Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 9-től fogyi, ki tart velem? fórum

Március 9-től fogyi, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1903. Nituska18
2009. júl. 6. 20:06
sziasztok sajnos nem tudok már annyit jönni a forumra mint régen:( (dolgozó ember lettem):D meg ha van egy kis időm azt nem a gép előtt töltöm. viszont tettem fel képeket. nemtudom mennyire látjátok majd a változást mert sajnos magamról kellett csinálnom képet. én éppen nyaralást szervezek vagyis szerveznék.. nem tud vki. balaton környékén vmi jó helyet ahol sátorozni lehet, vagy esetleg a velencei tó is szóba jöhet. várom a tippeket. közben a sulyomat tudom tartani 55-56 között ingázok de efölé nem megyek. ugye mindig attól függ épp mennyi kaja van bennem. tornázni sajnos nem minden nap van időm na meg persze erőm, de heti 3-4 szer minimum sikerül beiktatni. van még rajtam felesleg de szép lassan lemegy már inkább csak cm-ben fog látszani szerintem. kgban ez az ideális. ugyhogy most nem is vagyok elkeseredve -13 kg:D én nemtom hány ruhaméret csökkent ugyhogy örülök annak ami van. szeretném kipróbálni a hipoxy trainert nemtudom mennyit halottatok róla. nekem nagyon jólenne.. elég drága de hatásos. pont a "lovaglónadrágot" tünteti el. ha esetleg erről van vélemény tapasztalat jöhet. kb 3 naponta felnézek ,csak nem mindig irkálok be de ez jó sokra sikeredet. na kitartás mindenkinek és sok puszi sziasztok!
1902. P64 (válaszként erre: 1896. - 9183e5be3e)
2009. júl. 2. 10:15

Hello!


Szerintem se jók a diéták életmódot kell, kellene változtatni. Egy életen át nem lehet koplalni.

Itt szar idő van, a héten már kétszer eláztam, ha meg süt a nap, akkor hőség. Mindjárt megyek dolgozni....

Nekem is jó lenne a 68 körüli állapot, de most annak is örülök, hogy 76-tal kezdődik. Rövidtávú cél a 75. Hosszútávú a 69. És a tartás!!!!

KITARTÁS!!!!

1901. 9183e5be3e (válaszként erre: 1898. - Kozmaedo)
2009. jún. 30. 13:58

Napi mozgás mellet nemhogy fehérjére, de ch-ra is szükség van..... Kérdés miből mennyit.... Ezen lehet elbukni. Az hasznos ha 1-2 órával edzés előtt feltankolszmindkettőből, de nem bekajálni kell, hanem csak annyit amennyi pont elég lesz hogy normálisan végigcsináld az edzést! Se a kevesebb, se a több nem jó....De gondolom ezzel nem mondtam újdonságot. csak nehéz pont annyit, pont úgy időzíteni hogy jó legyen. Ezt normálisan a testépítőkcsinálják, tőlük lehet tanulni, ahogy a psmf-ben is le van írva, én abban hiszek. Az fogyásra nagyon jó, csak szerintem azt sem lehet életünk végéig csinálni, az is elég merev dolog.


A 90napos nem tudom milyen. Nem is érdekel őszintén, egyszer beleolvastam miről szól....Szerintem butaság...annyiban jó h. szétválaszt, de a többi elve butaság......ááááá, én azt nem tudnám csinálni....Hogy este sültkruplit egyek és utána forgolódjak, ne tudjak aludni éjszaka?????


Bá mostanában ha belegondolok nutellás kennyéret meg aranygaluskát szoktam eszegetni éjfélkor:D :D

Vizet prédikál bort iszik a lány.....

1900. 9183e5be3e (válaszként erre: 1898. - Kozmaedo)
2009. jún. 30. 13:48

Szerintem te sokkal ügyibb leszel mint én:) Kitartás, annyi a lényeg, nem szabad feladni:)


Én őszintén nem hittem ebben a TITOK-módszerben, de abszolút működik, úgyhogy köszi mindenkinek:D Bár mostanában inkább nem gondolok semmilyen számra:)


Én nem sokat tettem érte, csak elment egy időre az életkedvem, nem volt étvágyam szinte semmi, elvoltam egy szelet csokival egy nap, vagy egy jégkémmel....Elég durva, jóhogy lement

:D De már most visszajött a kedvemmindenhez, látok új célokat,stb..., csak tartani kell,de ez is csak elhatározás kérdése.... vagy max még 5kilót leadni, és "jólvan". Csak mindig az utolsó 5 a legnehezebb:D


A fehérje: nyilván izomba megy, ezért van az hogy az elején stagnálsz sokáig, de ezt gondolom mondta neked is az edző. Szóval nehogy feladd!!! Nagyonis csinoszodsz közben! Csak az kb 2 hét-1 hónap mire van eredménye. De a 2 hét minimum...Tapasztalatból mondom. Azt a két hetet kibírod anélkül hogy feladd, akkor onnantól simán megy minden, sőt, még élvezni is fogod.Csak feladni nem szabad!!!Ez mindenkinek mondom, P64-nek is!!!!!!! Határozd el mi az amit szeretnél, hogyan szeretnéd elérni, és mit tudsz érte tenni! Csak olyat ne vállalj, amit tudod h. nem fogsz tudni teljesíteni. Én pl. ezért nem hiszek semelyik diétában...Azt nem lehet egész életen át csinálni. Bizonyos dolgokon kell tartósan változtatni! És annak tuti megvan az eredménye!

Úgyhogy csajok fel ne adjátok!!!!!!!!!!!!


Jaj, a képeket én is nagyon várom, nagyon kíváncsi vagyok ám!!!!! Majd lehet én is rakok fel csak annyi itt a seggfej, hiába nőcis portál, akkoris megszólják az embert hogy minek mutogatja magát...


pedig szerintem nagyonis ++++ ha valaki vállalja magát, az eredményeit. Akinek nem tetszik, az ne nézze....Mert szoktak fikázni képeket elég sűrűn-minden ok nélkül..vagy csak mert irigykednek...

1899. diegóóó (válaszként erre: 1898. - Kozmaedo)
2009. jún. 30. 11:45
Igaza van az edződnek.A fehérjével épül az izom.Én nagyon kíváncsi vagyok már a változásra.Várom a képet!:)
1898. kozmaedo
2009. jún. 30. 07:44

Sziasztok!

Na a 90 naposat edzői tanácsra nem csinálom. Napi mozgás mellett a szervezetnek szüksége van fehérjére. Úgy hogy marad a kicsi mindenből. De a cm szépen mennek, most már a ruhákon is érzik. Majd ha lesz időm a hétvégén képet csinálni akkor rakok fel egy újat. Maryannn gratula ügyi vagy.

2009. jún. 29. 13:49
Sziasztok!Én nem fogytam el,csak mióta a vizsgákat letudtam nem sokat vagyok itthon.Hétvégén is leruccantunk a Tiszára egy nyaralóba onnan pedig mentem Hajdúszoboszlóra egy pár nap.Becsúszik néha egy kis zsíros kenyér szalonna,fagyi,de a súlyomat tartom szerencsére.Ma reggel 62,5 kg voltam.Maryannn biztos nagyon csini lehetsz már.:)
1896. 9183e5be3e (válaszként erre: 1895. - P64)
2009. jún. 28. 19:14

stílusosan: elfogytunk....:D


Igen azt mondtad hogy doki utalt be. Én olyn 67-68 között stagnálok perpill. Háát nekem ez iszonyat nagy eredmény már most is. :)

Szerintem a világ összes diétája sz.r....Aminek van valami értelme az az update....

Arrafelé milyen idő van?

1895. P64 (válaszként erre: 1894. - 9183e5be3e)
2009. jún. 28. 16:46

Nem tom hol vannak a csajok... Tényleg elfogytak?

Az intimtornára a nődoki utalt be. A gátizmokat, záróizmokat erősíti. Nem akarom, hogy pár év mulva összepisiljem magam.... A 90 napost én se próbáltam, de nem hiszem, hogy bejönne. :( 77-78 között vagyok hetek óta. Valamit kéne csinálni!

2009. jún. 28. 10:06

Na mi újság ? Mindenki nagyon el van tűnve...

Ki mit csinál mostanában?:)

Írjatok, vagy már mindenki olyan csinos hogy biztos nem is fogyóztok? Najó, vicc volt, de tudom hogy diegóóó esetében igaz:) Csak kíváncsi vagyokkivel mi van. Milyen az intimtorna és a 90napos? CSak érdekel....Én egyiket se csináltam soha. Nem mondom hogy soha nem is fogom, csak elég valszínűtlen, úgyhogy érdekel ki mit tapasztalt....

1893. 9183e5be3e (válaszként erre: 1889. - Kozmaedo)
2009. jún. 23. 17:34
Akkor majd számolj be hogy milyen a 90 napos. Mondanak rosszat, jót is róla. Én nem tudnék egész nap ugyanazt enni.:(
1892. P64 (válaszként erre: 1888. - 9183e5be3e)
2009. jún. 23. 16:10

Köszi! de aranyos vagy!

Töri, informatika, matek angol, magyar. Lehet angolbol emeltszintűt kellett volna, akkor most meg lenne a nyelvvizsgája is.

Igen a nőgyógyász utalt be, de jó. Erősíti a hüvely falát, a záróizmokat, a medence izmokat.

1891. kozmaedo (válaszként erre: 1890. - Diegóóó)
2009. jún. 22. 09:37
Köszi, de azért innen sem tűnök el.
1890. diegóóó (válaszként erre: 1889. - Kozmaedo)
2009. jún. 22. 09:16
Olvasom a fórumotokat.Hajrá!Drukkolok!:)
1889. kozmaedo
2009. jún. 22. 08:25

Sziasztok lányok!

Én ma kezdem a 90 napost, egyébként meg vagyok bár elég fáradtan, nem szeretem ezt az időt... A héten még lesz egy vizsgám és utána szerencsére túl leszek a tanuláson.

1888. 9183e5be3e (válaszként erre: 1887. - P64)
2009. jún. 21. 20:45

Na az intimtornát még nem próbáltam:D De ki tudja...Ez ugye neked az orvos ajánlotta? (valami ilyesmi rémlik...)


Gratulálok a lányodnak, milyen tárgyakból érettségizett?

De buta vagy! Nem véletlen választott téged a barátod:) Ne is rágódj ilyeneken hogy "megérdemelne" szebbet, téged választott, téged szeret!

1887. P64
2009. jún. 21. 18:18

Hello csajok!


Gyógyítgatom a lábam. Ugrókötél kilőve. Viszont megjavítottam a taposógépet! És ha javul a lábam, akkor ping-pong. Intimtornára járok.

Lányom leérettségizett, vártnál sokkal jobb eredménnyel: 1 hármas, egy ötös a többi négyes.

A szerelmem a régi, a súlyom változatlan. Hát igen, ha minden rendben van egy kapcsolatban, akkor hajlamos az ember kicsit elhagynia magát.

Az én szivem megérdemelne egy csinosabb nőt, ha már egy ilyen vént választott. Hát igyekszem...

1886. 9183e5be3e (válaszként erre: 1885. - Diegóóó)
2009. jún. 21. 11:44

De látod sikerült :)

P64 veled mizujs?:)

Kozmaedo?

1885. diegóóó (válaszként erre: 1884. - 9183e5be3e)
2009. jún. 20. 19:50
Nem voltam ennél vékonyabb.:)Kb ugyanennyi kiló voltam 1 évvel ezelőtt és a nagy boldogságban szaladt fel az a 7-8 kiló amit most sikerült letornázni.
2009. jún. 20. 16:36

És egyébként ki hogy van, ki hogy halad?

Diegóó te még ennél is vékonyabb voltál, hogy azt írod híztál tőle?

Már nagyon csini vagy így is!

És összezördülésmentes párkapcsolatot mindenkinek soksok negatív kilócskával!

1883. diegóóó (válaszként erre: 1882. - P64)
2009. jún. 20. 11:12
Én híztam tőle.:)Ettünk együtt finomakat,sok csokit,fagyit és nem figyeltem oda a kilókra.Ha viszonzatlan a szerelem akkor az más dolog...!:)Viszont ha vita van,összezördülés akkor rögtön nincs étvágyam.
1882. P64 (válaszként erre: 1881. - 9183e5be3e)
2009. jún. 20. 10:52
A szerelem a legjobb fogyókura. Ez biztos! :) Sok sikert!
1881. 9183e5be3e (válaszként erre: 1880. - Nituska18)
2009. jún. 18. 22:30

Nekem is az önbizalom nincs meg most leginkább...

De ahogy megy lefelé minden szépen lassan, jön vissza az önbizalom is:)

Kicsi dolgok is nagyon nagyot tudnak dobni rajta:)

De pozitív gondolkodáscsodákra képes:)

1880. Nituska18
2009. jún. 18. 20:59
sziasztok! nekem még mindig 55-56 de tudom tartani. lehet hogy nem is kéne vékonyabbnak lennem? mármint kg-ban , cm-ben rajta vagyok az ügyön hogy formálódjak. egyre merészebb cuccokat próbálgatok a boltokban még szoknyát is . és lássatok csodát nem is olyan szörnyű azon is meglepődök hogy rámjönnek:D csak önbizalom nincs:D
1879. P64
2009. jún. 18. 08:57

Hello csajok.

Hát az ugrálókötél nagyon jó, de kiújult a reuma tőle a lábujjamba, most lépni is alig tudok, úgy fáj a lábam. :( Pedig versenyeztünk a lányommal, sőt a fiam is beszállt, amikor hazajött. Nagyon élveztük!

Valami mást kell kitalálnom. Azt hiszem átállok a pingpongra... Persze, ha már nem fáj a talpam.

1878. 9183e5be3e (válaszként erre: 1877. - Kozmaedo)
2009. jún. 17. 19:02

Türelem és kitartás:)

Csodákra képes:)

Ne add fel Edo semmiképpen:), az edzánek hihetsz.


Én már megint fogyok...Gyorsan. Nagyon gyorsan...És nem túl egészségesen...Nagyon szerelem vagyok azt hiszem és a kaja eszembe se jut...Nem hogy még azon filózzak mit egyek, neeem, hanem egyszerű a válasz: semmmit. Nagyon durva. Sose gondoltam hogy ez a leghatásosabb "csodaszer".

1877. kozmaedo (válaszként erre: 1876. - Diegóóó)
2009. jún. 17. 12:50
Hát a türelemmel baj van, nálam az nincs sok. beszéltem nem csak az edzővel hanem az edzőcsajszival is ő nem rég kezdte ezt az egész edzősdit és mondta hogy nála fél év telt el mire a súlya is megmozdult, szóval ez tényleg viszonyítás kérdése,türelem meg kitartás. Hát remélem előbb-utóbb meg lesz az eredménye. Nem adom fel, fogok még úgy ki nézni mint amit feltettem képet.
1876. diegóóó (válaszként erre: 1875. - Kozmaedo)
2009. jún. 17. 09:46
Ő sokkal jobban tudja.Én nem értek hozzá.Akkor meg türelem.:)
1875. kozmaedo (válaszként erre: 1873. - Diegóóó)
2009. jún. 17. 07:29
Mondjuk erre azt mondta az edző, hoigy ez természetes, mert amit elveszítek zsírba az vissza jön izomban. Na majd meglátjuk mi lesz.
1874. 9183e5be3e (válaszként erre: 1870. - Kozmaedo)
2009. jún. 16. 20:53

És ez az a diéta, amit a dietetkius állított össze? Szerintem hasonló elvelre alapozott, mint a psmf diéta is pl., hogy a szénhidrátot csükkenteni.

Hát figyelj, ha nem tetszik, nem érzed jól magad benne, akkor ne csináld.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook