Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki tud segíteni nyombélfekéllyel kapcsolatban?/diéta vagy mielőbbi megszűnésében/ fórum

Ki tud segíteni nyombélfekéllyel kapcsolatban?/diéta vagy mielőbbi megszűnésében/ (tudásbázis kérdés)


2019. febr. 27. 04:22
nem us borzaszto a gxomortukrozes
18. Ercsu7
2009. ápr. 5. 13:08

MOMO0711:

Köszönöm ! eszema propoliszt és az aloe verát is azóta nem is fáj!!!puszi

17. Ercsu7
2009. márc. 26. 15:50

Elza2007:


Szerintem nálam is az ideg az ami kiváltotta,anyósommal nem jövök ki...:(

Köszönöm hogy írtál!

16. Ercsu7
2009. márc. 26. 15:49
Köszönöm
2009. márc. 21. 08:17
Én is az aloe verát ajánlom,neked és mellé még a propolisz tablettát.hidd el sokkal jobb lesz az én apukámnak is ez segített a problémáján neki is ez volt a baja.Gyógyulj meg hamar.
2009. márc. 20. 21:16
Szia! Nekem is volt, több is. Helicobakter - negatív volt, idegi alapon :-(( Nekem, Dunaújvárosban egy öreg, belgyógyász doki mondta, ha a körülmények változnak, akkor fog elmúlni. Igaza lett! Egy rossz házasság váltotta ki, mamár a helyzet változott és tényleg elmúlt a gyomorfájás is. Nekem, ha nagyon fájt a gyomrom, sajtot ettem, és valamivel jobb lett. De tényleg, ha a kiváltó ok szűnik meg, akkor gyógyulsz meg! A tüneteket csak kezelik, a gyomortükrözés rémes, borzasztó! Arról nem beszélve, hogy alkoholistának könyvelnek el! Pedig az állandó stresssz a kiváltó ok. Mielőbbi gyógyulást kívánok! Üdv.!
13. Ercsu7
2009. márc. 18. 09:40
Elkezdtem az Aloe verát...........nem is szörnyű az ize!:)
12. Ercsu7
2009. márc. 10. 13:12
Aloe ezt most próbálom ki,ezt már sokan ajánlották!Édesek vagytok hogy segítetek! ezer hála és köszönet nektek!
11. Ercsu7
2009. márc. 10. 13:10
Köszönöm!
10. NOA (válaszként erre: 8. - Ercsu7)
2009. márc. 10. 12:32

Nekem három hónapja kezdődött a fekély rettenetes fájdalommal.Most azt mondhatom, hogy múló félben van csak néha érzek egy-egy kis villanást ami arra utal, hogy van.

Ami szuepr: reggel éhgyomorra savanyúkáposztalé egy pohárkával felhajtod./bio dobozost ittam vagy ötöt!

Éhgyomorra jó a nyers krumpli kicsit megsózva.Később azt csináltam, hogy mikróba felszeleteltem kettő krumplit és megfőztem víz nélkül de nem baj sőt jobb ha egy picit nyerebb marad.

Tea: Kálmosgyökér.-valami rettenetes:(

Fél liter vizbe beáztatsz egy jó pupos kávskanálnyit éjszakára.Reggel megmelegited, leszűrod és minden étkezés elött és után jó nagy kortyot iszol.-de nem többet.


Herbáriába ajánlották. Tafedim tea /16oo ft./

Az egész nap ihatod.

Megszünni biztos megszünik, de nagy kérdés, hogy kiujul-e valamikor.

JObbulást!

2009. márc. 10. 12:18

Én nekem már többször volt tükrözésem, az még nem is olyan durva, mint amikor egy ultrahangos kütyü dugnak le, nah az kemény!

Először is a Helicobacter pylorit kell elpusztítani a szervezetedből, arra kaptál most gyógyszert.

A másik tanácsként: nem vagyok forgalmazó, félre ne érts, csak Anyukámnak volt nyombélfekélye és nagyon jó volt neki az aloe sima gélje, próbáld ki!

2009. márc. 10. 10:48

Szimplán hányásos-hasmenésnek indult meg egy jó adag idegi kimerültséggel....

Utánna jobban lettem.Aztán megint csak fájt a gyomrom meg őrült hányingerem van néha.

nah most kaptam ezt a controloc 20at igy jobb,de még igy is fáj néha.nekem azt mondta a doki legalább 6-8 hétig szednem kell.és ha nincs változás akkor lesz gyomor tükrözés:(

de ezt nagyon nem szeretném!

2009. márc. 10. 10:39

Köszike!

Aranyosak vagytok h irtatok!

nekem semmilyen vizsgálatot nem csináltak egyszerüen csak azt mondta a doki h ez van.

Igen eléggé fáj és ugy vettem észre h vannak bizonyos ételek amiket kerülnöm kell.Controloc 20at kaptam.

6. hajnalfény73 (válaszként erre: 4. - 021ff75d72)
2009. márc. 9. 16:20

Szia!

Igen, gyomortükrözés után írták fel a gyógyszert.

2009. márc. 9. 16:06

Szia! Sajnos nekem volt nyombélfekélyem, illetve már csak a hegesedés maradt. Először is el kell menned a belgyógyászatra,és majd a doki elküld gyomor röntgen vizsgálatra,ahol 2dl.gipsz kását kell meg inni.

A röntgen kimutatja,a gyomorproblémádat.

Nekem például egy bizonyos gyógyszer okozta a borsó

nagyságú fekélyt. Gyógyszeres kezelést kaptam,és egy hét után már javulás mutatkozott.Nagyon tud fájni,menj el minél elöbb..szia évi...

4. 021ff75d72 (válaszként erre: 3. - Hajnalfény73)
2009. márc. 9. 15:58
Szia!Csináltak biztosan többször is gyomortükrözést,vagy enélkül írták fel a gyógyszert?
2009. márc. 9. 15:51

Szia, nekem is volt/van, csomó ételt nem tudtam enni, most már jobban vagyok, de eléggé rossz volt, erős fájdalommal jár.

K betűs ételeket nem tudtam enni, zsíros, fűszeres, csipős ételeket mellőzni kell. Igaz nekem összetettebb, mert volt gyomor, nyelőcső fekély is, reflux-al, jelenleg is controloc 40-et szedek.

2009. márc. 9. 15:50
Szia!Ez komoly betegség,voltál valahol orvosnál?
2009. márc. 9. 15:46
Ki tud segíteni nyombélfekéllyel kapcsolatban?/diéta vagy mielőbbi megszűnésében/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook