Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mobil internet! Mennyi, hogy működik, mennyi idő, míg bekapcsolják? fórum

Mobil internet! Mennyi, hogy működik, mennyi idő, míg bekapcsolják? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 9. 16:11

Sziasztok!


Nekem van egy Voda mobil internet előfizetésem, de külföldre megyek hosszú időre és el szeretném adni.


2008. szept. végén kötöttem a szerződést, havi bruttó 3.000 Ft és 1 Gigás.

USB E220 típusú modem stick van hozzá, ami laptophoz ideális a kis mérete miatt.

Nekem nem volt vele gondom, a sebessége is jó volt, mindíg tudtam használni.


Ha valakit érdekel írjon priviben, egyébként adtak hozzá egy pendrive-t, azt is odaadom, mert nekem nincs rá szükségem.

Minden tartozéka megvan, teljesen fullosan.

21. gi
2009. márc. 8. 18:43
szuper:-((
20. HLivia (válaszként erre: 18. - Gi)
2009. márc. 8. 18:40
már nincs a p-nél korlátlan , az egy akció keretén belül volt és egy bizonyos ideig volt elérhető
2009. márc. 8. 18:38
Sziasztok, kaptam egy NOkia E66-os masinát. Szeretném használni az útvonaltervezőt, mivel a T-mobilnál vagyok nem tudom, hogy díjmentesen hozzáférhető-e ez a szolgáltatás, mert tudok arról, hogy van, aki zavartalanul használja.
18. gi
2009. márc. 8. 18:34

szia,

P szolg. 5990.- korlátlan,de! filmet és más zenei letöltéseket nem tudsz..ugyanis lehet hogy korlátlan,de ha egy bizonyos szintű sebességet használsz,akkor letilt a P és naggggyon lassú lesz az egész.

72órán belül kell a vásárlástól beaktiválni a simet(de ez azonnal meg szokott lenni-adatfeldolgozás függő)

a modem magát feltelepíti és te csak ráklikkelsz az ikonra,amit kihelyez az asztalra..és nyomhatod is)))

nekem ez van..ha csak arra kell tényleg,amit írtál akkor szuper lesz..

arra elég gyors hogy itt legyél ))) és nézelődj..

a trécselős dolgok Skype és msn az nem ettől függ))..az bármikor mehet..

az 5g az nagyon sok..csak bátran

van egyébként a szolgáltatóknál olyan lehetőség hogy ki lehet próbálni...talán 3nap?

de ha nem jön be,akkor az alacsonyabb csomagot egy hónap után vissza lehet adni!!

17. féknyom (válaszként erre: 16. - Shigatsu)
2009. márc. 8. 18:33
Nem vettem kötözködésnek egyáltalán. Azért hoztam fel a 3G-t, mert azzal már lehet kellemesen netezni. A térképet is azért hoztam fel, mert ha gprs lefedettség lenne, ahol használná, inkább lebeszéltem volna róla. Béke van.:)
16. Shigatsu (válaszként erre: 15. - Féknyom)
2009. márc. 8. 18:31
Nem azért írtam hogy veled kötözködjek, csak nem értem igazából hogy a három szolgáltatóból kettő miért veszi egy kalap alá (3G/HSDPA néven) amikor a kettő sebessége közel sem áll egymáshoz
15. féknyom (válaszként erre: 13. - Shigatsu)
2009. márc. 8. 18:29
Nem mondtam, hogy nem.:)
14. c06c587f53 (válaszként erre: 4. - Csillus78.06.27)
2009. márc. 8. 18:27
Ha van USB a mobilodhoz,akkor ha Vodás leszel,akkor fel kell töltened a kártyádat 5 ezer ft-tal,majd el kell küldened egy szót a szolgáltatónak sms-ben (díjmentes) és már be is kapcsolják az internetet. De a számítógépen is vannak beállítások,amik nélkül nem működik. Ha azt is beállítod,akkor már működik a net.
13. Shigatsu (válaszként erre: 10. - Féknyom)
2009. márc. 8. 18:27
ott nem csak a 3G hanem a HSDPA is megy :)
12. csillus78.06.27 (válaszként erre: 10. - Féknyom)
2009. márc. 8. 18:26
Nagyon szépen köszönöm, tökéletesen kielégítő a válasz..)
11. Shigatsu (válaszként erre: 7. - Csillus78.06.27)
2009. márc. 8. 18:26
Budapesten biztos jó a lefedettség
2009. márc. 8. 18:25
Budapesten elvileg mindhárom cég megy 3g-vel, ami gyors. Térkép a honlapon, ha nem találod, megkeresem neked. Egyből használhatod, helyben aktiválják. Ha feltöltőset veszel, akkor elég ugyanannyi papír, mint a feltöltős kártyákhoz. Remélem kielégítő voltam.:)
2009. márc. 8. 18:25

P-s szolgáltatónál fix havidíjas korlátlan van ha jól emlékszem 6ezerért, ismerek olyat akinek van, meg van vele elégedve, én is kipróbáltam, nincs vele semmi gond. Egy USB sticket kapsz, feltelepíteni egyszerű és utána már netezhetsz is, a stick-nek külön sim-je van és úgy működik mint egy előfizetés.

Egy másik ismerősömnek T-sből van ugyanilyen, de ott csak korlátos van (legalábbis 1-2 hónapja még csak olyan volt).

8. csillus78.06.27 (válaszként erre: 6. - Féknyom)
2009. márc. 8. 18:22

Köszi a váaszt!


Neked is tettem ám fel kérdést.:)

Annyira nem vagyok képben hogy mi mire elég.

Na és a gyorsasága mitől függ?

2009. márc. 8. 18:21

Ja és lefedettségi térképet hol találok?

A honlapon?

Budapesten használnám. Vagy azon belül is fontos?

2009. márc. 8. 18:21
Nem tőlem kérdezted, bocs, hogy beleszólok, 5giga az rengeteg, ha éjjel-nappal a neten lógsz és az általad említetteket csinálod, max 1giga megy el.
5. csillus78.06.27 (válaszként erre: 3. - Féknyom)
2009. márc. 8. 18:20

Szia!

Úghy ahogy az árakat nézegettem.

De a bekapcsolás hány nap?

Vagy bemegyek egy ületbe, megveszem, és már működik is?

Eég annyi papír, mint egy mobil fetötős kártya megvételéhez?

4. csillus78.06.27 (válaszként erre: 2. - C06c587f53)
2009. márc. 8. 18:19

Szia!


lAPTOPHOZ KELENE Z A KIS STICK VAGY USB? vagy hogy mondják?


aZ 5 GIGA MIRE ELÉG?


Hoxázgatni, maiezgetni szeretnék. Ovasgatni.

Meg nha skypolni se enne rossz

Szerintem, ahhoz már kevés.

Vagy?

2009. márc. 8. 18:17

Üdv!

Nézzed meg a lefedettségi térképet, aztán egyeztesd össze, hogy hl használnád a legtöbbet, az alapján válassz. A többi kérdésedre megtalálod a választ a 3cég honlapján.

2009. márc. 8. 18:14
Szia Csillus! Én a v betűs szolgáltatóval meg vagyok elégedve! Most is azt használom. 1500 ft-tal is fel lehet tölteni,igaz az csak e-mailezésre elég. A miénk most 5000-rel van töltve,ez 5 Gb. Ez elég egy hónapra. De fontos az is,hogy mobilon netezel,vagy a mobilt használod modemként? Nálunk egy USB-vel van a géphez csatlakoztatva.
2009. márc. 8. 18:10

Sziasztok!


Jövő héten már működő mobil net kelene nekem. Melyik szogátatót válasszam?

Mennyibe kerü?

Van fetötős, és van előfizetéses is?

Melyik a jobb?

Mennyi idő míg bekapcsolják?

Miyen papírok kellenek hozzá.

Nagyon keenének a tapasztalatok.

Ja, és korátlan?

Mennyibe kerü?


Köszi Csillus

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook