Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Hogy kell a köröm matricát feltenni?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. Missygirl.e2009-03-08 20:03
Színes lakkot felkenem, megvárom míg félig megszárad, utána jöhet a matrica. Erre rá a fedő lakk két rétegben, ha szükséges akkor három rétegben!

7. Amanda842009-03-08 10:40
Köszönöm a segítséget.

6. Henie2009-03-08 08:42
sajna vannak olyan matricák, amik pont a keménységük miatt nem "hajlanak" és azt képtelenség belerakni lakkba, mert felugrik a széle.. azokat én is csak műkörömbe szoktam rakni..

5. Baby802009-03-08 06:43
Egy réteg alaplakk és erre ragasztani vagy másféle díszítést tenni utánna egy réteg fedőlakk és kész.
VAGY:
Egy réteg alaplakk,két réteg színes jó minőségű lakk utánna a matrica és rá a fedőlakk. Utánna lefújni körömlakkszárító spray-vel hogy biztos ne maszatolódjon el. Az gyorsan megszárítja. Ennyi :)

4. Huncutka842009-03-08 01:43
én alá is alá festek és még a friss lakkba ragasztom bele... majd mikor megszárad jöhet rá 2 réteg... így nem jön fel a széle

3. Evely2009-03-08 00:39
Na erre én is kíváncsi lennék. :d

2. Amanda842009-03-08 00:39
Vettem köröm matricákat és feltettem a körmömre ahogy írva van. Sima tiszta körömre tettem és utána színtelen lakkal lakkoztam de sjnos fel jött a színtelen lakk miatt hajlik felfelé. Ti hogy szoktátok csinálni?

1. Amanda842009-03-08 00:37
Hogy kell a köröm matricát feltenni?