Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor utalják a márciusi gyest és családit?(államkincstár) fórum

Mikor utalják a márciusi gyest és családit?(államkincstár) (beszélgetős fórum)


10. Gica86 (válaszként erre: 9. - D@nu)
2009. márc. 7. 17:36
Igen, annyit kaptam kb. :) Köszönöm a normális választ!!!:D Tehát a márciusit áprilisban kapom.
9. d@nu (válaszként erre: 1. - Gica86)
2009. márc. 7. 17:33

Nálunk rögtön hó elején utal a MÁK, kb. az első-második munkanapon. A márciusit meg sem kaphattad még, mert mint a fizetésnél, itt is utólag folyósítanak, tehát azt majd április elején kapod meg.

A gyes kb. 25000 Ft, a csp ha jól rémlik, 12.200 - ebből ki tudod számolni, mennyit kellett volna kapnod - egyébként cca. 130-135 ezret.

8. Gica86 (válaszként erre: 7. - Édesmandula)
2009. márc. 7. 17:30

Nem azért, mert annyira fontos, tévedés ne essék, csak szeretném tudni...ennyi. Amúgy meg ahová beadtam a papírokat, nagyon ellenszenvesek, ugyanis az egyszeri anyaságit sem akarták megadni, mondván, hogy nincs igazolásom, de könyörgöm, honnan lenne, ha örökbefogadtuk a babánkat????!!!!

Amúgy meg bocsáss meg, ha megzaklattalak a kérdésemmel, de sajnos amivel nem vagyok tisztában azt megkérdezem, azét van ez a fórum, nem????

7. édesmandula (válaszként erre: 5. - Megryan)
2009. márc. 7. 17:09
dejó :) :P nálunk van egy pár kisgyerekes szomszéd akitől lehet kérdezni...meg h-p között betelefonáltam, sőt volt hogy a papír beadásánál megérdeklődtem és felírtam hogy mikor fognak utalni...de lehet utálni, csak billegtetem a fejem, mert minden hónap 7-12ig megszaporodnak ezek a kérdések...persze, ezek fontos dolgok, meg lehet harapni a felvetésért :D
6. Gica86 (válaszként erre: 3. - Kisfelhő20)
2009. márc. 7. 17:08
miért?? Az is számít, hogy mikor adtam be?? Amúgy januárban.
5. megryan (válaszként erre: 2. - Édesmandula)
2009. márc. 7. 17:06
Minden hónapban van olyan aki újonnan kapja. Én is most álltam gyesre át, és nem tudtam mikorra várjam. A szavazás meg csak adott hónapra volt.
2009. márc. 7. 17:00
Mindíg utólaG,KB.Április 5.-ig meg fogod kapni a márciusit is.
2009. márc. 7. 17:00
mikor adtad le a papírokat?
2009. márc. 7. 17:00
de most ezt komolyan minden hónapban megkérdezi valaki??? :P hétfőn hívd fel őket szerintem és akkor megmondják szerintem...
2009. márc. 7. 16:58
Tegnap kaptam meg az eddig elmaradottakat, egészen novembertől, de a márciusi úgy gondolom nem volt benne. 3egész hónap gyes, és egy 1/3 gyes, plussz 4 havi családit kaptam. Szerintem a márciusi nem volt benne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook