Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan adtad tudtára a párodnak, hogy apa lesz? fórum

Hogyan adtad tudtára a párodnak, hogy apa lesz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
97. mgagi
2014. jún. 9. 09:55

Nálunk is meg volt már az újabb bejelentés a páromnak. Mikor pozitivat teszteltem akkor már volt neke egy kisdobozom amibe raktam egy pár babaholmit (cumi, kiscipő és kissapka) Gyorsan még belecsúsztattam a tesztet és elé raktam a dobozt. Azt mondtam neki hogy ez neki szántam. Mikor kinyitotta először csak nézett rám nagy szemekkel és utána esett le neki hogy végre sikerült:)

Utána még egyszer elővette és jól megnézte a doboz tartalmát :D

96. Dodi44
2014. jún. 9. 04:19

Hazassagunk alatt ket gyerek szuletett.

Nekem egyiket sem monta meg, hogy gyerekunk fog szuletni.

Mindketto gyerek jovetelet mastol tudtam meg.

Nekem nem engedte meg, hogy elore orulhessek egyiknek sem.

2014. jún. 9. 03:57

Én már kitaláltam hogyan mondom el :)

Veszek 1 Kinder tojást, szétszedem felébe a csokit, kiszedem a játékot, egy papírra írom hogy: apa leszel :), óvatosan becsomagolom :))))) és a munkás táskájába teszem. Nem mintha szrretné azt a csokit de mókás lesz :))

2013. febr. 27. 09:36
megmondtam,
93. Ildenc
2010. aug. 29. 21:50

Kismamik, anyukák!


Írjatok!

92. Ildenc
2010. júl. 23. 19:59

Hali!


Megtörtént a második "közlés" is.

Kiterveltem, hogy nem szeretném csak úgy a tesztet elé tolni, hanem emlékezetessé akartam tenni.


Kedvenc éttermünkben megbeszéltem az illetékessel, hogy a szokásos műsorba iktasson be minket is és a férjemnek cseles módon Ők adják tudtára a második baba érkezését.

Ez egy lovagi étterem és párbajosok szoktak küzdeni a sorok között, hogy feldobják a hangulatot.


Tehát, megérkeztünk és leültünk, majd érkeztek a lovagok és név szerint szólították a férjemet, hogy egy önként jelentkező .......-nevű férfiút keresnek.


A férjecském meglepődve állt fel. Kérték tőle, hogy válasszon egy hölgyet is a jelen lévők közül.


Ezt követte, hogy az egyik üres asztal tetején találtam magam és az én kedvesem szerelmes dalként a süss fel nap című csodás ódát zengte felém!

:)

Amikor ezt teljesíttette, akkor leültettek és Őt lovaggá ütötték. Ismételnie kellett egy szöveget, amelybe beleillesztették, hogy majd 18 év és 8 hónap múlva a vagyona felét a másodszülöttére kell íratnia.


Nem esett le neki, mert annyira koncentrált, hogy jól mondja az "eskü"szövegét.

Amikor gratuláltak neki, hogy üdv a klubban ismét, akkor már talán kapisgált valamit, de akkor lett benne biztos, amikor odajött az asztalhoz,hozzám és a fülébe súgtam, hogy apa leszel.

Az az öröm elmondhatatlan, ami akkor az arcára volt írva. Mosolygott, ölelt és potyogtak a könnyei.

Megérte várni, titkolózni 1 hetet, hogy elmondhassam neki!

Nem volt könnyű, de örökké emlékezetes lesz.

Videón is meg van!!!


Kívánom, hogy minden nőnek így örüljön a párja, férje, amikor elmondja neki a nagy hírt!


Sok sikert lányok!


Tegyük emlékezetessé a nagy napot!!!

2010. júl. 14. 21:32

Tényleg nem sok anyuci írta le hogyan is adta tudtára párjának a jó hírt....

Szeretnék ötleteket nemsokára majd jön remélem a tesó :)

2010. júl. 7. 14:02

Sziasztok!


Nálunk úgy volt, hogy egy péntek délután, mikor már nagyon gyanús volt a dolog, elmentem a boltba venni egy tesztet. Alíg vártam, hogy hazaérjek és megcsinálhassam. Elsőként a babát jelző csík jelent meg, erősebben mint a kontroll csík. Nem hittem a szememnek, mert az 1. hónap próbálkozása volt, úgyhogy gyorsan megcsináltam a másik tesztet is, dettó. Ez hihetetlen, de persze nagyon örültem neki. Férjem aznap sajna éjszaka is dolgozott én meg nem akartam neki telefonban közölni, úgyhogy alíg bírtam aludni, alíg vártam hogy hazaérjen.

Reggel hazaért, leült enni, mert nagyon éhes volt szegény.

Én meg leültem vele szembe,

-"Emlékszel, mikor azt mondtad nekem egyszer, hogy milyen jó nekünk, mert mindig első karácsonyunk van? Első együtt töltött, majd első együtt élős, majd első házasként és majd első hármasban.... Úgy néz ki, megvalósul..."

Először csak mosolygott, majd majd meg fulladtam az ölelésében, úgy szorított :)

2010. júl. 7. 13:40

Ő hamarabb tudta, mint én :))


Napok óta rosszul voltam, de a mensim még nem késett. Ő már akkor mondta, hogy gyanús vagyok. Én azt mondtam, hogy ez hülyeség, mert nekem elvileg természetes úton nem lehet babám. De a rosszullét maradt, a mensi már pár napja késett, úgyhogy elment, vett egy tesztet, és ideadta, hogy csináljam meg. Megcsináltam, megláttam a két csíkot, párom bejött, megnézte, és csak azt nem mondta, hogy naugye, én megmondtam...

2010. júl. 7. 13:37

Sziasztok!

Én bnőmnél csináltam meg a tesztet, s mivel neki is késett ő is csinált egyet...kiderült, hogy együtt leszünk terhesek:) Én hazamentem, és megmutattam apának a tesztet, bár aggódott, de azért örült nagyon ...ez a második babánk híre:)

És képzeljétek, bnőmmel egy napon szültünk és egy kórterembe kerültünk, és apukák egyszerre jöttek látogatni minket:)))))

Nagyon jó volt:)

2010. júl. 7. 13:32

Első baba, és hónapok óta vártuk már, jó ideig hiába. Úgyhogy amikor este munka után elvégeztem egy tesztet, vigyorogva vittem a páromnak nézze meg, mert lehet csak a szemem káprázik.

Nem volt kitörő az öröm mert nem mertük jó ideig elhinni, 2. UH után kezdett tudatosulni bennünk hogy ez nem álom.

86. mgagi (válaszként erre: 83. - Ildenc)
2010. júl. 7. 12:59
Most várom a 2. babámat, és ez a 2. hír vhogy nem igazán sült el jól. Ugyanis nem mostanra terveztük. Nem tudtam, hogy mondjam el. Mivel nem volt itthon először email-t küldtem neki. Gólyás képeslapot. De nem kapcsolt. Majd pár perc múlva felhívtam, hogy tudja e mit jelent ez a képeslap akkor megkérdzete hogy azt amire gondolok? Kismama vagy? Erre én igen. Nem volt olyan nagy az öröm. Inkább aggodalom volt a hangjában. Anyagilag nem állunk vmi jól, és most ez ráhárul.
2010. júl. 7. 11:47

Az enyémen még most is moslygok, illetve mindenki nevetett akinek elmeséltem:)

Szóval egy napja késett a mensim, és nem is gondoltam rá, hogy teszteljek, aztán mégis.Szerda reggel volt, július 29-e, és itthon mert szabin voltunk.

Megcsináltam a tesztet, de nemigen láttam a 2. csíkot.Vacilláltam mit csináljak, majd végül úgy döntöttem megmutatom férjemnek, aki éppen kint seperte a teraszt.

A következő párbeszéd:

-Szerinted ott van a 2. csík?Látod te is?

-Szerintem igen, de az mit jelent?

-Hát azt:)

-Na, akkor beütött a krach:)

És sepregetett tovább:)

A kis krach most itt van mellettem, most múlt 3 hós, és imádnivaló kisfiú:)

84. Ildenc
2010. júl. 7. 11:33

Csak ennyien mondták el a történeteiket?

Gyerünk lányok asszonyok!


Avassatok be minket!!!

83. Ildenc (válaszként erre: 79. - Mgagi)
2010. jan. 1. 16:15

Ez nagyon helyes volt!

Biztosan emlékezetes volt a párod számára is!

82. vkj77
2009. dec. 16. 19:28
Készültünk rá,és teszt kérdése volt.Viszont UH után kétségbeesve hívtam,hogy nem 1 hanem 2 lesz.Ezt az érzést viszont nem kívánom senkinek.Ő pedig nem értette,hogy miért borultam ki.
81. reni79
2009. dec. 16. 19:23
Még sehogy.Majd ha ott tartok innen szerzek tippet!:-)
2009. dec. 16. 19:21
Nekem névnapi ajándék volt.
79. mgagi
2009. dec. 16. 18:14

Én mikor megcsináltam a 2. tesztet hétvége volt és pont az nap jött haza a párom. Gyorsan elszaladtam egy boltba vettem kis zoknit.

Mikor hazaéertünk nagyon izgultam. Elővettem egy selyemsálat és azzal bekötöttem a szemét és a kezébe tettem a kiszoknit. Közben pedig azt súgtam a fülébe, hogy van egy titkom. Utána levettem a kendőt. Meglepődött. Olyan nagyon hogy szerintem elsőre fel se fogta. Annyit kérdezett hogy tényleg igaz?

78. Ildenc
2009. dec. 15. 21:34

Láááányok!


Adjunk tippeket egymásnak!!!

77. Ildenc (válaszként erre: 75. - @IviBaba@)
2009. okt. 29. 20:50

:)


Ez a betűtésztás leves mekkora ötlet!!!

:)

76. a1baa7edcc (válaszként erre: 75. - @IviBaba@)
2009. júl. 16. 11:51
Meghamizna a hirt :))
2009. júl. 16. 09:25

Na elolvastam elölről az egészet....párszor könnyeztem :))) annyira jók :) főleg az állatkertes :))

Én nem is gondolkoztam ilyenen,hogyan mondjam meg :) :P de most kigondolom, hogy a másodiknál hogyan teszem :P

Az is tetszik, hogy paradicsomlevest betűtésztával csinálnék, a tányér szélére meg kirakosgatnám, hogy apa leszel :))) De amilyen bamba tud lenni férjem, nem venné észre :)

74. Ildenc (válaszként erre: 73. - A1baa7edcc)
2009. júl. 16. 09:12
:)
2009. júl. 16. 06:47
a tesztet a tajekoztatoval egyutt ele raktam az iroasztalan O pedig nekiallt kodfejteni.
72. o.andi
2009. júl. 15. 23:17

egyszerüen megmondtam neki..huuu de boldog is voltam akkor


:-)

2009. júl. 15. 23:14

Sziasztok!


Mi kb 3 évig próbálkoztunk, már nagyon nagyon szerettünk volna szülők lenni. Én nem tudtam titkolni a Párom előtt, hogy nem jött meg, jobban tudta mint én, hogy melyik hónapban mikor volt meg, mikor mennyit késett stb.

Együtt vettünk tesztet. Még aznap délután megcsináltam egy zuhannyal egybe kötve. Két csíkos lett, sírva jöttem ki a fürdőszobából és az épp alvó párom orra alá dugtam, aki csak annyit tudott kérdezni vörös, ébredező szemekkel: "Ez most komoly?"

És persze tudta, hogy az! Ennek pont holnap lesz 1 éve!


A nagyszülőknek pici zoknit adtunk becsomagolva.


Vercsi babám 22-én lesz 5 hónapos!

2009. júl. 15. 22:42

Sziasztok!


Mikor a teszt két csíkot mutatott írtam férjemnek egy sms-t hogy: Apa leszel!! Aztán mikor hazajött a munkából jól megölelgettük egymást :)) Nagyon örültünk a hírnek...este összebújtunk és puszit adott az akkor még nem létező pocómra :D:D

2009. júl. 15. 20:44

Sziasztok,


Már éreztem van Valaki a pocakomban...és vettem tesztet- Ádus (férjem) szekrényt szerelt, mikor két csíkos lett, anyukámhoz szaladtam (még otthon laktunk) h jól látom h két csíkos??? mire Ő: ez a tiéd????? jött a nővérem pont, hát ez két csík,mondta.... felszaladt a férjemért, Ő meg rohant le azt hitte baj van, és nem sírva mutattam a tesztet, h Apa lesz, uúy sírt...istenem...Amici meg már 3 hónapos:)))


Mindekinek ilyen csodás baba várást és családot kívánok:)))

2009. júl. 15. 14:14
Mi tudatosan mentünk a pozitív tesztre. Minden tesztvásárlásról tudott, és tűkön ült, hogy csináljam már meg. 2 negatív teszt után egyik reggel csináltam egy harmadikat, ami pozitív lett (bár várható volt) és akkor örömömben kiszaladtam hozzá az udvarra, ugráltam egy sort, amiből egyből levágta, hogy pozitív lett, de azért megmutattam neki. :) Ő sem kimondottan romantikus alkat, szóval mint bombocosnál, nálunk is felesleges lett volna női praktikákkal egybekötött felvilágosítást tartanom neki. :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook