Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Műtéttel eltávolított (vágás) festékes anyajegy helyén a hegben megjelent egy sötét színű "szeplő" (én ahhoz hasonlítom) Mi lehet az?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. koppanya2009-03-08 16:34
nekem volt már mitesszer is egy hegemben

7. buzaskata2009-03-08 14:52
De a legjobb, ha visszamész a dokihoz, aki megmondja a tutit. :)

6. buzaskata2009-03-08 14:52
Á, az nem vészes. :)

Nekem 16 évesen lett egy fekete pont az orromon. Először azt hittem kullancs. :D Kicsit nőtt, és most van egy szépségpötty az orromon.
Persze eleinte mindenki azt hitte, hogy szemcerka, vagy ilyesmi, de aztán elfogadták. Ma már szeretem. :)
(válasz Kolibri 5. hozzászólására)

5. Kolibri2009-03-08 14:47
Igen, valamilyen festekfolt. Csak azert idegesit, mert mar nagyon sok anyajegyet leszedtek, de eddig egyik sem lett ilyen.
(válasz buzaskata 3. hozzászólására)

4. Meliga2009-03-08 14:46
Lehet nem vágták ki rendesen.Mikor távolitották el?

3. buzaskata2009-03-08 14:44
pigmentfolt?

2. Kolibri2009-03-08 14:43
Nem igazan tudom minek nevezni, nekem leginkabb szeplore hasonlit, nem emelkedik ki , csak pont a hegben van. Ez baj lehet?

1. Kolibri2009-03-08 14:42
Műtéttel eltávolított (vágás) festékes anyajegy helyén a hegben megjelent egy sötét színű "szeplő" (én ahhoz hasonlítom) Mi lehet az?