Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Márciusi divat, avagy tél és tavasz között fórum

Márciusi divat, avagy tél és tavasz között (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Márciusi divat, avagy tél és tavasz között

20. k.tünde78 (válaszként erre: 19. - Lufikutya)
2009. márc. 24. 10:17
Szivi!Szerintem hasznos ez mindannyiónknak.Én sem jöttem vólna rá,hogy léteznek ilyen oldalak,ha nem kérik,gondolhatod mindjárt felütöttem a fejem és felkerekedtem a neten egy felderítő túrára.:-))
2009. márc. 23. 22:12

:)

Köszi, bár nem én kértem...nagyon jók a honlap címek.

18. k.tünde78 (válaszként erre: 17. - K.tünde78)
2009. márc. 23. 18:18

[link]

[link] itt is sok linket találsz

17. k.tünde78 (válaszként erre: 12. - Kesike)
2009. márc. 23. 18:03

[link] [link] ez árban jó oldal

[link] itt sok linket találsz még használt ruha webshopokhoz is.

2009. márc. 22. 13:16

:D

de elég szomorú h igaz...

azért én is nézek tv-t. sőt szeretek egy-két műsort, de tudom, hogy mennyire manipulatívak.

Mellékesen szeretném mindenkinek ajánlani tavaszra a koptatott világos kék farmert, nagyon szeretem és nagyon jó a színe!

15. 852308703c (válaszként erre: 14. - Lufikutya)
2009. márc. 21. 11:15
"A műsorok csak azért vannak, hogy kitöltsék az időt két reklám blokk között" erdekes nezopont tetszik...:))
2009. márc. 21. 08:45

Azért írnak a divat magazinok mindig a drágább ruhákról, mert ahogy mondtátok, le vannak fizetve.

Ez olyan, mint a tv. A műsorok csak azért vannak, hogy kitöltsék az időt két reklám blokk között...

2009. márc. 21. 08:43

Azt nem tudom, hogy hol lehetnek ilyen boltok. Egyet szoktam látogatni, szemezgetni a kínálatából:

www.bonprix.hu

Ha jól emléxem ingyen rendelhetsz náluk katalógust is, amit kiszállítanak minden hónapban;)

Nem annyira olcsó, de vannak nagyon jó darabok 5000 ft alatt, akár cipők is.

12. Kesike
2009. márc. 20. 14:13
tudtok olyan oldalt ahol fillérekért lehet ruhát venni? akár használtat is... olyan izgis lenne..:D a bnőm vett ilyen oldalon ruhát de elfelejtette h mi volt az...:S várom az ötleteket!
11. 852308703c (válaszként erre: 8. - Lufikutya)
2009. márc. 18. 19:46
Altalaban minden folyoiratbana legdragabb markaju cuccokat reklamozzak...valoszinu azert mert ha eldnak belole..a foloyirat ami reklamozta reszesedest kap a profitbol..:) es hat persze..."ha muszaly hogy megvedd" " ha igazan adsz magadra" "ha szereted amgad.." szlogenre nagyon sokan bedolnek...sajnos...en is szeretem magam...de nem akarok egy 200 lejes (majdnem fel fizetes) eretku nadragot...;) jo nekem 50 lejert is,.,.:)
2009. márc. 18. 19:43
Hát szerintem a 4 fokba tökéletes a téli kabát, még abban is szétfagyok!
9. Lufikutya (válaszként erre: 7. - Vivili)
2009. márc. 18. 19:41

Ez pedig szimplán zavaró. Továbbképzésre járok és szörnyű meleg van ott. Kinyitni persze semmit se lehet soha, mert ha már fizetik a számlát nem fogják fűteni az utcát...

Én pedig bele pusztulok a meleg szobába és a levegőtlenségbe.

8. Lufikutya (válaszként erre: 6. - 852308703c)
2009. márc. 18. 19:38

Teljesen igaz.

Engem nagyon zavar, mert így az egész duma amit löknek mellé, hogy így-meg úgy megtaláljuk neked a tökéletes ruhát baromság.

Különben is a glamourban folyamatosan 3000 dolááros cipőket raknak a "muszáj, hogy megvedd" rovatba.

Kinek írják ezeket az újságokat?!

2009. márc. 18. 10:00

Nekem az a bajom, hogy sokszor esik az eső. Táska-esernyő-szatyor-tömegközlekedés... Van egy kapucnis orkán kabátom, mindenféle rejtett zsebekkel telefonnak, buszjegynek.

Sokszor a munkahelyi hőmérséklet az én nagy bajom ilyentájt. Fázós-nem fázós kollegák, nyissuk-e ki az ablakot... Ezért aztán az én nagy kedvenceim a kardigánok.

6. 852308703c (válaszként erre: 5. - Lufikutya)
2009. márc. 16. 20:54
az ujsagokba azokat a rovatokat bizonyos aruhazak tamogassak...mint lathatod a ruhak melle kissebb betukkel oda irjak a ruha nevet, vagy az uzletet hogy hol talalhatod meg...tehat a folyoirat reklamozza az o cuccaikat...es igy valoszinu valamit kap cserebe: ruhakat hogy ajandekba kiosszak a folyoirat olvasokank..igy meg tobb reklamot szereznek maguknak...vagy lehet kiteszik a folyoirat reklamjat maguknak...:) marketing az egesz...nem is a vasarolo, olvaso kell jol jarjon vegos soron..hanem ok mindel tobbet nyerjenek..;)
5. Lufikutya (válaszként erre: 4. - 852308703c)
2009. márc. 16. 20:34

Igen, ezek mind nagyon jó megoldások, de azért dühít, hogy pont az ügyeletes "megmondjuk mi, hogy mi a divat" újságok nem tudnak kitalálni ilyen jókat:D:(

Kreatív ötletekben legalább nincs hiány:)

4. 852308703c (válaszként erre: 3. - Lufikutya)
2009. márc. 15. 21:24

Ewel en is ugy vagyok mar nyari cuccot hordanenk..:)

en is igy lattam a folyoiratkba...ahogy te leirtad a cikkben...

szeretem az olyan folyoiratot amiben a divatot kozlik...de epp elenztem en is hogy ha en azokba a cuccokba elindulnenk most masnap tuti kopogna az ajton a tudo gyuszi...:))

Egyetlen ertelmes cucc volt lekozolve erre az idoszakra...

megpedig...ujjatlan fuss mellenyek..olyan amiket a teli sporot kedvelok hordanak a konnyebb mozgas erdekeben...es tobb fele fazon van ugy hogy lehet vallogatni

egy kis csizma...farmer egy vekonyabb polo..es ra a fuss melleny...igy a hatunkat vedjuk a hidegtol..de tul melegunk nem lesz..mert az ujunkat csak a polo vedi....


Jo emgoldas meg szerintem..es vastagabb harisnya...es ra rovid farmer...es kis csizmacska...felul meg egy kissebb kabatka...anyagbol..hosszabb fazon hogy vedje a derekat...es kis ovvel tokeletes szereles...:)

szeritnem...

3. Lufikutya (válaszként erre: 2. - Cc9f604208)
2009. márc. 11. 14:22

Ez aztán egy frappáns megoldás. Köszi a kommentet.

Még mindig hihetetlen rossz az idő:(

Én már rég nyári ruhákat hordanék, ha lehetne...

2009. márc. 10. 21:00

szia én láttam a Mamutnál február elején: egy kedves hölgy egy melegebb fehér blézert viselt, kívülről pedig a kabáton egy nagyon elegáns barna csipkeponcsót.... olyan mintha direkt a blézerhez tartozott volna...

már melegebb idő volt az idő, de a tavaszi kabáthoz még hideg....

nagyon tetszett ez az eredeti megoldás...

2009. márc. 8. 17:03
Miért nem találunk megfelelő ruhákat márciusban? Megfigyeltem, hogy ez a kora március és késő februári időszak nem tartogat külön viseletet. A téli ruhák már túl melegek erre a hónapra, de a tavasziak túl lengék.

Ugrás a teljes írásra: Márciusi divat, avagy tél és tavasz között

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook