testi vágyait is?

Mi nők nem várjuk el a férjünktől,hogy megértsen,hogy békén hagyjon minket,mert épp nem kívánjuk ,vagy fáj a fejünk ,vagy menstruálunk egy hónapban épp véletlenül harmadszor?

Mi nem várjuk el,hogy tiszteletbe tartsa a mi érzéseinket?


Miért olyan elképzelhetetlen az,hogy egy férj,és egy feleség valóban meg tudják ezt beszélni,hisz szeretik és tisztelik egymást?

Miért az a tisztességesebb ,ha elválnak,csak mert mondjuk sok év után a nő nem igényli annyiszor,és a férj ezt elmondja,ő meg már szórja is ki az erkélyen a ruháit?

158. zoé75
2010. jan. 7. 09:06
az enyém sem ajánlotta fel...utóbb kiderült, hogy mindketten tartottunk:)
157. 04f827001b (válaszként erre: 156. - 3cf80f2b78)
2010. jan. 7. 09:02
Hmm!?
2010. jan. 7. 09:01
Az enyém nem ajánlotta fel,én anélkül is tartok:-))
2010. jan. 7. 08:29
Én már mondtam neki , de Ő hallanisem akar róla :(
154. 2cb29de033 (válaszként erre: 153. - Reni79)
2009. okt. 9. 15:24
Adom, de azért kifaggatnám, hogy milyen kérdés ez?????
153. reni79
2009. okt. 9. 15:20
Akkor látna utoljára az életben.
152. bnedora
2009. okt. 9. 15:19

Vicc:

Két házaspár elhatározza, hogy feldobják a házaséletüket, így párt cserélnek. Másnap mondja az egyik férj a másiknak: - Te, én nagyon jól éreztem az este magam. Mire a másik: - És szerinted a lányok?

151. ab4b6bc17d (válaszként erre: 133. - Fbd0ceb525)
2009. okt. 9. 14:30

Teljesen mindegy, hány éves az ember, az a fájdalmas tüske, ami ezekre a szavakra a bőrébe fúródik, ugyanúgy fog fájni. Persze, ha már nem szereti, akkor csak kirázza magából. De szerény véleményem szerint 50 évesen is lehet új életet kezdeni. Már miért ne lehetne?

Az erkölcsi nézeteinktől függ, hogy mit tartunk természetesnek és mit nem egy kapcsolatban.


Bohóccá akkor válna az ember, ha hagyná magát továbbra is! Senkinek sincs joga megalázni a másikat.

150. ab4b6bc17d (válaszként erre: 62. - 40163fd81d)
2009. okt. 9. 14:19
Szerintem Emőci nem naiv. És én sem. Lehet, hogy két fecske nem csinál nyarat, de mi még hiszünk azt hiszem a tiszta, romlatlan, őszinte, hűséges, szeretetteli párkapcsolatokban. Mert ilyen is van!
149. ab4b6bc17d (válaszként erre: 56. - Vénboszi)
2009. okt. 9. 14:16

ÁÁÁ! Aki ilyesmit kérdez a feleségétől az már rég nem szereti! Lehet, hogy valamikor szerette... de ez nonsense, hogy ilyesmit kérjen tőle.

Szerintem ez a hapsi el van kényeztetve. Maradt otthon egyszer is csak a gyerekkel? Kiveszi a részét a házimunkából, segít a feleségének a gyereknevelésben? Vagy csak elvárja, hogy a felesége mindent elé rakjon, mert ő a férfi a pénzekereső?

Ne keress már neki mentségeket! Ez az elhanyagolt dolog... a plafonon vagyok tőle! A családi élet nem abból áll, hogy a hapsi elmegy dolgozni, s mikor hazajön akkor bámulja az asszonyt, aki kora reggeltől napestig mos, főz, takarít, gyereket nevel... és közben várja, hogy a segge alá rakjon mindent, merthogy ő már dolgozott egész nap! Nekünk bezzeg nem jár le a munkaidőnk 16 órakor, nekünk lehet, hogy még éjjel egykor is a gyermekünk lázát kell csillapítani, mert beteg, mialatt az "erősebbik" nem horkolva fordul a másik oldalára. És akkor csodálkozik, hogy mire az asszony berogy az ágyba, nem teszi neki kedvel szét a lábait! Na neeeeee! Az ilyenek, mint te, csak a lovat adják alájuk!

148. Mya01
2009. okt. 9. 14:11
Soha, szó sem lehet róla, akkor inkább váljunk külön..
147. ab4b6bc17d (válaszként erre: 33. - Honeyberry)
2009. okt. 9. 14:07
Véletlenül nem Szűz és Ló a csillagjegye, vagy valamelyik a kettő közül?
146. NIKA77
2009. okt. 9. 14:05
MEGKÉRDEZNÉM,HOGY NORMÁLIS.ÉS MEHET A FENÉBE.
145. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - Honeyberry)
2009. okt. 9. 14:02
Először is tökön rúgnám. Aztán kapna egy pofont is. Végül beadnám a válópapírokat.
144. fbd0ceb525 (válaszként erre: 143. - Erithrea)
2009. márc. 23. 10:28
Én is így gondolom.
2009. márc. 23. 07:57
Értékelném az őszinteségét..:))
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook