Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használhat-e a Bio CLA+T kapszula? fórum

Használhat-e a Bio CLA+T kapszula? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
191. pnegab
2014. ápr. 26. 19:01
Neekm is bejött. Mozgás mellé szedem. 1 hét alatt 1 kiló mínusz. Pedig másfajta CLA-t szedek.
2012. febr. 27. 00:21
Barátnőm diéta és edzés mellé szedte, hogy gyorsítson kicsit a dolgon, neki bejött. Én nem diétáztam, nem is mozogtam mellette, de az biztos hogy az anyagcserém megpörgette, és az étvágyam sem volt akkora. Szerintem nem hülyeség, ha jól csinálják. :)
189. m.norcy89 (válaszként erre: 181. - Pocakmarci)
2012. febr. 21. 17:33
A bio Cla+-tól először nem a kg-ok fognak lemenni hanem a centik!Anyukámmal úgy csináljuk, hogy minden héten abban az órában megmérjük egymásnak a has, derék, csípő vonalakat centiméterrel és eddig(4 hete)minden egyes alkalommal kevesebbet mérünk 2-5 centivel!Kg-ba anya semmit nem fogyott én pedig 2 kg-ot 3 hét alatt!Szerintem ez egész jó!Minden este szobabiciklizünk/ Leg magicezünk......!!!!!!!!!!Én nem bántam meg a Bio Cla+ és remélem lesz még hatása!Annyi mellékhatása volt, hogy egy pár napig fájt a fejünk amikor elkezdtük szedni a kapszulát!Amúgy februárba a 80an szemes kapszula a Gyönyg patikákban 5300-ról 4300ba kerül!Azért egy ezrest megspórol az ember!Gondoltam megosztom veletek!
188. Rozinante (válaszként erre: 187. - Ms Cicc)
2011. nov. 21. 12:06

Szia! :)


Hát nem olvadnak, de szépen lassan megy le. Bár nem ettől a kapszulától az tuti. :D

187. Ms Cicc
2011. nov. 17. 13:46
Sziasztok!!! Visszaolvastam az egész beszélgetést úgyhogy lényegében már mindent tudok erről a kapszuláról, de érdekelne hogy azóta mi történt veletek csajok?:) Olvadnak azok a kilók?:)
186. Rozinante (válaszként erre: 185. - Kinuka)
2011. ápr. 14. 11:37
Szerintem is jobb,ha 2x1-el kezdesz :)
185. Kinuka (válaszként erre: 184. - Rozinante)
2011. ápr. 14. 11:24
Hat a szuz teatol semmi bajod nem lesz, szerintem nyugodtan be veheted!:) En azert mertem megvenni a Bio CLA-t mert minden osszetevojet ismerem es egyik sem karos! :) Sot, a zold tea, a glicerin, a novenyi olajok, mind-mind egeszsegesek!:) De hat ezt nem kell magyaraznom a neve is a Bio szoval kezdodik:D De akkor eloszor megprobalom csak a 2x1et:)
184. Rozinante (válaszként erre: 182. - Kinuka)
2011. ápr. 14. 11:13

Szia!


Én még a 2x1-et is soknak tartom, nemhogy a 3x1. Nem tudom igazából. Az egy dolog, hogy mi van ráírva, de ezek a "szerek" nem hiszem, hogy jót tesznek. Bár ez is emberfüggő. Szerintem érdemes lenne megkérdezni egy orvost, hogy mi a véleménye róla...Én most szűzteás bogyót eszek, ez se sokkal jobb, mint a bio cla, de én nem mertem belőle 2x1-et szedni. Így 1x1-et veszek be. Gondoltam, hogy majd a 2. levélnél elkezdem a 2x1-et, de bevallom nem merem :D

183. Kinuka (válaszként erre: 179. - Eszter^^)
2011. ápr. 14. 11:11

Eszter szerintem ha odafigyelsz, hogy mikor, mit es mennyit eszel, illetve rendszeresen mozogsz, es naponta megiszol 2-3 liter asvanyvizet, 1-2 heten belul lathato lesz a valtozas! Nekem is sikerult!:)

En elkezdem jovoheten a Bio CLA+T, ha gondolod majd beszamolok az eredmenyrol!:)

182. Kinuka
2011. ápr. 14. 11:08

Sziasztok!:)

Most probalok elkezdeni egeszsegesebben elni es ezt egy par kilo ledobasaval szeretnem kezdeni. Elkezdtem a kaloria szegeny es rostokban gazdag etelek fogyasztasat, mert ez mar egyszer bejott es nem hiztam vissza egy dkg-t sem! Persze neha kicsit unalmasak ezek az etelek de megeri!:)

Emelett Beiratkoztam egy mikroaromos kezelesre(Celluloderm), amivel azthiszem nem veszithetek mert ha fogyasztani nem is fogyaszt(bar en bizok benne mivel az izmokat stimulalja), feszesitesre mindenkepp jo es egeszseges is.:) Arra gondoltam h szedek melle Bio CLA+T-t, ami ugye csak akkor hatasos ha mozgas es megfelelo taplalkozas is jarul hozza. A katalogusban amit a dobozban talaltam 2x1 tabletta javasolt, a dobozon viszont 3x1. Probaljam eloszor a 2x1-et es emeljem ha nem erzek valtozast? Hasznalt mar vki ilyet?:) Az osszetevok alapan nem tunik karosnak.

2011. ápr. 6. 12:40

Sziasztok!

A 80kg körüli történethez szeretnék csatlakozni. Nálam a szülésnél jöttek fel a kilók, igazából a másodiknál. Mindkét terhesség alatt 26kg-t híztam, pedig nem ettem mellette többet, mint korábban. Sőt, nem is látszott, az utolsó két hétben nem dolgoztam már, viszont az utolsó napon is szobabicikliztem. Az első után vissza is mentem 63kg-ra, de a másodiknál 81 maradt. Hiába jártam konditerembe, csak nem akart lemenni. Aztán étrendet változtattam, amit már Ti is sokan megtettetek, azzal lement 10kg. Sok zöldség, gyümölcs, nagyon kevés édesség (update1), krumpli, rizs, tészta szinte semmi. Aztán visszakúszott 74-re. Sokszor határoztam el én is, hogy most nem adom fel, de valahogy valahol mindig megállt. Jelenleg 67kg vagyok, hetente 5-6 alkalommal mozgok, ehhez képest már többet kellene fogynom, de nem akar lejjebb menni. Viszont nem adom fel, csinálom tovább, amíg el nem érem a 62kg-t. Viszont nagyon tudom javasolni a pilatest, kíméli az izületeket és borzasztóan formálja az alakot. Igaz, hogy már 25 alkalommal voltam, de van derekam, ami korábban nem volt és olyan ruhák is rám jönnek, amelyek csak szülés előtt voltak jók rám. Kipróbáltam nagyon sok mindent, kapszulákat, fogyókúrákat, italokat, de valahogy semmmi sem volt jó. Most szedem a bio cla+t-t, nem tudom, hogy van-e hatása, kb. 25szemet szedtem be, talán annyit vettem észre, hogy ha néha többet eszem, mert valamilyen alkalom van éppen, akkor az tényleg nem jön fel. Remélem, hogy a 80 szem végére tényleg lesz hatás. Lányok, a mozgás nagyon fontos és hozzá az étrend. Én nem igazán javaslom a kapszulákat, főleg nem szülés előtt, de nekem már a mozgás és étrend kevés.

Eszter, a 6kg nem olyan sok, ha odafigyelsz az étkezésre és mozogsz is napi szinten, hamar le fog menni. Szerintem Te felejtsd el a kapszulákat, a Te szervezeted még nagyon fiatal, anélkül is le fog menni, csak akarat és kitartás kell hozzá. A kapszula önmagában nem old meg semmit, neked kell akarnod a változást!

Tünde

2011. ápr. 5. 19:57

Szia Eszter!


Én most egy Szűztea +cla max nevű kapszulát szedek. A bio cla csak 80 db-os volt a gyógyszertárban 5.000 forintért. Kicsit drágállottam kezdésnek. Így vettem egy 40 szemes szűzteás izét. :D Igazából annyit vettem észre, amióta szedem (kb. 2 hete), hogy nem vagyok éhes tőle. Annyira. Szerintem érdemes lenne azt kipróbálnod. Majd ha lesz legközelebb, veszek bio clat. Hallottam én róla jót is, rosszat is. Ez persze mindenkinél más. Hát ennyit tudok javasolni. Sok sikert Neked! :)

2011. ápr. 5. 18:41

Sziasztok!


Az én családomban is mindenki nagyobb darab, de én most vagyok 16 évesen 71kg. És sajnos nagyon rosszul esik hogy sok fiú azért utasít vissza mert "kövér vagyok". Ezen szeretnék változtatni, ezért szeretném megkérdezni és a segítségeteket kérni, hogy rendszeres tornával és a Bio CLA+T-vel letudnék fogyni úgy 65kg-ra??? kérlek segítsetek ebben nekem. előre is köszönöm.


Eszter :)

178. meligirl (válaszként erre: 172. - Rozinante)
2011. ápr. 4. 11:29

Kedves Rozinante!

Teljes mértékben meg tudlak érteni. Én is jelenleg 80 kg-val küszködök! Az álomhatár 55-60 kg!

Az én történetem kb. 6 évvel ezelőtt kezdődött a főiskolán, amikor elkezdtem fogamzásgátló tablettát szedni. Folyamatosan ragadtak rám a kilók. Amikor már 76 kg voltam megelégeltem és abbahagytam a fogamzásgátlót. Le is mentem 72 kg-ra, de ekkor terhes lettem. Kislányom születése után (90 kg-val mentem szülni) viszonylag gyorsan 6 hét alatt visszamentem 72 kg-ra, de ekkor a nőgyógyász újabb tablettát írt fel a szoptatás idejére. Újra 80 kg-ig mentem 9 hónap alatt. Úgy döntöttem diétázok, tornázok. Sikerült leadnom 9 kg-ot, de sajnos ez a fajta gyógyszer mellett nem jött meg a menstruációm, és másik fajta gyógyszerre kellett váltanom.


No, hát most megint 80 kg-nál tartok. Elég volt! Szeretnék újra a régi önmagam lenni. Február óta tornázok újra heti 4-5 alkalommal. 5-6 óra után már nem eszek! Sajnos testsúlyban még nem látszik, de centiben már látható a változás, ami egy kis lelkesedéssel lát el!

Szeretnék kitartó lenni!

Sok sikert kívánok neked is!

177. zsofomofo (válaszként erre: 172. - Rozinante)
2011. ápr. 1. 13:27

Rozinante!


Szerintem mi abszolút hasonló "kaliberű" csajok vagyunk. Jelenleg sajnos én is 85 körül mozgok és már nagyon elegem van belőle. Eljutottam arra a szintre, hogy bármire képes lennék, hogy lefogyjak, de viszont sok mindennek utána olvasva (beleértve a Bio-CLA+T) megváltozott a véleményem.

Én a mondó vagyok, hogy normális kajálással és sok sporttal eltudnánk érni a megfelelő eredményt, viszont nekem egyáltalán nincs akaraterőm és kitartásom.

Egyik nap keményen elhatározom, hogy igen is megcsinálom, aztán másnapra már lankad ez az érzés!


Na ez ellen ki tud ajánlani valami csodaszert???


Üdv!

2011. márc. 19. 08:39

Szia csajos77!


Te mikor kezded, vagy elkezdted már? Én még nem jutottem el odáig, pedig, amikor ide először írtam, azt mondtam,h beszerzek...jah, most elmentem a gyógyszertárba (itt van a melóhelyem mellett egy), és persze, hogy nincs, majd jövőhéten...na, valaki összeesküdött ellenem:D

Mindegyis, sok sikert Neked:)

2011. márc. 9. 10:27

Rozinante!

Veled indulok 80-ról :)

2011. jan. 21. 14:21
Sziasztok! Ti mennyit és mikor szedtek naponta? ugyanis a dobozára az van írva hogy 3*1 evés közben, belül találtam egy prospektust, abba meg az van, hogy 2*1, 2*2 evés vagy mozgás előtt? Ma kezdtem. Üdv: Anita
2011. jan. 14. 19:57

Hali!

Valaki feltudná nekem írni az összetevőit, és hogy mennyi grammot tartalmaz?

Köszi nagyon várom!

2011. jan. 13. 10:12

Sziasztok csajok!

Hát, elmesélem az én történetem. Kb. 3 évvel ezelőtt, amikor elkezdtem dolgozni, el kellett mennem orvosi vizsgálatra, ajol egyből meg is írattam az első fogamzásgátlóm. Olyat kértem, amitől nem hízok. Abban az időben megvolt az "álomsúlyom", ami a 65-67 kiló volt. Nem vagyok vékony alkatú, a családom sem az, szóval nekem ez a súly maga volt az álom. Aztán 1 évre rá, észrevettem, hogy híztam, aztán még híztam. Hirtelen ott voltam 85 kiló. A fogamzásgátlótól híztam ennyit. És hogy ezt honnan veszem? Nem ettem, és nem csináltam semmit másként, mint eddig. Azt tudni kell, hogy én nagyon édesszájú vagyok, de nem zabáltam halálra magam. Mindegy is, visszamentem az orvoshoz, vizsgálatok stb., kiderült a bogyó nem volt jó. Nem akartam másikat szedni, ezért felrakattam egy spirált, de sajnos a kilók még mindig itt vannak. Nekem mindig is ez volt a gyenge pontom, gyűlöltem, amikor a suliban ezzel cukkoltak, most sem viselem jól, ha ez szóva jön, főleg, hogy ennyit híztam 2 év alatt. Aztán anyukám nemrég, pár hónapja a neten talált egy fitness szerű tornás-táncos valamit, amire elkezdtem járni. Nagyon jó, imádom, de ettől önmagában nem fognak leugrani a kilók. Önbizalomhiányos vagyok, szerintem, gyengeakaratú, és úgy döntöttem itt az idő. Most kell változtatni vagy soha. Maguktól nem fognak lemenni a kilók, tenni is kell érte. Minden diéta, amit valaha kipróbáltam, azt mondta: semmi cukor, semmi kenyér, semmi csoki, semmi semmi. Magyarul éhezz, azt majd fogysz.

Ez hülyeség! A szervezetnek ugyanúgy szüksége van a cukorra, a szénhidrátra, mindenre. Persze megfelelő mennyiségben.

Szóval, erőt vettem magamon, és megcsináltam a saját étrendemet. Csináltam egy táblázatot egy hétre lebontva, és beleírtam, hogy reggel, délben, este mit fogok enni. Hiszen én tudom, hogy mennyit eszek, mit szeretek és mit nem. Mivel szeretek enni, ezt nem tagadom, raktam bele tízórait és uzsonnát is, rengeteg gyümölcsöt, joghurtot, zöldséggel nem állok jól, de salátában megeszem. Egy napra engedtem tömör sütit, a többi napon pedig az édességet müzliszelettel pótolom(amiből van csokis is:P). Mellette eljárok erre a bizonyos táncra is. Szóval elindítottam a "lavinát", hogy visszaszerezzem azt a testsúlyt. Ugye mindenkinek világos, hogy nem 5-8 kilóról van szó, amit itt a legtöbben mondanak, hanem sokkal többről, 20-25 kilóról beszélünk. Elég durván hangzik, de örüljetek, hogy "csak" ennyi, 5 kiló, felesleg van rajtatok. Bár nekem is csak annyi lenne! Szóval az egyik tánctanár javasolta ezt a CLA-t, hogy ezzel, az étrend módosítással (nem vonok meg semmit a szervezetemtől, csak átrakom más időpontra és egy kicsit mérséklem a mennyiséget), valamint a mozgással együtt nagyon hatásos, hiszen ő is 130-ról fogyott le 85-90-re 6 hónap alatt. Nekem is ez lebeg a szemem előtt, hogy ha neki ment, akkor nekem miért ne menne?

Csak tudjátok az a baj, hogy egyedül érzem magam, hisz senki nem ilyen kövér mint én, ti is csak 65-58 kilók vagytok, szóval vékonyak. Az én érzéseimet senki nem érti meg, csak az, aki ezt már átélte. És mivel "egyedül vagyok" (nem a családomra, páromra gondolok, akik lélekben támogatnak, hanem olyanokra, akik hasonló nehézségekkel küzdenek), így nincs motivációm. Vagyis eddig nem volt. Aztán most rájöttem, hogy nem is lesz hozzám hasonló valaki, akivel ezt együtt végig csinálhatnám. Most nagy a kedvem a fogyózásra, de kíváncsi leszek ez a lelkesedés meddig tart majd. Beszerzek egy doboz CLA-t és megváltom a világot :D Adja az ég, hogy ne hízzak tőle:P

Na de, egy szó, mint száz. Ezzel az egésszel azt akartam mondani lányok, hogy szép és jó, hogy fogyóztok, de gondoljatok azokra, akik még nálatok is rosszabb helyzetben vannak. Nem kell sanyargatnotok a testetek, ha csokit akartok enni egyetek, mondjuk reggel, mert akkor egész nap azt letornázzátok, ha kenyeret, egyetek, de max délig. Mindent lehet, csak a megfelelő időben és mértékben.

Szóval sok kitartást mindenkinek! Vigyázzatok magatokra! És számoljatok be, ha valami újdonság történik! :P


Üdv: Rozi

171. 6532c775dd (válaszként erre: 170. - C8f7404b48)
2010. dec. 30. 10:07
:O aztaaaa, eléggé lehetséges a dolog! :) de örülök! :)
2010. dec. 30. 09:13
még nem akarom elkiabálni de kb egy hete mérekeztem utoljára és akkor -4kg-val voltam könnyebb
169. 6532c775dd (válaszként erre: 168. - C8f7404b48)
2010. dec. 22. 09:54
Ugyhogyugyde? Amúgy tényleg lehet valami abban, hogy kitartóan kell csak szedni a dolgokat, mert pl egy másik topicban is több hónapig használtak egy tapaszt, amit kb mindenki félbe hagyott és lám lám, bevált.. nekem a jojo-ra nagyon jo ez, imádom, az ünnepeket nagyon ki lehet vele húzni!!!
2010. dec. 20. 09:56
Tök jó, az ilyen sikerek nagy motivációt tudnak adni az embernek:)
167. 6532c775dd (válaszként erre: 166. - C8f7404b48)
2010. dec. 19. 22:33
jaja, ha vissza olvasol akkor van egy lányakinek a bnöje 3 hónapig szedte semmi, aztán meg a 4.ben hirtelen elkezdett fogyni és 10kg / hó minusza lett!! én is szedem, föleg h a lazább időszakokban elkerüljem a visszahizást! :)
166. c8f7404b48 (válaszként erre: 165. - 6532c775dd)
2010. dec. 19. 17:11
nálam az a probléma hogy nincs időm mozgásra. nem tudom így mennyire lesz hatásos... bízom benne h így is fog érni vmit. már bevettem egy 80 mostanában kezdtem a 40 szemeset. szedem kitartóan:)
165. 6532c775dd (válaszként erre: 164. - C8f7404b48)
2010. dec. 17. 20:18
hát mozgással együtt, formásodik az ember, kitartóan kell szedni állítólag, egyél előtte vagy utána, mert már többeknek is fájt a hasa üres gyomorra szedve, én nem azt szedem, hanem a dm-eset, karnitinnal.
164. c8f7404b48 (válaszként erre: 163. - 6532c775dd)
2010. dec. 16. 07:04

szia. milyen hatással van rád? mióta szeded?

én már elfogyasztottam egy 80 szemeset, most kezdtem a második dobozzal.

2010. dec. 9. 16:54
en szedem sztem tök jo :)
2010. dec. 9. 09:51

sziasztok


ha szedi valaki a kapszulát írjon nekem, akár privátba is.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook